Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

lucida
1. dec 2008

Joj Matka to je krasne 🙂 🙂 🙂
A ty už aj nieco citis?Ako si zbadala,ze sa mozno podarilo?
Bambulka tak ty to mas este daleko 😅
Ja sa už neviem dockat, kedy budem tehu 😎

sana15
1. dec 2008

ahojte kocky 🙂 Uz mam dnes a zajtra dovolenku a od stredy som na materskej...tak na net uz budem mat menej prilezitosti - pokial si nevybavim v novom bydlisku zriadenie a teda kym sa tam uz nadobro neodstahujem. Celkom dobre je doma. vstavam sice velmi zavcasu,ale potom toho postiham. skoda ze to pocasie je tak hnusne a ze mi naladu kazi to,ze sa mam ucit a tak sa mi nechce 😒

sana15
1. dec 2008

Droby: Lubka, dodatocne uprimnu sustrast...je mi velmi luto,co vas postihlo,. zvlast v tomto predvianocnom case. Drzkaj sa a bud oporou rodicom - urcite to je pre nich velka strata ☹

sana15
1. dec 2008

Lenka: 😵 super spravicka, tak uz teraz budeme cakat este na tu najkrajsiu...Drzim palceky

sana15
1. dec 2008

Matka: krasne rastiete. ked budes mat cas,pridaj tu fotku. ja som este doteraz tu nasu ani neodfotila,ale vidis,mam doma aj fotku,aj fotak,tak mozem urobit zajtra. skoda,ze neviem urobit fotku zo zaznamu z 3D sona...takto nas anjelik zostava zahaleny pred vami ruskom tajomstva 🙂
najlepsie si zacnes uvedomovat toho maleho cloviecika, ked pocitis pohyby....je to perfektne a krasne 😵 Akurat nas drobec sa posledne dni mrvi uz menej a menej...uz mu asi zacina byt tesno

lenka47
1. dec 2008

cavte zienky, tak ja som doma z prace, zacina to byt o dusu u nas v banke, ludia zacinaju saliet s peniazmi a dnes sa predavali aj tie euro balicky-no skoro sa pobili 😖
uz nech je po novom roku a nech sa to skludni
Mati vy ste zacali skusat hned ako si vysadila tabl. alebo ste chvilu cakali? lebo ja chcem posledny mesiac dobrat a potom nejaky masiac pauzu a az tak zacat ale uvidim ci vydrzim cakat 🙂
jani pridaj foto drobceka, nech sa pokochame 😉 aspon ze uz si na MD aspon mas o nieco menej starosti ako v robote, nie?
ozaj a neviete niekto co lyubka?uz by z nej mala byt mamina 😀
prajem vam este pekny vecer a zajtra uspesny dnik 😉

mata24
2. dec 2008

krásne ranko prajem...

Jani no pokusim sa tu fotku niako odfotit, lebo on mi to vytlacil na veľký papier na A4, nie len to malicke ako som videla predtym.
normalne ti uz zavidim že si na materskej 🙂

inač včera som to oficiálne oznámila aj v robote. no normalne som ostala prekvapena, riaditeľka to zobrala uplne v pohode, zagratulovala, ale inac hned vedela ked som za nou prisla ze o čo ide, že to na mne videla, len nechcela nič hovorit.
takže som rada že už to mam za sebou.

Leni ked som vysadila tabletky tak sme si jeden mesiac davali pozor, vraj treba zistit či MS normalne funguje bez tabletiek a hned na druhy mesiac sa nam zadarilo 🙂
ale niektori odporučaju dať si aj dlhšiu pauzu. možno aj podľa toho ako dlho tie tabletky berieš. ja som ich brala teraz necely rok, lebo predtym som mala ročnu pauzu kvoli mojim migrenam.
ale ak ich beries niakych 4 a viac rokov v kuse, tak by som asi pockala aj dlhsie, nech sa organizmus trochu prečisti.

droby
autor
2. dec 2008

dobre ranko prajem.
o lyubke stale nic nove? uz by to mala mat za sebou...
my mame nove na byte, uz dotiahnute trubky tak ide sa obkladata v pondelok sa aj kuchyna montuje 😵 na to sa neskutocne tesim 😵
treba to este osterkovat anmalovat a polozit lino - sak mam teraz 5 dni volno snad stihnem 😀

mata24
2. dec 2008

lubka tak to uz vyzera nadejne s tym bytikom, vianocovat už budete isto tam 🙂

no lyubke nic nevieme, ale tak hadam to uz ma stastne za sebou, asi sa ozve az ked pride z porodnice.

droby
autor
2. dec 2008

vianocovat uz musime tam lebo kokolo 15 sa mame stahovat zu z doterajsieho, momentalne to tam na byvanie vobec nevizera, uvidime,
aj ked to este nebude tip top, hhlavne ze bude kuchyna a komplet jadro ostatne sa uz lepsie bude robit ked tam budeme, to uz sa mozem venovat malovaniu a tak 🙂
jaj no som zvedava, tolko nas ta lubka napina

mata24
2. dec 2008

no tak to veru mate co robit aby ste to stihli, ale tak hadam to najnutnejsie zvladnete a zvysok uz potom pekne dorobite.

katkaajurko
2. dec 2008

ahojte babule...

🙂

droby tak uz sa vam to tam rysuje

matka ako ? ziadne ranne nevolnosti,chute a tak?

babule - ake to Aloe Vera sme sa zhodli -ze je najlepsie? prosim pekne - moj ocino si ho praje na jeziska 😀

mata24
2. dec 2008

ahoj Kati, no ja niako nevolnosti nemavam, akurat mi niekedy pride tak tazko a musim sa hned niecoho najest, takze musim mat stale nieco po ruke...
ale byvam hrozne unavena, dnes doobeda som mala pocit že ľahnem na stol a budem tu spat. fakt hrozneeeeeee....
vecer mam problem do 21.00 vydržať a to medzitym vždy aspon pol hodku predriemem 😀

no to aleo vera - presny nazov ja neviem, moja kolegyna to objednavala cez niaku znamu a viem ze za jednu kuru (ale ani neviem na kolko mesiacov to je) davala ccca 6tis. korun.
ak chces mozem sa jej spytat kde to objednavala.

droby
autor
2. dec 2008

ahoj kati, monika tusim nespomynala co jej odporucila kamoska, mne v lekarni odporucali barny"s to som aj uzivala... k tomu novemu som sa stale nedostala kupit si 😅
a zabudla som ze konecne somsa aj ja pricina na bytiku - malovala som trubky k radiatorom 😀 radiatory nove ale trubky zvaranim ostali skarede

katkaajurko
2. dec 2008

no mati nee - 6tisic nedam 🙂 to je velmi vela..

hej - mne sa zda tiez to barny-s ze bolo odporucene z lekarne...droby to kolko stalo? nepamatas?

droby
autor
2. dec 2008

fuu myslim ze do 500sk pollitrove...
kuk 😉
http://www.docsimon.sk/tovar/active-aloe-vera-f...

droby
autor
2. dec 2008

presne toto som ja mala
http://www.barnys.sk/aloe-vera/activ-aloe-forte
asi sa oplati si objednat, zda sa mi dobra cena

mata24
2. dec 2008

no ved 6 tisic je vela, ale to nebola jedna flaska, myslim ze to brala tak cca.3 mesiace takze toho bolo asi viac, ale jej to velmi pomohlo sa jej riadne zlepsil krvny obraz.

ale si myslim ze v lekarni ti odporučia kvalitnu..

katkaajurko
2. dec 2008

dakujem droby 🙂

droby
autor
2. dec 2008

tak dufam ze sa podari dobre vybrat

kocky vy mate biele steny? ci farebne? co sa vam viac paci?
ja som uz z toho hotova, este aj maliar nam teraz dorobil sterku vo stvrtok mam malovat a ze ona by to dal vsetko nabielo, muzi sa toho chitil ze to bude najlepsie...ja bielu odmietam, raz som si vysnivala kuchynu achcem zltu stenu - vobec by linka nevinikla pri bielych stenach... tak sa teraz vadime

skonci to asi tak ako to byvalo u nasich otec isiel do prace a a my s ammou sme vypratali vymalovali a bolop uz nemohom nic povedat 😅 😀

mata24
2. dec 2008

no lubi ja nemam rada biele steny, aj ked moj manzelik tiez, ale izbu mame tiez zelenu doma a zbytok mame okrovy...
ja urcite chcem farebne steny v nasom novom domceku, a to sa moze drahy aj na hlavu postaviť 😀 😀

droby
autor
2. dec 2008

ja sa ich tiez nemienim vzdat, byudem si za ne bojiovat 😀 bieloe mozu byt len dve tie zatial nmezariadene pracovne tam mi je to jedno tak nech si ma biele casim ked ziskaju inu funkciu, napriklad takej detskej izby okamzite odzvoni bielej 😀

mata24
2. dec 2008

presne tak lubi na mna biela posobi strasna chladne, tymi farebnymi stenami ten byt hned ozije.

droby
autor
2. dec 2008

uplne suhlasim, farebne je to utulnejsie teplejsie a clovek sa hned citi prijemnejsie
nad spalnou sa ale neviem rozhodnut zapacil sa mi slivkovy koberec, ale slivkova stena predsa len nie je to prave orechove, mam radzej skor zltu nieco pastelove jemne nech sa prijemne spi...
no uvidime co z toho nakoniec bude,

ako sa inak citis? njake zmeny?

mata24
2. dec 2008

no k slivkovej by sa mozno hodila taka bleducko fialova ale neviem, možno priložiť farby ku kobercu a podľa toho sa rozhodnúť.

no ja sa citim celkom fajn, az na to ze bývam hrozne ale hrozne unavena, ale zle mi nebyva ani nic ine. akurat mi este niekedy večer trosku trpnu križe.

droby
autor
2. dec 2008

tak nech ti to este dlho vydrzi bez tych nevolnosti to mas super a uanva? ked si unavena tak si pospi, ja by som kazdy den poobede pospala a nemozem sa vyhovarat na tehu 😀

bambulka82
2. dec 2008

ahojte 😉

lyubka este nic? 😕

katka..mne kamaratka, co robi v lekarni odporucila tiez to barnys aloe vera..ale ja som si ho este tiez nekupila, mozno po novom roku sa tak sebe zacnem venovat..ved na co by som sa teraz precistovala, ked uzivam este tolko liekov..asi zbytocne teraz

my ideme zajtra na nakupy do Polska 😀 tak sa vytesujem 😵

droby
autor
2. dec 2008

moni tak uspesne nakupy prajem 🙂

lyubka ma pisat tusim matke, ze? tazke este asi nerodila.. myslim ze uz by to mohla mat za sebou sak uz ma aj po termine.
jaj ja mam teraz par dni volno tak nebudem vediet novinky 😅

mata24
3. dec 2008

ahojte 🙂

lubi ved ja skoro kazdy den ked pridem z roboty tak si pospim 😀

no lyubka nema mne písat, ale janka potom v januari 😉

katkaajurko
3. dec 2008

ahojte majovky...

aj moja krsna od kamosky z lekarne odporucila Barnys aloe... a na barnys stranke od droby bolo dvojbalenie darcekove za super cenu 536 korun!!! som objednala 🙂 🙂 🙂 😵

lyubka ma uz podla mna po..ale este je v nemocnici, ozve sa az ked sa da trochu dokopy 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre