Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

bambulka82
22. nov 2008

obklad sa nam velmi paci ta bezova, zelena a tmavo hneda..ozdobne obkladacky asi tie s tym velkym listom, okolo toho by mohli ist tie ako keby bambusy...no neviem, musime nad tym porozmyslat
firma, cez ktoru to budeme objednavat robi aj vizualizaciu, tak si ju urcite dame spravit 😉

droby
autor
22. nov 2008

jasne vizualizaciu si urcite dajte spravit, ja som si dala tak ako som si to predstavovala a myslea som ze to bude ok ale potom na navrhu sa mi to nepacilo, tak som ho prerobila azmenili ho podla mojich poziadaviek.
tak to vyskusajte ako bdue najlepsie sa mi tam pacia tie bambusove listelky a s farbami suhlasim

inak dobra zmena oproti tej cervenej alebo fialkovej co si chcela 😀 co tak zrazu do hneda?

bambulka82
22. nov 2008

nikde som nenasla cervenu ani fialovu taku, ako som si ja vysnivala..a toto sme nasli nahodou na tej stranke firmy rasub, sme len tak s drahym pozerali, ze co ine by sa nam teda mohlo pacit..a ked sme nasli toto, tak sme sa na tom hned zhodli..dokonca sa to drahemu paci viacej, ako vsetky tie fialove a cervene, co sme boli obzerat..aj cena je dost dobra.. 😉

droby
autor
22. nov 2008

super tak ste sa pekne zhodli, no tak to byva nieco si vysnivame a pootm skoncime pri uplne niecom inom 😀
a kolko z toho stoji meter?

bambulka82
22. nov 2008

http://www.rasub.sk/obklady-a-dlazby-keramicke/...

lubi..tam nizsie su aj ceny popisane

bambulka82
22. nov 2008

http://www.rasub.sk/obklady-a-dlazby-keramicke/...

toto je ten nas..z toho prveho, co som ti poslala sa daju niektore veci dokombinovat

droby
autor
22. nov 2008

😨 som si myslela ze drahsi, nas bol 420 ale dali nam este 9 percent zlavu 😵 tak nas tiez vyslo super

takze si to davate zo studia? lepsie ko objednat oni to aj pekne rozrataju aj navrhnu

bambulka82
22. nov 2008

nas ta cena tiez dost potesila 😉 po tych palkach ze 1400,- a podobne, je toto uplny balzam na dusu a hlavne na penazenku 😅 😀 😀 😀 😀

maju na tej stranke pisane, ze vizualizacia stoji 2000,- ale ked si objednas cez nich obkladacky, tak ti vrati 1500,- takze nas to bude stat len 500,-
a pri objednani tovaru nad 10tis. na to zadarmo dovezu az domov 😉

droby
autor
22. nov 2008

no jasne pri tych cenach su toto velmi dobre obklady a pri tom pekne, ja sa teiz vytesujem ze sme dobre vybrali aj pekne vizeraju a su lacne 😵
aha , nam vratili celu zalohu 2000sk, a komplet nas to vyslo 12tis aj so sparovackou, a dobre ze nam rozratali kolko coho potrebujeme, to sa nam teda nechcelo

bambulka82
22. nov 2008

je v tom vyhoda..ked ti to presne rozrataju..aspon nekupime o 10 baleni naviac 😉

lubi a ake ste vlastne vybrali? ukaz 😉

droby
autor
22. nov 2008

tento a takto bude
http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImag...
za vanou 10cm policka a pekna rohova velka vana 😵 uz sa tesim, prave dnes demontuju umakartove jadro a v utorok sa ide murovat nova kupelna a wc 😵

bambulka82
22. nov 2008

jeeeeeeeeeeej...kraaaaasne ste si vybrali 😉

ja akurat obzeram nejake zateplene nohavice na zimu a aj bundu..si vypytam asi od jeziska..a aj korcule 😀

droby
autor
22. nov 2008

obom sa nam pacia tak sa tesim.

no ja som si kupila min rok super zateplene mencestraky, len su skor tak na von, nie do mesta a do prace 😅 to ze su decke moze byt jedno, aspon som ich nemusela skracovat 😅 ale su take docervena 😅 nosim ich skor na zimne prechadzky mimo mesta lebo na chatu.
bezne som nenaskla njake dobre a zimnu bundu zhanam aj ja, chcem dlhsiu nech mi neumrzne prdel 😀 som vytiahla staru a som si myslela ze este rok posluzi ale nie, je mi v nej zima bude treba dlhsiu (ja mam problem s bedrovym klbom musim ho mat v teple, a jak sa teraz ochladilo ledva chodim)
korculujes na lade?

bambulka82
22. nov 2008

ja hladam skor take sportove nieco..nohavice aj bundu..sice nelyzujeme, ale nieco na von..ked sa pojdeme prejst..nemusim furt chodit v nohaviciach, kabate a v cizmach 😀

dlho som nekorculovala..ale chcela by som 😉

droby
autor
22. nov 2008

😀 veru na prechadzky to cche nieco ine.

ja som dobrych par rokov nekorculovala uz to ani neviem, sak poriadne ani nemam kde...kedysi sme este chodili na jazero ale uz su take o nicom zimy ze sa neda.

bambulka82
22. nov 2008

u nas v jednom relax centre robia klzisko..cez leto je tam plazovy volejbal, cez zimu lad 😀

bambulka82
23. nov 2008

dobre ranko 😉

no u nas riadne snezi 😀 😀 😀

katkaajurko
23. nov 2008

ahojte aj u nas snezilo riadne a teraz uz nie,ale zima je veru riadna...

vcera som kupila konecne prve darceky a veeelmi som spokojna 😵 😵 😵 😵 v nexte take darcekove balenia a boli za super ceny tak uz par darkov maaaaaam 🙂 a rozhodujeme sa ci ist aj dnes popozerat,lebo teraz bol dost dobry vyber a vcera to nebolo take strasne ani s ludmi v centre 🙂

sana15
24. nov 2008

dobre ranko majovecka. tak po clhom case som opat medzi vami a opat v praci 😖 neviem,ci stihnem docitavat vsetko za vyse tyzdna....co nove s Lyubkov????

lyubka
24. nov 2008

Ahojte 🙂
tak v piatok som bola na ultrazvuku a podla neho sa maly narodi az 1.12 tak som zvedava takze mam este tyzden cas 🙂
akurat dnes ideme na pripravu aby mohol byt manzel pri porode davali sme si na cas ale ja som vravela ze to stihame 😀 ze nemusime ist moc skoro na nu a mala som pravdu, uz mi mama povedala ze som bosorka 😀

jej katka uz nakupuje darceky, som zvedava ako na tom budem ja tento rok ale snad sa mi podari tento tyzden nieco pokupovat no hold tieto vianoce budu viac menej na mojom drahom 😝

sana15
24. nov 2008

Lyubka: jej,tak super datum 🙂 ja tiez nejak este nestiham darceky. zatial iba nejake kozmeticke balicky co som nahodou natrafila pri nakupe v Metre. inak nemam ani napady. na manzela to ani nechat nemozem - to by boli vianoce bez darcekov 😀 Najhorsie na tom je,ze neviem ani co jemu. najradsej by som nieco do auta - este vela somariniek nam tam chyba,ale kedze som odkazana na odvoz s nim,takze tazko robit nejake "prekvapenie" a zvlast kupovat take veci ako potahy,koberceky to je zene predsa len tazsie - chlapi v tom maju jasnejsie.... Ja som sa zriekla aj pekarnicky,hoci o nej rozpravam rok. bude nam treba kupovat vsetky vstavane spotrebice,dvere,schodisko,zabradlia.... nas prechod medzi rokmi bude viac nez financne vycerpavajuci - tusim padneme uplne na same dno a to ma caka ta smiesna materska a rodicovsky prispevok

lyubka
24. nov 2008

no vsak uvidim kedy to vypukne 🙂
vsak aj ja som zvedava ako to nakoniec dopadne s darcekami, lebo drahy nechodi nakupovat bezo mna tak uvidime, ale snad sa nam podari kupit este tento tyzden, len najhorsie je na tom ze este nemam zimne pneumatiky na aute tak s nim moc nikam nechcem chodit, lebo moj servisak mal dovolenku, ale dufam ze teraz ma zoberie co najskor nech je auticko pripravene poriadne na zimu
no a asi to s darcekom pre manzela skonci tak ze mu dam peniazky, lebo chce nejake nove veci do pocitaca a to mu ja neviem kupit, tak nech si kupi sam a mam o starost menej 😀

mata24
24. nov 2008

ahojte kocky.

takze lubi uz to mas len za par, hlavne nech to dobre dopadne 🙂

Jani a ty si preco zas v robote? 😒

sana15
24. nov 2008

Matka,lebo Dr ma nechcel vypisat na MD o tyzden skor,kedze som odmietla pred 3 tyznami Pn. neviem,ci je to pomsta ci nevedomost,ale nemala som chut ani sil mu vysvetlovat,ze na MD mozem ist zo zdravotnych dovodov uz od 32 tyzdna- dokonca je to vyznacene aj v tehotenskej knizke. takze si tu este tyzden potvrdnem,postresujem a v PO a UT budem mat posledne dni dovolenky a od stredy MD

sana15
24. nov 2008

Matka: ako sa drzite vy? nevolnosti dufam nie su

sana15
24. nov 2008

Lyubka: hmm. s tymi pneumatikami to mame rovnake. na novom aute tiez mame este "letne" a tiez sa bojim ist ako nasnezilo kamkolvek na tom aute. ja nesoferujem pre istotu vobec a ktovie ci niekedy to "delo"budem 🙄 neviem naco vobec snezilo 😀

mata24
24. nov 2008

no Jani skoda, uz si mohla doma pekne oddychovat a nie sa tu este stresovat.

no ja sa mam celkom dobre, aj ked nevolnosti mavam ale take cudne, ze mi pride hrozne zle a cítim uplne prazdny zaludok tak sa musim hned najest. a minuly tyzden mi takto prislo blbo kazde tri hodiny. inac uz som kilo aj pribrala, lebo fakt jej ovela viac, ale co uz. aj ked sa snazim hlavne ovocie ale niekedy ma to fakt nezasyti.

buduci tyzdne v pondelok idem na poradnu tak dufam ze bude vsetko OK.

sana15
24. nov 2008

Matka, tak take "nevolnosti" poznam doverne, ale kym je to len takto tak je to uplne super. vzdy lepsie jest, ako nejest a kazdu chvilku sa sklanat nad wc. kilo kazdy mesiac - to je uplne v pohode a myslim,ze minimum,takze s tym sa vobec netrap a hlavne treba mat v hlave,ze nie je miesto na vycitky jest ani o 22-23 tej aj uprostred noci,pretoze teraz sa zacnu vyvijat zivotne dolezite organy a telo si same pyta latky,ktore mu chybaju. ja som bola na poradni vo stvrtok a kedze som sa nestihla odvazit u nasich,tak som sa na vahu postavila u sestricky-oblecena,obuta s kabelkou v ruke a ked som tam videla vahu 67 kil tak som skoro odpadla. sestricka mi napisala do karty ze 64 kil, ale aj tak sa mi to nezda,pretoze mesiac predtym som mala 61. nehovorim,ze som nepribrala, aj brusko riadne vyskocilo (musim odfotit a pridat do albumu - ale mam ho plny 😀 dnes som pridala nove fotky),ale narast 5 kil je fakt nerealny. bude to tou vahou...treba sa vazit na rovnakej, najlepsie rano a priblizne rovnako oblecena....Musim sa tento tyzden odvazit - ale nabrat odvahu po tom soku bude tazke 😅 😅 😅

mata24
24. nov 2008

ved presne ja si tiez hovorim ze lepsie je jest ako nejest a chodiť na niake infuzie.
no uz mi uplne prestala chuti kava, som si kupila bezkofeinovu par dni mi chutila a teraz uz absolutne, uz si ju ani nevarim, lebo predtym som si dva krat odpila a vyliala ju.
no a este mi nechuti moc maso, teda ako kedy niekedy v pohode ale niekedy ho ani citit nemozem.

no Jani 64 mam ja normalnu vahu a ty mas taku pomaly na konci tehotenstva, takze vobec nestresuj 😀

sana15
24. nov 2008

to mas super,mne vlastne kava chutila,ale ked som zistila ze som tehotna,tak som obmedzila a kupila si tu Caro - fuuuj, som ju nemohla niekedy ani dopit. ale ked som mala na poradni tlak 90/60 a o mesiac neskor 80/50 tak ma sestricka zvozila ze kde som citala,ze kavu nemozem,ze ja praveze musim a este aj s cukrom. tak od vtedy pijem kavu, ale snazim sa obmedzit,takze kym nemam neodolatelnu chut tak si nedam. ale tak 4-5 krat do tyzdna si uvarim. Vidis,mne ani nenapadlo kupit bezkofeinovu nescu....
ja ako som tehotna,tak mi chutia suche salamy,najma Lovecka....a to som ja roky nejedla salamy...telo si asi pyta. inak ziadne zmeny v chutiach....chut na sladke mam stale 😅
s vahou nestresujem...len ten narast ak by mal byt ozaj taky tak to nevesti nic dobre...za mesiac je to strasne vela. a zase na druhej strane nemozme sa porovnavat, ty si vyssia a mas asi aj tazsie kosti,lebo na tebe tu vahu nie je vobec vidiet 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre