Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

droby
autor
11. aug 2008

jaaj prave sme dostali ponuku na 4 iozbak v petrzke tak ideme pozret, som velmi zvedava, surne ho predavaju tak je nizka cena 😵
to mas veru super aj byvaju blizko vas niekde?

lyubka
11. aug 2008

no tak drzim palce aj paste na ten byt nech sa zadari 😉
no autom to mame tak 10 min od seba, tak aj prechadzky sa daju celkom v pohode bez auta absolvovat 🙂

droby
autor
11. aug 2008

jeej to mate supeeeer, ten co ideme my pozret je na holicskej, mozno ta odzajtra budem volat suseda 😀 😀

aa objednala som sa aj kadernicke bude letny zostrih estre kratsi 😵 a vcera som si kupila cele plavky, neviem co ma to pochytilo ked su vsade len bikyni, ale som z nich happy, vysivane polodrahokammi 😀

lyubka
11. aug 2008

fiiiha no tak to mas teda drahe plavky s polodrahokami 🙂
no Holicsku mam co by kamenom dohodil 😉
ja sa musim pochvalit konecne som sa dala do lepenia svadobnych fotiek do albumu, uz bolo na case 😅

sana15
11. aug 2008

ahojte.co mate noveho? ja iba pracovny vikend,dve prebdene noci. tuto ma bolelo velmi brusko,zase som upratovala ako o dusu bez prestavky dva dni 😔 Ale uz nebudem,slubujem 😎 Uz mi ku stastiu chyba umyt jeden radiator,zavesit jednu zaclonu a poumyvat trojo dveri. a potom ma zacnu asi zase stvat tie nestastne okna. zvlast u mna na byte,tie som od jari neumyvala,ach. len ked ja u seba uz ani niesom.cez tyzden tam chodim iba prespavat a vikendy som uz v dome

mata24
11. aug 2008

no veru lubi mam teraz toho dost, ved vas aj riadne zanedbavam 🙂

droby
autor
11. aug 2008

lubi v akcii za 50percent 😅 , sak leto konci vsade vypredaje, 😎
joj no to s fotkami asi len ja meskam 😅 este som ich pre seba ani nebola vytlacit 😒

jani, to ti udelim pokarhanie ze takto vela upratujes a potom ze ta boli brusko, pekne sa setri vyloz nohy nech ini makaju 😀
na okan na byte kasli, ved pojdete do domceka
ja v tvojom stave by som si tak valala sunky a vyhovarala sa na tehotenstvo 😅 😀

katkaajurko
11. aug 2008

jani - aj ja ta karham! hlavne za to - ze ta stvu okna na byte ktore si umyvala na jar..boze - na to sa vykasli! aj ja som umyvala na jar a najblizsie ich budem umyvat znova az na jar!a to ani tehula neni som! sak nebudem otrok domacnosti... no nie 😀 😀 😀

lyubka
11. aug 2008

ja teraz ani neviem co je v obchodoch vobec sa mi nechce chodit do ziadneho obchodu, jedine ked si idem kupit nanuk 😀
jani a naozaj sa setri ja robim, iba ked ma nikto nevidi, aby som sa mohla vyhovarat, keby ma chceli nahodou zapriahnut do niecoho naco nemam chut 😀 😀 😀

sana15
11. aug 2008

kocky,no dakujem 🙄 ☹ ok,tak som pokarhana.
Lubka,ja by som sa nechala aj zapriahnut, ja by som aj steny skrabala,len mi manzel nedovoli.on sa snazi mi pomoct,ale fakt ked robi jedno nemozem ho popri murarcine volat umyvat obkladacky. maminu ma po vaznej operacii,navyse o mesiac ide na dalsiu ☹ Svokra navari,tak aspon v tom pomoze,takze mi nezostava nic ine,len si to byvanie upratovat sama. a nechcem a nemozem cakat dlhsie,kym bude aj brusko vacsie a akekolvek pohyby aj problematickejsie. takze uz som to tento vikend skoro dokocila. buduci vikend sfinisujem a teda kaslem na okna aj na dome. umyvala som ich mesiac kazdy vikend a co z toho???

sana15
11. aug 2008

a to najvacsie sialenstvo ma este len caka ked sa dorobi to jedno poschodie na komplet. tam bude zrovna tak nova kupelna,kde tiez bude treba vycisiti kazdu jednu obkladacku,kazdy jeden centimeter, nova kuchynska linka-detto vsetko poutierat zo vsetuckych stran,kazdu policku,kazdy suflik,kazde dvierka.najhorsi bordel bude asi po stierkovani malovani a bruseni parkiet. ach zienky,toto je fakt este popri tom len relax

droby
autor
11. aug 2008

kati ten otrok domacnosti to mi pripomenulo, od sesterky som dostala v balicku svadobneho darcejka magnetku kde je napisane, obe nemozeme vizerat dobre bud ja alebo domacnost 😀 😀 😀
tak somt o vyriesila tak ze som nakupila mejkap pudre, tiene a pekna budem ja 😀
ozaj uz som zohanla aj praskovy puder, mahnatan je super aj ked neviem provnat ale vyhovuje mi

jaj jani to nema viznam stale umyvat, az na koniec ked to bude mat efekt teraz jeto aj tak jedno.
no tak potroche a opatrne, ale to mas pravdu potom bude brusko este vacsie a tahsie sa bude robit

mata24
11. aug 2008

Jani aj ja ta veeeeelmi hresim, mas oddychovat a nie behat s kyblami 🙂

katkaajurko
11. aug 2008

jani ty si umyvala okna mesiac kazdy vikend 😨 😨 😨 😨 😨 😨 a ty sa nudis doma ? ty si uplny blazonko ty kokso... sak co si otrok? ja chapem ze po murovackach a prerabkach treba...ale zase kazdy tyzden okna - to by som nestihala ani keby som straaaaasne chcela 😅 😅

bambulka82
11. aug 2008

ahojte..idem vas docitat, dnes som ani nemohla prist..
dostali sme v piatok s kolegynou "predslov" od nasej veducej, vraj vela chodime na net 😖
tak sa musim trosku krotit..

bambulka82
11. aug 2008

kocky..tak sme prave predali to nase auticko..
tak uz obzerame nieco ine

droby
autor
11. aug 2008

joj moni to ma mrzi ☹
ale gratulujem k predaju bude to tak lepsie uvidis a drzim silno palce nech kupite dobre ba lepsie. ono s tymi jazdenymi je to vzdy risk ze uz nieco moze poodchadzat, ale treba dobre vyberat

bambulka82
11. aug 2008

momentalne som dost namotana na ford mondeo 😀 😀 😀
ale ked pozeram v autobazaroch, tak je ich dost malo..a su aj dost drahe..
lepsie ceny maju v nemecku..ale zase v zahranici by som auto kupila len od nejakej
sukromnej osoby..nemecki dochodcovia sa o auticka pekne staraju 😀 😀 😀 😀 😀

droby
autor
11. aug 2008

no to sa veru oplati take neemcke alebo rakuske, mi tak tiez mame pekne sa onho panko staral, ale sama by som nekupovala mi sme hu kupili uz tu dovezene.

bambulka82
11. aug 2008

my s drahym s nemcinou problem nemame, takze by nas nikto neoklamal 😀 😀 😀
ale urcite by sme zobrali este jedneho znameho, on ma servis, takze sa vyzna v autach..
ci nahodou nebolo burane, alebo tak..ked sme kupovali toto auto, tak sme predtym boli jedno
pozriet, no a poviem ti, ja ze super, krasne auto..hned berieme..
a on, ze urcite nie, ze to bolo burane, ze auto bolo na kapote a tak..no ja som tam fakt nic nevidela 😅 😅

droby
autor
11. aug 2008

no to mate super takeho kamoska toho berte zo sebou nech mate istotu, mys me anstastie kupovali v podstate po znamosti takze nam priznal vsetko, a potom len servisak potvrdil.
uz soms amodhodlala na vodicak, len augustovy kurz obsadeny, septembrovy neotvaraju tak mi ostava oktobrovy, dufam ze do zapizu ma odhodlanie neprejde 😅
potom mame dohodu ja som muzikovy k vodicaku kupila velke auticko on mi kupi male 😀 taku C3 by som teda brala 😵

bambulka82
11. aug 2008

mne manzelik dnes navrhol, aby sme nekupovali dalsie auto, ale na kompletku prerobili byt..
ale som to zavrhla..auto potrebujeme tiez a na prerabku nejako nasetrime.. 😉
teraz mi zdrhol zase na hokej..ach jaaaaj..od dnes im zacina sezona 😒

lubi neboj, vodicak je fajn..a kurz spravis lavou zadnou..ja som si vodicak robila v decembri 😅 😅

droby
autor
11. aug 2008

ju noneviem si uz predstavit bez auticka a vobec nie pocas prerabania ved budete stale nakupovat prenasat, to je dobre mat auticko, vela vam to ulahci, bez auta zrazu nemozete ist hocikedy co pozret, kupit a okoloprerabku sa nabehate kym okuknete co kde maju co kde lespie
tazke radsej troska aj na auticko, popripade na splatky

bambulka82
11. aug 2008

no ved drahy potom uznal, ze ak nekupime auticko teraz, tak potom nan uz tak lahko nenasetrime..za 2 rocky (snad) pride babatko a to potom pojdu peniazky niekde inde.. 😀

droby
autor
11. aug 2008

presne tak terba auticko potom prerabku a potom babatko 🙂 ku vsetkemu to auto potrebujete. tak envahat a pozerat 🙂

bambulka82
11. aug 2008

no ved ja obzeram..uz som aj nieco nasla, tak uz len cakam na draheho, pokial pride a co na to povie..
a potom tam bud napiseme, alebo zavolame..
ale vsetko lakave som nasla len v tom nemecku

droby
autor
11. aug 2008

tak uz len s nemcinou a technikom ist do nemecka 🙂
len obzret auto donemecka a nebude toono tak sa dost nabehate 😒

bambulka82
11. aug 2008

to mi je jasne, preto hladam len sukromne osoby, co predavaju auta..
len tie bazere..to je tam take kadejake..to by som nerada kupovala z bazara, ani nevies, ako ta oklamu..

droby
autor
11. aug 2008

hej tiez by som na bazar nedala, ale oklamat ta moze aj sukromnik 😒 dnes so iz nikde nevyberies.
ako aj s bytom, cez realitku ci bez...

bambulka82
11. aug 2008

no ved to ano..clovek si musi v dnesnej dobe davat velky pozor..cokolvek ides kupovat
preto chceme, aby s nami isiel ten chalan..lebo ja sa v autach vobec nevyznam..ja len vidim, ze je pekne 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre