Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

droby
autor
18. sep 2008

tak to riadne pokaslal, asi by som sa nanho vykaslala uplne, ale zas si viem predstavit ze to neni len tak teraz hladat ineho 😒 ten zas kym by si nasiel cas tak sa toho nedozijete 😒

katkaajurko
18. sep 2008

len ja uz ziaden kontakt nemam :( a raz ked sme sa nastahovali bol jeden vodar u nas a to bol taky mantak jak hrom - vsetko urobil zle a vypytal si vela penazi...uplne zlee proste ☹ ☹ ☹

a tak narychlo neverim ze najdem a potom zase murar nemusi mat volno - on si nas tam tiez nasukal natesno
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

keby sme nemali nakupene kachlicky a vsetky tie sprostosti okolo tak sa na to vykaslem ☹

bambulka82
18. sep 2008

joooooooooj katka..to mi je luto ☹
ale skus obvolat kamaratov a rodinu, ci nemaju este nejaky kontakt..verim, ze to rychlo vyriesite 😉

katkaajurko
18. sep 2008

by som ho najradsej poslala do p**** ale ked ineho nemam..tak cakam... uz ubehla hodina .... a on nic
idem sa najest a zavolam mu.... oco povedal ze mu ked tak vecer zavola...lebo ho pozna... ale iba trochu...

droby
autor
18. sep 2008

no hadam sa do vecera sam ozve sak to uz je vrchol drzosti, ked tak uvidis co povie ked sa mu ozvete... je mi jasne ze to suri a ked je to uz zosuladene s murarmi, sak to sa neda len tak cele presunut.
ozaj ako dlho trvalo kym ste to cele dali dokopy? neviem ani co najprv urobit.
ci objednat robotnikov, ci nakupit material,
kolko obkladu treba ste si sami vyratali? alebo vam s tym niekto pomahal?

katkaajurko
18. sep 2008

droby netrvalo to extra dlho... boli sme si pozriet kachlicky a tak... zarezervovali vodara a murara a maliara a elektrikara.... a potom sme si vybrali ktore kachlicky chceme - tak sme si pozreli rozmery kachliciek aj listel a vymerali kupelku a preratali kolko bude treba + rezerva...a zacali to postupne nakupovat... to sme stihli do dovolenky..a teraz prakticky voda mala byt uz hotova ☹

inak som mu volala zase a ze uz s tym druhym volal a ze "UZ UZ" mi urcite zavola....mhm - uz uz preslo 15 minut

uz mu ale volat nebudem... serem na to... pockam do vecera a zajtra zhanam noveho 🙄 😢

bambulka82
18. sep 2008

my ked sa rozhodneme robit tu kupelnu, tak k nam pride draheho kamarat..celu tu kupelnu nam navrhne..a aj nam vypocita, kolko matarialu budeme potrebovat..
no a potom uz len tych majstrov pozhanat..murarov mame v zalohe zatial dvoch, aj elektrikara poznam..robil elektriku nasim, takze to by vybavil aj moj tato, no aj aj vodara poznam..tiez tatov znamy, uz tu raz bol, ked sme premiestnovali odpad v kuchyni..
takze cisto teoreticky, ludi na to aj mame..len to auto kupit..ale snad sa nam to uz tento tyzden podari..jeden draheho kamarat, co ma pocitac, tak by mal ist s nim v nedelu pozriet to auticko..zatial ho stale maju, takze mozno caka aj na nas 😀

droby
autor
18. sep 2008

taka blba otazka, kachlicky sa objednavaju??? 😅 ci to rovno dojdem ze kolko potrebujem akych a aoni mi ich priamo predaju? ked tak ako dlho to trva?

no my amme znameho vodara co nam to urobi, ale ten ti takto na psolednu chvilku vazne nepomoze sam ma roboty vyse hlavy a nam to dojde len ked bude mat cas, a to som zvedava ako to mam zosuladit s okanmi elektrikou, nakupit si pojdeme vcas to je namenej an tom.

moni to vizera vazne ze to auticko na vas caka, tfuj tfuj nech to vide 🙂

bambulka82
18. sep 2008

lubi..no obkladacky by mali mat v obchodoch na sklade..neviem, znami ked robili kupelku, tak prisli do predajne, vybrali si vzor a povedali, ze potrebuju tolko a tolko metrov..len mali smolu, lebo z toho vzoru uz nemali tolko metrov, kolko potrebovali..tak vybrali iny..ale myslim, ze sa to da aj objednat..

z tej stranky, kde som si ja vybrala obkladacky, tak tam maju pisane, ze pri objednavke nad 10tis. mi to dovezu zadarmo az domov..a pevne verim, ze ked budeme brat obkladacky, vanu, wc, umyvadlo, tak to urcite nad 10tis. bude..aspon sa nemusim stresovat, ze s akym autom by sme isli po to..je to totiz aj mimo nasho okresu
my si to pojdeme na predajnu len vybrat, vyplatime a oni nech nam to pekne dovezu 😀

droby
autor
18. sep 2008

pekne vymyslene moni 😀 ono to aj so sanitou neni problem mat nad 10 000, tolko je len vana
a az akej stranky mas vybrane? ja chcem rako, ale este sme ich neboli pozerat

bambulka82
18. sep 2008

lubi..obkladacky odtialto
http://www.rasub.sk/
tak mozno aj ostatne veci by sme odtial zobrali..ale po pravde, vane, umyvadla a taketo veci som na tejto stranke este nekukala

droby
autor
18. sep 2008

ta stranka je sympaticka, drahy mi to ale ofrflal ze on kachlicky nebude objednavat ze to si rovno kupi nech ma istotu. tiez siom dosla nadsena ze sa mi to paci, ale zas baterie sa tam moc neoplatia co som pozerala, kuchynsku som si vybrala v ikei a kupelnove maju v hornbachu.

bambulka82
18. sep 2008

kolegyna odtial tiez objednavala..brala toho viacej, tak jej aj dobre zlavy dali 😉
no ved uvidime..ale obkladacky chcem urcite odtial..krajsie som zatial nenasla..ale urcite si ich pojdeme najskor pozriet na predajnu

droby
autor
18. sep 2008

ja by som nemala problem objednat mna sa paci co maju, visdis to ma ennapadlo pozret kde maju predajnu.
nasla siom tam teraz jedny bozske motylikove 😵 uz ich aj mam v albume na streche 😀

bambulka82
18. sep 2008

pekne su 🙂 ja som tiez kedysi bola motylikova 😀 😀

lubi, cez aky program si robila tu kuchynu?

droby
autor
18. sep 2008

moje miel motyliky, este neisom rozhodnuta ci nebud aj vo vstupnej hale 😀 vaham medzi pupavou a motylikmi ale v kupelni si ich viem zivio predstavit to by bolo prima sprskovanie v takej veselej kupelnicke 😵

kuchyna je robena v alno kitchen planer, superny programik volne stiahnutelny, dennodenne sa v nom hrajkam a dnes som asi dotiahla aj kuchynu dokonca prave som ju pridala do albumu 😵

bambulka82
18. sep 2008

ale v tom programe sa da asi len kuchyna robit, co?

no ja mozem margaretky, tulipany a vsetko, co sa tyka japonska 😉
kebyze najdem taku japonsku kupelnu..to by bola paraaaaaaaaaaaaada 😀

droby
autor
18. sep 2008

hej to je len na kuchynu, na ine neviem. joooj ale japonsku kupelnu si teda viem predstavit, k tomu sa da aj nabytok zvolit aj umyvadlo, no veru pjekny napad, a to by c hcelo velku kupelnu a dom 🙂

katkaajurko
19. sep 2008

dobre ranko babule...

vcera som prezila teda hrozny vecer.... asi 10x som volala s novym vodarom a povodnym murarom...ten sprosty stary vodar tomu novemu nepovedal nic - ani obsah prace (ten novy si myslel ze mame jadro)..vobec to s nim nedohodol..ten novy ma cas hlavne tento vikend..ja ze ale my ideme na svadbu ☹ a ze on to najprv vidiet potrebuje a tak - no proste cely kolobeh odznovu ..a hovori - ze taketo veci sa objednavaju 2-3 mesiace dopredu !? a ja ze sak ano - ten povodny bol objednany od jula a teraz povedal ze to neurobi!ale ze nasiel zaseba nahradu - ze vy to urobite - tak on bol doost prekvapeny...no nemam slov...manzel nasraty jak brigadir.... murar chudak obvolaval svojich kamosov - oni vsetci na stavbach - ze nemozu ☹ tak potom teda ze svokra by dosla cez vikend dohliadat na neho.... no tak sa novy vodar dnes na to dojde pozriet a vyjadri sa - ci to zoberie alebo nie.. toho stareho by som obesila za gule do prievanu najradsej - lebo ak to padne - tak si to mozme odznova naplanovat tak niekedy o tri mesiace ☹ lebo tak sa vsetci objednavaju...a moze sa stat - ze o tri mesiace to dopadne zase rovnako... ☹ uz ma presli vsetky chute robit kupelnu..stoji to nemale prachy a vcera mi to zozralo aspon dva roky zivota....

a to sme mali stretko u kamosky..tak som u nej najprv pretelefonovala hodinu.... a vecer som od nervozity zaspat nemohla...tak som isla spat o jednej... no horor..este teraz mam tlak tusim az v oblakoch...

bambulka82
19. sep 2008

juuuuuuuuuuuj kati 😲 😲 😲 😲 😲
no zavesit ho za gule do prievanu by bolo asi malo 😠 😠 😠 😠 😠
toto su neprijemne veci..hlavne, ked sa mas na niekoho spoliehat

katkaajurko
19. sep 2008

no nemam slov... vecer pred zaspavanim ma zimnica chytila...no nervy pracovali proste...

bambulka82
19. sep 2008

katka..to ma mrzi 😔

ja akurat papam kakaovnik..mnaaaaaam..drahy mi vcera taky dobry kupil 😵

katkaajurko
19. sep 2008

no co uz...

ja papam broskyne ale uz su nejake prezrete 😒

bambulka82
19. sep 2008

pojdem si asi nejaku rozpravocku pustit..v tej telke je len sama telenovela 😖

katkaajurko
19. sep 2008

tebe je dobre moni 🙂

bambulka82
19. sep 2008

vcera som si stiahla film s wilom smithom..celkom fajn, len pre mna na vecer trosku bojazlivy film
ja som taky posero 😅 😅 😅 😅 ale aspon drahy bol rad, lebo som sa k nemu tulila 😀 😀 😀

sana15
19. sep 2008

ahojte kocky, vy ste teda sikovne 🙂 Musim spatne docitat,zacala som tuto stranku a tusim su tu uz problemy s prerabanim.......ja na to nic radsej nejdem hovorit,lebo sa rozculim 🙄

bambulka82
19. sep 2008

Jani ahoj..ako sa mas?

katkaajurko
19. sep 2008

Babule ja sa uz pripravujem aj na moznost ze ten druhy vodar sa dnes ani neukaze 😅 to sa uz asi vzdam novej kupelne fakt teda 😅

bambulka82
19. sep 2008

ale kati, to snad nie..ale daj vediet, ako to dopadlo 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre