Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

droby
autor
17. okt 2008

vy to mate na samostnatne zohrievanie vody? cize ten bojler ak sa nemylim je to ze mate sami nadrzku na zohrievanie vody?
ja som uz myslela ze je to v suchu dnes to spravia a mopzes za vikend upratat 😒 no drzim palce nech uz to je cim skor.

my sme predchvilkou objednali bezpecnostne dvere 😵 tak sa vytesujem

katkaajurko
17. okt 2008

hej my to mame ako klasicky v rodinnych domoch...privadza sa len studena a ta sa zohrieva v bojleroch... v kuchyni prietokovy..ten uz ide 🙂

ale v kupelni "nadrzkovy" ten sa naplna a priebezne zohrieva..resp. okolo polnoci a okolo poludnia... a ten tecie z takeho bezpecnostneho kohutika ☹

super,ze mate dvere 🙂

droby
autor
17. okt 2008

jaaj. no hadam to porobia a nebude v tom uz ziaden zadrhel.
ste robili vodu aj v kuchyni rovno?

no objednane su ale budu ako vsetko o 3 tyzdne, to som zvedava ako to v praxi dopadne.
a vybrala som takto po telefone ceresnove, dufam zu budu ok nevedela som sa chytro rozhodnut 😒 viem len ze chcem tmavohnede,. cela hala ma byt hnedo zlta, tak asi vsetko drevo prisposobim ceresni...

katkaajurko
17. okt 2008

ceresna je ale do cervena nie?

bambulka82
17. okt 2008

ahojte babulky
zase prerabate? 😀 😀 😀 😀

ja som akurat zistila, ze mi v jednej casti panelaku (este v septembri) ucinkoval bratranec, dobre co? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

som hladna a dala by som si pizzuuuuuuuuuu...alebo bryndzove halusky..mnaaaaaam 😵

droby
autor
17. okt 2008

hej 😒
mne sa ale ta ceresna paci, no tiez ich je niekolko druhov aj v kuchyni bude okrem dvierok vsetko ceresna, no v podstate je jedno ake budu vchdodove dvere... ostatne doladim, vlastne uz len ostatne dvere a policky by tam mali ist drevene, tie si namorim,

droby
autor
17. okt 2008

ahoj moni 🙂
no vplnom prude prerabame katka uz vlastne konci uz sa nam len pochvali a ja vas este njaky cas budem otravovat s prerabkou 😀

fiha koho hral? ci njaky nenapadny prisediaci v bare?

jaj pizzu by som si aj ja dala uz som davno nemala akurat som vcera slintala ze si taku spravim riadnu domacuu uz v novej rure v novej kuchynimazjem v novom byte za starym stolom 😀

bambulka82
17. okt 2008

bola to ta cast, ked p. Emil vyhral kviz a jeho zena stala niekde vonku a pytala si cigaretu od takeho akoze hasica, ci to bol..tak to bol moj bratranec 😀 😀 😀 😀 len tak 20-30 sekundova uloha, ale aspon nieco 😉
som to este pozerala, tak bolo to vysielane 26.9.

no nas prerabka este len caka..snad by sme mohli mat buduci tyzden uz auticko, ale tu kupelnu budeme robit aj tak az po novom roku..v januari-februari...lebo uz teraz pred sviatkami si nechceme nechat rozbit byt..
aby sa nahodou nestalo, ze ja budem este 23.12. drhnut kupelnu a stromcek este nebude ani postaveny 😒

droby
autor
17. okt 2008

to som videla 😀 no nahodou to tam bol este celkom dlho a dolezity 😀 sak to myslim aj dobre platia

a mate nieco nove ohladom auticka?

jaj ja dufam ze na vianoce budem uz v novej kupelni, obyvke aj kuchyni..
jaj sme sa akurat povadili, ja som dala spravit cenovu ponuku bez zaluzii a muzik bol nateseny aka fajna cena, njak neregistroval ze to je ebz zaluzii 😅 😔

bambulka82
17. okt 2008

on je teraz v BA..prijali ho na tusim na VSMU..je tak stary ako ja, sme toho spolu riadne vela zazili 😉
a robi kulisy pre panelak, tak si tam aj zahral 😵 no bol zlaty.. 😀 😀 😀

ma sa nam ozvat jeden chalanisko, dovaza zo zahranicia auta, tak nam ma prist ukazat, co nasiel a my si vyberieme..uz nech je to auticko..tolko veci uz mame naplanovanych
chceme ist do BA na nakupy..do Ikey, Kiky a tak..do Polska kupit stromcek a na predvianocne nakupy
len nech to auticko uz je..
a prerabka potom az v januari-februari..majster skor aj tak nemoze..teraz robi kolegyni kupelnu, potom este nieco ma a na sviatky si chce oddychnut..takze az po novom roku 😉

no nic..na dnes koncim..sa mi drieme..drahy bude cely vikend v praci, tak modrykonik bude asi moja zachrana
budes tu aj ty?

droby
autor
17. okt 2008

dobry bol 🙂

no tak pevne verim ze uz to s autickom vide naozaj ho treba.
do polska zivy ci umely stromcek? zrovna stihnem v novom byte vianocnu vyzdobu 😀 mala by som zacat aj to vymyslat 😀

zajtra som tu (zaucam nove brigadnicky tak som zvedava) v nedelu mam volno makame na byte
dobru noc a pekny vikend

lenka47
17. okt 2008

ahojte zienky, ja som sa dnes zas vratila zo skolenia v PP a v nedelu mam narodky, tak ma manzelik prekvapil uz dnes, ze ideme oslavovat cely vikend moju stvrtstorocnicu 🙂 kupil svicky a sampus a tak si popijame a kecame 😀 😀 a este som ako darcek dostala velku zaramovanu nasu svadobnu foto, tak konecne si dame na stenu 😀 prajem aj vam este pekny piatkovy vecer 🙂

bambulka82
18. okt 2008

krasny slnecny dnik sa tu praje 😉

ja som sa prave vratila z mesta, bola som si nieco na poste zobrat a konecne po dlhej dobe u nas otvorili obchod s kuchynskymi pomockami, tak som si bola nakupit 😀

Leni...super ste vcera pooslavovali..tak teda vsetko naj k zajtrajsim narodeninam 🙂 🙂 🙂 🙂

jooooooooooooj baby, u nas je take kraaaaaaaaasne pociasie..krasne svieti slniecko, ale je trosku zima, ale tie stromy su nadherne..hyria vsetkymi farbami 😉 😀 😀 😀

droby
autor
18. okt 2008

peknu sobotu prajem 🙂

jeej leni to je mile tak pekne oslavujte cely vikend a vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 🙂

jaj anineviem jak je vonku doteraz som tu mala brigadnicky na zaucanie a ja makam dalej

mam rada taku listnatu jesen, farebne listie vsade 🙂

bambulka82
18. okt 2008

ja akurat robim obedik, tak som zvedava, co vykuzlim 😀 😀 😀

no baby, dnes vecer sa mame stretnut s jednym chalanom..s tym, co dovaza auta..ma vraj pre nas nejake ponuky, tak ak by sme si dnes nieco vybrali, zajtra pojde pon..a buduci tyzden nam ho prihlasi a mozme sa vozit 😀 😀 😀 tak drzte palce, snad to uz vyjde a my budeme mat nase vysnene auticko 😀 😀

lubi..my sme boli minule na takej romantickej prechadzke s drahym a este s jednymi kamaratmi..boli aj na nasej svadbe, kamoska mi bola za svedkynu..tak aj s ich malym 2-rocnym drobcom sme boli..chlapi nam natrhali take lucne kvietky..no hovorim, cista romantika 😀 😀 😀 😀
ja som si nazbierala par listov a sipky a doma som si to dala do takeho kosika..taku jesennu dekoraciu som si spravila 😉

droby
autor
18. okt 2008

ked nieco vykuzlis posli 😝 😀
ja som bez jedla a najhorsie ze aj bez jedinej koruny 😒 vcera som nevarila kedze som pracovala a este som si aj zabudla penazenku tak dnes mam vodovu dietu 😀

silno drzim palce to znie dobre ked ma viac ponuk, verim ze niektore z toho bude to vase 🙂

jeeej oni no krasna romantika 😵

u mna jesenna vyzdoba nula bodov 😒 v novom byte su hole steny a v terajsom sme zapratany krabicami a pomali balime veci, no jesenny bordel 😀
mozem akurat chystat vianocnu vyzdobu

co pekne si nakupila do kuchyne?

bambulka82
18. okt 2008

robila som take zapecene zemiaky so sunkou a syrom..a zaliala som to takou omackou..teraz je to tusim aj taka reklama..myslim na tu omacku..

do kuchyne som si kupila nove sitko..take velke, 1 skrabku na zemiaky, dalsiu na zeleninu a ovocie..potom taky kryt na panvicu, ked sa vypraza..vyzera to ako sitko, len je to take rovno..zakryje sa tym panvica, aby neprskal olej, 2 tacky a este take pretlacatko na zemiaky..ked sa robi napr. zemiakovy salat

no aj ja dufam, ze dnes nejake auticko vyberieme, ale tiez, ze bude aj dobre sluzit 😉

droby
autor
18. okt 2008

jeej tie iomacky su super, tiez ich rada pouzivam na zapekanie, napriklad mlete masko obalene sunkou a zaliate omackou to je mnaam
objednala som si dovoz mcdonaldu 😝 dufam ze muzik donesie, az sa divim ze neumieram od hladu za cely den, som mala hned rano jeden parokaceky den len pijem, kiez by mi aj brucho zmizlo za ten jeden den 😀 😅

pekne si pokupila 🙂 to nieje ako pokrievka na panvicu??? ja ma panvicu s pokrievkou aby neprskalo 😕

verim ze to vide a nech je cervene 😀 , tysi tusim spomynala ze by si chcela cervene ze?? 😀

chichinka
18. okt 2008

ahojte babulky....

snazim sa trosku ucit, mala som cely den nato a este som nic nespravila ☹

ako vidim Lubka, uz hniezdecko v plnom prude uprav je..juuuj 😵

bambulka82
18. okt 2008

lubi..aj ja mam pokrivky na panvicu, ale niektore jedla nechcem prikrivat, napr. ked vyprazam..by sa mi to udusilo a nie vyprazilo 😅 tak som si kupila taketo ochranne sitko:
http://utc.inshop.cz/kuchyn/cedniky/nerez/ochra...

za chvilu pride uz aj drahy z prace 😉

droby
autor
18. okt 2008

ahoj chichi... noo uz si ficime v novom,ale zas tak v plnom prude to nie je na vsetko si musme este pockat klazdy dava termin 3 tyzdne, tak zatial pomali vypratavame a chodia merat okna dvere stolar dojde bud tyzden linku zamerat ahnedju uz musim poriadne objednat tak mampar dni nech si to premyslim definitivne ako chcem
a vy ako?

moni taku mam aj ja doma a v zivote som ju nepouzila, netusila som na co ta cudna vec sluzi 😅 😀 🤐

bambulka82
18. okt 2008

za chvilu by sme si mali ist to auticko vybrat, tak potom sa ozvem 😉

prave mi manzelik povedal, ze jezisko mi donesie novy sporak 😀 😀 😀 tak sa tu vytesujem 😀 😀

droby
autor
18. okt 2008

jeej no tak myslim na vas a drzim palce a ocakavam hned dobre spravicky 😵

jeej super darcek este by mal k tomu jezizko aj varit 😀 😀

lyubka
18. okt 2008

ahojte
aspon vas idem pozdravit, konecne som nastupila na matersku, teda od pondelka 🙂 nastupim 😉
a vy ako sa mate? co tu mate nove?
pridala som par fotiek do albumu, takze uz sa vam budem venovat aj cez tyzden 😵

droby
autor
18. okt 2008

lubii 😵 krasne vecicky mate pekne pripraveny na zimu a ten pultik s vanickou super sami paci ako je ta vanicka este tvasrovana tam sa bude kupat jedna radost 🙂

droby
autor
18. okt 2008

jej takze uz aj na materskej? pekny darcek si dostala od kolegov

ako ti len zavidim, cas s bruskom a bez prace 😵 mas cas pekne vsetko pozhanat pre babatko oddychovat.
a pripravit sa na porod 🤐

lyubka
18. okt 2008

veru konecne mozem naberat plno sil na porod, uz mame skoro vsetko uz len par drobnosti a bude to vsetko v plnej polnej 😀 ale to asi kupim zajtra sa tesim ideme na nakupy do Rakuska

lyubka
18. okt 2008

a vy ako pokracujete s prerabanim?

droby
autor
18. okt 2008

jeeej tam saasi vazne dobre nakupuje. kam tam presne chodite? aj ja by som sla mozno aj njake doplnky do bytu pozret, muzik tam chce ist ze maju najlacnejsi benzin, len netusim kam ist nakupovat 😒

no zaciname, zajtra zameraju okna, mame objednane sherlocky dvere, bud tyzden dojde stolar zamerat kuchynu a viac emnej svetko je objednane tak musime cakat kym to dojdu porobit, vanu uz mam odvcera krasnu rohovu, dufam ze sa aj pomesti 😅

inak je to zvlastne ked tam chodime ze domov, zatial vlastne vypratavame, v prvom rade staru linku a potom vsetky dvere zarubne prec
nasi ked to zbadali poslali dotaciu len nech to prerobime 😀 😀

lyubka
18. okt 2008

no tak to je super ze uz sa vam to takto vsetko pekne rysuje 🙂
a my chodime sem na nakupy http://www.scs.at/ a http://mesto.sk/prispevky_velke/bratislava/shop...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre