Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

lupienka
15. júl 2008

Akurat som si tam klikla...super Kati...asi zacnem chodit aj na modru strechu...ja idem akurat buduci objednat kuchynsku linku...
Povodne som chcela az na jesen, ale ten pan, ktory mi ju ide robit mi odkazal, ze ma nejaku velku zakazku na jesen, ze musim teraz. Tak som z toho vykolajena, lebo takto rychlo na mna nemozu ist, este nemam predstavu.
A babatka nepreberame? 🙂

droby
autor
15. júl 2008

joj dnes aj ja mam vela prace 😖

lupi prevazne zariadujeme 🙂

galan ma vobec neuputal, auropa mobel tiez nie, presne akopises, ale niekdy tam maju take sprostosticky za par korun tam som pokupila kadeco, nabytok nie.
este je vlastne drevova odtial majednu sedacku, perfektnu, ale inak neviem co su zac...

katkaajurko
15. júl 2008

ale aj babatka 🙂

ja som teraz pozerala do bazaru aby som si urobila prehlad co kolko stoji v bazari... sak kociky vraj stoja aj cez 20 tisi -a tam sa daju zohnat ooovela za menej...

boze mna to baby tento krat chyta..som zvedava do kedy.. a musim byt doma ticho 🤐 🤐

sana15
15. júl 2008

Lubka-lupienka: odkial je ten pan co robi tie linky? my zhaname niekoho na linku.lebo tiez chceme na mieru a podla mojich predstav,ale neviem,komu to dat robit. mne do bytu linku aj nabytok robil jeden znamy,ale uz sa s tym asi nezaobera (zial,lebo jeho robota bola velmi precizna)

bambulka82
15. júl 2008

kati..do bazaru nazeram aj ja 😀 😀 a tiez si robim predbezne kalkulacie, ze co kolko stoji 😉
ale tiez musim byt doma ticho 😅

sana15
15. júl 2008

Katka,ja do bazaru este velmi nepozeram,ale nasla som tam aj pouzite kociky,ktore predavaju aj za 15 tis. 🙄 tak tolko by som fakt za ne nedala. ked ja chcem novy, ved vies,prve babo, mozno by sa vyuzil aj pri druhom. ale ked som si vcera spocitala len tie veci co ma napadli,ze budem potrebovat hned pri narodeni,tak to vyslo fakt takmer 50 tisic a to som nesla este presne po tych polozkach,co musi byt vo vybavicke a tiez som tam neratala ani pampersky a kadejake tie kozmeticke a osetrujuce pripravky

katkaajurko
15. júl 2008

ale ja kym som vydata nebola -nejako ma to nechytalo vobec..ja neviem co sa to so mnou deje... ale uz som par krat mala taketo stavy ale trvali len par dni a neboli take intenzivne... ako teraz...no ale to je fuk..my proste mame dohodu ze az o rok a tri mesiace..takze budem tichusko 🤐

katkaajurko
15. júl 2008

jani aspon ten prispevok pri narodeni prveho babatka je - ci nie?

sana15
15. júl 2008

Katka, ano, dufam,ze este bude 😅 len ten dostanem mozno tak o mesiac po narodeni a to uz musim mat vecicky nakupene. ale jasne, pomoze aj to. asi jedina vec dobra v tomto celom socialnom systeme 🙄

droby
autor
15. júl 2008

spon tenprispevok je sluzny, bude na kocik,
vela mamiciek kupuje v bazari kocik kupis kvalitnya po jendom dietati nemoze byt zniceny... ja somale za novy radsej nech ho mam aj pre druhe, noa stoja veru tych 20 000.

jooj, kati radsej sa vykecja s nami, kludne si podme aj kociky vybrat, pri muzikovy sa hraj na poslusnu dodrziavatelku dohody 😀
uz mame papiere na hypo doma uz len potvrdit a dat na schvalenie, taky divny pocit mam z toho normalne 😅

katkaajurko
15. júl 2008

a aky kocik je najlepsi..nemyslim hyper super - ale taky ake funkcie by mal mat a tak..zas netraba mi kocik ktory zoberiem na turu 🙂))

bambulka82
15. júl 2008

aj my mame doma dohodu..my presne za rok a 5 mesiacov 😀 😀

v kocikoch sa zatial nevyznam, ale nepotrebujem extra drahy...hlavne, aby splnal ucel a samozrejme aj ta kvalita aby bola..baby poradte, ak viete..

lupienka
15. júl 2008

Jani ten pan je odtialto z Trencina, je sice trosku drahsi, ale odvedie vzdy perfektnu robotu, nam robil cely satnik a aj vstavane skrine aj u mna aj u nasich v mojej byvalej "detskej" izbe.
Ja bazar zatial tiez nepozeram, ked to pride, tak sa tym zacnem zaoberat...zatial by mi to asi vela nehovorilo 🙂

katkaajurko
15. júl 2008

teraz ma napadlo - ze Matka nam zmizla? ci to sa mi len zda..? volakto mi chyba...

lyubka sa neukazuje skoro vobec...

ozaj a bol niekto taky - co spolu nebyval pred svadbou?

droby
autor
15. júl 2008

kati ja zu amm vybraty 😀
http://www.biga.sk/kombinovane-kociky/chicco-tr...

zatial najlepsi 🙂

a este tento je super, rozdiel je vo vyrobcovy, tento druhy je polsky ale vraj velmi vydareny,
http://www.kocikovo.sk/product/implast-bolder-4...

droby
autor
15. júl 2008

neviem matka pisala ze ma teraz vela prace a lyubka enviem ci niekam neska na dovolenku lebo ani na skype ju nevidim par dni.

teda to mate fakt presne vyratane 😀 ale to rychlo ubehne nebojte sa
a kociky? uz som absolvovala veela debat o kocikoch 😀
dobry kocik musi byt lahky dobre sa ovladat, vela zalezi kam s kocikom chcete ist

do terenu, vhodnejsi na dedinu, alebio do mesta same obrubniky uzke cesticky,
do mesta ako do ba jendoznacne lahky maly otacacie kolieska, aby sa zmestil do kufra, vytahu a dalo sa cestovat mhd.
diolezite je aby bola priestranna vanicka ababatko sa tam zmestilo
dobre je ak sa da na kocik nakliknut autosedacka...

droby
autor
15. júl 2008

este prakticke
nastavitelnost rucky - ina je mamicka ainy otecko tak nech sa obom kocikuje pohoidlne
polohovanie chrbatika v sportaku, malo by ist az do lahu aby si dietatko mohlo pospat va lahu nie v sede.
bezpecnostne pasy musia byt a nastavitelne
este kocik by mal byt lahko skladny aby sa zmestil do kufra,
bezpecny!! tak aby dietatko nemohlo dat rucky dokolies a podobne lebo su znacky ktore to nesplnaju to sa tu davnejsie rozpberalo.

lupienka
15. júl 2008

No Lubi toto si musim odlozit... 🙂 vobec nemam tusaka o kocaroch, skor ich pozeram zvonku, ze ten sa mi paci a ten nie 🙂

katkaajurko
15. júl 2008

no droby ty si studnica informacii 🙂

ten druhy polsky sa mi naaramne lubi - a tie farebne prevedenia - jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj

za chvilku mi zacne z toho haraplasit 😀

lupienka
15. júl 2008

Mne sa paci ten prvy...vraj su teraz v mode cervene kociky som pocula 🙂
Kati aby si nebola tretia v poradi po Lubke a Janke 😀

katkaajurko
15. júl 2008

lupi na to mam priilis zodpovedneho manzela 😀

droby
autor
15. júl 2008

kati joj ten druhy v kvietkovom je spica a vychadza pod 20 tis
cervene sa mi pacia a paci sa mi ze je vhodny aj pre dievca aj pre chlapca taky cervenocierny 🙂
nemam rada cierne kociky aj cez ne taha slnko aj sa mi kdetom nehodia.
kludne to potom, preberieme co viem okocikoch ked sa vam njaky bude pacit hned vam poviem co je naniom, zle 😀
a este je asi vec vkusu ci trojkolku ci stvorkolku, ja som proti trojkolkam a detail viete sio predstavit ist s nimi do bytovky po tych kolajniciach? ja teda nie a mymamme dlhe schody do vchodu

lupienka
15. júl 2008

Mne sa trojkolky tiez nepacia...pacia sa mi take klasiky a tiez som proti ciernym kocarom.
A o zodpovednosti manzela? Ja som mala do svadby tak zodpovedneho, ze by som ho nepresvedcila nicim na svete. A teraz mu je to akosi jedno... 🙂 Teda jedno nie, ale nemusim presviedcat 🙂

katkaajurko
15. júl 2008

tak sa teda pekne zhodneme - tiez sa mi nepacia trojkolky ale klasiky a cierny kocar by som necelaaa - ble - fakt sa mi to k detickam nehodi - a presne ten kvietkovy som pozerala - jeden tam bol v bezovom - jaaaaj no krasny...

lupi - no moj pred svadbou uplne proti aj proti "riskovaniu" mimo plodnych dni... a teraz tusim trolilinecku makne...uz par krat sa spytal mimo plodnych ze neriskneme? ale potom - ze nie... no
tak neviem teda - ci ozaj makne alebo ani velmi nie...

kocky ja sa o chvilu presuvam domkov..cvicit a tak - booze sa mi nechcce 😒

droby
autor
15. júl 2008

moj je stale zodpovedny ani po svadbe mu to teraz este nie je jedno, no uvidime ci ked budeme mat konecne valstne byvanie mu to neuberieprehnanej zodpovednosti 😀
do dvoch tyzdnoch sa preberu papiere a potom dostaneme certifikat a do 4 mes kupujeme 😵

katkaajurko
15. júl 2008

droby na kolko rokov hypo?

lupienka
15. júl 2008

Jaj Kati, to mi pripomina, ze aj ja by som mala ist cvicit, ale teraz nemam ani minutu cas... ☹ ale intenzivne zacnem po lete... 🙂

droby
autor
15. júl 2008

kati este nevieme, je tasm njaky hacik tak musime podat a uvidime ake meximum nam vobec daju, ale urcite na 30 rokov, ab yboli mensie splatky.

ja obedujem ananas, namiesto cvicenia dnesd aspontak zdravsie, ale taku chyut na cokoladu som dostala ako davno nie, trpim tu teraz v bolestiach, cakam kym mi n\panadol F zaberie, tak si doprajem njkeco sladke 😝

lupienka
15. júl 2008

Ja som zahnala chut na sladke hroznom, ale aj to ma vela cukru 🙂

droby
autor
15. júl 2008

ovocie ani cisty cukor mi nepomoze potrebujem cokolaaadu 😀
a dam si rovno aj kavicku som zrela na spanie, by som sa najradsje zababusila do novej ikeackej sedacky pod dekou a spala, joooj 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre