Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

sana15
1. aug 2008

Lubka-droby: mna na socialke uistili,ze materske sa mi bude vyratavat zvlast z prijmu za rok 2007 a zvlast z dobrovolneho poistenia - to si platim od marca. tiez som sa zlakla,ze ak rataju zaklady za rok 2007 tak v roku 2008 platim doborovlne vlastne zbytocne. ale VRAJ sa to bude posudzovat zvlast. TAK DUFAM 😔

sana15
1. aug 2008

Lyubka-vela kociek si chvali sono v Hlohovci. od nas z temy tam ich ide hadam aj 5, jedna uz bola. uz tam maju 4D sono. neviem,kolko sa plati,ale tusim 1000 za video. ale kolko trva netusim,asi podla toho,ako sa male chce obratit. u nas vo Zvolene robia od minuleho roku na porodnici tiez 3D. plati sa 1000 ale neviem,ci je z toho zaznam na DVD, ci fotky. to som nejak nevypatrala. tiez sa chcem spytat v pondelok v poradni na to, a ak mi DR. povie,ze sa mozem objednat,tak sa objednam. caka sa take 3-4 tyzdne,takze by mi to vyslo na ten 20 tt. moja sesterka bola na 4 D v 27 tyzdni a zaznam je super. krasne vidiet tvaricku dietatka,pohyb pastickou...takze nic si nepremeskala

droby
autor
1. aug 2008

no ked ti to na socialke povedala tak super to ti potom svita na lepsie casy, uz len nech ti to aj terminovo vide. drzim palce.

dneska sme sa teda rozsupli 🙂 a to potom aby som sa krotila a neplanovala hned, joj

sana15
1. aug 2008

Lubka vidis,teraz by bolo pre mna idealne obdobie na otehotnenie 😀 babo by sa narodilo v aprili,alebo zaciatkom maja - ako sa hovori,do roka a do dna. No co kocky,nenahovorila som vas???? ale asi ked pisem o tej vyskej materskej tak asi ani nie, vsak 😕

sana15
1. aug 2008

Katka,ak by som Ta uz nezastihla,tak prajem krasny vikendik a dovolenku, uzite si to 🙂

droby
autor
1. aug 2008

jani ale nahovorila by si aj okamzite skor nas ako polovicky, ale ta situacia s bytom neni idelana na to aby sme teraz riesili babo, zial 😔 ale pride aj nas cas
teraz mi svagrina poslala cerstve fotky neterik, tie su uzasne malinka ma 3 mesiace uz 🙂
do roka uz ani nestihame, ale keby sme na vianoce pokusili, tak by bolo v znameni panny cio by som rada take septembrove babo, co mam potvrdene tak panny su najuzasnejsi ludiam a vsetci s menom milan su tiez perfektni chlapi 🙂

katkaajurko
1. aug 2008

jani dakujem prave obedujem pri vas a uz len sa obleciem a cakam na muzika 🙂

droby
autor
1. aug 2008

kati to idete do nedele? tak dobru chut

droby
autor
1. aug 2008

a krasne si to uzite 🙂

katkaajurko
1. aug 2008

hej do nedele

no uz mam spapane,dopijam kavicku, pradlo zavesene 🙂 upratane a uz pojdeme ..

babulky tak sa s vami lucim, pekny vikendik prajem papa

droby
autor
1. aug 2008

aj vam krasny vikendik, nech aj pocko vide. paaaa

sana15
1. aug 2008

kocky,ahojte, pekny a slnecny vikendik. tesim sa na vas v pondelok.papa

bambulka82
1. aug 2008

ahojte babulky..
tak ja som mala dnes hrozny den..aj v praci, aj po praci..pokazilo sa nam auto, tak som dnes ani cvicenie nestihla a potom neskor uz nemali nic volne ☹
no nevadi, tak namiesto 2 dni budem mat 3 dni volno 😉
ale uz sa aj drahy hneva na tu nasu octavku..ideme pozriet asi nieco ine 😒

droby
autor
1. aug 2008

ahoj moni. joj no to ma mrzi... hmm ved ste nedavno kupovali auticko, chvilku pred nami myslim, to ma mrzi ze s nou mate take starosti to asi radsej rpedajte a kupte nove, odporucam model citroen wantia 😵 my sme citroenaci a to auticko je pre veliku rodinku 😉

to cvicenie ti ale neprepada ze?
ja sa zas musim pochvali schvalili nam uver 😵 a dokonca dali mensi urok ako bol predpokladany 😵
a uz som aj nasla byt do ktoreho som sa zalubila presne ako ten kde som cely zivot byvala, u rodicov, no idelny aj prostredie 🙂

bambulka82
2. aug 2008

dobre ranko 😉

nie lubi, to cvicenie neprepada, akurat sa mi to o den posunulo..zatial mame pozicane auto od svokrovcov, no tak som zvedava, co s tym nasim nakoniec bude..drahy sedel vcera skoro 3 hodiny pri nete a hladal nieco ine
my sme mali predtym forda, sice take starsie, ale velmi spolahlive auticko to bolo..nikdy nas nikde nenechalo a neboli sme s nim toooolko v servise, ako s tymto 😖

jaaaaaaaaaaaj lubi super!!! to sa tesim, ze vam to takto vyslo 😀 😀 😀
takze sa budete mozno aj stahovat???? 😵 😵

lenka47
2. aug 2008

ahojte babulky, fuu ste sa poriadne rozpisali mi to trvalo kym som vas docitala 🙂
drobi tak gratulujem k uveru 😉 aspon sa uz mozte tesit a planovat nove byvanie 🙂
moni takze bude nove auticko? 😉

bambulka82
2. aug 2008

no leni uvidime..zavisi to od toho, co bude s tymto starym..
ale tak preventivne uz obzerame ine auticka 😉

bambulka82
3. aug 2008

ahojte..dnes tu nikto nebol? 😕

droby
autor
3. aug 2008

veru dneska si vsetky majovky uzivaju krasnu nedelu asi 🙂
ahoj moni
anoa a vizera to na stahovanie uz nebudeme pocuvat co sa deje okolo tohto bytu a nasli sme za cenu za aku by tento nesiel a v lepsom prostredi lepsie rieseny, len sa mi odtial este neozvali, ale co cakam ked som pisala v piatok vecer, dufam ze zajtra sa ozvu ked nei tak volam,
ja uz sa vytesujem a peredstavujem si ako to tam zariadim 😀

jaj take trampoty s autickom, to ma mrzi, kuknite po niecom spolahlivejsom, inak skodovku radsej nie

bambulka82
3. aug 2008

my sme dnes objednali tie Vyhne, tak uvidim, co nam zajtra napisu..dufam, ze este bude volne..

bambulka82
4. aug 2008

dobre ranko 😉

tak nam prislo potvrdenie o rezervacii..takze 25.08. odchadzame do Vyhni 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katkaajurko
4. aug 2008

dobre ranko prajem.... my sme sa vratili az vcera vecer - ale som riadne unavena - lebo mam za sebou riadne aktivny vikend na moje pomery...

droby super - gratulujem k tomu uveru 🙂 to je super - uz budete vo svojom 🙂

moni...- aj my mame staru toyotu a je super - klop klop klop poslucha co pocuvam kamarat s 5rocnou fabiou napchava do toho auta daleko viac ako my..my len klasika olej a bezna udrzba - klop klop klop 😀 a uz ma asi 12-13 rokov... - my ju mame dva - zacina treti...

ale hlasim - ze som bola vcera okuknut porodne saly 😀 v Cechach sme boli u kamarata - gynekologa - porodnika a vcera mal sluzbu tak sme sa isli k nemu naobedovat 😀 boli sme v lekarskej izbe - a mna a kamosku zobral prezriet porodne saly a poviem vam - ze teda boli velmi pekne - tipujem ze tu take niesu - boli zariadene ako pekna ordinacia (sukromna) a nie ako klasicke studene skarede vykachlickovane miestnosti...boli tam aj fitopty aj taka specialna stolicka aj vana.... no hold - treba rodit v cechach ...

lyubka
4. aug 2008

pekny slnecny pondelok sa praje 🙂
pridala som par fotiek do albumu konece sa mi to podarilo 🙂

sana15
4. aug 2008

ahojte.skor nez sa pustim do citania co ste popisali,tak oznamujem,ze som po poradni. sono sa zial nekonalo,idem nan az o tri tyzdne,ale podla krvnych testov a prehmatania je vsetko ok.tak som rada. snad uz zalozim ten album 🙂

sana15
4. aug 2008

a hned v uvode ma privital album Lyubky. no krasa, vy uz pekne pre babenko nakupujete.

sana15
4. aug 2008

Katka-tak ty si nas pekne predbehla.uz mas omrknute aj porodne saly. veru, u nas asi take bezne nie su. vo Zv tusim bude tiez len s obkladackami a predpokladam ze so zelenymi komunistickymi 😖 Co uz. v tych bolestiach asi na to hladiet nebudem

katkaajurko
4. aug 2008

no predbehla - ale to bola nahoda 🙂 ale kedze kamarat je porodnik -tak sme sa ho na vsetkoooooo pytali 😀 a on ma svoju pracu velmi rad - tak nam rad aj o tom hovori 🙂

v cechach je vsetko inak..tu v ba vraj nechcu chlapov mustat na 1.dobu porodnu - az druhu co je uplne o nicom -a tam automaticky pustaju...alebo vraj tu v BA - treba po porode "tlacit" maternicu fyzicky - alebo sa poklada nejaky miesok z pieskom - aby sa zatiahla -a on ze u nich sa pichne nejaka latka injekcne a je maternica zatiahnuta...no a predpokladam - ze tychto veci je viacej 😖 - ja nechcem rodit tu ☹ ☹ ☹

lyubka
4. aug 2008

jani no tak to gratulujem k dobrym krvnym testom 😉

no kati ty to uz mas vsetko zmaknute a obehnute 🙂 uz aby som aj ja aspon zacala rozmyslat ze kde budem rodit, lebo kazdy sa ma to pyta a ja vobec netusiiiim 😎

katkaajurko
4. aug 2008

no veru lyuby rozmyslaj...ja by som urcite asi nesla rodit na kramare - mam tu kolegynu - byvalu sestricku a ta tam praxovala a povedala ze nikdy v zivote...

lyuby a pekne brusko rastie 🙂

lyubka
4. aug 2008

len kazdeho co sa pytam tak hovori nieco ine, uvidim teraz 13teho bude rodit svagrina na kramaroch, taksom zvedava ako bude spokojna
este som rozmyslala nad antolskou, kedze ju mam 5 min od domu, ale zas to mi kolega hovoril, ze sa tam bol pozerat aj na porodnu salu a ze tam to je tak ze jedna velka miestnost kde mozu byt naraz aj 4 porody, len oddelene bieou plachtou a to sa mi moc nepozdava 😒
tak uvidim

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre