Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

katkaajurko
17. júl 2008

marek sa aj mne velmi paci 🙂

katkaajurko
17. júl 2008

ale ja som uz roky zatazena na Ninka a Andrej... viem ze Nin je vela teraz ☹ ale mne sa pacili aj ked este neboli... a hodi sa nam k priezvisku...

bambulka82
17. júl 2008

Ninka je kraaaaaaaasne meno..dcera mojej kolegyni sa tak vola a ta mala je hrozne zlatucka 😀 😀

nejako mi dnes blbne net v praci, neda sa mi prihlasit skoro na ziadnu stranku 😠

katkaajurko
17. júl 2008

baby u nas prsi ☹ a rano to vyzerala na krasne pocasicko ... jaaj tak zaliezt pod deku na gauc s dobrou kavickou, kolacikom, manzelik a dobrym filmom 🙂 jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj

katkaajurko
17. júl 2008

tu nikto dnes nie je ? ☹

bambulka82
17. júl 2008

aj u nas prsala ☹ vonku je zamracene a schladilo sa..

katka, ja som na chvilu zavrela oci a skoro som zaspala 😅 😅 😅 😅

katkaajurko
17. júl 2008

ja uz som total na spanie zrela..aj ked uz doprsalo a zacalo pomaly slniecko vykukovat..

bambulka82
17. júl 2008

ja som bola dnes u sestry vo firme zase na nakupe 😅
kupila som si kraaaaaaasnu prenosnu skladaciu postielku pre babatko 😉 😀 😀 😀 😀

katkaajurko
17. júl 2008

moniii sak ty uz mas total velku vybavu ! 🙂

ja som si akurat dnes riadne zacvicila a teraz som si dala male hrianky s pestom - mnaam to milujem 🙂 a ideme si dat poharik vinka a kuknut filmik 🙂

bambulka82
17. júl 2008

no uz sa musim krotit, lebo kupujem vsetko, co vidim 😅 😅

ja som si dala na veceru vianocku s masielkom a kakavko 😀 😀 😀

katka a aky film idete pozerat?

katkaajurko
17. júl 2008

no nakoniec ziadny lebo sme sa zakecali 😀

a pisala som si z adminkou anaxamon a dobre - ze sme si nechali tu na konikovi stare nicky - pretoze je vraj v pravidlach aby bol vsade nick rovnaky - tu aj na konikovi aj na streche..lebo potom nas zmazu - pripadne uplne zakazu pristup 😅 tak bacha na to ...je tu o tom aj tema a koopec ludi uz blokli - aby sa tu urobili poriadky...

takze janka by si mala nechat len jeden a pre istotu napisat adminkam a dohodnut sa ktory - skor nez na to pridu a zablokuju.....

katkaajurko
17. júl 2008

napisem jej pre istotu aj do ip

a myslela som samozrejme rovnaky nic tu na svadbe aj na streche..uz som domotana

bambulka82
18. júl 2008

no ja neviem, mna ani nejako nenapadlo, ze by som si davala iny nick sem na konika, alebo na strechu..ja som sa na vsetky stranky prihlasila pod jednym nickom..

u nas je zase hrozne skaredo..prsi a je riadne zamracene 😠

jaaaaaaaaaaj babulky, moj manzel mi v nedelu odchadza na sluzobku do Nemecka..takze budem cely buduci tyzden sama 😢 😢

bambulka82
18. júl 2008

no co baby..dnes sa nikto neprida? 😕

katkaajurko
18. júl 2008

ahoj moni... ja mam dnes strasne vela roboty..ale priserne vela ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mata24
18. júl 2008

ahojte babulky, aspon vas idem pozdravit, mam hrozne vela roboty posledne dni, tak sa ani nestiham prihlasim na net ☹
co mate nove?

bambulka82
18. júl 2008

matka..ja nove nemam ani nic..len drahy mi v nedelu odchadza na sluzobku, tak budem tyzden sama 😒

ale idem dnes do kniznice a vyzbrojim sa knihami proti nude 😀
a este ideme dnes aj do tych kupelov a idem si kupit tu pernamentku na chudnutie, tak buduci tyzden budem chodit, aspon sa nebudem nudit..zevraj prvych 5x sa musi chodit kazdy den, tak to mam na cely tyzden 😉

katkaajurko
18. júl 2008

moni tak to ti ubehne cas rychlo 🙂

bambulka82
18. júl 2008

no ja dufam, ze hej..
len drahy si zo mna robi srandu, ze aby ma aj spoznal, ked sa po tyzdni vrati..ze aby som nemala 40kg 😀 😀

katkaajurko
18. júl 2008

🙂 no musis davat pozor aby si to neprehnala 🙂

bambulka82
18. júl 2008

no to sa nebojim..urcite nebudem drzat ziadnu drasticku dietu 😀 😀 😀
ale celkom som sa potesila tomu sposobu cvicenia..do ma do niecoho navlecu (nieco take vakuove) a ja budem musiet behat na beziacom pase..takze sa budem aj hybat, co je super, lebo neverim, ze clovek dokaze schudnut, ked si zapne nejaky pristroj a sedi pri telke 😝 😝
aspon budem mat aj dobry pocit z toho, ze sa aspon trosku hybem 😉

majka_kozka
18. júl 2008

Ahojte baby,síce som nestihla všetko prečítať,ale ja som sa vydávala tiež v máji.Pekná téma,že májovky plánuju a tehuľkujú.Ja to už mám našťastie za sebou.Mám skvelého muža a tiež náš fantastický pokladík nášho synáčika.Všetkým Vám čo sa pokúšate o bábatko prajem veľa šťastia

katkaajurko
18. júl 2008

ahoj majka...my niektore tu zatial len tak planujeme v duchu 🙂 , niektore uz tehulkuju a myslim ze aj snazilkuju niektore 🙂

moni - tiez neverim pristrojom co tuk schudnu bez pohybu.. 😀 ja som vcera si dala zabrat... podla bicykla som spalial cez 650 kalorii - teda 2600 kj.... 🙂) a to len na nom - ale potom som bola hladna ako cenkovej deti 🙂 zjedla som 8 koleciek disko keksov a 1,5 krajca hrianky s pestom 😀 😀 😀 😀

bambulka82
18. júl 2008

no ved to..clovek ked chce schudnut, tak sa v prvom rade musi hybat 😉
kati..maly prehresok mozes sem-tam 😀 😀 😀

katkaajurko
18. júl 2008

tak ak sa tu niekto objavi prajem vsetkym krasny vikendik 🙂

bambulka82
19. júl 2008

ahojte babulky 😉

tak ja som sa bola vcera zahlasit na to cvicenie, ale buduci tyzden maju uz komplet obsadeny, takze idem az od toho dalsieho pondelka..no ale nevadi, cez tento tyzden aspon naberiem kondicku, lebo to vyzeralo byt fakt aj dost narocne 😅 ale ta tetuska tam bola velmi mila, povysvetlovala mi, co vsetko si mam doniest a vraj prvy krat bude na mna davat pozor 😀 tak sa uz aj celkom tesim..

a vy co nove?

katkaajurko
19. júl 2008

ahoj moni - tak opat len my dve... 🙂 my sme dnes odpocivali s rodinou - mali sme tu svokrov...teda mojho svokra a svokra mojho muza 🙂 teda nasich otcov 🙂 a tak sme s nimi kecaliiii a bolo dobre 🙂 a potom som bola jazdit - tak sme videli aj raritu - jedna zenska si to zaparkovala na cerpacke opacne a opacne tankovala 😀 😀 😀 to som este nevidela...bola otocena zadkom auto k predajni 😀 😀 😀

no a teraz ideme si asi kuknut nejaky filmik 🙂

bambulka82
19. júl 2008

no ja pomaly balim draheho..zajtra odchadza na tu sluzobku 😒

bambulka82
20. júl 2008

krasnu slnecnu nedelu prajem 😀 😀 😀

katkaajurko
20. júl 2008

jaj moni - neboj tyzden ubehne ako voda...tak sa musis venovat iba sama sebe - hyckat sa a tak - ked uz manzelik nebude doma 🙂

aj ja prajem krasnu nedelu..u nas az tak velmi slnecno nie je - ale nie je ani skaredo - tak trosku pod mracikom oblacikom 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre