Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

droby
autor
7. aug 2008

no mini tak to by sa oplatilo vyuzit ked tam niekoho mas, ale tieletenky to sa veru neda, tiez amm brata v irsku a to by som si rada pozrela ale len tak sa ist pozert za taku cenu letenku veru neni pre nas.

katkaajurko
7. aug 2008

no moj byvaly byval na Beňadickej a spoje boli - ale trvalo to dlho..sa mi zdalo - teda ked to porovnam ze mne ludia hovorievali ze ako daleko je devinska a ako dlho to trva - tak z devinskej som na Savke za 20 minut... a z Beňadickej za 25... teda som mala pocit ze sa odtial dalo dost zle dostat napriklad do ruzinova a tak...do avionu...

lyubka
7. aug 2008

tak na dnes sa lucim idem na kontrolu
prajem krasny zvysok dna papa 😉

droby
autor
7. aug 2008

pa lubi, nech dobre kontrola dopadne pozdravujem samka 😵

to je teda, inzerat dnes pridany a uz je byt predany, dalsi nezdviha a dalsie cislo neexistuje 😠 😠 😠
jak sa mam dopatrat k byvaniu 😔

katkaajurko
7. aug 2008

jej lyuby tak nech kontrola dopadne na jednotku 🙂

droby inak robili sa aj take cachre - machre - ze realitky pridavali naschval predane byty -aby sa umelo zvysovala cena... aj sa to minulu jesen prepieralo v radiach a mediach..

droby
autor
7. aug 2008

je to velky odub vsetkoa etse ti potom povedia ze ten byt je uz drahsi, no nech to aj v inzerate pekne zmenia 😠
ma to dnes riadne znechutilo

katkaajurko
7. aug 2008

droby - nenechaj sa znechutit...urcite sa nieco fajn najde 🙂

droby
autor
7. aug 2008

no hadam pod mozstom neostaneme ale nei to tak ako by sa zdalo, bytov vsade plno, ale ze su predane to nuikoho netrapi, alebo rezervovane, alebo kadeco.
jeden teraz riesim kusok od roboty 😀 co sa mi paci ze je to 3 podlazna bytovka to je milsie ako 12 poschodova kralikaren 🙂

no ale uz som radsej ticho dnes tu len o tom meliem.
ozaj kati vy na ktorom poschodi byvate?

katkaajurko
7. aug 2008

zvysene prizemie 😀

katkaajurko
7. aug 2008

ale my sme v radovej zastavbe jednoposchodovych domcekov - takze ani zima zo spodu ani hluk z ulice lebo my mame zahradu na jednej strane a total tichu ulicku na druhej...ziadna cesta - nist take... a ked si zatiahneme v izbe vonkajsie zaluzie je tam ticho celu noc,cely den..furt...kamoska u mna raz prespala aprvy krat v zivote spala do dvanastej 😀

droby
autor
7. aug 2008

jaj ved aj so zahradkou, no a mate zimu od spodu?
v tom pripade sa mi zda ze prve poschodie, nemusi byt chladnejsie ako zvysene prizemie, ci je to zajedno?
no nic mame na zajtra dva na prvom jeden na 5tom...pokukame uvidime, nakupim hrube fusakle a v lete sa budeme valat po dlazke ench nam neni tak teplo 😀

katkaajurko
7. aug 2008

no podla mna to je individualne... ked my v zime normalne kurime - tak mame tak teplucko - ze je u nas vsetkym az prilis teplo 😝

a chladne prve poschodia su vies kedy? - ked pod izbami su take tie priestory - z ktorych je pristup z vonku panelaku - tesne po revolucii boli v nich zvycajne "butiky" "papiernictva" a tak - vies co myslim? tak tieto priestory su zvycajne nevykurene , zle zaizolovane - ci zateplene ci co - a od nich zo spodu ide chlad - ale vacsinou ak je pod celym bytom pivnica - nie je tam az tak chladno - aspon podla mna - lebo ja som takyto priestor mala pod detstkou a ta bola jedina chladnejsia ako ostatne miestnosti...a susedovci mali vzdy teplejsie doma ako my...

katkaajurko
7. aug 2008

a vies co je vyhoda prveho poschodia? dieta ti moze dupotat kolko chce a nikto sa ti nepride stazovat 😀

droby
autor
7. aug 2008

😀 😀 mozes aj skakat behat a nikomu to nevadi 😀 my sa s Mickou nahaname, tak by sme to ocenili 😀 on ainak dupe viac ako my dvaja dokopy 😀
jasne, zalezi aj co je pod bytom.

katkaajurko
7. aug 2008

veru 🙂

ja by som chcela zvieratkooo ale mam alergiu a jedine co prichadza do uvahy je pes,ale ten mi u manzela neprejde 😒

droby
autor
7. aug 2008

a co taky maly psik, mne sa pacia take tie volaju sa tusim krysariky, krstna mala a do toho som sa zalubila. a je este mensi jak nasa cicka aj menej chlpaty 😀
a na co to mas alergiu?
ozaj a enhcces si aspon nachvilku vychutnat zvieratko? 😀 poziciam ti nasu cicku na 10dni 😀 😀 😀
kym sme v chorvatsku 😀

katkaajurko
7. aug 2008

no ja mozem mat len yorksira - lebo ten ma "vlasy" a nie "chlpy" - ja mam alergiu na srst... najviac macaciu a zajaciu a potom psiu... ☹

no ja by som ti cicku postrazila - ale posledne dva augustove tyzdne strazim tu nasu u rodicov - lebo tiez idu do chorvatska a to uz je moj manzel teraz z toho na nervy 😒 😠

droby
autor
7. aug 2008

joj tak namiesto zvieratka babatko a ams to vyriesene 😵 a potom ked bude dietatko vacsie tak aj psika s "vlasmi" 🙂

ozaj kati ty mas ten mejkap mattitude? ja som dopatlala poslednu kvapku lorealu a zajtra si musim kupit njaky tak uvazujem ktory ze by som pre zmenu skusila matittude, lebo ani neviem ci loreal zozenim v avione ked tam neni fann 😒

bambulka82
7. aug 2008

ahojte babulky..ja som sa prave vratila z cvicenia a teraz tlacim melon 😀 😀 mnaaaaaaaam 😀 😀 😀

droby
autor
7. aug 2008

dobru chut, mnaaami
no ako uz si si zvykla na tu drinu? aj uz citis njaku zmenu?

bambulka82
7. aug 2008

hej lubi citim..zatial mam dole 3cm zo stehien, 4cm z pasu a aj z bokov 😉
a co je uplne super, tak kozu na stehnach a zadku mam uplne hladku..takze rozdiel tam je..aj drahy chvali
v sobotu idem posledny krat a potom chcem zacat opat od septembra..je tam super fitko, tak by som potom zacala chodit aj tam.. 😉

jaaaaaaaaaj mali sme tu 2 kamosky, no tak sme sa narehotali..zlate babulky 😀 😀 😀 😀 😀

droby
autor
7. aug 2008

jeej tak to je teda pekny efetk, to gratulujem, asi to fakt stoji za to. 😵
super ze ste sa zabavili 🙂
kocky drzte mi zajtra palce 🙂

mata24
8. aug 2008

krasne ranko prajem 🙂

Moni zas to s tym chudnutimt ak neprehanaj, ved sa za chvilku stratis 😉

sana15
8. aug 2008

ahojte,tak vy ste toho pokecali 🙂 vidim,ze sa tu preberala tema bytov a dovoleniek. tak ako aj Katka,aj ja zufalo potrebuje tyzden dovolenky na rekondiciu,lebo ja makam 4 roky bez dovolenky a tiez k tomu skola uz 6 rokov,takze fakt by som si uz zasluzila.

sana15
8. aug 2008

Monika,tak gratulujem k viditelnym vysledkom,ale ak bude nejake stretko,tak nech ta aj spozname. to ja sa od buducej jari budem informovat o tych zazracnych cviceniach.ja sa na vahu zatial ani nestavam.v poradni som v pondelok zahlasila asi 60 kil,a sestricka mi aj tak ubrala a napisala 59.ale mam obavu,ze ked najdeme vahu,tak ta 60-tka bude dost prekrocena. nechcem to radsej anii pocitat.

sana15
8. aug 2008

Droby: videla som ten navrh kuchyne-to si si robila sama? lebo ja si mam teraz naplanovat kuchynsku linku.tiez pojde do pismena "L" najradsej by som chcela "U" s barovym pultom,ale vdaka oknu a trom dveram v kuchyni sa mi to neda ☹ Tiez som chcela chladnicku v kuchyni,ale mam velku nerezovu a ked ju tam supnem,tak mi dost uberie z miesta linky,tak uvazujem,ze kupime novu bielu a budeme ju mat v spajzi. nerezovu necham v bytiku pre najomcov. Existuje na tie navrhy nejaky program? lebo je to lepsie vidietelne v priestore ako ked ja to nakreslim len tak na papier

bambulka82
8. aug 2008

dobre rano babulky..

jaaaaaaaaaj no nebojte sa, s tym cvicenim to zase neprehanam..skoro to ani nie je vidiet, ale ja vidim zmenu a to je dolezite..fakt sa mi pekne upravila koza na stehnach a zadku 😉
ale co je najdolezitejsie, po cviceni sa citim super..taka spokojna, ze som pre seba nieco spravila 😵

katkaajurko
8. aug 2008

moni a ako sa to vola presne?

inak dobre ranko..teda skor doobedie..zase toho mam vela - este ze je vikend pred nami 🙂

bambulka82
8. aug 2008

katka..vola sa to vacuwell..tu je o tom pisane
http://www.fitwell.sk/vacuwell/

akurat ze u nas v kupeloch v Bojniciach stoji tych 10 vstupov 1800,-

sana15
8. aug 2008

Monika,opisane je to super.tusim som niekde nieco uz videla,ale to sa mi zdalo,ze tam bolo vo vnutri bicyklovanie. najlepsie je asi prestahovat sa do Prievidze 🙂 super fitko s uspechmi, dobre ceny bytov, pekna porodnica... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre