Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

droby
autor
8. dec 2008

jaj leni a ja som rozmyslal co za lavicku to moze byt ma napadla taka klasicka drevena na sedenie len som to nechapala ze zvlastny darcek 😀 a vizera uzasne, urcite sa potesi a vyborbny darcek, muzik bude rambo

ahoj jani klen pekne niekoho zapriahni ty sa tym netrap, zas mas pravdu nemusi byt babo v takom prachu, ale ty sa hlavne opatruj aby ste boli Ok.

ja som sa bala toho rosenia vela som na streche citala ze sa rosia okna a musim zaklopat, nam sa nerosia su uzasne tajk sa vytesujem, ked ich budem teraz niekedy k voanociam umyvat uz sa tak vytesovat asi nebudem 😀

bambulka82
8. dec 2008

ahojte babule 😉

no co mate nove?

lubi..to s tym autickom ma mrzi 😔 ale hlavne, ze vy ste v poriadku

ja som vcera stavala stromcek 😅

a dnes sme sa mali ist kupat do kupelov, ale sme poobede zaspali 😅 tak sme to uz nestihali..ale pojdeme zajtra 😉 a v stredu prvy krat do posilovne..no potom vam povypravam 😅

bambulka82
8. dec 2008

a dnes som chcela objednat vianocne darceky..vybrala som pre seba aj pre draheho super darcekove sety parfemov..vcera som to obzerala, ale reku objednam dnes z roboty..a uz ich tam dnes nemali 😲 😲 😲
ale som im tam pisala, ze ci ich do vianoc este dostanu, tak dufam, ze ano..ma to riadne nastvalo 😠 😠

droby
autor
8. dec 2008

jej moni vy mate super program kupele a posilka...

ano hlavne ze my sme v poriadky, dakujem bohu za pasy a zapinam si ich aj na akukolvek kratku cestu - mam sa to stalo kusok od domu...
muzik sa uz tesi na nove auticko 😀 len nebude biele ale modre, co uz.
asi treba objednat hned a nerozmyslat tiez som si tak navyberala kopu veci ze si objednam ale v den ked so, to chcela objednat som sa dozvedela smutnu spravu a nemyslela som na darceky a ked som sa k tomu vratila tak uz nic na stranke nemaju 🤐
inak zahajila som aloe kuru, kupila som si dvojbalenie barnys a treti den popijam

bambulka82
8. dec 2008

no ja dufam lubi, ze mi odpisu, ze co zase coskoro zaradia do ich ponuky..alebo to bolo fakt vyhodne..no asi som urobila chybu, ze som to neobjednala hned 😖 ma to teraz stve 😔 uz som mohla mat prve darceky..

lenka47
8. dec 2008

baby a na co je dobra ta aloe kura?co to je nejaky napoj ci prasok?

droby
autor
8. dec 2008

no tak dufam ze to este stihas vianoce sa sialene blizia a pri tom v akom stave mame byvanie ma opustila vianocna atmosfera, do toho to auto co nam komplikuje stahovanie (sme sa vytesiovali ako sa nam super bude s nasim stahovat ked sme v nom uplne v pohode prenasali 3metrove lino, a naraz 5 dveri aj so zarubnami)

lenka to ej stava z aloe vera, je dobre na imunitu, precistenie organizmu, travenie, celkovu detoxikaciu a pomaha mnohym chodobam. 😉

katkaajurko
8. dec 2008

droby aj ja som objednala to dvojbalenie barnys 🙂 len dufam,ze pride do vianoc...to pre ocina - si sam vypytal od jeziska 🙂

inak moni -ja som taky set chcela objednat jurkovi... na dvoch strankach ich mali - objednala som z takej -co do dvoch dni mi to malo prist..na druhy den mi volali -ze uz je vypredany a ze do vianoc uz nincen nebude ☹ tak som rychlo pozrela na tu druhu stranku a tam uz to bolo oficialne ako vypredane ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ akoze ja neviem - ci vsetci nakupuju darceky viac ako mesiac dopredu ale ma to pekne stvalo...bolo to minuly tyzden...tak som nasla tretiu stranku kde to nebolo oznacene ako vypredane a cakam a snad mi to dojde...

to iste v martinuse...objednala som knizky a uz je to aj 14 dni (do 10 mi to malo prist) a stale je tam vypisane - na dvoch knizkach - ze su objednane u distributor a a tak mi neprisli zatial ziadne...tymto tempom mam dost velky strach o polku darcekov 😖

lenka47
8. dec 2008

a to sa kupuje v lekarni to aloe?

lenka47
8. dec 2008

kati neboj ved este dva tyzdne su do vianoc , darceky dorazia 😉

droby
autor
8. dec 2008

ano leniv lekarni ho kupis, ja som kupila v lekarni, ale da sa aj cez net objednat som naposledy posielala odkazy su asi stranu dve dozadu.

kati hadam este stihnu rpist je to etraz bieda pred vianocami aj s dodacimy lehotami neda sa na to spolahnut

lenka47
8. dec 2008

droby dakujem idem to mrknut 🙂

katkaajurko
8. dec 2008

leni priamo zo stranky barnys ako davala droby link - sa viacej oplatia ako z lekarne - aj ja chcem po novom roku zacat s aloe kurou 🙂 😵

droby
autor
8. dec 2008

po novom roku a sviatocnych obzierackach to dobre padne, ja som zacala rovno tak to mam na dva mesiace, len ci to pomoze s tym obzieranim, teraz po mikulaskej nadielke a boli sme na svokrovej 50tke tak zas same dobroty 😀

droby
autor
9. dec 2008

pekne ranko prajem

lenka47
9. dec 2008

ahojte zienky, u nas je dnes krasne aj ked mrazivo, no nic nemam sa na co vyhovorit, musim poumyvat tie nestastne okna 😝

droby
autor
9. dec 2008

ahoj, na umyvanie okien sa teda netesim ani netusim kedy to bude, ked samprestane u nas tolko prasit, hadam stihnem do vianoc

lenka47
9. dec 2008

tak okna na celom dome su umyte, konecne 🙂 nemam to rada a najlepsie je ked hned na druhy den zaprsi a zase su cele zaprskane

droby
autor
9. dec 2008

sikulka, to zavidim ze uz to mas za sebou.
vraj nam dnes dojdu osadit vanu a baterie a ja sa tesim jak mala. radost uz prekryva tie nervy 😵

lenka47
9. dec 2008

to je super ze sa vam bytik pekne zobytnuje podla vasich predstav 😉 urcite by si uz rada vianocovala vo vasom, vsak

droby
autor
9. dec 2008

na stedry vecer pojdeme k nasim, my budeme mat lem spalnu kuchynu a kupelnu s wc, co na byvanie staci ale ziadna vyzdoba stromcek (aj ked sa snazim tlacit nech sa stihne spravit obyvacka a postavime stromcek, muzik vravi ze si stromcek dame aj do spalne, vianoce musia byt.
akurat vyberam ake kde tyce zaclony a zavesy a do kuchyne som vybrala taky ten drot s hacikmi a na to pojde nenapadna zaclonka do kuchyne - sa mi to zda akurat, nechcela som do kuchyne zioadnu tyc, len nieco nenapadne. si robim maxi zoznam co nakupit v ikey 😀

bambulka82
9. dec 2008

ahojte 😀 😀

ja som bola v kozmetike na obocku..drahy mi odisiel zase na hokej, tak idem nieco porobit doma 😒

ale som sa dnes potesila, napisali mi z tej parfumerie, ze obydvoje kazety parfumov dostanu do piatku za tie akciove ceny, tak sledujem stranku, aby som to nepremeskala 😀 😀 😀

sana15
9. dec 2008

ahojte,tak vy uz vo velkom nakupujete darceky. to ja este ani nie, v meste som zatial nebola - nechce sa mi trepat MHD a manzel nema cas. zajtra idem na predporodnu pripravu tak cestou snad nieco obehnem,aj ked vela toho nebude - to chodenie je najhorsie na to moje tvrdnutie,uz len ked idem do potravin,tak ma zacne maly tlacit na mechur a je to neprijemne.

sana15
9. dec 2008

Matka,no vdaka...ale to upratovanie je len a len na mne 😒 fakt nemam koho tym poverit. Mamina ma sama toho viac nez dost a po tej vaznej operacii - to by som nikdy po nej ani nechcela. dost ma trapi,ze u nich okna umyvala uplne sama bez pomoci - ja som bola v skole.
veci do porodnice? no, uz to ukladam v dome do jednej policky, ale este mam nieco doma - kedze v byte mam pracku,tak vsetko co kupim musim najskor oprat doma, vysusit doma, odniest do domu -tam vyzehlit a ulozit. teraz mam uz nachystane na "odvoz" kojenecke podprdy,osusky. este mi zostava vyprat jednu ciernu a este jednu tehotensku nocnu koselu. buduci vikend vyvarim este cumliky a odsavacku a snad uz mam aj vsetko. len do tasky sa to nevmesti. uz mi vraj prisli aj tie najmensie pampersky -ale este som ich nevidela

sana15
9. dec 2008

jejjjdanenky....ako som pisala ten predchadzajuci monolog,tak sa maly zacal velmi ale fakt velmi mrvit a brucho sa mi vlni ako morske vlny - heh,uz so mna bude aj spisovatelka - uz aj rymujem 😀

sana15
9. dec 2008

Matka - a dakujem za ponuknutie pomoci.... Teraz ako som doma sa citim celkom ok,az mam z toho niekedy strach,tak to pomaly zvladnem. ale si zlata. Manzela chudacika uz nemozem zapriahat do nicoho. je mi tak luto,ma toho vyse hlavy. akurat sa mi vratil zo skoly a zo skusky....idem za nim. ahojte.

katkaajurko
9. dec 2008

janka - ze morske vlny 🙂 🙂 asi nam chcel malicky tiez nieco napisat 🙂

mne dnes prisiel papier z posty - prislo mi to Aloeeee pre tatka 🙂 a prisla mi aj sms - ze darcek pre manzela je na ceste 😵 😵 🙂

tak uz len tie nestastne knihy mi chybaju z toho co som objednavala ... 😠

mata24
10. dec 2008

ahojte babulky,

no tak ja som dnes bola rano na krv, a potom aj na poradni, vsetko je OK. drobcek narastol o 8 mm za tyzden, takze pekne uz ma 1,8 cm. uz som videla aj ako mu bije srdiecko,
už sa mu vyvinula aj pupočná šnúra, minuly tyžden tam mal len "vrecko" s vyzivou.

no v podstate je vsetko OK az na moj tep srda 117 ☹

katkaajurko
10. dec 2008

ahoj Matka 🙂 to je krasne 🙂 super, ze je vsetko ok

a na ten tep ti nic nedali? to je dost vysoky 😒 a su lieky - ktore sa mozu aj v tehotenstve... ale oni urcite vedia...ja mam taky tep bez liekov pravidelne ale mne je na omdletie a na vracanie a zle sa mi dycha... a mozem vtedy lahko dostat arytmiu a to je potom aj cez 200 😒

mata24
10. dec 2008

ahoj Kati, aj ja som rada, brali mi aj krv, tak dufam ze tiez to bude OK.

na ten tep mi nic nepovedali lebo tlak som mala OK, len ja som si to vsimla na tom tlakomeri ze tam bolo 117 tep.
fu tak to ti nezavidim tie stavy,
neviem ci mam ist s tym k doktorovi, ale to by som musela ist asi k internistovi, neviem...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre