Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

lupienka
18. sep 2008

Lubi ta je pekna, uplne podobna kuchyni, co ma moja kamoska 🙂
A podla mna to musi byt velka kuchyna, aby sa dalo vsetko spravit podla pravidiel.
Umyvacku slubil drahy aj mne...ale vyvysene umyvadlo bude tiez, mne sa to paci 🙂

droby
autor
18. sep 2008

umyvacka je mensia 45 a vacsia 60, ja chcem 45, uplne staci aj tak sa tam toho kopa zmesti, nasi ju maju a v pohode obed pre siestich komoplet napraces a este je miesto, takze nam dvom a potom popripade njake to dietatko urcite postaci.

ano lubi presne to som myslela len som to nepoznala ako zemiakovu metodu, ale to je vystizne 😀
ono aj podla feng suej a j prakticky, vyberis nieco z chladnicky, oplachnes v umyvadlem potom to pokrajas cize treba prac miesto a potom do hrnca.

lupi, vanilka a dub to je proste moja kombinacia 😵

bambulka82
18. sep 2008

lupi aj mne..mozno ho este nakecam..
ale musela by som sa poradit aj s nasim stolarom, ci by sa to este dalo spravit..aj tak som mu chcela volat, lebo som chcela este jednu skrinku dorobit

katkaajurko
18. sep 2008

hm my mame u rodicov linku tak - ze ide skrinka .... pracka...umyvadlo...sporak...skrinka a vstavana chladnicka a neni s tym ziaden problem.... neviem ci to niekto robil podla nejakych pravidiel - ale takto podobne su projektovane vsetky byty 🙂

bambulka82
18. sep 2008

zacinam byt hladna..a doma nejako nic nie je 😅
drahy by mal ist dnes na nakup 😉

lupienka
18. sep 2008

Lubi ja mam obyvacku z Decodomu a farebna kombinacia dub javor svetly, cize farebne je to podobne ako Tvoja kuchyna 🙂 A chcela som aj taku kuchynu, len to uz by vyzeralo blbo, ja mam kuchynu s obyvackou prepojenu...

droby
autor
18. sep 2008

jeej to sa mi paci prepojena obyvka kuchyna... veru to uz by bolo moc, ale ma rada svetle drevo viac ako tmave, ako tak rozmyslam tmave ani nidke nebude, do obyvacky mame vsetko bukove a spalnu chcem tiez svetlu...

a ja uz mam obedik na ceste 🙂 dnes vari restika, na tri dni dopredu uz naozaj nevarim 😝 som raad ze som predvceriom spravila na vcera na dnes uz naozaj nevydalo 😅

bambulka82
18. sep 2008

kocky, mate niektora skusenosti s vyrobkami firmy tuperware? su to take tie rozne plastove misky a kadejake ine veci do domacnosti..
prave mi volala kolegyna, ze bude robit taku prezentaciu jej kamaratka buduci tyzden v piatok, tak reku ci sa mi aj oplati ist..

katkaajurko
18. sep 2008

moni ja to trochu poznam, a niektore veci su vraj dobre..ale aj dost drahe 😅

droby
autor
18. sep 2008

osobne ich nemam ma ich mama, ta bola na tej rpesentacii a nieco si objednala, misku na zeleninu do chladnicky ma take vetraciky inak nicim vynimocna, ale zas je v tom dobra ta zelenina ze nezvlhne a tak o inych vyrobkoch neviem, mna to teda nezaujalo za take prachy v podstate nic bez coho sa neda zit. ale ak mas moznost si to pozret tak to urcite skus za to nic endas, vsetko sa dozvies a uvidis.

bambulka82
18. sep 2008

no ja viem jedine to, ze je to dost drahe 😅 😅 😅
ale ved za nejake 2hodinove sedenie nic nedam..no nie? 😀

lupienka
18. sep 2008

No Moni, nic nedas...aby si nakoniec nedala polku vyplaty!!! 😀 😀

droby
autor
18. sep 2008

presne pozret si to pozri ved nie si viazana si hned nieco kupovat a tiez mavaju akcie

bambulka82
18. sep 2008

no to dufam, ze nedem 😲 😲 😀 😀
muselo by ma tam nieco straaaaaaaaasne zaujat, ze by som za to dala dost penazi..
a ja nie som zase typ cloveka, co vsetko pcha do mraznicky..ja mam rada cerstve veci..
no ved uvidim, mozno len nejaku drobnost kupim 😉

lupienka
18. sep 2008

Ja teraz zariadujem kuchynu, tak ja by som sa urcite nechala presvedcit na nieco...u mna to nie je problem 🙂

droby
autor
18. sep 2008

no pri tych cenach by ma asi nepresvedcilim, fanusikom silikonovych foriem teda nie som, vraj to ani neni zdrave...
ale samozrejme som hned kukla ich stranku 😀 by ma teda zaujimalo v com su ich struhaky otvaraky ine, ked su taaak super a taaak drahe 😅

droby
autor
18. sep 2008

takze moni maka by si ist a zreferovat nam to potom 😀 😉 😎

droby
autor
18. sep 2008

lupi ak smiem od koho robite kuchynu?
u nas to asi vizera na stolara, alebo si kupime len dvierka a dorobime korpusy nam to tak najlepsie vychadza, kuch studia su njak drahe a neponukaju vsetko... som pozerala decodom napriklad

bambulka82
18. sep 2008

no pozerala som ich stranku..a ma napadlo, ze som si uz davno chcela kupit take vyssie nadobky na musli, cestoviny a tak..no ale uvidim, za aku cenu to budu mat..ci ich radsej nekupim v tych obchodoch za 49,- 😅

bambulka82
18. sep 2008

no baby..som si riadne zavarila..minuly tyzden mi prisli puzzle, co som si objednavala, tak som ich dnes zacala stavat..a nejako sa z nic neviem vysomarit 😅
zatial som postavila len tvar tej tety...
http://www.martinus.sk/?uItem=51625

katkaajurko
18. sep 2008

moni ja som len pocula ze maju dobru "misku rychlokysku" ze to nejako v nej zazracne nakysne a ze je to aj pravda...potom nejake uzatvaratelne veci na potraviny su fakt vraj dobre..hlavne na sunku - ze v nich v chladnicke dlho vydrzi ... a potom slahac na smotanu - ten sme mali tusim doma my - ale nic zavratne to nebolo...

a pri prezentacii si stale opakuj - ze treba brat do uvahy - ze aj ti to zvelicia a povedia milion vyhod ked si kupis..o tom su tieto domace sedenia..faktom zostava,ze je to ozaj drahsie nez bezny priemer...

droby
autor
18. sep 2008

no tie vyssie nadobky su super aj ja ich mam, take plastove s davkovanim aj niejkolko velkosti, ale kupila som ich tie najvacsie po 40sk v carefoure a supravu 5 v roznych velkostiach za 99sk v lidli 😎

obavam sa ze sa oplatia pozret inde, ale mozno prekvapia cenou, na stranke ceny teda nemaju.

lupienka
18. sep 2008

Lubi mne to robi tiez stolar, je to nas znamy a je velmi sikovny, robil nam skrine aj u nasich aj u nas a nam aj satnik...

droby
autor
18. sep 2008

ja milujem puzzle a najnovsia aj Micka 😀 len ma ide slaktrafit ked mi ich rozbombarduje.
a to mas pravdu, mam rozostavany hrad karlstein aani za svet ho neviem dokoncit a zacala som od A.geddes take babatka dvojcatka s ruzou, no to robim uz asi polroka a neviem sa pohnut dalej, som si ich chcela dat nastenu do detskej alebo do spalne, ale takymto sposobom ze ja prilozim jednu puzzle za mesia a micka mi ich 20 rozoberie 😀

dik lupi tiez som msylela ze je to tak najlepsie aj cenovo a spravi vsetko nie len typizovane 🙂

bambulka82
18. sep 2008

co vsetky obedujete? 😕

katkaajurko
18. sep 2008

baby mna asi treskne...tak ja som doteraz cakala ci mi ten druhy vodar zavola a nic - tak volam tomu prvemu a on ze sa mi "omluva" ale doteraz mal robotu a nestihol mu zavolat... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

takze vlastne kludne ani to nemusi platit na pondelok...asi ma slahne vazne 😠

droby
autor
18. sep 2008

kati tak to uz je vrchol 😠 no na porazenie snimi

katkaajurko
18. sep 2008

a ze za dve minutky to vybavi...hm - tak neviem kolko trvaju u neho ale u mna uz preslo cez 10!!!! a to je to - ze na toho druheho mne cislo nedal, doriti...toto mi urobi ked sa to ma zacat robit..fakt ma slahne od jedu asi.... keby toto vybavoval moj muz tak uz im tak vynada.... on by stratil nervy uz davno...

bambulka82
18. sep 2008

kati..a nemas kontakt na nejakeho ineho vodara? s tymto by som sa uz ani nebavila.. 😖

katkaajurko
18. sep 2008

nemam :(

tu je to strasny problem..vsetci su vybookovany na dlho dopredu ☹ ☹ ☹ ☹ s tymto som dohodnuta od jula! keby mi nepovedal ze to zoberie - tak hladam ineho..ale takto? ked murar ma prist buduci tyzden ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre