Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

bambulka82
24. sep 2008

ale ved sem tam planujeme aj tehulkujeme...aspon recami 😀

lupienka
24. sep 2008

No a zastupkyne takisto mame, dokonca 2... 🙂
Potom premenime temu na majovky maminy a planovacky 🙂

bambulka82
24. sep 2008

no kde ste sa zase vsetky stratili?

ja som prave nasla na nete nieco, co spravim sestrinmu malemu, ked sa narodi 😀 😀 😀

lupienka
24. sep 2008

Ja som tu...len som sa trapila s vytvorenim inkasa na platbu elektiny...musela som tam 2x volat, lebo ani v banke mi spravne neporadili...
Co spravis sestrinmu malemu???

bambulka82
24. sep 2008

poslem do IP, ok? 😉

bambulka82
24. sep 2008

razsej cez IP, neviem, ci sem chodi aj moja sestra, tak nech ma prekvapko 😉

droby
autor
24. sep 2008

aj aja chcem vediet 😵

droby
autor
24. sep 2008

😀 😀 😀 super napada da sa vselijako ozdobit.
potom nafot a ukaz aj nam 😵
my ideme zajtra pozret koleginkinu dcerku, sme jej kupili kozmetiku do chladneho pocasia a taku sustavu knizocku, som si nechala poradit od mamicky z konika 🙂

bambulka82
24. sep 2008

no urcite nafotim a potom hodim do albumu 😉

lupienka
24. sep 2008

No ale toto by som nezvladla spravit...vsetka cest Moni!!!

bambulka82
24. sep 2008

no mna bavia taketo veci, takze pre mna to bude brnkacka..teda aspon dufam 😉

lupienka
24. sep 2008

Tak sa tesim na foto!!!

katkaajurko
24. sep 2008

aj ja chcem vidieeet 🙂)

baby - mna slaktrafi...dve z mojich naj kamosiek...ale jedna zo strednej a druha z vysokej - chcu mat svadbu v ten isty datum - 30.5.2009 !!!! oni sa navzajom ale poznaju len z videnia...obe nas rataju aj s mojim muzom a mna treskne...

a aby toho nebolo malo - kamarat mojho muza chce mat tiez tento termin - a rata s nami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

droby
autor
24. sep 2008

aj ja som zvedava 🙂 urcite to bdue pekne a aby to poriadne drzalo este cele do celofanu.

no strasne dneska len by som spala

katkaajurko
24. sep 2008

No halo - aj ja to chcem vidiet!?!?

droby
autor
24. sep 2008

no maj je proste najziadanejsi,ale ze az taka nahoda 😲 sa musite roztrojit teraz...
no a vyber si komu pojdete koho uprednostnite 😒

bambulka82
24. sep 2008

Katka..pisem ti IP 😉

droby
autor
24. sep 2008

kocky objednavali ste niekedy z bonprix??? mi dosiel kataloga pacia sa mi tam veci, len neviem, uz som si tolko krat povedala ze nic neobjednam lebo sa sklamem, napr z primi mi stale neprisli peniaze za vrateny tovar 😠
tak neviem ci to vobec skusat a bonprix nepoznam

bambulka82
24. sep 2008

Lubi, ja som si objednavala, uz vela krat..ale jedine, co mi prislo, boli obliecky 😅 na ine mi vzdy odpisali, ze tovar je uz vypredany..
ale s oblieckami som straaaaaaaaaaasne spokojna 😉

droby
autor
24. sep 2008

aha no tosom potrebovala pocut aby som zas nevymyslala 😀 obliecky som nechcela tych amme dost a ak tak si kupim njake do novej spalne uz az ju budeme mat.
chcela som njake tricka svetriky, nemam co na seba ked sa schladilo, kedze som od minulej jesene zmenila velkost 😅 😔

bambulka82
24. sep 2008

lubi no ved skus..mozno ti nieco pride 😉

droby
autor
24. sep 2008

prave ze uz ma hneva ze aj ked objednam nic nepride a este ked to nesedi tak opletacky s vracanim, radsej vymeriem obchody a poskusam co sa da, genialny svetrik som si kupila v GATE teraz a normalne rozmyslam ze si ho kupim aj v inej farbe este ked je tak super, uz som njake leniva furt nieco skusat tak ked jeden sedi nakupim v niekolkych farbach a mam vystarane 😀

bambulka82
24. sep 2008

to poznam, pre mna je tiez jednoduchsie si nieco objednat, ako chodit po obchodoch a skusat 😝
ale mne tiez velmi malo veci sadne z toho, co si objednam..

katkaajurko
24. sep 2008

cawte babule uz som doma...

droby kolegyna objednava z bonprix a uz jej co to aj doslo ale neviem ako je spokojna...

a mame to definitivne potvrdene..jurajov kamos ma svadbu mimo BA - tam pojde Juraj... a moja kamoska ma svadbu tu... a ak aj ta druha mi to potvrdi - tak si hodim korunou - kazdopadne pojdem na svadbu sama 😢 😢 😢

katkaajurko
24. sep 2008

jeeeej moni - to je perfektny napad - uplne bozsky 🙂

droby
autor
24. sep 2008

no kym to este pride by som sa nacakala a neni to nic vynimocne co by inde nemali.

jaj kati uvidis mozno sa to este njak dovtedy vyriesi, a je to zas kompromis ze on pojde kamosovi a ty kamoske, ale dobre bude urcite neboj.
foto stale nemas? z licenia myslim

droby
autor
24. sep 2008

jaj som si vydychla, som volala ujovi kvoli tej prerabke s malou dusickou co mi povie ked ich chem o 3-4 tyzdne a ze v pohode ze tam maju zrovna volnejsie tak si najdu cas, mam si len vybrat nakupi mi a dojdu to spravit, tak som rada, aj ked radsej nepredbieham uvidime ako sa to este vyvinie.

mam si vybrat sanitu Jika, tak mozme studovat 😀

bambulka82
24. sep 2008

katka..a nevidela si film 27 siat? aj tam jedna baba behala cely vecer po 2 svadbach..taxikar ju vozil raz na jednu svadbu a potom na druhu..najlepsie bolo to stale prezliekanie sa a cesanie 😅
kukni pre inspiraciu..mozno zvladnes obydve svadby 😉

droby
autor
24. sep 2008

moni to znie dobre 😀 😀 😀
len neviem naco sa prezliekala sak mohla byt na kazdej v rovnakom, kati priprav penazenku, sukromneho taxikara a mzoes byt na dvoch svadbach naraz a nikto siani nevsimne 😀

bambulka82
24. sep 2008

ona bola na jednej normalnej svadbe a ta druha bola indska svadba 😅 takze preto sa prezliekala..
ale vybabrala s taxikarom..najskor mu za cely vecer slubila tusim 500 dolarov a povedala mu, ze zakazdym, ked sa na nu pozrie cez spatne zrkadielko, ked sa bude prezliekat, tak 20 dolarov dole..
a nakoniec mu dala tusim len 120 dolarov 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre