Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

mata24
9. okt 2008

ahojte 🙂

no ako čítam lubka a katka len prerábajú a prerábaju 😀

droby
autor
9. okt 2008

😀 ostosedem 😀 no musime to tu drzat aby rec nestala 😀
ked uz tehulky sa flakaju 😅

droby
autor
9. okt 2008

len sranda je ze ja som este normalne rperabat ani nezacala 😅

lyubka
9. okt 2008

ahojte hlasim sa na chvilku po dlhsom case 🙂
co mate nove vidim ze katka s lubkou prerabaju a planuju 😉 a ostatne co robite?

droby
autor
9. okt 2008

ahooj jej umate krasnu postielku prichystanu 😵 uz pomali sa ti aj materska blzii nie? ci uz si doma?

lyubka
9. okt 2008

este nie som doma este buduci tyzden som v robote a potom sup ho na matersku 😵

droby
autor
9. okt 2008

jaaaj to sa maaaaaaas jak ti budeme zavidiet 😵 a co inak mas este nove? vybavicka komplet?

lyubka
9. okt 2008

joj aj ja si budem zavidiet, lebo uz to fakt nezvladam v robote teda nece sa mi tam chodit 😅
vybavicka uz je skoro cela este par teplych kuskov oblecenia a kozmetiku a uz to bude vsetko konecne ale to uz stihnem cez matersku
a ty co nove ako pokracuje prerabanie?

mata24
9. okt 2008

boze lubka ako to hrozne rychlo ubehlo...
a kedy máš vlastne plánovaný termín?

katkaajurko
9. okt 2008

Ahojte babule..hlasim sa az teraz - bola som na prehliadke u imunologa, aj krvicku mi bral 😔 ale nebolelo 🙂

lyubka - to to rychlo ubieha - boze - ze za tyzden na matersku, a ako sa inak citis? vsetko pripravene?

Matka ahoj a vy co noveho?

Droby - bavili sme sa vcera o "spolahlivosti" majstrov???? no tak nam slubili maliara - maliar furt nedosiel a zatial to vyzera ze ani nedojde 😠 😠 😠 a ked nedojde maliar - nemoze sa zavesit bojler - a ked nemame bojler - nemozeme sa furt sprchovat 😠 😠 asi ma uz slahneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !

sana15
9. okt 2008

ahojte,tak po dlhom case sa tu aj objavim. My mame tento tyzden uz dve novinky. Dve fára... 😀 Obidve modré. Jedno pre tatina a druhé pre drobca 🙂 Ten prvy je Peugeot 607 a ten druhy je ovela ovela mensi a vola sa Twister. Skoda,ze momentalne nemam doma fotak. Uz mam pripravene fotky na doplnenie do albumu

lyubka
9. okt 2008

boooze nespolahlivost majstrov to je nieco strasne my ked sme minuly rok obnovovali stierky tak sme cakali na majlarov 4 dni a to sme mali 2 izby vypratane 😠 su to vsetko hnusaci

a veru ubiehlo to velmi rychlo no povodny termin mam na 1.12 ale podla posledneho ultrazvuku to vyzera na 25.11. tak som vlastne zvedava kedy sa maly ohlasi na svet 🙂 a citim sa uplne v pohode len uz do roboty sa mi nece chodit lebo pri dlhom sedeni ma boli chrbat ale inak vsetko je ok

kati snad sa vam ozve aby ste mali co najskor bojler

sana15
9. okt 2008

a vidim ze droby s Katkou uspesne planuju a prerabaju. My uz tiez hladame nejake obklady, sprchovy uz mame vybraty,staci len objednat, sanitu neriesim - chcem obycajnu klasiku a s tym v predajniach nie je problem. Ako citam nazory na parkety a koberce - my budeme mat na celom poschodi parkety,preto sme museli do jednej urovne vyrovnavat podlahy vo vsetkych izbach. do jednej izby napriek tomu dame este koberec - budu sa tam hravat deti,tak nech nesedia na studenom. do obyvky tiez chceme len kusovy koberec pod stolik a nohy a tiez tak v jedalenskej casti. Parkety budu dokonca aj v kuchyni co sa mne zda neprakticke,preto si chcem vydobit aspon pas dlazby okolo linky.

sana15
9. okt 2008

Lubka,tak ty uz ides na MD? fakt to ubehlo. ja na tu moju mam nastup az 4.12,takze este si dva mesiace uzijem. tiez ma to uz nebavi,zvlast ked sa mam vraj setrit a mam tu kopu nervov, doma bordel a pradla na x- praciek. vcera som prala aj o 21.30. Nastastie mam tichu pracku,takze susedia by to nemali pocut

lyubka
9. okt 2008

no to ja uz snad budem mat po porode ked ty pojdes na matersku 🙂
a tebe ako vychadza termin porodu? 15.1 ?
a ako postupuje vybavicka?

droby
autor
9. okt 2008

no kocky konecne ste tu v pekenom pocte 😵

jani ak sa nemylim to druhe modre faro twister je kocik???? ten poznam a lepsi ani neexistuje 😵 vecra som ho videla nazivo a mala som chut ho tej mamicke zobrat a utiect 😀 😅

kati, to aby si si nemyslela ze konecne dosli majjstri tak ze dojdu aj naozaj vsetci 😠 ide len o cisto malovanie? nechcete si to spravit sami? maliarov ja nikde neriesim, uz radsej nci enencham na majstrov co si budeme vediet spravit sami, bude to tak asi lepsie..

mata24
9. okt 2008

no tak to sa uz aj ja velmi tesim na tu nespolahlivost majstrov 😠

my sme vcera boli pozriet nas domcek a uz sme tak zacali planovat co treba začat najskor, takze na jar zacneme strachou, ale je tak hrozne vela roboty. no prerabat stare je asi ozaj najhorsie, len dufam ze tak za dva roky to zvladneme, skor asi fakt ani nedufam...

jani neboj tie dva mesiace ti tak rychlo ubehnu ani nebudes vediet ako...

droby
autor
9. okt 2008

jani aj ja som riesila aku podlahu kam, tusim zrovna vcera s katkou, do obyvky nakoniec najradsej plavacku a kusovy koberec inak plavacku len do haly do kuchyne nechcem tak lino a spalna koberec tak nikto chodit nebude a mam tak taky utulnejsi pocit ze je tam makucko, uz mam jeden zltkavy vyhliadnuty

sana15
9. okt 2008

Lubka-droby: o tych parketach sa rozhodol manzel,takze uz su nakupene a nic ine nezostava len ich polozit. Ani odtien sa mi moc nepaci,ale ked neboli bukove,tak zobral aj dubove a teraz budeme trpnut,na kolko na urobia rozpocet na dubove schody 😒 My mame linoleum zatial na obyvatelnom poschodi - imitacia plavajucej podlahy a je to super na udrzbu. Ja mam v byte plavajucu -ale tu klasicku hladku,lesklu a je to otras - vsetko na tom vidiet. Teraz sa uz robia tie plavajuce take strukturovane a na nich tie fliaciky od hocicoho tak velmi nevidiet.
A ano,to druhe faro je kocik 🙂 ja som povodne chcela X-lander,ale kedze stal komplet dost,tak som hladala nieco velmi podobne a nakoniec som na nete nasla Twister a tento vysiel skoro o polovicku menej.Takze v obchode som nic ine ani nepozerala ani neskusala. Isla som proste iba za Twisterom.

sana15
9. okt 2008

u nas otvorili Koratex-boli sme tam v utorok a maju fakt krasne koberce.najma tie metrove, a najma tie blede farby su prekrasne! ja len hovorim ze si sama na seba pletim bic,ked uvazujeme aj o svetlych sedackach aj o kobercoch. ale aj tie ceny su na rozmyslenie. aj cez 2000Sk za meter 🙄

droby
autor
9. okt 2008

mne sa praveze paci bukova som si vybrala buyk zlaty a sa mi praveze paci ze na nom nevidno take tie zpoje ze je cela taka pekna a je strukturovana nie leskla tak si myslim ze to bude dobre.

jot to gratulujem k obom vozitkam, myslim ze twiaster je genialny a aj autosedacka sa da dokupit nic mu nechyba a dobru cenu maaspon mi ho potom mozem odporucat ci je super aj v praxi 😵

droby
autor
9. okt 2008

jani to su zo zlata 😲 by mohol byt akykolvek tolko nedam za koberec aj mne sa pacia blede sedacky aj koberce a dobre sa k tomu ladia stenyfarebne malovane, lebo uz farebny koberec sedacka aj stena je moc tak neviem ako to zjednoducsi, ale bledy koberec ani sedacka nie su prakticke zas nebudem toho otrokom aby som stale len davala pozor a cistila 😒 aj ked nad bielou sedackou z ika rozmyslam, ale da sa menit potah na cerveny a to je rpesne to co chcem, bojim sa ze cervena sedacka ma po case omrzi a pri tejto staci menit potah, lahko sa ta biela udrzuje kedze sa da oprat a kym sme sami tak by sa nam isto tak nespinila 😵
su to tiesedacky co ju ma kazdy v panelaku len s inym potahom 😀

sana15
9. okt 2008

Droby: vajicko sme k nemu kupili tiez a da sa dat na podvozok,takze super ked babo zaspi,ze ho nemusime vyberat zo sedacky,len ju dame na konstrukciu a bude spinkat nerusene dalej. navyse ma autosedacka aj striesku aj nanoznik,takze je to taky malilinky sporiacik...
nam sa obom pacia svetle sedacky - bud biela kavo,bezove,alebo jemnulinko zlte, aj ked sa mi paci aj syto cervena-odvahu by som na nu nenasla. a parkety, nan svetly koberec,svetla sedacka, dve syte steny,ostatne biele-to je nasa predstava,aj ked viem,ze po par mesiacoch budem nadavat,ze na tom vsetko vidno...ale zase mam si kupit sedacku ktora sa mi nepaci??? a nakoniec mi tie sedacky budeme kupovat dve rovnake

droby
autor
9. okt 2008

joj no ukaz potom foto 😵
pekna predstava,a na svetlu sedacku mozes dat pekny farebny prehoz aby sa ti enspinila ked ti tam bude dieta pobehovat, videla som tak cervenu deku cez bielu sedacku a super to bolo.
na cervenu by som odvahu nasla ale neviem dokedy by mi to vydrzalo tak preto asi kusok drahsiu z ikei s osnimacim potahom a za par supeik ho potom zmenim.
aj my chceme bud jesnu velku sedacku rohovu alebo dve rovnake.
treba ist popozerat avybrat to co sa ti vajvaic zapaci a budes vediet ze to je ta prava ktoru chces mat (ako pri svadobnych satach 😀 )

jaj na dnes zachvilku koncim a bezim do autoskly, to prezivam viac ako nastup do skoly, ci svadbu 😅 😀

gabika7
9. okt 2008

Ahojte...akosi vás nikdy nevistihnem... 😀 😀 😀

sana15
9. okt 2008

Lubka,robis si vodicak?

sana15
9. okt 2008

skoda,ze mi tu ikeu mame tak daleko 🙄 Nad potahom som uvazovala,ale tiez taka velka jednofarebna deka nie je zla- ako ochrana pred uspinenim. no, len by som ich musela nakupit viac 😅 my chceme dve rovnake rohove - aby sa v obyvacke pomestili vsetky majovky 😉 Styl sedacky chceme klasicky- vlastne vsetko budeme mat take tradicne,ziadne vystrelky mody - na to nie sme obaja. Boli sme pozerat spotrebice do linky. Trapi ma len to,ze uzka umyvacka nas vyjde cez 20 tisic,a vybrali sme ju kvoli tomu,aby ladila k sporaku 😔
Neobjednavali ste niektora elektrospotrebice cez net? Kedze som si neodpisala typ umyvacky,tak neviem porovnat ceny,lebo na vyzor som dnes nasla na nete 3-4 take iste sporaky aj umyvacky ako sme si vyhliadli v obchode. a kedze nemame cas,tak sme isli iba do jedneho a do ostatnych sme nesli 😒 Nie je to dobre,ale ja v tomto stave nemienim chodim po meste a zhanat a zvlast ked vsetky velke elektra su mimo centra 😖

katkaajurko
9. okt 2008

ahojte babule..dnes vas nestiham,ledo dohanam zameskane doobedie v priaci a o polpiatej pride muzicek a ideme nakupovat doplnky co nam chybaju do ikei,kiky a hornbachu - 🙂 najlepsie na tom je ale to - ze dokoncenie nie je zatial uplne v dohldne 😠 lebo maliar furt nic - DOKELU aj s tym...

jani - to ako si to planujete zariadit - sa mi moc paci - to by bola moja predstava keby si zariadujem nove... jedine tu svetlu sedacku by som zamenila za "orechovu" tak sa tomu tusim teraz hovori - taka pekna - jemna hnede - nie do zlta ale taka orieskova - to som uz aj videla a bolo to skveleeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

idem makat...

gabi a vy co nove?

bambulka82
9. okt 2008

ahojte 😀
som konecne doma

baby..ja som si dnes kupila v stanku dvd - bol raz jeden zivot 😅 😅 pamatate si na ten serial, co bezal v telke??? som bola uplne mimo, ze to vychadza teraz na dvd..som sa normalne potesila 😀 😀

drahy isiel k svokrovcom pozicat auto, mne sa nechcelo ist 😅 😅

a mam tata v nemocnici, ma ladvinove kamene ☹

mata24
10. okt 2008

krasne ranko prajem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre