Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

droby
autor
11. júl 2008

no chcenie ma niekedy daalkeko od reality ako melu bozske mlyny 🙂
vy ste pokusali osud pred svadbou este?

katkaajurko
11. júl 2008

droby my chodime do ŠNOPu - na zahradnickej ulici - v tej ortopedickej klinike co tam je - tam mame z firmy predplatene kazdy stvrtok o piatej ....ale viem - ze sa tam da ist aj normalne - po nas chodia normalne baby ... je tam taky maly bazen - kde je uplne tepla voda - lebo tam aj s babatkami cez den cvicia a tak - na stranke to urcite maju napisane....

katkaajurko
11. júl 2008

nenasla som o tom na stranke napisane - ale da sa zavolat - oni ti urcite povedia...

droby
autor
11. júl 2008

vdaka, nevyzera to ze je to normlane ze si mzoe prist hockto,to mau ako rehabilitacne pracovisko.
aler to mate super ze vam to firma zabezpecila to as mi velmi paci, nechces novu koleginu? 😀

droby
autor
11. júl 2008

to ja len tak, enenxistuje sportova aktivita ktoru by sa mi chcelo robit toto sa mi paci ale aj to by som najradsje doma vo vani 😀 nech nemusim nikam chodit

katkaajurko
11. júl 2008

droby ale my sme tiez "hocikto" z ulice - len sme si to ako firma predplatili na rok - lebo nasi chlapi maju fotbal...a to su hodiny aerobiku - a kedze sme zaplatili ako keby nas bolo stale 16 v bazene - tak mame tie hodiny sukromne..urcite to je aj pre verejnost - pocula som to hovorit aj na recepcii

sana15
11. júl 2008

Droby: nie, my sme sa tyzden pred svadbou zacali snazit prvy krat, a hned to vyslo 😵

sana15
11. júl 2008

aj ja chcem mat u nas aquaaerobic 😕

droby
autor
11. júl 2008

kati dobre vam to vymysleli 🙂

jaj jani jasne, to je ale uzasne ze to tak vyslo, ty si presne vedela kedy mas plodne dni? ci ste to neriesili a trafili ste
ozaj kati presla si na to meranie bazalnej teploty?

jani ty na akvaerobik zabudni ty sa mozes chysta akurat tak na plavanie s babatkom 😉 😀

sana15
11. júl 2008

droby.ja som vobec netusila kedy mam plodne dni a kedy nie.ani neviem odsledovat ovulaciu. jednoducho to tak vyslo. mali sme velikanske stastie a to viac si to ja cenim.
no plavanie s babom mame v meste,ale urcite to nebudem prehanat a mozno zacneme az od dvoch rokov. v tych bazenoch je aj tak sama chemikalia a to male ma na take svinstva este cas. jedine v lete kupime maly bazenik, napustime teplou vodou a bude sa moct "cvachtat"

droby
autor
11. júl 2008

no tomu sa vravi stastie a mas aj pohodove tehotenstvo nie_?uz aj po nevolnostiach? pohyby este nemas?
som ja straasne zvedava 😵

no tiez si myslim, mozes sa snim aj sama kupat a učit ho na vodu joj ale buduce leto budete mat vesele 🙂

katkaajurko
11. júl 2008

droby nemeriam...naco... nechcem sa stresovat..ja vacsinou ovulku rozpoznam podla hlienu a pobolievania v podbrusku...nie vzdy - ale da sa..aj ked moj cyklus je hocico len nie pravidelny 😀 ale my neriskujeme nikdy - ani pocas neplodnych dni..na to mam priiiilis zodpovedneho manzela 🙂 a nechcem sa zaoberat BT ked sa este nesnazime..ked sa zacneme - resp.prestaneme davat pozor a po polroku nic - tak sa zacnem merat mozno..a potom sa uvidi...

katkaajurko
11. júl 2008

ale fakt jani - tomu sa hovori stastie a ake krasne - rovno v maji 🙂

droby
autor
11. júl 2008

jaj som myslela ze chces dopredu zacat meriat, som to zle pochopila,ja aj ked nechcem vediet tam mam tak jasnu ovulku, podla cyklu by mohli nastavovat hodinky
tak my v neplodne fungujeme, ale preto ze sme si povedali ze pos vadbe uz mozme ze "nehody" su vitane, ale zamerne tomu nepomahame...
no proste epkne pozvolna sa k tomu dostaneme, meraniu a stresovaniu by som sa chcela vyhnut.
no janka s lyubkou obisli super oba na prvy sup, mozno ame majovky take stastie 🙂

katkaajurko
11. júl 2008

moj nechce riskovat ani pocas neplodnych..mame dohodu..tak radsej nepokusam..a zase ma pravdu..ja pracujem poriadne od skoly rok..na vyske som robila len na polovicny uvazok - tak som si zarobila na seba a na dovolenky ale nenasetrila..takze treba nam to dohnat... a aj prax - cim dlhsia - tym sa mi bude lahsie do roboty vracat....tragedia by to sice nebola - ale bolo by to mimi s odretymi usami...

droby
autor
11. júl 2008

persne je to o tom zabezpeceni a financiach. v tomto nemam problem, preto ze nepotrebujem prax a rozbieham vsetko preto aby som na materskej neostala bez primu, ked nie som v internom stave tak ani robotu nemam istu ani nic.
ale vsetko co zarabam setrim, sme si na zaciatku povedali z emoje korunky sa setria na babatko a vsetko plati muzik, tazke taka zelezna rezerva len sme ju uz povysili na vsetko mozne k tej prerabke a za sna prerabku aj babatko tam toho nie je 😀
ale dobru dohodu mate, a peken si treba aj posvadobne chvilky vychutnat ten rocik ako manzelia 🙂
moj je ale zodpovedny tazke nam sa nepritrafi

sana15
11. júl 2008

ja by som uz dlhsie cakat ani nevladala.viem,ze uz mam vek len tak-tak, uz davno to nie je slava, prve sa odporuca okolo 25-tky ked organizmus sa lahsie regeneruje. a tiez by som sa (aj sa stale bojim) ze sice chciet mozme ale priroda sa s ludmi zahrava,takze plany su plany a realita je o dost kruta. ja tiez nemam nasetrene,pretoze vsetko co som neminula islo do mojho bytiku.komplet som ho zrekonstruovala (teda este chybaju nove okna) a zariadila celu domacnost. teraz nam to velmi pomoze,ked uz to staci len prestahovat.sice budene davat robit znovu kuchynsku linku, tiez vstavane skrine, aj nove sedacky do obyvky,ale len take zariadenie a vybavenie kuchyni velmi pomoze. ja pracujem uz 8 rokov,takze uz sa mi chce aj oddychnut a trochu zmenit prostredie

droby
autor
11. júl 2008

jani 8 rokov v jednej firme? uz to uz chce oddcyh
jasne to hodne pomoze, perto aj ja spolieham ze z nasetreneho ked len nieco dokupim je to hned lepsie k tej hypoteke. obzeram spalne vybrat nieco lacne ale co sa nerozpadne.
nicoho sa neboj stale mas dobry vek2 roky hore dole to nic nie je, mas este pred 30tkoua to este aj druhe stihnes dovtedy 😀

lupienka
11. júl 2008

Ja som uz skoro 7 rokov vo firme...tiez by to chcelo asi zmenu, ale este ideme na dofcu a mozno potom a uvidime vlastne, kedy to vyjde, nie kazdy ma take stasticko ako Janka...tej to teda vyslo ukazkovo 🙂
Jani to isto tie bociany pri ZV! 🙂

sana15
11. júl 2008

nie v jednej firme,ale po 4 v dvoch,ale aj tak stale len za PC a v papieroch 😒

sana15
11. júl 2008

Lubka,ja som ti hovorila,ze to tie bociany! 😀 este ked sme isli za Tinkou na jej sobas,tak sme ich kopu stretli,tak som pre istotu dala kolena od seba 😀 Musim ich poslat dalej

droby
autor
11. júl 2008

jaaj tak to treba ked vidim bociana nestaci len cumiet 😀 tak to si zapamatam, zajtra idem do zoo 😀

ja som tu 4 roky, ale najprv brigadne, rok a pol normalne, ale aj tak by som si od toho oddychla, no uvidime kedy sa podari.

katkaajurko
11. júl 2008

jani - ked mas vlastne byvanie -nie je nad cim premyslat...my sme v "rodinnom, ale nase neni...keby sa manzelovi nedajboze nieco stalo - musela by som sa s dietatom vratit k rodicom 😖

sana15
11. júl 2008

Katka,netreba nad takym rozmyslat. vy tam budete sami,ci so svokrou? ja budem tiez so svokrovcami,ale budeme mat zvlast poschodia,aj vchody,takze malo by sa dat.ale tiez si svoj bytik nepredam.

katkaajurko
11. júl 2008

my sme sami - ale len v jednoizbovom...dom nemame my ani svokrovci ani moji rodicia..tento vlastni jurajova rodina .... keby som mala vlastny byt - ktory by som co i len prenajimala - tak nevaham - ale takto musime bohuzial byt zodpovedni a cakat... a setrit...

katkaajurko
11. júl 2008

prave som si vsimla - ze predbezny termin mas 13 januara - to sa narodil moj manzel 🙂

sana15
11. júl 2008

jaj,ja som si myslela,ze to idete do toho rodinneho domu kde je viac bytov a ze tam byva manzelova mamina (teda svokra). takze si chcete kupit nieco vlastne?
ano,podla MS mi to vychadza na 13-14 januar, podla sona na 16. ale to sa este bude posuvat, aspon si ja myslim,podla mna by stacilo aj o tyzden neskor 😅

katkaajurko
11. júl 2008

nie toto je svokrin byt na polovicu so sesternicou a tu sesternicu bud vyplatime a potom predame raz a kupime vacsi.... alebo ho predame - sesternicu vyplatime a kupime vacsi...ale v tomto zatial planujem zostat aspon 7 rokov... lebo je dost velky - aj s jednym dietatom do tych 5r. v pohodicke - a nizke naklady su tam a je v centre mesta - tak mame vsade blizko a uz sme si ho dost aj poprerabali.... ale i tak...

sana15
11. júl 2008

uz rozumiem.ja mam tiez jednoizbak ale maly,takze viem si to predstavit pre dvoch dospelych max.tak dietatko do postielky,ale to by som uz musela vypratat stolik,aby vysla postielka a nejaky pult ne prebalovanie. a kocik by sme museli nechavat v spolocnych priestoroch aj ked uzamykatelnych. takze toto do buducnosti nie je riesenie,tak sme to riesili tak,ze idem k manzelovi,kedze tam budeme mat po prerobeni komfort,aj ked budem par km od mesta. ale ak ste v centre BA,tak to je super. vsetko mas po ruke a vies sa dostat aj bez auta alebo MHD.

sana15
11. júl 2008

uz sme tu len my dve? kocky uz isli asi domov 😅 idem pomaly koncit a ja a idem na bus. musim ist do obchodu pre deticky kupit nejake darceky pre sesterku,ktora caka zaciatkom augusta. bude to moja prva navsteva takeho obchodu,tak dufam,ze ma nebudu musiet vyvadzat po zaverecnej 😀 ale este nechcem nakupovat pre seba-len ci odolam 😉 ak odolam asi si kupim za odmenu zmrzku. ale tak si ma navnadila tym tvarohovym kolacom,ze neviem,neviem,ci ho nebudem v nedelu piect.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre