Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

katkaajurko
19. sep 2008

dam dam... 🙂

bambulka82
19. sep 2008

no dufam, ze dnes vam to vsetko dobre dopadne..

katkaajurko
19. sep 2008

hm moni aj ja....aj ked som velmi skepticka...

bambulka82
19. sep 2008

no to by uz bola riadna drzost, keby dnes neprisiel ani ten druhy 😠

katkaajurko
19. sep 2008

Moni to uz sa asi len zasmejem 😀

katkaajurko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambulka82
19. sep 2008

aj ja mam nieco na poste..objednavala som taky potah na sedacku, co mame v detskej izbe a este som objednavala nieco k 2. narodkam kamaratkynho maleho drobca
len drahy bude musiet ist cestou z roboty pozicat auto od nasich, lebo som na PN-ke, tak sa moc nechcem ukazovat v meste..a este vecer ideme aj svokre gratulovat

katkaajurko
19. sep 2008

no ale pozrela som ake ma byt u nas zajtra a pocasie a hruuuza... bude chladno a mrholit 😠 ☹ 😢

bambulka82
19. sep 2008

no ved cely tyzden je vonku hrozne..tak by ma aj prekvapilo, keby cez vikend bolo pekne

katkaajurko
19. sep 2008

Tak hlasim,ze ani druhy vodar neprisiel, nezavolal a ani nezdviha telefon ☹ 😠 😠 😠 takze kupelna sa odklada na neurcito... 😔

bambulka82
22. sep 2008

dobre ranko 😉 no nasu temu som skoro nenasla 😅
ja som cely vikend pekne oddychovala 😀

katka..to ten vodar fakt neprisiel???? 😲 😲 😲

katkaajurko
22. sep 2008

Ahoj Moni... no nedosiel...nezavolal, nedviha telefon.... kedze murar moze najskorej par dni v decembri alebo potom az v januari - tak to vyzera dost na figu kedze momentalne nemame vodara ziadneho a od neho to zavisi ☹
mame nejake cisla -tak ideme absolvovat cely kolobeh odznovu tak ako pred 2 mesiacmi..som z toho dost znechutena... co uz 😒

a vraj tu sa tolko stavia a preraba a robotnikov je malo - ze proste toto je uplne normalne a ze roboty je vela stale..nezalezi na rocnom obdobi ani na mesiaci...vraj takato situacia je uz treti rok.... ☹ takze tak...

Ale my sme boli na svadbe cez vikend a bolo supeeeeeer - nevesta krasna a zabava bola vyyyyyyyborna 🙂

bambulka82
22. sep 2008

joooj to ma mrzi, ale tak dufam, ze sa vam podari najst niekoho ineho a hlavne spolahliveho 😉

takze si sa super vytancovala cez vikend? 😀 😀
ozaj, nemalovala si nahodou predminuly vikend nejaku nevestu? ukaaaaaz fotky 😀 😀 😀

katkaajurko
22. sep 2008

moni vytancovana veru som 😀

malovala - a vidis -idem to posurit - lebo ziadne fotky nemam...aj kolegynku co som malovala - tak dosla az dnes zo svadobnej cesty a ze fotky ma este stale len vo fotaku...

bambulka82
22. sep 2008

no..a ja uz mam zase teplotu ☹

katkaajurko
22. sep 2008

To fakt? a lezis poriadne? 😕

bambulka82
22. sep 2008

teraz momentalne nie, ale lezala som cely vikend..uz sa mi zdalo, ze sa to lepsi, som si este myslela, ze zajtra idem na kontrolu a v stredu uz do roboty, no ale neviem ☹
poobede si hodim tabletku a zalahnem do postele..

katkaajurko
22. sep 2008

to ta riadny bacil lapil teda... tak musis vela lezat,pit teply cajik, papat ovocie a tak 🙂 sak ale to vies 😀

bambulka82
22. sep 2008

viem viem..ved vsetko robim presne takto..caj mi uz ani nechuti a ovocia mam plne zuby 😝
no nic, zapal priedusiek sa asi len tak lahko nelieci 😒

katkaajurko
22. sep 2008

no zapal je zapal..ked som bola na zakladnej -tak ma tieto zapaly drzali aj dva - niekedy aj tri tyzdne...

bambulka82
22. sep 2008

no asi to tak bude..to len ja som si myslela, ze by som sa mohla vyzdraviet za tyzden 😀

katkaajurko
22. sep 2008

hm a kde su dneska vsetky nase majovky?

bambulka82
22. sep 2008

no veru baby, kde ste vsetky? 😕

droby
autor
23. sep 2008

dobre ranko majovecky 🙂
joj moni a ja ze uz budes zdrava po vikende ☹

katkaajurko
23. sep 2008

dobre ranko kocky, mam strasne vela roboty ale nakolko tu dnes stvrdnem dlhsie nez obvykle -tak aj nakuknem...

Hlasim - ze fotky od mojich neviest (makeupovych) by som mala mat v priebehu tohto alebo buduceho tyzdna...

droby
autor
23. sep 2008

jej kati tak potom ukazat som zvedava.
ja som tiez vysvadbovana a vsetko dobre dopadlo, fotenie sa podarilo, aj ma to bavilo a zatial co my mame od profi fotografa 50 foto z fotenia svagrinka ma 160 foto len z fotenia pred sobasom 😀

bambulka82
23. sep 2008

ahojte babulky..ja zatial len tak kratko..chystam sa k doktorke na kontrolu

droby
autor
23. sep 2008

moni uz je aspon lepsie?

katkaajurko
23. sep 2008

ja som tiez vysvadbovana do sytosti... je mozne ale - ze idem licit dalsiu kamosku - ale iba ako hosta na svadbu v oktobri 😀 ale este to nie je na 100%,lebo mozno tu nebudeme... 🙂

akurat ta nasa sprosta nestastna kupelna ma stve 😠 ale co uz,nic s tym nenarobim...

droby
autor
23. sep 2008

no pekne ti to ides licenim len tak dalej.
svadbu som si ja sice neuzila, stale som fotila a ked nie tak som robila babysiting trom detom 4-5 rocnym, to teda bola zabava hrat sa s nimi na policajtov a vazenie 😀 no jasne ze oni boli policajti 😀 😀
tak ma ubehali, ja polomrtva uz by som spala a oni nie anie do rana sa prioste nahanali 😀 neviem kde tie male tovri beru tolko energie...

jaj som prave docitavala, to ma teda mrzi, ked sa serie tak poriadne 😠 bopze to sa tak dlho dopredu objednava? to sa asi mozem rozlucit s tym ze do vianoc budeme mat prerobene 😒 este ani pristup do bytu nemame tak sme sa nikam nepohli, objednavat mozme az potom, ach jo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre