Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

bambulka82
19. aug 2008

no teeeeeeeeeeda...dnes zase nikto??? 😲 😲 😲 😲
babule, asi vam zacneme s katkou pisat absencie 😀 😀 😀

katkaajurko
19. aug 2008

ja uz pisem cierne body za neucast 😠 😠 😠

idem teraz akurat chytro krajcirke a cvicit...

bambulka82
19. aug 2008

ja by som mala ist na postu, lebo mi nieco prislo, no ale uz sa mi nejako nechce..
ked nie je to auto 😒 je to tazke..peso sa mi uz fakt nechce chodit 😅

katkaajurko
19. aug 2008

aaale moni nebud leniva - ja skoro vsade chodim peso - lebo auticko ma manzel 😀 javascript:addEmoticon('😀','vBody')
javascript:addEmoticon('😀','vBody')

idem zehlit - bleeee 😖

bambulka82
19. aug 2008

o zehleni mi ani nehovor..v detskej izbe mam taaaaaaaaaaaku velku kopu 😝 😝 😝

lyubka
20. aug 2008

dobre ranko, tak dnes som prva?

no vcera ste tomu vela nedali, ja som bola v Brne na 4D ultrazvuku , tak sme sa na krpca pozerali skoro pol hodinu, ale necel sa nam cely pekne ukazat ☹ ale uz mame 100% potvrdene ze to bude chlapec 😀

bambulka82
20. aug 2008

dobre ranko prajem 😉

lubi to je super! ja som ten 4D videla u sestry..ma z neho fotky..je to fakt super 😵

katkaajurko
20. aug 2008

jeej ahojte... lyuby teeda malicky bude urcite chlapcek 🙂

lyubka
20. aug 2008

aj nam dali nejake fotocky a maly bude na 100% chalan mame to na tom zazname pekne ukazane a povedala nam ze to uz nezmizne 😀

katkaajurko
20. aug 2008

😀 😀

bambulka82
20. aug 2008

pekny vecer prajem 😉

no teeeeeeeeeeeeda...tu opat nikto 😕

ma sme boli dnes pozerat jedno auticko, ale nic z toho..v inzerate pisane, ze super stav, neburane ..no a my sme s drahym hned spoznali, ze burane urcite bolo..a to sa do toho teda nejako extra nerozumieme 😅
je to hrozne, zohnat dobre auto je v dnesnej dobe fakt problem 😖

katkaajurko
21. aug 2008

tak teda dobre ranko

Moni no dobre auto najst je problem...lebo malokto predava auto - ktore je este dobre... a dost klamu..pretacaju tachometre, povedia ze nebolo burane a bolo.. 😖 ale je ich zase tak vela - ze cena sa da stlacat a stlacat...je vacsia ponuka ako dopyt...

lyubka
21. aug 2008

dobre ranko 🙂

nam vcera v robote vypadol net, tak som sa sem uz nedostala 😒 snad dnes to bude v pohode a hlavne bez roboty, lebo som nejaka unavena
Moni to je fakt najst slusneho predajcu je dost tazke, ale budem drzat palce nech ho co najskor najdete

katkaajurko
21. aug 2008

tak vidim,ze diskusia nam tu dost stagnuje...

lyubka
21. aug 2008

snad sa to po lete rozbehne 😉

pridala som par fotiek krpca do albumu
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

katkaajurko
21. aug 2008

jej idem mrknut

katkaajurko
21. aug 2008

pekne pekne 🙂

bambulka82
21. aug 2008

jeeeeeeeeejda lubi...maly je riadne zlaty 😀 😀 😀 😀 😀

bambulka82
21. aug 2008

nikde nikto? 😕
babulky, no ja dufam, ze sa polepsite a od buduceho tyzdna to tu trosku zaplnime 😉

katkaajurko
22. aug 2008

ja uz sa citim ako stara otvaracka temy - no tak otvaram dnesny den aj ked ste vsetky velmiiiii zaneprazdnene....

bambulka82
22. aug 2008

katka..ja v praci moc nemozem, hlavne teraz nie, ked tu mame sefovcov..to sa moc neda 😒
buduci tyzden mam dovolenku, ohlasim sa este cez vikend a potom az stvrtok

inac musim sa vam pochvalit..kupila som si prvu (a urcite aj poslednu) vec pre nasho este ani nesplodeneho drobca 😅 😅 je to taky overalik macko pooh 😀 😀 😀 😀
ja som na macka pooh strasne zatazena a ked som to videla, proste som neodolala 😀 😀 😀
drahy sice najskor po mne pozeral, ze ci mi nesibe 😅 ale potom som mu kupila webkameru a uz bol spokojny 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambulka82
23. aug 2008

dobre ranko sa tu praje 😉
dufam, ze dnes sem aspon niekto zavita 😎

katkaajurko
23. aug 2008

jej moni ahoj 🙂 ja som teraz u rodicov - strazim cicu cely tyzden - teda sme aj s manzelom 😀

to si dobre vymyslela - ze si mu naoplatku kupila tu web kameru - to je vyyyborna kompenzacia - ink aj mne sa paci macko puuh 🙂 ale ty uz si zrela na babatko riadne teda,co? 🙂)))

bambulka82
23. aug 2008

katka, drahy uz zo mna chyta soky...ze mi uz pekne sviha 😀 😀 😀 😀 ale dohodli sme sa, ze babatko sa bude plodit az koncom buduceho roka, takze to nejako nechcem porusit..caka nas este ta prerabka, takze az potom 😉

my sme boli dnes cely den u mojej krstnej na zahrade..varil sa gulasik, tak sme si riadne dali 😀 😀 boze, ledva fucim 😅 😅 😅

bambulka82
24. aug 2008

krasne slnecne ranko prajem 😉

cropina
24. aug 2008

Dobre ránko Moni 🙂

katkaajurko
24. aug 2008

dobre ranko ahoj Moni - my sme boli vcera na Wall-e - take to bolo pekne 🙂))))

a teraz mam muzika v robotke...a ja som sa venovala nasej micuske a vypila si s nou kavicku a caka ma par povinnosti ale take pohodove uz iba 🙂 a ja mam dnes ovocny den 😒 lebo vcera som pojedla piate cez deviate 😀 a uz mame doma pokyny ohladom dovolenky a 😀 a tesim sa lebo tento pracovny tyzden ma iba co? no predsa 4 dniiiiiiiii 😀 😀 😀

lochneska13
24. aug 2008

Ahoooj Kati, aj mu sme boli na Wall-eho 🙂 Milé 🙂
Tak ty máš super spoločníčku ku kávičke 😉 Moja korytnačka som mnou kávu piť nechce 😀

katkaajurko
24. aug 2008

ahoj Tinus - no ani nasa Jessy so mnou vela tej kavicky nevypije - ale ja som sa s nou popri tom hrala - ona sa najradsej hra s takou palickou - na ktorej je dlha snurka a na jej konci take tie obycajne gumicky do vlasov (vyzera to ako bicik 😀 ) a s tym mavam okolo seba a ona tie gumicky nahana 😀 😀 😀 😀 a ja popri tom pijem kavicku 😀 ona je taky nas truhlik - ziadne hracky z obchodu ju nezaujimaju - len tato nasa "handmade" hracka ..ale vtedy sa riadne vyblazni a potom zachrape - ako decko 😀 fakt..ked ju strazim mi to tak pripada..rano vstanem obriadim ju potom seba, potom sa hrame - potom zachrape tak mozem upratovat 😀 no hrozne - malicky rozmaznancek je to ...najradsej sa hra - ked sa jej niekto venuje...

tinus ako sa inak mate ?

lochneska13
24. aug 2008

To je strašne super, taký malý tvor 🙂 Ja by som strašne chcela micku, ale nie do bytu ☹ Ale keď budeme veľkí a postavíme si domček, tak tam isto chcem mačku aj psa. Zatiaľ sa musím uspokojiť s korytnačkou. Aj tá je milá, len sa nedá hladkať a nedá sa s ňou hrať 😀

Kati no môj mužík je na nejakej cyklistickej akcii, takže som slamená vdova ☹ Ale dnes poobede si idem poňho.
Včera som bola na sobáši jednej susedy z baráku, tak som si pripomenula tú našu svadbičku, trochu nostalgie...
Ale ináč celkom fajn, črtá sa nám predsalen ešte dovolenka v Tatrách koncom septembra, takže sa mám na čo tešiť 🙂

A vy ako Kati, už striháte meter?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre