Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

katkaajurko
17. sep 2008

nemam fotky zatial - ale kazdemu sa zatial velmi pacili 😉 bude kombinacia bielej kavy a blsej hnedej - aba odtiene prirodne, matne a strukturovany povrch ... kazdopadne nafotim kupelnu pred a po, ok?

ano wc bude zavesne...

vana je asi akrylova - vacsinou sa robia akrylove - pripadne PVC - alebo mix...vraj akrylove su ovela kvalitnejsie... a ze je to dolezite - lebo vraj citujem" teraz vam predaju hocijaku nekvalitu - a za tri roky ju musite vymenit"...

a kedy ju idete robit? my sme mali problem aj s robotnikmi - vsetci su maximalne vytazeny...

katkaajurko
17. sep 2008

Droby pomylila som sa - ta vana je RAVAK

katkaajurko
17. sep 2008

toto je nasa - potrebovali sme mali a atypicku a z toho co bolo na vyber je tato naj...

http://www.ravak.sk/?page=avocado

katkaajurko
17. sep 2008

Droby a ten obchod by mal byt TECHNOMARKET - Púchovská 16

lupienka
17. sep 2008

A Kati...ked uz sme tolko kecali o tej Krete, tak to vyzera tak, ze tam pojdem o 2 tyzdne spat, ale teraz uz sluzobne...tak mozno uvidim aj vychod a upravim si nazor 🙂
A este k Elafonisi, my sme tam prisli o 9,00 hod. rano a nikto tam nebol, mame odtial uzasne fotky...len okolo 11,00 sa to tam zacalo zbiehat a zaplnat, tak sme sli prec, mali sme odporucanu krasnu plaz na severo zapade, tak sme boli este tam...
Ale tiez nemam rada masovky, ze vysadia ma na plazi s celym zajazdom a ja sa mam tam povinne hodinu kupat 🙂

bambulka82
17. sep 2008

no dobre ranko 😉 tu to zije uz od rana 😵
ja som prave vstala 😅 😅 😀 😀

katka, to je super, ze uz idete prerabat..aj ja by som uz chcela, ale stale este nemame to auticko, takze do prerabky sa nemozeme pustit..
ale po vcerajsom dni stravenom behanim po doktoroch hore a dole som si povedala, ze proste tento tyzden musime nejake auto kupit 😠 😠

droby
autor
17. sep 2008

jeej kati tak ta vana je bozska, taka elegantna slzicka 😵
na ravak som len dobre pocula, od nich som si predbezne vybrala aj obklad.

jej lubi aj y robite kuchynu, tak ukaaaz aku, ja som maniak teraz musim vidiet vsetky kuchyne a kupelne.

no od 15teho mame pristup do bytu, tak potom zaciname, ale chcem co najviac stihnut v predstihu nech tio potom ide rychlo, robotnikov mam slubenych len este sme sa nedohodli na termine, musim to zladit vsetko a objednat okna a nech sa to vsetko robi naraz, okna voda plyn elektrika
len to nepojde asi tak hladko ked na vsetko sa caka. uz som si nasla firmu co nam asi bude robit dvierka na kuchyni aj som to ratala a vychadza mi to 9000len dvierka, musim este posunut rozmeri stolarovi aby nam povedal co sa korpusy

dik kati technomarket si pripisujem do zoznamu co chcem obehat 😵 tak som zvedava ked vravis ze maju pekny vyber

katkaajurko
17. sep 2008

Lupi - tak my sme asi urobili chybu - lebo na Elafonisi sme dorazili medzi 12,00-13,00 a to tam uz parkovalo asi 6 autobusov a plno aut ☹ tak si predstav ten narod....

mne moj manzel tento tyzden robi vecerne takze sa ani neuvidime - len sa budeme doma minat v podstate
☹ ach jo...

lupienka
17. sep 2008

Lubi ja nemam tu kuchynu nikde, lebo este nemam hotovy navrh, ked ho budem mat, tak ho mozno nascanujem a dam do albumu. Chodila som na inspiracie do roznych kuchynskych studii, mala svoje predstavy a nakoniec ma pani, co nam robi navrh uzemnila, ze nasa kuchyna je prilis mala na to vsetko, co tam chcem mat. Tak sme to spolu nejako spracovali. Budem ju mat do L, povodne som chcela do U, ale nezmesti sa...chcem mat vsetko hlavne prakticke, to znamena, ze velke sufle dole, nech sa mi tam zmesti co najviac hrncov 🙂 a klasika, vstavany sporak, umyvacku...a dlho sme nemohli vybrat farbu, tak tu mam nakoniec jelsu a pracovnu dosku budem mat taku bleducku...tolko strucny popis 🙂
Lubi a ty budes menit len dvierka?

droby
autor
17. sep 2008

ahoj moni, uz je aspon lepsie? a to auticko co ste pozerali teda nevyslo?

bambulka82
17. sep 2008

trosku lepsie uz je..vcera mi dali ine antibiotika..tak citim, ze tieto aj zaberaju 😉
buduci utorok mam ist na kontrolu..no snad to horsie uz nebude

to auticko bolo super..dokonca ho este ani nepredali, ale chceli sme si ho ist dat skontrolovat cez pocitac..len akosi nikto z kamaratov, co aj maju pocitace nema cas 😖
ma to aj hneva, lebo sa s niekym dohodneme a pol hodinu pred ochodom zavola, ze nemoze..
tak neviem, ci to risknut aj bez toho, aby sme si ho dali skontrolovat..
este ma napadla taka moznost, ze ak by nam v tom bazare dali nejaku aspon 1/2 rocnu zaruku..to by sme ho mohli kupit a dat si ho potom v nejakom servise popozerat..

droby
autor
17. sep 2008

nie lubi my ideme robit kuchynu uplne komplet celu, ale som nasla moznost spravit zvlast korpusya k tomu objednat dvierka a vide to lacnejsie a korpusy by manzel aj sam porobil, ma v tom uz njaku tu prax 😉
chcem urobit navrh a dat si to nacenit aj stolarovi keby to on cele robil, ze kde sa nam to najviac oplati.
len sa neviem dopracovat ku konecnemu navrhu..
aj by som ho uz mala len si nie som ista tym ze eLko mi konci pri dverach a tam je jedine miesto na sufliky, lenze to by potom nekoncila linka rohom a to neviem ci pri dverach by bolo vhodne. potom jedine dat este sufluky pod odkladaciu cast umyvadla( nechcem umyvadlo z odkladacom, len klasa umyvadlo a nalavo od neho priestor.
a kuchynu chcem lesklu vanilku a korpus a doska aj zastena bukova

droby
autor
17. sep 2008

jaj to skoda ze to takto nevychadza. skus to poriesit tou zarukou, my sme kupovali sami bez nikoho az potom sme ho odniesli kamaratovi na kontrolu, ale nastastie schvalil, njak sme dali na svoj pocit.

bambulka82
17. sep 2008

no dobry pocit mam..ale ten som mala aj pri octavke, ked sme ju kupovali..a nakoniec sme zistili, ze aky srot to bol..
snad to nejako doriesime dnes s drahym 😉

droby
autor
17. sep 2008

moni som pocula ze pri oktavkach ej ebzne ze odchadza turbo 😒
no len drzim palce aby ste dobre vybrali a nech ho uz mate verim ze bez neho je tazko.

katkaajurko
17. sep 2008

Moni a nie je lepsie cez inzerat nez cez bazar? aspon tu v BA uz co poznam cez bazar nekupuje nikto - lebo strasne klamu,pretacaju tachometer,auta burane predavaju ako neburane a tak... ale na inzerat sa da dobre kupit..my sme tiez nekupovali cez bazar - lebo kamarati co sa do aut vyznaju nad odhovorili a kupili sme dobre - klop klop klop...

a ake chcete kupit? som nepostrehla nejako..

bambulka82
17. sep 2008

jooooooooooooj katka, ved my by sme najradsej cez inzerat kupili...lenze ked aj najdeme take, co sa nam paci, tak je to len bazar 😒
no nic, asi budeme musiet dalej hladat..ani len v tom avize nic nie je 😒

droby
autor
17. sep 2008

este aj klamu rokom vyroby 😒 ale to sa da zistit podla volajakeho cisla, my sme tak zistili ze mame o rok starsie ako sa uvadza.

bambulka82
17. sep 2008

ano lubi..vola sa to tusim VIN cislo..
aj podla okien zistis, ci to auto nahodou nebolo burane..lebo na oknach mam rok vyroby..my sme tak raz boli pozerat jedno auto a si predstavte, ze kazde okno malo iny rok vyroby 😅 😅 😅
a neviem..no maximalne da niekto vymenit predne okno, ak ho ma dopukane od kamienkov..aj my sme tak mali prasknute na octavke..ale menit vsetky okna..to asi svedci o niecom

lupienka
17. sep 2008

Moji rodicia kupovali auto dovezene z Nemecka a tiez si davali vsetko zistovat, sice zaplatili za kontroly, ale nastastie bolo vsetko tak ako im predavajuci povedal.
A potom im zrazu "odisla" baterka a ked ju bol otec davat kontrolovat, tak mu povedali, nech radsej kupi novu, ze tato uz ma predsa 7 rokov. A auto malo 2 🙂

bambulka82
17. sep 2008

lupi..tak to je sila 😅 😅

no je to tazke s tymi autami..mne uz ide na nervy, ako nam kazdy hovori, aby sme si kupili uplne nove auto..znami, svokrovci, kamarati....
len my si nove auto proste teraz nemozeme dovolit..nevedia pochopit, ze mame dost vydavkov..
mozno este teraz by sa dalo nejako utiahnut, ze by sme za leasing platili 6tis. mesacne, ale za 2 roky, ked ja pojdem na matersku a budem dostavat trapnych 4500,- tak to urcite neutiahneme...
ved z tej materskej nebudeme mat ani na zaplatenie bytu 😲 😲 😲

katkaajurko
17. sep 2008

lupi to je sila...aj moj oco hovori ze doviezt z nemecka sa oplati...

bambulka82
17. sep 2008

no baby..z nemecka mate aspon jednu istotu..ze nebudu stocene kilometre, pretoze tam je to trestne 😉
aj u nas by to mohli uzakonit

droby
autor
17. sep 2008

ono ja tie kilometre vie dobry technik zistit nam pozeral podla takych suciastok ze to sedi, tak som len rada. je dovezene z rakuska.
boxe to je cela veda okolo tych aut 😒 tento vikednsme boli na zraze v cechach kde mali vsetci taku znacku auta ako my a to teda bolo cely vikend len o autach, uz mi z toho sibe 😀

katkaajurko
17. sep 2008

Moni ja viem o com hovoris ..poznam to - ale ja s tymto nesuhlasim - lebo nam sa osvedcilo ze nove netreba..da sa najst aj stare - dobru znacku - ktora sa nezvykne kazit - ako toyota,nissan,suzuki..proste japonske - a ak sa nahodou nieco stane - ist do neautorizovaneho servisu - ktory je omnoho lacnejsi ale kvalitativne nevidim rozdiel... a clovek nie je na nervy ked ho niekto osuchne alebo oskre...

podla mna auto ma byt sluha - ma odviezt z bohu A do bodu B co mozno najbezpecnejsie a za tu hodnotu co do neho clovek da mna hlavne sluzit - a nie byt na okrasu, alebo na machrovanie alebo na "zivenie" ako domaceho maznacika...to je v dnesnych casoch pre mladu rodinu prilisny luxus... - tiez poznam "mudre hlavy" co povedia ze ine ako nove si nekupia... ICH VEC.... ak maju na rozhadzovanie - a urobi ich to happy - ako vravim ich vec... ale pravda je taka - ze aut je vela a uz rocne, dvojrocne ci trojrocne idu s cenou rapidne dole oproti novym - a co je tym autam? ved auto musi sluzit 15 rokov...

bambulka82
17. sep 2008

my sme sa s drahym dohodli, ze ak si raz kupime nove auto, tak az vtedy, ked budu deti chodit do skoly..ked uz aj ja budem mat zase normalny prijem a nie tu trapnu matersku 😝
alebo, ked budeme dochodcovia..na stare kolena si kupime nejake BMV 😀 😀 😀 😀 😀

lupienka
17. sep 2008

Kocky my mame nove auto, akurat v marci nam konci leasing, ale sme sa zhodli, ze uz nove nechceme. Straca to jednak na hodnote a ked splatime leasing, tak si chvilu oddychneme od splatok a potom by sme nase "vajko" ako ho volame predali a kupili ojazdene, ale vacsie...

lupienka
17. sep 2008

A este sa vratim ku kuchyniam Lubi...ja mam teraz vanilkovu aj sa mi taka kuchyna paci, ale uz som volila radsej tmavsiu. Ja teraz totiz nic ine nerobim, len ju umyvam. Tam je vidno vsetko...hlavne ked mate doma chlapa 🙂
A lesklu treba este aj lestit...akosi som zlenivela a uz pozeram na praktickost, estetika je az na druhom mieste 🙂

bambulka82
17. sep 2008

no ja verim, ze nove auto ma nieco do seba..pretoze je nove..
ale nemam rada ludi, ktori proste nevedia pochopit, ze si to nove auto nemozeme dovolit..
viete, co mi nedavno povedala jedna znama? ze si mame kupit nove auto a dieta odlozit este o nejake 4 roky 😲 no chapete??? ona sama ma cez 30r. a dieta este nema..a mam taky pocit, ze ani mat nechce..ale to je jej vec..ja som len ostala s uzasom na nu pozerat, ze ako moze nieco taketo aj povedat..
ze uprednostni nove auto pred splodenim dietata 😲 😲 😲

bambulka82
17. sep 2008

ja mam linku vo farbe jelse a niektore dvierka na vrchnych skrinkach mam z mliecneho skla..
som s nou veeeeeeeelmi spokojna..davali sme si ju robit na mieru u jedneho stolara 😉
ma uz sice skoro 4 roky, ale nemenila by som ju za nic..stale mi pride moderna, aj ked nie je super moderna 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre