Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

bambulka82
11. sep 2008

bola som si kupit v lekarni strepfen..uvidime, ak do zajtra nepomoze aspon trosku, tak urcite pojdem k doktorke, aby mi predpisala nejake lieky..bude predlzeny vikend, tak aspon vylezim
inac fakt neviem co mi je, ale za posledne 2 roky som az prilis casto chora 😒

aj vcera...bola som u zubarky a potom som isla este ku koznej, lebo mi straaaaaaaaasne vypadavaju vlasy uz asi rok a nic mi na ne nezabera..dala mi take tabletky a vodicku, tak uvidime.
a este sa mi aj pri kazdej chorobe, alebo prechladnuti robi herpes..vraj to mam nejaky chronicky zapal a musi mi to liecit..teraz mi dala take silne lieky, to mozem len 5 dni brat, po mesiaci mam prist a predpise mi ine..slabsie, ale zase to bude dlhodoba liecba..tie tabletky budem uzivat 6-9 mesiacov 😒
a co je na tom najhorsie, nesmiem ostat dovtedy tehotna ☹

bambulka82
11. sep 2008

lubi, tie hniezda su kraaaaaaaaaasne..keby mali s mackom pooh, tak hned kupim 😀 😀 😀 😀

droby
autor
11. sep 2008

joj moni to mas strasne teraz s takymi liekmi 😒 ono je to s herpesom hrozne, toho sa uz asi nezbavis.
mas njaku oslabenu imunitu, na to ti nedali nic?

hniezda a perinky su to uzasne tiez by som hned brala ani by som si vybrat nevedela.
myslim ze aj s mackom puu su njake, ale klasa za macka je prirazka 😀

bambulka82
11. sep 2008

to mi je jasne lubi, ked je to macko pooh, tak namiesto 400,- to stoji 800,- 😒 na to som si uz zvykla 😝

nie..na imunitu mi nedala nic..do mna pchaju len same antibiotika, ale o nejaku pricinu toho staleho ochorenia sa nezaujimanu 😠

bambulka82
11. sep 2008

juuuuuuuuuuj lubi super, ulozim si to k ostatnym linkom 😀 😀

droby
autor
11. sep 2008

toto je to co nenavidim, dojdes k dr a okamzite ta cpu antibiotikami, ja izh uz do seba nedam ani za nic, mne uz nimi narobili problemov viac ako dost, ked tak uzivam prirodne antibiotika v podobe koloidnehos triebra - najdes o tom na googli viac nez dost.
a klop klop nemam problemi, len co citim ze ma skrabka v hrdle dam si to a mam pokoj, neprepukne to dalej.
a liecim sa radsej tak aby som imunitu posilnila a nie antibotikami co narobia vjac skody jak uzitku 😠

bambulka82
11. sep 2008

idem to popozerat na googli..
ja som tiez radsej za prirodne liecenie, ako antibiotikami 😖

bambulka82
11. sep 2008

jeeeeeeej lubi, ako sa to pise? lebo nic mi nenaslo 😅

droby
autor
11. sep 2008

koloidne striebro.. mi tam njak skocili pismenka

http://www.koloidne-striebro.wz.cz/
napr ale su aj slovenske stranky a eshopy.

droby
autor
11. sep 2008

u nas v sirokej rodine sa tym liecia vsetci, aj zvieratka 😀
krstna mavala choreho psika, normlane nachladnuteho a toto mu uplne super pomahalo

a manzel sa prave tym vyliecil z boreliozy

droby
autor
11. sep 2008

v skratke

Koloidné striebro je:

Bezpečné
Netoxické
Pôsobí ako antibiotikum
Zabíja viac ako 670 patogénov
Ničí huby a pliesne
Zabíja parazity
Pomáhá rozvoju buniek
Nehromadí sa
Nedráždí sliznicu
Nevytvára závislosť
Neobsahuje volné radikály
Čistí vodu
Pôsobí protizápalovo
Dezinfikuje
Je bioasimilačné
Nedráždí oči
Nereaguje s inými liekmy
Posiluje imunitu organismu
Bezfarebné
Bez zápachu

bambulka82
11. sep 2008

vyzera to dobre..asi pokukam nejake stranky, kde by sa to dalo objednat 😉
dakujem lubi za radu 😉

droby
autor
11. sep 2008

nemas za co, odporucam naozaj nieco co mam uz overene a niekolko rokov uzivam, vlastne ho mame doma stale pre pripad a nedam dopustit.

cez vikend sa daj pekne dokopy,
sa nam inak ma uz ojesenit pocasie 😒 ale dlho vydrzalo byt pekne

bambulka82
11. sep 2008

noooooooooo...pocula som, ze sa ma ochladit..no ale vej je uz polovica septembra, takze teplo uz asi nebude
ja sa uz veeeeelmi tesim na vianoce 😀 😀 😀 ta atmosfera, to mam rada 😵 😵

droby
autor
11. sep 2008

ty si uplne vianocny maniak 😀 ja zu mam vianocny darcek a ozdobu, takeho anjelika velkeho, sme s mamou v lete objednavali 😀 😅

no som zvedava ci sa nam podaria vianoce vo vlastnom, muzik strasi ze na vianoce bude v praci ☹ tak neviem ci to vezmem s nim potom radsej.... a ci sa nam vobev podari prerobit do vianoc...

bambulka82
11. sep 2008

no vianoce mam fakt rada 😉 to su pekne sviatky

idem kuknut zemiaciky..varim si na veceru 😀

droby
autor
11. sep 2008

hej to teda su ktrasne sviatky.

zapekane zemiacky mas? to som dlho nerobila, a uz sa strasne dlho chystam na francuzke a njak sa nedari

bambulka82
11. sep 2008

nie, len take varene v supke..uz su hotove, len ich osolim a mozem papat..zemiaciky mozem 😀
vidis a ja rozmyslam, ze co budem varit cez vikend..francuzke 😀

droby
autor
11. sep 2008

jaj tak samotne zemiaky to nemusim, este take pecene s cotage chese 🙂
alebo s maslom solou a slaninkou a civulkou, mnaaaam take si robime na chate, volame ich pecenaky 🙂

katkaajurko
12. sep 2008

hehe - som spat 😀 😀 😀 zajtra vas docitam idem si hajnut 😉

bambulka82
12. sep 2008

jeeeeeeej kati ahoj 😉 ako bolo?
ja som sem len nakukla, drahy ide do prace, tak som si isla pozriet na net nejaky bus, dnes ostavam doma, ale idem rano k doktorke, lebo uz mam aj teplotu 😒

sana15
12. sep 2008

ahojte,som teda zameskala. vcera som ani na MK nestihla prist.

sana15
12. sep 2008

Monika-takze na teba nieco lezie? uz viem o viacerych pripadoch, uz zacina zrejme s tymi chladnymi nocami a hmlistymi ranami aj chripkove obdobie. mala by som uvazovat o piti caju s citronom. uz aj tak mi 3 tyzdne lezia citrony nepovsimnute v chladnicke. Ja som des rano bola na krv, idu mi robit krvny obraz,tak som zvedava ako som na tom s tym zelezom,kedze uz treti mesiac beriem zelezo v tabletkach na predpis gynekologa

sana15
12. sep 2008

Lubka-lyubka: hniezdo mam cez mimibazar, su tam tusim dve predajkyne,ktore predavaju novy,takmer totozny tovar - hniezda a rozne velke komplety. na jednu z nich ti hodila presne link aj droby. Ja som objednala taku slabucku zltu so zirafkami a mackami. Strasne sa mi pacia modre (vsak akoby nie 😀 ),ale kedze stale nevieme co to bude a ja som uz neodolala.

sana15
12. sep 2008

Lyubka: mam na teba otazku,mavas tvrdnutie bruska? nie je to na moj tyzden skoro? citim to ked som hodiny na nohach. a co krize? mna trapia od nedele.najskor to bola hrozna bolest cely den a dve noci, teraz je to uz lepsie,ale uz neviem co je to jednoduche prevracanie sa v posteli a vstavanie z nej. clovek pri pohade na mna by mal dojem,ze som invalidna

sana15
12. sep 2008

Monika: hniezdo s mackom Pooh som este nenazazrela.... Tie liecbu musim podstupit kvoli tym vlasom?

lyubka
12. sep 2008

ahojte 🙂
jani tvrdnutie bruska obcas mavam, ale nie je to pravidlo, ale vacsinou ked toho viac robim a beham a bolest krizov tiez mavam skoro kazdy den a mam pocit ze mi to ide do celeho chrbta, ale pomahami ked ma drahy tak jemne pomasiruje a kedze uz nemozem lezat na bruchu tak si sadnem do tureckeho sedu a nahrniem si perinu a o nu sa opriem a to sa mi ulavy

bambulka82
12. sep 2008

ja som u doktorky,prave si spravila prestavku,tak sa tu asi unudim..je tu aj vela ludi.

bambulka82
12. sep 2008

Jani nie koli vypadavaniu vlasov. tu liecbu musim podstupit preto, lebo mam v tele nejaky chronicky zapal a prejavuje sa mi to tak,ze pri kazdej chorobe,alebo len prechladnuti (co je v mojom pripade aj kazdy mesiac) sa mi v nose vyhodi herpes..stale na tom istom mieste..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre