Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

sana15
11. júl 2008

Katka: tak ti prajem krasny vikendik, aj ostatnym majovkam. dnes sme to tu celkom rozbehli,uz sme nacali stvrtu stranu.

katkaajurko
11. júl 2008

hej hej - to sa vsade dostanem do 15 minut 🙂 a kocik by som mohla nechavat na chodbe pred dverami - je uzamknuta a susedky mame len dve - my sme v malom dome - co ma len 4 byty... a izbu mame velku..mame ju predelenu na obyvackovu a spalnovu cast... no a vysoky strop - takze sme rozmyslali - ze ked bude babo - kupime si taku tu postel v ikea - poschodovu - a pod nou sa zmestia dalsie skrinky..prebalovaci pult a vedla aj postel pre dieta uplne v pohodicke..takze dalo by sa existovat - s tym by problem nebol.... ale budeme to musiet riesit do buducnosti... ale to uz sa nejako poriesi 🙂

katkaajurko
11. júl 2008

papa a pekny vikend aj ja utekam z robotky 🙂

droby
autor
11. júl 2008

pa kati a pekny vikend.

lupienka
11. júl 2008

Kocky krasny vikend...ja som na vas dnes nemala moc casu, mam veeela roboty 🙂

lupienka
12. júl 2008

Ani tu nie ste............ ☹

droby
autor
13. júl 2008

no teda flakacky jedny 😀

katkaajurko
13. júl 2008

kuk - peknu nedelu prajem 🙂

sana15
14. júl 2008

dobre ranko. cez vikend som tu nebola. sama praca len....

droby
autor
14. júl 2008

dobre ranko. no vikend sme mali asi volnejsi ale takto ma byt 🙂 jani ty si pracovala cez vikend?

bambulka82
14. júl 2008

tak som vas konecne nasla 😀 😀 😀

katkaajurko
14. júl 2008

no clovek aby patral de sa nachadzame prave 😀

sana15
14. júl 2008

ahoj Monika.tak ako oddychnuta?

bambulka82
14. júl 2008

jaaaaaaaaaaaj babulky, my sme boli v tom Sturove s kamaratmi..ta kamoska mi bola za svedkynu a maju uzastneho krasneho maleho 1,5 rocneho Kubka..
chlapi spali v stane, lebo tam boli aj rodicia tejto kamosky a ja s nou a s malym sme boli v takom karavane..no poviem vam, asi sa vo mne prebudzaju materinske pudy 😀 😀 😀 , lebo som sa v noci vzdy zobudila, ked sa maly co len pohol a davala som pozor, aby nahodou nespadol, alebo nebuchol sa 😵 😵 😵 😵

droby
autor
14. júl 2008

jeej moni to vam bolo dobre, joj deticky deticky 😵

bambulka82
14. júl 2008

ehm..asi som nejako mimo..ale kto je sana15? podla tej fotky mi to pride na janku (star) 😕

droby
autor
14. júl 2008

to je jankin dvojnik 😀 takze uhadla si.
kocky ukecali ste muzikov na tie pekarnicky?

katkaajurko
14. júl 2008

ja som na pekarnicku zabudla - ale snad ho ukecam... ale viem co mi povie - sak ked ju chces - kup si ju 😀

bambulka82
14. júl 2008

jeeeeeeeeeej..tak som si dobre tipla..
Janik tak gratulujem k babatku 😀 😀

moja sestra bola minuly tyzden na sone, tak vraj budu mat chlapca 😀 😀 😀 😀
tak som drahemu povedala, ze to dievcatko ostava uz len na nas 😀 😀

Lubi..aku pekarnicku?

droby
autor
14. júl 2008

moni my zas hovorime opacne ze na nas ostane chlapec, bo svokra uz ma dve vnucky a noa este cela zbierka auticok shel co mame, no dopredu jejasne ze musime mat chlapca, dufa, ze dovtedy auticka aj vydrzia 😀
pekarnicku na chlebik 😉

bambulka82
14. júl 2008

asi napisem Jeziskovi, ze by som chcela taku pekarnicku 😀 😀 😀

bambulka82
14. júl 2008

lubi, no podla mojho manzelika to bude tiez chlapec 😅 si predstav, ze si na meniny zazelal vlacikovu drahu a oddovodnil mi to tym, ze to ostane aj pre nasho maleho 😅 😀 😀 😀 😀

droby
autor
14. júl 2008

inak jak som ja stale chcela dievcatko, tak uz tuzim po chlapcovi, tych dievcato k je uz njak vela, dve kolegine maju teraz cerstve babatka dievcatka, dve neterky mam, kamoska ma dievcatko,
inak moj dedko mal 5 vnuciek a jedineho vnuka, mojho brata, takze aj u nas v rodine su baby v prevahe 😀

bambulka82
14. júl 2008

ja som zmierena s tym, ze prvy bude teda asi chlapcek 😀 ale druhe chcem urcite dievcatko..
keby sa to tak dalo naprogramovat 😀 😀

droby
autor
14. júl 2008

😀 keby sa to tak dalo, ale bude to uzasne cakat kym sa dozvieme co to bude,a ,ibit ich budeme tak ci tak, len nech su zdravucke.

jaj dnes je zas nanic pocasie, kavu potrebvujem hned odrana aby som mohla existovat...

katkaajurko
14. júl 2008

ani nehovorte o pocasi - som nemohla vstat a kavu som vypila ako prvu a este mam na dodatocne prebudenie cierny cajik s medikom a citronom...

jaaj babule... mne aj smutno trochu je z toho ze este deturence nemozme skusat... a premyslam, ci do toho naseho jednizbaku je vobec vhodne to silit a byt s malym dietatom... ☹ ale ked budeme cakat na vacsi tak budem rodit v 35tke...

droby
autor
14. júl 2008

kati ti prichazda depka z tohto pocasia?
do jednoizbaku nemas problem s dietatkom
si zober kolko ho aj tak mas vedla postele a nepotrebuje absolitne nic, len miesto na par veciciek plienky a niekde zlozit kocik. toho sa neboj.
to mate vlastne kuchynu a jednu izbu na spanie?
pozri tehu trva 9 mesiacov a potom aj do 3 rokov sa da v jednej izbe.

svagrinak zije tak ze oni maju len jednu izby, v rodinnom dome byva ich babka, takze kuchynu maju spolocnu, ale oni maju bokom jednu izbu klde su rodiacia 3 rocna dcerka a este teraz dvojmesacne babatko a ziju si.

bambulka82
14. júl 2008

veru kati..v jednoizbaku sa s malym babom da..presne ako pise lubka, vacsinou ho mas aj tak pri sebe.. 😉
no my mame sice 3-izbovy, ale tiez este neskusame..u nas je teraz priorita cislo 1 prerabka bytu 😒

katkaajurko
14. júl 2008

depka nie..ale tak som vcera nad tym premyslala ked som sa v tom nasom bytiku obzerala...hej kuchyna a izba...a velka...mame to aj predelene a mame mensiu obyvacku - kde su skrinky - rohova sedacka (taka akarat total pohodlna pre dve osoby na lezanie) aj so stolikom a maly jedalensky stolik...a potom je oddelena spalnova cast kde su postele, nocny stolik ... len tak ma napadala - ze dalsi cloviecik ked sa tam zacne ponevierat..tak to bude "huste".... som si to predstavovala - vcera sme vylebedeny na gauci kukali filmy a hned ma napadlo - ze 3,4,5 rocne sa bude chciet pozerat s nami - a ze jak sa zmesti 😒 ...

kocik neni ziaden problem.... len ulozny priestor a tak.... no ja viem, ze ked sa chce da sa...ale je to narocne.. a ak sa nam nezadari a nebude na vacsi byt - tak co potom ked pojde do skoly...sa obesime? lebo tie ceny bytov v BA su otrasne...a na velku hypo sa necitime..my sme taky dvaja opatrny... max do 1,5 miliona... aj to zavisi ako bude manzel s robotou - (vies ako to je - v TV obore...)

bambulka82
14. júl 2008

kati chapem..ja som v 1-izbovom byvala a poviem ti uprimne, mne osobne to nestacilo ani pre 2 osoby..hlavne, ked prisla navsteva..tiez sme mali tu jednu izbu predelenu skrinami a mala som zly pocit, ze navstevu vodim akoby priamo do spalne..a v tej casti, kde boli postele bola strasna tma, lebo okno bolo len v obyvackovej casti..
my mame tu detsku izbu teraz ako skladisko a tiez neviem, kde tie vsetky veci dame, ked to raz bude musiet byt detska izba..
s tymi cenami v BA je to fakt hrozne..minule sme to aj s lubkou rozoberali..si neviem predstavit, ze by som za byt dala 3miliony..ked nas 3-izbovy stal pred 4 rokmi 370tis.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre