Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

bambulka82
20. júl 2008

u nas sa uz tiez zatiahlo..ale je prijemne a pofukuje vetrik 😉

lenka47
20. júl 2008

ahojte, pekny den prajem 🙂 u nas je tiez tak pod mrakom obcas slniecko vykukne obcas sprchne...take nic moc pocasie.

bambulka82
20. júl 2008

babule..no dnes sme to tu riadne zanedbali 😀 😀 😀

mne uz drahy davno odosiel na sluzobku, tak som od obeda upratovala a prala 😅
teraz si idem asi nejaky filmik pustit 😉

cez tyzden chcem ist aj kadernicke..idem vyskusat nejaku novu, tak potom hodim foto..no vlastne nehodim, lebo drahy si aj fotak zobral 🙄
minule som sa davala len podstrihnut, ale teraz by som chcela nejaky novy uces..len nic kratke 😝

katkaajurko
21. júl 2008

dobre ranko prajem 🙂

bambulka82
21. júl 2008

dobre ranko aj ja prajem 😉

bambulka82
21. júl 2008

no halooooooooooo!!!!!! dnes zase vsetky bojkotujete???? 😕 😕

katkaajurko
21. júl 2008

ahoj moni- ja som tu..ale mam robotku

pocuj - kolko u vas tak teraz stoja jednoizbaky neprerobene? alebo garsonky? jedna kamoska mi zistuje - ale vraj na nete toho moc nieje...

pripadne aj nejake mensie dedinky v okoli prievidzi..ziliny? nevies?

bambulka82
21. júl 2008

katka..tak neprerobene 1-izbove idu tak po 400-500tis., prerobene aj po 650tis., v prievidzi je to cca o 100tis. viacej..garsonky neviem..toho moc nie je..
pre koho zhanas?

katkaajurko
21. júl 2008

pre znamu - byva sice teraz v ziline - ale to nie je daleko...nie? ale to len tak cisto zatial teoreticky...

bambulka82
22. júl 2008

dobre ranko majove a junove manzelky 😀 😀 😀

ja som vcera vecer pozerala film..no poriadna hovadina to bola 😖 😖 😖
este ze som draheho vtedy neukecala, aby sme na to isli do kina..by ma asi kopol do zadku 😅 😅

droby
autor
22. júl 2008

dobre ranko.
no co tu mate nove za tych par dni?

droby
autor
22. júl 2008

no ale ste tu vela nepopisali, som stihla aj docitat 🙂

katkaajurko
22. júl 2008

ahojte babule...ja ze uz zase len my dve s monikou tu budeme...

ako droby na dovolenke? 🙂

droby
autor
22. júl 2008

vcera sme sa vratili tak uz zarezavam poctivoaj v praci aj na konikovi 😀
no vyborne bolo, tolko hribov sme nazbietrali aj na vylete v b. stiavnici sme boli, prechadzky po okoli. no proste parada...
aj bylinky sme posusili.
jej monika kupila cestovnu postielku? tie sa mi velmi pacia, to mas suepr ze mas take moznosti ja by som sa neovladla a tiez hned kupovala vsetko 🙂

katkaajurko
22. júl 2008

nejako to tu vsetky zanedbavaju - 🙄

droby
autor
22. júl 2008

hej pozeram ze prazdno, myslela som ze nebudemmat sancu za posledne dni docitat a to len jedna strana.
no snad sa to polepsi a bude menej roboty.
co idete robit v kupelni?
janka je dnes mimo, ale mena marek a michaela sa mi moooc pacia, mi ich ale uz amme v rodine

katkaajurko
22. júl 2008

my v kupelni - vsetko... kachlicky,vana,umyvadlo,skrinky a asi aj dvere..ale to sa nevieme rozhodnut...lebo potreobovali by sme usetrit miesto - takze posuvne alebo tie harmonikove...tie harmonikove su vraj veeelmi zle 😠 ☹ a nekvalitne - ale stoja cca 5 tisic... a posuvne su vraj lepsie - ale tie stoja cca 14 tisic 😖 a to sa nam uz zda vela... ☹ takze vobec nevieme co urobime...

droby
autor
22. júl 2008

aako specialne to chcete ked ste volali vodara?
jaj no harmonikove som, videla take o nicom an sa poriadne zavriet nedaju, ale zas mozno z tych l;epsich by sa nasli,
sviokrovci maju na dime nove drebvene velmi pekne ale co sa mi nepaci ze len visia, to je divne, keby boli njak zospodu uchytene bolo by to lepsie
aj ja rozmyslam nad usetrenim priestoru z vchdovej haly do obyvky, tam nemozem dat normalne dvere, tak som chcela posuvne ale zas musim setrit kde sa da, tak budem hladat njake riesenie vhodne aj lacne
inakl do kupelne su najlepsie asi normalne dvere podla mna, nemavate ju zavretu? to by potom bolo jedno akemsu dvere

katkaajurko
22. júl 2008

no droby - tie harmonikove sa robia len plastove..ale maju povrch - imitaciu dreva..my by sme mali bielu brezu a boli by tam aj take tie okienka...problem je - ze to sa nevyraba tak -ze sa to uchycuje aj dole..len zhora - to je to... a tiez to nie je uplne lacna polozka..5tisic nie je malo... no a prave o to ide - ze kupelnu mame stale otvorenu - iba ked je navsteva u nas tak su dvere zatvorene..lebo ja tam stale chodim hore dole a to by bolo o nervy - stale tie dvere otvarat a zatvarat... to je to... preto hladame take riesenie - prijatelne,pekne alenie zbytocne drahe..tak fakt neviem..poslem link

bambulka82
22. júl 2008

lubi no ahooooooooooooj...
vydovolenkovana? 😀 😀 😀

ja som teraz sama, drahy je na tej sluzobke..ale aspon si poriadim doma
kazdy den nieco..vcera som tepovala sedacku 😀 😀

katkaajurko
22. júl 2008

http://www.miranttes.sk/produkty/zhrnovacie-dvere/

taketo ale imitacia bieleho dreva a s okienkami.... no co ja vam viem...

droby
autor
22. júl 2008

no to je pdla mna dost za to ze ti dvere visia 😒
neviem v akych cenach sa pohybuju posuvne.
videla som uz aj kupelnu na zaves

ahoj moni, jasne ja som uplne fit a k tomu uz robim len ejdiny den posledny v mesiaci inak mam volno, a ixem sa venovat inym veciam,
a nausnicky mas hotove, poslem foto poobede, teraz to tu nemam 😉

katkaajurko
22. júl 2008

zaves nam poradil aj svokor..ale ked mne sa to moc nezda...neviem..ja viem,ze su rozne pekne latky a tak..ale neviem sa k takemuto rozhodnutiu odhodlat... ☹

droby
autor
22. júl 2008

zaves je dobre riesenie a su vselijake pekne aj pevne ze to nebude jak zaves po babicke, ja zavesy lubima inak tam funkciu dveri nepotrebujes, len ako zakrytie pred navstevou takze pohopda a najlacnejsie, a potom casom lahko vymenis za co len chces 😉

dakla bysom radsej zaves ako tie visiace dvere

lyubka
22. júl 2008

ahooooooojte clovek tu dlhsie nie je a vy uz konikujete 🙂
co je tu nove?

droby
autor
22. júl 2008

no ahooj lyubka, konecne sa ukazes, dkeze si sa nam flakala? my sme sa stihli aj zakonikovat 😵
jeej uz viete ze to bude chlapcek? akwe meno mate vybrate?

lyubka
22. júl 2008

ahoj
no mala som toho vela v robotke, tak som nic nestihala a potom sme stahovali a prerabali namiesto dovolenky, ktora nam padla ☹ ale nevadi aspon sme ako tak dali do poriadku byt 🙂
tak zatial nam tak povedali, tak snad sa to nezmeni 😀 a vybrali sme meno Samko, snad nam aj do porodu vydrzi 😎

katkaajurko
22. júl 2008

droby normalne o tom zacinam fakt uvazovat... nejaku peknu a kvalitnu latku...taku in...s peknym modrnym vzorom..moze byt aj z drhasich - sak to jej netreba vela... a zarubna by sa iba vybrala a otvor vymuroval...no budem uvazovat nad tym... lebo my tie dvere ozaj nepouzivame... v kupelni je teplo stale aj s otvorenymi dverami..aj v zime...

lyubka ahoj mamina nasa - no ty sa pochval -co nove? ako zvladas tehotenstvo - ake je brusko uz velke a tak? 🙂

lyubka
22. júl 2008

vsetko postarom, len uz sme kupili postielku a moj drahy bol taky nedockavy ze hned ju musel poskladat a tak zatial mame dalsi odkladaci priestor pokial tam neprinesieme najomnika 😀 a brusko rastie aj ked mi blizky hovoria ze ho mam male na to ze uz som v siestom mesiaci ale nevadi,pekne sa gulatim pomalicky

droby
autor
22. júl 2008

jeeej samko, to sa mi veeelmi paci ako menom nervy robim manzelovi ze chcem samka aje mu sa to moc nepaci, tak som tradaz e ho budes mat ty 🙂

kati podla mna idealne, a ozes si vybrat aj z drahsich latok, ta cena v porovnani s dverami je zanedbvatelna.
ja asi idem hladovat ked chcem tie posuvne dvere 😒 mame sikovneho stolara ktoremu dame take veci robit tak som zvedava co mi na to povie aku cenu.
bo nam tam normlane proste nejdu
si predstav obyvku s ktorej idu 3 dvere, tam neni skoro ziaden priestor.
kuchynske idu von, tie su tam teraz len ked niekto pride prespat abys a mohol zavriet ale na to prisposobime pracovnu, tak sa dvere zrusia, jedna stena balkonova s tou niv nenarobime, ani len zrusit okno nemozem-kvoly radiatoru
som chcela nechat francizske okna ze by to krasne presvetlilo aj vizeralo. ale zu premiestnovat radiator to by biolo moc.
a jedina cela stena co tam je tak ne jednu stranu sa na nu otvaraju balkonove dvere a ne druhu dalsie dvere, tazke ani ta jedina stena vlastne nie je volna, tazko sa to potrom zariaduje

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre