Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

petra282
30. júl 2008

Ahoj Droby, ja len k tej Machoche, boli sme tam s milym minuly rok na valentina, par dni sme tam aj byvali v dedinke Petrovice a bolo tam krasne. Kopec zamkov na okoli, krasna priroda a jaskyne. Jedine co ma trosku zarazilo bolo dost drahe vstupne do Macochy, uz si ani moc nepamatam kolko, len viem ze sa zvlast plati za vlacik co Ta tam zaviezie, vstup do jaskyne, fotenie a kamera - asi 500,- Kc, ale poviem Ti ten zazitok ked stojis dole v tej priepasti a hra do toho hudba, normalne mi slzy vstupili do oci. Bude Vam krasne...

bambulka82
30. júl 2008

tak uz som doma..no dnes to s tym cvicenim uz bolo lepsie 😉 telo si uz asi zvyka 😅 😅
pred chvilou som spapala stvrt dyne a teraz som taka naliata vodou, ze furt chodim na wc 😖

my asi dnes zajedname tie Vyhne na koniec augusta..aspon nejaka dovolenka 😀

droby
autor
30. júl 2008

kati no uyivame si leto pred hpotekou potom nude konic tolkzm vzletoma dovolenke.
y toho papieru som najezena, hned jak to pojde zmneim fleka alebo donutim polovicku ze najvyssi cas na matersku 😀 lebo ja vazne budem cucat do blbe ani len von z okna ked ziadne nemam 😠

petra dik za info, neviem cenu ale listky uz amme objednane, este ideme rezervovat ubytko a tesim sa tam anozaj bude co pozerat a za tu cenu dakujuem vidieo masi nepotrebujem aj ked manzxelik bude sklamany vsetko rad nataca.

katkaajurko
31. júl 2008

dobre ranko zelam...ja mam dnes uz piatok -lebo zajtra mam dovolenkuuuu 😀

bambulka82
31. júl 2008

dobre ranko aj ja prajem..
ja dnes len na chvilocku, drahy prisiel z obchodu, tak sa idem trosku napapat..dnes som si prehodila cvicenie na 11,00hod. lebo poobede mame ten pohreb o 16,00 a to by sa uz potom nedalo.
takze sa idem za chvilu potit 😅

sana15
31. júl 2008

ahojte.aspon vas pozravim.dnes mam toho vela,takze ktovie,ci stihnem nakuknut. musim asi spatne docitat,lebo neviem, co sa tu deje 😅 Monika, tak uz davas zabrat na to specialnom cviceni? a svalovka nie je?

droby
autor
31. júl 2008

dobre ranko zelam, aj ked psssst nie som tu 😀 😀 😀

bambulka82
31. júl 2008

ano Jani..od pondelka som zacala cvicit..svalovica nie je, len ma prve 2 dni straaaaaaaaaasne boleli nohy..
ale uz sa to da..aj celkom rychlo mi ta pol hodina ubehne 😉

Lubi jasne...ved ty tu ani nie si 😀 😀 😀 😀

katkaajurko
31. júl 2008

droby sak my ta tu ani nevidime...vlastne ani neviem - s kym sa to rozpravam..to je nejaka ina droby 😀

droby
autor
31. júl 2008

prava droby tvrdo maka (hlada si novu robotu 😅 ), tu je volaky podivny dvojnik 😀

katkaajurko
31. júl 2008

inak babule vcera mi manzelik povedal -ze namala by som tolko tie deticky okukovat a tak sa velmi venovat babatkovskej teme... ze pan boh meni a ze co ked ho auto zrazi..ze to potom bude sto krat horsie..ze to mam nechat plynut...tak to chcem nechat plynut...

droby
autor
31. júl 2008

jezis kati taketo myslienky? na to radsej nepomyslite.
ale uplne suhlasim, pan boh meni... snazim sa aj na neokukovat a nedeptat sa tak, zatial sa mi to v zapale inych cinnosti a s triezvym zmyslanim mojho manzela 😀 dari... ale snivat a tusit mozem

ale enznamena to ze prestanes sem chodit? 😕

katkaajurko
31. júl 2008

no sak som ho za to skoro zabila..ale viem to - ze v rodine sa u nas uz vselico prehrmelo a fakt je planovat nebezpecne..tak ja uz nic neplanujem... aj ked sa mi babatenka taaaaaaaaaak lubia 🙂

nie neprestanem 🙂 ale budem sa musiet asi trochu obmedzit 🙂

droby
autor
31. júl 2008

no ved tu mozme kecat o vsetkom a nie o babatkach 😉
to planovanie je riziko vzdy, neda sa presne naplanovat si to.
ale je to myslim prirodzena vec pre zenu ze pride tuzba po babatku a terzaz po svadbach je to taka prirodzena druha etapa, takze v miere je to zdrave, normalne.
bozinku uz zajtra budeme mat info z hypo, taak som zvedava

katkaajurko
31. júl 2008

droby tak drzim prstiky - nech vam to dobre vyde...a male uroky a tak...

lyubka
31. júl 2008

pekny den sa praje 🙂
tak mam chvilku cas, tak vas aspon pozdravim 😉

droby
autor
31. júl 2008

uroky su velke, njakych 6 percent , sa v tom ani nevyznam, ale nenavyberame si.
ajoj lyubi a mimilyubik 😀 mena nemas napisane v pase, este ste sa nezhodli?

lyubka
31. júl 2008

ale uz sme sa hodli na tom Samkovi, len teraz dufame ze sa lekarke nepomylila pri urcovani pohlavia 😀 😀 😀

droby
autor
31. júl 2008

jeeej super fotka, prijemna zmena bruskovu nepridas?
jaj jasne ja uz som dopletena uz si spomynam na to najkrajsie meno pre chlapceka 😵

lyubka
31. júl 2008

dakujem 😵
a snad sa mi podari cez vikend odfotit a popridavat nejake fotos 🙂

droby
autor
31. júl 2008

🙂 ano ano ja chcem okukovat ako sa vam aj s jankou tehulkuje a akosa zariadujete pre miminko 😵

lyubka
31. júl 2008

tak ja sa budem snazit polepsit a nezabudnut co najskor pofotit 🙂

droby
autor
31. júl 2008

ozaj neobjednavala si foto z happyfoto? zas maju akciu tak rozmyslam cez nich objednat
len to orezanie ideal a klasik mi neni jasne to mi akoze z kazdej fotky orezu?
a to som pekne upravovala fotky pracne vsetky do bieleho ramika, tak neviem ci mam risknut objednat cez net alebo skocit normalka do fotolabu ale zas ta cena 1.4 za fotku...

lyubka
31. júl 2008

ja som uz par krat objednavala cez happy foto ale nepamatam si co som davala ale raz mi prisli fotky tak ze jedna strana bola rovnaka a druha sa menila, asi zalezalo aky rozmer maju fotky ktore som tam posielala, lebo vtedy som ich nejak moc neupravovala to bolo na rychlo a druhy krat mi prisli pekne foky v rovnakom rozmere
ale myslim si ze to klasik ti vytlaci tak fotku, ze napr. mas rozmer fotky 10*17, tak ti to z fotky ureze na 10*15
a ten ideal ti vytlaci tu fotku 10*17
snad som to spravne pochopila podla toho co tam pisu

lyubka
31. júl 2008

tak na dnes sa lucim
prajem krasny zvysok dna papapa 😉

droby
autor
31. júl 2008

dik lubi, potesila si ma ze mas snimi dobre skusenosti, takze ak mam nastavenu foto na rozmer nie priamo z fotaku tak by to nmalo vyst v pohode, vdaka a papa a nabudce pekne poukazuj foto 😉

katkaajurko
31. júl 2008

kocky som sa trochen odmlcala - musela som si robotu doncit kedze zajtra mam dovolenkuuuuu 🙂

ale uz som nas cez net cestovne poistila..manzel isiel umyt a povysavat avticko..ja idem do vane a baliiiiit - nece sa mi veru ale

droby
autor
31. júl 2008

jaj a som myslela ze si uz isla domov 🙂
sikulka jaj tak zu si pekne naladena a pre teba tyzden skoncil, si uzite predlzene volno 🙂

katkaajurko
31. júl 2008

no doma som 🙂 ale balim - teda snazim sa 😀

droby
autor
31. júl 2008

inak som teraz presla po schodoch a zistila som ze mam super svalovicu na lytkach 😅 co narobi jedno slabe cvicenie zo vcera, ked sa leniva hliva rozhybala 😀 😀 😀
ale lytka necem aj tak sa mi vzdy smialy ze mam lytka jak futbalista 😅 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre