Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

katkaajurko
11. júl 2008

jani - ja som zabudla - ty mas kolko rokov?

droby
autor
11. júl 2008

tak si to zhrnme, dbve tehulky, vacsina cakateliek na prerabku a babo az potom a tinka njaksom nepostrehla sko ste na tom vy?

katkaajurko
11. júl 2008

tinka hovorila ze by tusim aj chceli po svadobnej ceste splodit potomka , nie?

inak babule dneska hresiiim o sto sest - vcera vecer som piekla tvarohovy struhany kolac - mnam a mala som ho na ranajky a dnes sef sa vratil z dovolenky v egypte a doniesol male cokoladky ako take vacsie bonbony - no uz mam dve v sebe 😀

lupienka
11. júl 2008

Ani ja neprerabam 🙂 a ani netehulkujem... 🙂

katkaajurko
11. júl 2008

ale inac prave som si vsimla - ze vcelku vtipne vyzeraju tie nase svadbove fotky na pasoch - na konikovskom fore 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lupienka
11. júl 2008

No tak to som si vsimla aj ja...a chcela som zmenit foto, len potom by sa mi to zase nemacilo na fore MS....
Zmenme si pasy a aj fotky v nich na MK...potom budeme hadat, ze kto je kto 😀

droby
autor
11. júl 2008

jaj no marilo sa mi ze niekto sa chysta uz cim skor.
lupi aj vy sa pomali chystate?

jaj kati nerob chute 😀 dietujema zakazala som si sladke, ale je to tazkee.

no co sme rarita na konikovi so svadobnymi fotkami 😀
ale vela albumov zacina svadobnou fotkou 🙂
jaja a dostali sme ako sv dar rodiny album, tak sa chystam zakladat ze po svadbe, zu mam prvu foto s promocii a postupne to bude budovanie hniezdocka a chytro ked je rodinny by sa zislo aj rodinu 😵 😀

droby
autor
11. júl 2008

jaj prave mi muzik volal ze aml zas nehodu... idu si auta v rade po parkovisku a fabia s 50rockou babickou soferkou si enskoro vsimla ze tam bolo volne miesti tak si zacala len tak cuvat z nicoho nic, priamo za nou moj drahy a dalsich milion aut, samozrejme nevedeli hned cuvnut, ona nic tak nas tukla. ja neviem preco mame stastie na takych magorov.
minule si stoji na cervenej pred prechodom a za nim sa blizi auto -klasa velku cierny mercedes, ale nespomaluje a uz sa blizzi, tak chytro zareagoval a posunul sa aspon dopredu aj ked na prechod az potom si ho vsimlo to auto a a samozrejme tukol, nechal skrabanec na narazniku, vystupil plesaty ovesany retazami, ze jaaj ja sim telefonoval
😠

lenka47
11. júl 2008

jeej tak uz sme prestahovane?? 😀 tak sa hlasim k vam teda k nam uz na konikovi 🙂

lenka47
11. júl 2008

no to je fakt ze by to chcelo nejake ine fotocky, najlepsie s nejakym(pozicanym)babinkom 😀

droby
autor
11. júl 2008

este si chcem ale uzit posvadobnu atmosku...
ale so zapozicabnymi mam fotiek habadej 🙂
mate v okoli njake deturence? ja tri, z toho dve neterky a jedno poziciavacie

lenka47
11. júl 2008

dobre kocky ideme s manzelikom do mesta na zmrzlinku tak sa tu zatial majte ja sa zas zastavim priebezne 😉

droby
autor
11. júl 2008

jej leni to sa teda mas a ty nepracujes? uzite si to 🙂

lupienka
11. júl 2008

Lubi ze 50 rocna babicka...no to keby citala moja mamina, tak sa urazi do krvi 🙂 No ale smola, to je fakt, to by aj mna nastavalo...
No my planujeme, neplanujeme...tak vselijak, je to complicated 🙂

droby
autor
11. júl 2008

lupi 😅 ospravedlnujem sa. ale co sa da povedat na taku co jazdi bez ohladu na ostatne auta tak sa chce proste vratit a zaparkovata ale cuvat do sory aut 😀 😀
no a ved bdue coskoro babicka tak co 😀

lupi ale v kazdom pripade nas peknenpoinformuj ked sa neicio zamiesi, nie ze jak janka sa tu odstahuje na konika 😀

lupienka
11. júl 2008

Ale ved ja uz na konikovi som 🙂
No to je jasne, ze vas budem inforomovat, ale zatial sa nebojte, nic netajim a najblizsi mesiac sa ani nic neudeje.

droby
autor
11. júl 2008

o najblizsi mesiac to znie ze o dva mesiace uz ano.
joj kocky ake ja to sranda ze sa takto posuvame dalej a dalej 🙂

katkaajurko
11. júl 2008

no ja sa neposuvam..my fakt najskorej zacneme v oktobri 2009 - aj to ak vsetko dobre pojde.... ale aspon v septembri si urobime kupelnu - po ktorej tuzim od momentu ked som pred tromi rokmi videla tuto nasu staru 😀

droby
autor
11. júl 2008

joj september mas uz zachvilku, to bdue super, u nas to tiez tak vizera ze sme dali termin v septembru kupime byt a hned prerabame tajk som zvedava coa a ako, bude
ale akurat riesim vec ze treba privyrabat k hypoteke azabezpecits a na casy materskej, tak sa momentalne dva dni vytesujem nad hrieznym napadom eshopu 🙂

sana15
11. júl 2008

chvilku tu nie som a ake ste rozbehnute.
este to musim docitat,ale
Katka: v polke aprila som mala 27, takze vek uz mam.

sana15
11. júl 2008

Lubka:lupienka: prosim,prosim, posli mi z toho kolaca. ja ho priam milujem MNAM. s ruskym kolacom a kavovym zrnom je to u mna jednotka v rebricku. tiez ho peciem,ale vydrzi tak max.dva-tri dni.

sana15
11. júl 2008

jaj kocky,nech to zase tak rychlo neuteka,aspon mne.mame kopu prace pred sebou, kiezby to bola len kupelka. ale okrem nej cele jedno poschodie, schodisko,vsade nove dvere, omietky, parkety, krb.......ach jaj. uz teraz mam z toho paniku,ci stiheneme

katkaajurko
11. júl 2008

jani - ten kolac si chcela asi odo mnaaa 😀 😀 😀 😀 😀

ano jasne - vek uz mame secky... ja budem mat teraz az v oktobri 27.. a snazilkovanie sme dali uderom mojich 28 - takze rok a tri mesiace od teraz...tak to je tak akurat pre nas - aj ked - brala by som...mat uz dost velky byt vo svojich rukach a este bez hypo - nerozmyslam... 😀 hm ale to sa neda v dnesnych tazkych dobach..no ved uvidime ako povedal slepy 😀

droby
autor
11. júl 2008

kati aj ten rok ujde ani sa nenazdas, teda tebe, nam to ubehne ale janke to pojde pomali 😀

no vsetky az na mna 😅 ja mam 22 a uvidime ako to bude s tymi vecami ohladom bytu ako sa to podari poprerabat a ako sa vyzmykame s penazi do roka asi tazko ale do dvoch uz musi byt babenko na svete

sana15
11. júl 2008

Katka, jasne chcem od Teba, ale ak nahodou aj Lubka nieco ma,tak nech posle.
pocuvaj,ty sa nejak velmi tryznis? dieta, cvicenie..... chces sa stratit??? 😕

droby
autor
11. júl 2008

kati som sa tusim vecra pytala ale uz si odisla, kam to chodis na akvaerobik? to treba prabidelne ci sa da len kedy chcem prist? to by ma asi bavilo

sana15
11. júl 2008

droby: no,my sme ani nemali cas spekulovat 😀 takze velmi nevahajte, ja dufam,ze sa nam podari to zariadit aj sucasne. ja inak nemam na pozicanie ziadne babo v okoli 🙄 takze foto s babom uz len s vlastnym

droby
autor
11. júl 2008

ale tak ty budes mat foto s babom fakt onedlho 🙂
ja by som aj hned nevahala 😀 ale polovicka sa drzi v realite a pravdu ma, nech sa na to este pripravime, teda hlavne zabezpecenim a nemame kam ponahlat mladi sme, ale ja som vzdy chcela byt mlada mamicka 🙂

sana15
11. júl 2008

ja tiez 🙂 ale nejak to nevyslo vo vztahu.ale teraz mam svoje stastie po boku

mata24
11. júl 2008

no tak vas aspom pozdravim...ja este asi chvilu ostanem na tej MS 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre