Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

droby
autor
29. sep 2008

jaaj tak to som teda velmi zvedava na take netradicne, urcite to bude fantasticky vizerat

mata24
29. sep 2008

no kati tak to som veru aj ja zvedava ake to bude, sa potom nechám inspirovat 🙂

katkaajurko
29. sep 2008

hej sak nafotim potom - len neviem,ci to fotka zachyti dobre..lebo tam na nich ide hlavne o ich zvlastny strukturovany povrch..

droby
autor
29. sep 2008

matka a vy ako postupujete? tiez uz vyberas veci na prerabku a pustate sa do toho?

katkaajurko
29. sep 2008

droby a vy byvate stale u seba a rozbiehate prerabkove pripravy?

mata24
29. sep 2008

no lubi nam sa to trosku skomplikovala s papiermi takze my zacneme az buduci rok, zatial sa dokoncuje projekt a ja uz tiez zacinam rozmyslat o zariadeni a tak... ale vsetko zatial len vo faze priprav...

droby
autor
29. sep 2008

ono to asi bez tych komplikacii ani nejde 😒 aj priprava je dolezita aby to potom uz len hladko odsypalo 🙂

mata24
29. sep 2008

ved to... co uz nam ine ostava, s katastrom ma asi kazdy problem, ale zas na druhej strane aspon si teraz trosku uzivame pohodu 🙂

bambulka82
29. sep 2008

ahojte 😉
hlasim, ze prvy den v praci po 2 tyzdnoch PN som uspesne zvladla 😀 😀 😀 😀

droby
autor
29. sep 2008

moni takze uz zdrava? ozaj poriesila si nieco s tym aloe a striebrom? si ma inak navnadila dat si zasa aloe kuru, zislo by sa mi precistit organizmus a takto na jesen je to super, tak sa chystam tiez do lekarne kupit si.

moj najcerstvejsi problem je ako rozvrhnut kupelnu... standardne panelakove su klasa oproti dveram vana a na strane umyvadlo oproti pracka a ja vymyslam dat tam rohovu vanu 😵 strasne sa mi pacia a v tom kute je miesto na sedenie to je perfektna vec. nevidela som to tak prerobene v byte, ale prepocitavam rozmery, kreslim si to a vychadza mi ze sa to da aj tak pekne spravit.
ta kupelna hned chyti podla mna taky iny new look 😵

droby
autor
29. sep 2008

my teraz cakame na kataster uz kazdym dnom by to malo byt uplne hotovo, u nas to cele prebehlo sikovnea rychlo az sa cudujem, ze napriklad tento isty proces trval kolegovi 11 mesiacov kym to vybavil a nam mesiac, dva po nastahovanie 🙂

katkaajurko
29. sep 2008

droby da sa to tak urobit... u rodicov mame rohovu vanu - a je to super - ALE treba mat pracku v kuchyni...ked nezabudnem - zajtra ti ju odfotim 🙂

bambulka82
29. sep 2008

lubi zatial nie..koncom mesiaca mam ist k tej mojej znamej, co robi v lekarni..a po poobediach robi nechtiky, takze sa jej potom na to vsetko popytam..ale urcite dam vediet, ak mi nieco odporuci..teda nejaku znacku toho aloe 😉

droby
autor
29. sep 2008

jeej keby sa ti dalo rada kuknem inspiraciu...pracku do kuchyne nedam ani za nic, ale na dlzku ma kupelna 180 pracka 60 a vana sa robi 100 alebo 105 (150x100 taku by som brala a pozerali sme v hornabachu 140x90 tiez peknu)taka simetricka rohova aku ja myslim a to sa mi zmesti aj s rezervou medzi vanou prackou akurat idealne 😵

katkaajurko
29. sep 2008

no u nasich by sa podla mna ta pracka nezmestila.. ale pracka v kuchyni je super - lebo je v stavanej linke a spredu ma dvierka take ako ostatne - a ked som vesala pradlo - tak som len vyberala a rovno vesala na balkon 🙂 a nezavadzala v kupelni a v kuchyni nebola ani vidiet 😉

inak som do teraz upratovala... otras - vsade vrstva prachu ...miesto kupelne stavenisko..dva krat som utierala schody ☹ a este k tomu zrazu nesvieti v kupelke svetlo 😨 😨

droby
autor
29. sep 2008

vam ho odpojili? ci njak nechtiac nieco pokazili ani nepovedali?
a vy mate v byte schody? 😕

asi maju aj vacsiu kuchynu potom nie? mne by sa tam uz nevopchala veru nikam jedine ze by bola 30cm siroka 😀
drahy ma potesil ze zajtra sa ide na nakupy do bytu 😵

katkaajurko
29. sep 2008

praveze neodpojili aj chvilu svietilo..a potom ked som ho isla zapnut na chvilu zasvietilo - asi stotina sekundy a zhaslo a uz nejde 😒

a schody na chodbe som umyvala lebo cela chodba je od prachu ako na stavbe 😒 totaalne... a kurenie nam nejde...lebo prave sme zistili ze okruh na bojler v kupelni je rovnaky ako kurenie a kedze sa musel vypnut - tak sa nam to pomalicky ale isto tu chladne ☹ ☹ ☹ tak uz doniesol manzel od svokry elektricky ohrievac...tak aspon to - a zajtra to musime poriesit a aby kurenie islo ...ty kokso - to je katastroooofa byvat niekde kde sa preraba 🙄 🙄 ale co uz - dufam,ze to za to stoji ..

jeej droby - to budete mat perfis nakupy 🙂))) nakupy su super - realizacia a upratovanie sa uz musi odtrpiet 😖

droby
autor
29. sep 2008

fiha to mate asi po svetle.. joj a teraz bez kurenia ziadna sranda..
jaj to verim, ale zatial na to kaslem avytesujem sa z toho planovania chystania a jooj nakupov, este ma to nepreslo 😀
nasim ked robili cele jadro tak som sa odstahovala ku krstnej 😝 😀 no a kuchyni ked robili tiez som tam uz nebyvala 😅

uvidis ze to bude stat za to, hned jak sa to dokonci uz sa budes len vytesovat a uzivat si novu kupelnickua aj zabudnes na starosti okolo prerabky...
ja som rada ze tam pocas toho byvat nebudeme

mata24
30. sep 2008

krasne ranko prajem 🙂

katkaajurko
30. sep 2008

ahoj Matka...ja som unavena straaaaaasne - som zle spala... tak som bola unavena a just sa mi este aj zle spalo 🙄

ale svetlo v kupelke uz ide...bola to len ziarovka.... a bojove podmienky pokracuju... kurenie nejde..len ohrievac 😔

mata24
30. sep 2008

Kati ja som tiez dnes hrozne unavena a nic sa mi nechce... a este tu mame aj audit 😠 😝

no tie bojove podmienky nezavidim, ale tak zas o par dni to bude krasnucke 😉

katkaajurko
30. sep 2008

no mati...o par dni ani nie...bude to trvat aj dva tyzdne 😔 hlavne mi bolo v noci zima..tak asi aj z toho som znicena..spat ledva 6 hodin v zime nie je nic moc ☹ ale dnes spime u rodicov...lebo nam ani WC nebude fungovat..ale koncom tyzdna to uz snad bude vsetko lepsie... dnes pride aj elektrikar..dokoncia sa trubky v kupelni a zacne murar murovat ci co robit...predpripravit zaklad na kachlicky....

katkaajurko
30. sep 2008

inak audit..no nezavidim ti...

mata24
30. sep 2008

no najhorsie je veru to za tam musite byvat, veru radsej chodte k rodicom, to sa potom da celkom aj zvladnut...
a tak dva tyzdne nie je az take hrozne, to sa zvladne uvidis 🙂

katkaajurko
30. sep 2008

no ale musime byt tam -lebo oni robotnici stale nieco potrebuju a mame tam vsetky veci a treba po nich upratovat a to sa neda po robote ist tam upratovat a potom na noc ist k rodicom..oni byvaju pol hodinu autom ked nie je zacpa.... 😅 takze byt sa tam cely cas neda..resp.to presuvanie je potom dost narocne na cas...

mata24
30. sep 2008

no tak to potom hej, a radsej veru treba dozerat na tých robotníkov aby kupelna nevyzerala uplne inac 😀

lupienka
30. sep 2008

Ahojte kocky...stale prerabame??? 🙂
U nas uz zacina kuchyna vyzerat realne, akurat musime doriesit kos na smeti, lebo chcem taky vysuvny a aj na separovany odpad a nevedia nam ho zohnat, hoci my sme ho na nete nasli.

katkaajurko
30. sep 2008

ahoj lupi... no my prerabame v plnom prude - boze este len druhy den ale uz si prajem aby bol koniec 😀

sana15
30. sep 2008

ahojte. tak som sa sem konecne dostala. vy ste teda boli dnes aktivne,nestihnem ani spatne precitat.... tento tyzden je zase frmol a este potrva do buduceho...a vlastne furt sa nieco najde 😠
Este ze poradna dopadla fajn,najma som sa bala vysledkov z toho cukru,ale vraj je to v norme,tak som si vydychla....neviem si seba predstavit drzat dietu a to taku,ze nemozem ovocie. Mam stale malo zeleza,dokonca menej,nez som ho zacala uzivat na predpis v tabletkach - a to uz tri mesiace!!! Tak neviem,ak mate zarucene tipy,ktore potraviny (okrem masa - to je nie....) su na to dobre,tak sem s nimi....najlepsie,keby ste mi pisali konkretne znacky cokolad a sladkosti 😀 😀 😀

lupienka
30. sep 2008

Ahoj Jani 🙂 tak podla mna by to mohla obsahovat znacka Cate d or...ci ako sa to pise...neviem ako MIlka, ale ta ma isto tiez vela zeleza 😀
No Jani, teraz vazne, podla mna spenat!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre