Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

lyubka
5. aug 2008

no toto leto je prvy krat co mi nevadi ze je take horsie pocasie 😅 ale keby som nebola tehotna tak som nestastna z tohto pocasia ☹

droby
autor
5. aug 2008

no vidis aspon na nieco je to dobre 🙂
inak cele to pocasie mi lezie na nervy, ziadne leto ziadna zima.
zachvilku uz bude len jesen a jar 😖

katkaajurko
5. aug 2008

babule ja som zasypana dnes robotou :(((

sana15
5. aug 2008

ahojte,tak spominate kopu prace.tak sa hlasim 🙄 Len skoda,ze nepracujem efektivne na jej odstraneni.vzdy sa pustim popri nieco do niecoho uplne ineho a potom to trva 😒 a to dnes ani nepozeram nic pre babo na dnesny den. proste od vcera ma drzia overaliky ale uz sa mi nechce po nich patrat. pockam do jesene,kym nejaky tovar nabehne aj do predajni. Kocky z BA-mate nejake specializovane obchodiky pre deticky? skor by ma zaujimali tie velke mega-shopy,ktore su dlho otvorene. chcela by som manzela prehovorit,aby sme si v septembri urobili vyletik do BA

katkaajurko
5. aug 2008

jani v auparku su minimalne dva...len ceny neviem 😒 ale dva obchody cisto pre mimo su tam isto a jeden alebo aj dva pre tehule s oblecenim...aj s kocikmi...proste je tam dost obchodov

alebo potom v Avione -ale tam si treba na stranke kuknut

sana15
5. aug 2008

Katka,vdaka za infosky. teraz neviem, aupark je v centre,ci na okraji BA? neviem si teraz spomenut,ci to bol Avion ci Aupark pri com som to stale,ked som pred 3 rokmi bola v BA na skoleni 😅

katkaajurko
5. aug 2008

aupark v podstate v centre - na petrzalskej strane ako je most SNP (ten z Ufom)

droby
autor
5. aug 2008

avion je na okraji Ba hned na yaciatku, tam sa podla mna oplati ist pozriet detske vecicky, krasne a cenovvo vyhodne oddelenie pre deto na h&m, aj next a aj detsky obchod s vsetkym moznym pre deti je tam od kocikov postielok hraciek autosedaciek, kadecoho.

zirafka105
5. aug 2008

Ahoj kockyyy 🙂 Jak jste takhle schovane, tak si vzdycky musim extra vzpomenout 🙂
Si predstavte, co se mi dneska stalo - mame za zahradou pole, ja tam dneska vesela pradlo a pak jsme jeli nakupovat... Nacez jsme se vratili, slysim hukot... ejhle, kombajn... No, uz mel jednu radku projetou, nastesti jenom jednu... ale to pradlo, co bylo hned u vrat (cerny samozrejme) bylo pekne zadelany kousickama slamy... fakt jsem myslela, ze pujdu strilet... este ze jsme to vychytali hned takhle na zacatku...

mata24
6. aug 2008

krasne ranko prajem.
tak po dlhsej odmlke sa hlasim. mam toho teraz hrozne vela, a este som bola aj PN, ale uz je to trosku lepsie.
no co mate nove babulky?

nase mamicky sa maju aku? 🙂

bambulka82
6. aug 2008

dobre ranko 😉

ziraf, tak to potesi 😖

matka ahooooj 😵

mata24
6. aug 2008

ahoj Moni, no co mas nove? uz bola svadobna cesta? my sa chystame teraz koncom augusta, zajazd sice este nemema, ale chceme ist do Grecka, ale hlavne ze uz mam podpisanu dovolenku 😉

droby
autor
6. aug 2008

dobre ranko.
ziraf no to nastve, keby dosjdete enskor po pradle ani stopy len kopa slamy 😀

ahoj mati, tak uz nech je len lepsie. hladate last minute?

katkaajurko
6. aug 2008

dobre ranko :( na mna sefka zase navalala :( asi na mne sedi 😀

ale nie..musim maknut doobeda a potom pridem

mati - vitaj -dlho si tu nebola...

zirfka - to je na porazenie 😠

baby ja uz taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakto potrebujem dovolenku

droby
autor
6. aug 2008

takze vsetky tvrdo makate? ja zu amm v podstate hotovo 😀

lyubka
6. aug 2008

pekny den sa praje 🙂
dnes tu je najak pusto, mne ked neprinesu nejaku naliehavu robotu, tak tiez uz mam hotovo 🙂

droby
autor
6. aug 2008

lubi u mna by bol fakt zazrak keby doniesli nieco naliehave to as stane raz za rok 😀
vcera mi sibalo okukovala som detske vecicky este sa mi aj snivalo ako som nosila dietatko, kupala aukladala spat 😅 zacali byt biologicke hodiny ako splasene 😅 😀 😀

lyubka
6. aug 2008

no pekne takze ty uz mas taketo sny 🙂 tak to zas mne prestalo snivat uplne, alebo nejake sci-fi 😀 ked to rozpravam drahemu, tak si mysli ze mi sibe 😅
a ta praca sa zas mne stava dost casto 😠 ale co uz ale dnes by mi nemuseli nic priniest 😎 bo sa mi nece vobec nic robit

droby
autor
6. aug 2008

no to njak zacalo, ale musim to zahnat het este nachvilku.
inak nerozumiem ka ma realitka ibvedenu cenu bytu ak omoze narast, sme volali a ze uz maju dvoch zaujemcov tak cena stupla o 200 000 😲
pozerala si stranku bess.sk?
maju krasne vecicky s menom aleb fotkou dietatka 😵

lyubka
6. aug 2008

😲 coze tak tu uz fakt s kazdy moze prihadzovat cenu hore dole, aby to nezvisili tak ze si to nikto nekupi, su to hnusaci 😠
ano uz som pozerala a uz som aj objednela pre neterky a este nenarodeneho synovca 😎 s aneviem dockat kedy to pride, chcem to uz vidiet

droby
autor
6. aug 2008

no to ma dost dorazilo, ze ako to mam vsade cakatbze uz mali zaujemcu tak cena je vyssia, mi to ide cele na nervy, este to pekne potrva a bude stat nervov kym sa k niecomu diopracujeme, som zvedava na ten byt v piatok, co som naslamo 200 tis lacnejsi tak ten uz vlastne stoji tolko isto tak som zvedava ci aj tato cena stupla a ked nie asi je to potom najlepsi, ked tiez co su lacnejsie aj tak stupaju.

jeeej nmo super tak potom ukaz ktore si objednala 😵

lyubka
6. aug 2008

vsak uvidite v piatok co vam povedia ale aj tak su to spinavci, len vyzdimat ludi s penazi
a objednala som taketo body
http://www.bess.sk/files/products/body_kr_maly_...
pre synovca a pre neterky so slnieckom jednej a druhej s kvetinkou snad to pride pokial sa maly narodi

bambulka82
6. aug 2008

ahojte babulky..ja mam tento tyzden toho dost, ale dnes si maknem a od zajtra sa vam uz budem moct zase naplno venovat 😉

jaaaaaaaaj lubik..dufam, ze vam to s tym bytikom vyjde 😉

katkaajurko
6. aug 2008

droby to fakt? no je uz fakt sila..

kolegyna kupuje teraz tuv ruzinove - trojizbovy, neprerobeny v povodnom stave - murovany a stal 3100000,- a tiez
boli zaujemci dvaja a cena zostala - tak neviem od coho to zavisi :( - ale nedajte sa a hladajte -lebo v to MUSIA byt tie byty v petrzke kusok lacnejsie 🙂

sana15
6. aug 2008

ahojte.ako citam,tak tu mame stratenu Matku. Matka a co Ti bolo?
Lubka-droby: tak to je svinstvo 🙄 niektori ludia fakt nemaju chrbtovu kost

droby
autor
6. aug 2008

lubi krasnucke 😵 joj dnes som njaka rocitena po tej noci kde som bola uz mamicka 😀

no to som necakala, hlavne ze v realitke je byt stale za povodnu cenu 😠

v ruzinove asi vo vrakuni alebp byskupiciach nie? my sme v drahej casti ruzinova teraz, a jeden mame vo vrakuni vyhliadnuty a chceme ho ist pozriet ale taka nanic lokalita ze mi tam nic nejde jeden trolejbus 😒
ale cena 2900 000 je uz zaujimava.

sana15
6. aug 2008

Lybuka: prosim Ta,ked si zacala citit prve pohyby? ja som dnes 17+0 tt a stale nic.vcera ma cely den pobolievalo podbrusko,tak som z toho v strese. v pondelok som bola na poradni a vsetko bolo vraj ok,ale sono mi nerobili. a vecer ma po jedle ked som si isla urobit este kakao tri krat dost silno pichlo v lavej casti podbruska. rychlo som si lahla a potom to preslo. ale prave teraz ma to pichlo zase a ked sedim,tak este par krat popichlo. neverim,ze by to mohli byt pohyby,lebo vraj tie maju byt zo zaciatku ako steklenie

droby
autor
6. aug 2008

joj jani, ni esu pohyby od 20tt? neviem v kazdom pripade sa popytaj kociek a poto zavolaj dr snad ta ukludni ze to nic nie je a radsej sa setri.
bezim ja na obedik, som robila pstrosie vajcia 😀 sa to tak vola ale su to v podstate vajucka obalene mletym mackom, taka mnam

katkaajurko
6. aug 2008

jani a nemozes zavolat dr a spytat sa? mna popichava ako hovoris vzdy v case ovulacie..no ale to sa ta netyka...ale moze sa tam asi aj hmyrit a ta to popichuje...

droby nie -priamo v ruzinove - moldavska, kusok ako je štrkovecke jazero... super cena -nie ? ale vsetko idu prerobit..aj podlahy aj jadro a tak -ale i tak je to dobra cena.. a kamarat tiez tuto v tejto oblasti kupil za 3miliony 2,5 izbovy tusim.. pred rokom a tie ceny sa vraj vracaju....

lyubka
6. aug 2008

jani ja som prve pohyby citila 20tt tiez som pocula ze to zacina ako steklenie, ale ja som steklenie necitila
a to pichanie mavam aj ja, mne lekar povedal ze to je z toho ako ratsie maternica, ale ked pojdes najblizsie k lekarovi, tak mu to povedz nech ti to skontroluje pre istotu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre