Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

sana15
4. sep 2008

ahojte,dnes som este nestihla,ale zajtra sem zabludim. vcera som bola mimo kancli- mala som poradnu v taky hlupy cas a dnes este doobeda aj zubarku. nastastie aj v jednom,aj v druhom pripade je vsetko ok,tak som rada. Ja ocakavam kazdym dnom hniezdo do postielky, plus kadejake tie veci k tomu,ako baldachyn, volaniky,obliecky....som ako male dieta co sa tesi na vianoce 🙂

lenka47
4. sep 2008

ahoj zienky, dlho som tu nebola, chodim stale po skoleniach 🙂 ale dnes nam nainstalovali novy internet, konedcne mame normalnu rychlost tak sa tesim. 😀

lenka47
4. sep 2008

a vcera sme mali 4 mesiace od svadby-straaasne to leti 🙂 uz si pripadam ze to bolo velmi velmi davno ☹

bambulka82
4. sep 2008

Jani, tak potom uz nieco pofot a sprav albumcek, nech sa vytesujeme s tebou 😀 😀

Leni ahooooooj..no aj mne to pripada, ze ta nasa svadba bola strasne davno ☹

droby
autor
5. sep 2008

dobre ranko 🙂

sana15
5. sep 2008

ahojte.Lenka,vcera som myslela tiez na to,ze je to "len" styri mesiace a mne sa to zda uz aspon rok. tie spomienky uz pomaly vysychaju, do albumu potrebujem este par stran,aby som zalozila uplne vsetky fotky.

sana15
5. sep 2008

Monika a dnes myslim na teba,lebo som sa rano dozvedela ze u nas je jarmok,tak som si spomenula ze aj u vas bol. neviem kde sice bude,lebo mame zase polku namestia komplet rozbitu a stavia sa,ale chcem sa ist pozriet. budem sama,kedze mamina je prec a manzel v praci. nakupim zas kokosove kmene,turecke medy vo velkych poharoch a zasobim sa na par mesiacov 😀

droby
autor
5. sep 2008

jaj tie jarmoky vam zavidim, milujem turecke medy a podobne lakocinky 😝 😀

droby
autor
5. sep 2008

jani a ako sa dari s domcekom? a co babatko, este neviete coto bude?

sana15
5. sep 2008

Lubka - poslem ti nieco??? ja tento rok nepojdem na kolotoc 😅 nejak velmi nemusim,lebo som bojko,ale ten Evolution je super. strach v ociach, strasny stres,ale ten pocit,ze som prekonala samu seba...

sana15
5. sep 2008

no a prerabka - ako sa vyburala priecka a prve zarubne,tak stale to vyzera,ze sa za takmer dva mesiace nic ani nepohlo a pritom sa na tom robi zakazdym ked je cas. takze za nami nevidiet nic len hole osarpane steny,ktore treba na novo omietnut. uz by sa malo zacat aspon s podhladmi v obyvke,ale vraj najskor treba urobit elektriku. ja zatial stale rozmyslam o linke najnovsie o tom,ze by som k nej dala na mieru urobit taky netypicky stolik, ked uz mi tam nevojde pult.

sana15
5. sep 2008

miminko este neukazalo co je, ale mozno aj ukazalo,len doktor nam nechcel povedat. tak sa spolieham na 3D a ochotnejsich a trpezlivejsich doktorov,aby som sa mohla pustit do vybavicky. uz mam nieco aj doma,uz som aj minuly vikend pofotila, uz je to v notebooku, uz len staci nezabudnut skopirovat na USB kluc a vytvorit album.

droby
autor
5. sep 2008

jasne posli 😵 no nas kolotoce si asi este pockas a pojdes potom s dietatkom 😉
mas njaky navrh kuchyne?
no uz aby bol album som zvedava zatial mozes vela neutralneho, myslim ze je vela peknych veci na vyber, do ba na nakupy idete?

sana15
5. sep 2008

Lubka,mala som urobeny taky priblizny navrh v tom programe,ale nejako mi to vytvorene dielo neslo ulozit,tak som to len vytlacila. nedalo sa mi dobre umiestnit digestor,resp. tak ako by som chcela a ako som robila prvy krat v tom programe tak zatial aj posledny. mam toho vela aj ked zostavam po pracovnej dobe a ten program mam stiahnuty tu v praci.neviem,ci sa da cez kluc premiestnit do mojho notebooku. vidis,musim obzriet na nete nejaky drez podla mojej predstavy. slubujem,ze v utorok zacnem pracovat na albume,ak nezabudnem ten USB kluc. idem si to dat do pripomienok na mobile 😅
do BA by som chcela ist,este musim zistit ako je na to manzel a ci je ochotny...a hlavne kedy. ale tusim,ze sa chysta do Nitry 16.9,tak to by sme mohli obehnut jednou cestou

droby
autor
5. sep 2008

jaj npo ja v tom programe robim asi kazdy den 😅
urcite sa da preniest ale nie uz nainstalovany tak ako si ho stiahla tak ho prenes cez usb a nainstaluj u seba, tak som to aj ja spravila.
ulozis si to potom tak ze ked nieco dokoncis das si to v 3d nahlade a mas tam moznost ful zobrazenia a potom ze save a ono ti to v jpg sejvne ako obrazok 😉
no veru ked uz do nitry to mozte spojit jednou cestou 🙂

a co si mi chcela poslat?

bambulka82
5. sep 2008

no ahojte 😉

lenka47
5. sep 2008

ahojte, konecne tu mame vikend 😀 😀 😀

lenka47
5. sep 2008

nam teraz dokoncili nove okna, takze ma caka pracovny vikend - malovanie a upratovanie 😒 ale aspon to budeme mat pekne farebne, take pastelkove farbicky sme vybrali

droby
autor
5. sep 2008

ahojte
ake farby kam leni?
ja marne patram ako namalovat vzor bledou farbou na tmavu hnedu 😒 to by som chcela do vstupnej haly

lenka47
5. sep 2008

no tam kde nam dali nove okna. do spalne sme dali zltu, do obyvacky taku krasnu marhulkovu a do kuchyne taku svetlo zelenu 🙂

droby
autor
5. sep 2008

jej to su presne moje farby 🙂 ale zelenu mi vsade drahy zamietol, tak ja jemu modru 😀
a zvitazila marhulkova zlta a oranzova 😎
potom uz mate vsetko porobene? ci este nieco idete robit

bambulka82
5. sep 2008

ja idem zajtra pozriet nevestu 😀 😀 😀 😀

droby
autor
5. sep 2008

jej moni kto sa vydava?
booze ved my sme mali svadbu tak davno

bambulka82
5. sep 2008

kolegyna si berie kolegu 😀 😀 😀
tak sa idem na nich pozriet na urad a zagratulovat im 😉
jaaaaaaaaaj...ja tak rada obzeram nevesty 😅

droby
autor
5. sep 2008

jej dobre, kolegovia, to ako my 😅 😀
doma z okna vidim rovno na kostol tak kazdu sobotu okukujem, teraz 30 tam boli ale 3 svadby

bambulka82
5. sep 2008

aj my s drahym sme kolegovia..takze sme tiez taky firemny parik 😀

chichinka
5. sep 2008

aaa tema svadby 🙂 ja idem teraz 13 teho an dve svadby dokonca, musim povedat ze sa celkom tesim, aj ked na druhej strane budem rpezivat ten stres spoku s nevestami 🙂

droby
autor
5. sep 2008

chichi komu ides? ved si to teraz mozes praveze uzit a nechat stresovat nevestu.
ja neviem ja som nestresovala na svadbe, len ma stvali ked som prichadzala ze vsetci stali vonku a mali byt v kostole, ale neva a stresujem sa vzdy ked pozeram fotky, nemam skupinove s najblizsimi 😔 a to ma strasne mrzi

droby
autor
5. sep 2008

jaj a 20teho ideme na svadbu tiez ale zmiesane pocity z toho ma, ako kolegovia 🙂 ideme muzik tocit a ja fotit, tak dufam ze vsetko dobre dopadne

chichinka
5. sep 2008

juuuj Lubka, tak to mate dolezitu ulohu na svadbe kolegovcov 🙂 ale som si ista, ze to zmaknete 😉 potom, ak budu suhlasit, nam ukaz nejaku tvoju foto co si cvakla 🙂

Lubka, aj mna vselico mrzi zo svadby, ale to len preto, ze som si to enmohla sama spravit. napr. vyzdoba auta, nechcela som ziadne stuzky, len aby na toho veterana nalepili kyticu. a jeden nas znamy, co nam robil rozvoz, povedal nasim ze on to uz velkrat robil, ze nech to enchaju nanho....a pri kostole ked som sa zahladela na atuo skoro ma prekotilo..otrasne tenke hrozne stuzky vsade tade a kytica opacne nalepena!!!!!! chapete???? trosku ma aj zamrzelo, ze si to nas fotograf vsimol ale nam to enpvoedal - ked sme stali pri dome - a to fakt dlho, sme to vklude mohli prehodit...a ine veci ma mrzeli asi aj viac, toto bol len detail, co sa fotenia tyka, robili sme si tiez skupinovky, uz na hostine - a zvolali sme cez mikrofon, ze nech pridu vsetci, ze sa pofotime ako chceme, no vacsina strykov a tiet ani sa nezdvihli zo stola 😒 neviem ci cakali ze po kazdom odfoteni jednej varky ja vbehnem do saly a zavolam ich 😒 a bolo mi to luto, elbo take fotky , ked budeme vsetci pokope, uz nebudu...no co uz ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre