Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

katkaajurko
25. júl 2008

ahojtee - ja som mala doobeda strasne veela roboty a som grogy -ale viiiiiiiiiiiiiiiikendiiiiiiiiiik sa bliiiiiiiiizi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katkaajurko
25. júl 2008

tak krasny vikend zelam vsetkym 🙂

bambulka82
25. júl 2008

ahojte babulky,
ja som dnes vobec nestihala prist sem za vami..este aj v nedelu musim ist do prace, aby bolo vsetko nachystane na pondelok, kedy nam zacina audit 😖

no Jani veru, nedaju sa listky uz rezervovat..my chceme ist zajtra do BB na nakupy do Europy..tak snad sa nam ujdu aj nejake listky 😉
a ked nie, tak pojdeme na detsky film 😀 😀 😀 taky pekny novy, tusim sa to vola Kung-fu panda 😀 😀

lupienka
26. júl 2008

Ahojte kocky...dnes som tu asi sama... 🙂 tak krasny vikendik

katkaajurko
27. júl 2008

peknu nedelu prajem -tento vikend sme vsetky nejake rozlezene 🙂

bambulka82
27. júl 2008

ahojte..aj ja prajem kraaaaaaasnu nedelu 😉

mne sa v piatok vratil drahy zo sluzobky 😀 😀 😀 jaaaaaaj taka som rada, ze ho mam uz doma 😵
vcera sme boli v Bystrici na nakupoch..v Europe..a boli sme aj na Batoricke 😀 😀
isli sme na prve premietanie..to zacinalo o 13,00 a bolo nas tam asi 15 😅 😅 😅
to az na tie neskorsie terminy - o 18,00 alebo o 21,00 chodi tak moooooc vela ludi
nam sa to pacilo..sice miestami to bol taky ten typicky Jakubiskovy film, ale bolo to fajn..vobec ziadny krvak, ako kazdy hovoril 😉

idem robit obedik a potom ideme k mojej sestre..mala narodeniny, tak ideme gratulovat

lenka47
27. júl 2008

ahoj zienky, ja vas tiez pozdravim 🙂 my sme boli vcera na cucoriedkach a nazbierali sme kopec a potom to bolo treba cistit 😒 ale teraz uz len fajne papame 😀 dnes bolo konecen opat pekne a teplo tak sme na zahrade robili gulas s nasimi, takze pohoda vikend. no a zajtra ideme do ostravskej zoo, len tak na vylet uz sme davno neboli tak som zvedava ako to dopadne 🙂
pekny zvysok nedele prajem 🙂

katkaajurko
28. júl 2008

dobre ranko majovky a tu zase nikto nie je 😕 😕

bambulka82
28. júl 2008

ahojte babulky 😉
ja mam toho teraz mooooc..od dnes mame ten audit, tak vas len takto pozdravim..
ozvem sa vecer, ked uz budem doma..

ozaj, dnes idem na to prve cvicenie 😀 😀 som zvedava, ci sa zajtra aj postavim z postele 😅

sana15
28. júl 2008

ahojte. Monika,takze ste zohnali listky? my chceme ist dnes,ale ak nezozenieme listky na Bathory,tak pojdeme na Akty X. prve predstavenie je o 15.40 a kedze do 16-tej musim pracovat,tak to nestihneme 🙄 Tak drzte palce,nech sa nam este listky ujdu. inak ideme popozerat nejake radiatori a potom v Europe uz len vbehnem do toho obchodu s hrackami a dufam,ze tam uz nebudem postavat nad posstielkami a kocikmi 😀

katkaajurko
28. júl 2008

ahojte - jani - to si pis ze budes 🙂 ja dokazem uz teraz pokukovat do nemoty na take veci a to ani tehula neni som 🙂

ja som posledne dni nejaka ospala... z piatka na sobotu som spala 12 hodin a bolo mi malo 🙂

sana15
28. júl 2008

ach jo. spanok. prvu noc v novej manzelskej posteli som prespala celucicku bez prebudenia. dnes v noci som uz spala u seba a uz som bola zobudena tri krat a rano nie a nie z postele. tak to uz byva,ako som tehu,tak chodim min.raz v noci na wc a tiez sa napit. to su stavy...

sana15
28. júl 2008

Kaka,to ja budem pozerat,len co manzel, bude mat tahat odtial prec. teraz jedna kocka z temy zase hodila nejaky link na detske oblecko,tak po nom len kukum a najradsej by som uz aj objednala.

sana15
28. júl 2008

zajtra idem na krv - su to take testy, tak budem tyzden zit v strachu,ako dopadnu. buduci pondelok mam uz poradnu, tak som zvedava,ci mi budu robit aj sono. ono uz by sa dalo aj vidiet,co to bude 😵 tak som zvedava, aj ked nase malickej je hanbive a najradsej nam ukazuje chrbatik

katkaajurko
28. júl 2008

ale neboj - dobre krvicka dopadne - klop klop klop

jaj jani -neviem si to ani predstavit - ale musi to byt krasny pocit mat babatko v brusku..a hlavne teraz -kym to brusko je este velkostou znesitelne 🙂

no ukazuje vam chrbatik aby vys co najdlsie natahovalo 🙂 aby bolo prekvapko 🙂

lyubka
28. júl 2008

ahojte kocky konecne trochu volna v praci 🙂

jani neboj krv dopadne v pohode to ides na tie skriningove testy?
a toho mojho musela postrkovat, aby ukazal aj nieco ine okrem chrbatika 😀

katkaajurko
28. júl 2008

jej lyuby ahoj - no co ako sa mas? ako sa citis?

lyubka
28. júl 2008

tak konecen som pridala konecne fotku krpateho 🙂
jaj mam sa dobre, ale lepsie mi bolo ked nebolo tak teplo a citim sa dobre vsetko je ok tak sa tesim 😉
konecne som si vybrala kocik, ale stale hladam ci ho nahodou nenajdem niekde lacnejsie a zistujem ze na slovensku ho moc nemaju ☹ tak asi objednam z Prahy alebo skocim do Viedne 🙂

katkaajurko
28. júl 2008

lyuby a odfot si aj brusko ako rastie 🙂

droby
autor
29. júl 2008

ahojte, kde vas to mam az hladat?
ako sa mi mate? ja som sa neozyvala, zas mse sli na chatu si oddychnut 🙂
lubi krasny mimozemstan 😀 a akyze to kocik?

droby
autor
29. júl 2008

teda vy ste ale flakacky 😠

lyubka
29. júl 2008

ahoj ja som tu, len beham po nete a pozeram sa co kde, kolko stoji 🙂

katkaajurko
29. júl 2008

awojte - no huraaaa - konecne je tu rusnejsie 🙂 droby ako bolo na chate?

lyuby co zhanas?

mne sa vcera pokazil fen...mala som taky dobrunky ale uz dosluzil - doslova vybuchol 😀 aj poistky vyrazilo 😀 😀 😀 tak ale potrebujem novy..tak som zhanala na nete a uz mam objednany skoro taky isty... akurat ten moj mal aj "ionizaciu" a tento to nema :( ale ten moj sa v takejto vybave uz nevraba :(((

aha 🙂

http://www.mimishop.cz/shop/detail.php?zbozi=28...

a musim sa priznat - ze som si objednala aj vonavecku novu -lebo uz sa mi minaju co mam doma - carolinu herreru - splah 🙂 taaaaaaaaaaaaaak sa tesim - nech uz mi ju poslu 😀

lyubka
29. júl 2008

kati no pekny si si vybrala 🙂
ja sa pozeram po vselijakych vecickach co budem potrebovat pre babatko 🙂

sana15
29. júl 2008

ahojte kocky. Lyubka,tak vitaj po dlhom case. idem pozriet albumcek. ja sa ospravedlnujem,ale este som nebola od piatku rana doma,takze fotky musim stiahnut este s PC na kluc a vytvrorim si album aj ja. zatial asi len s bruskom, manzelik este nechce o nakupovani ani pocut. ale ktovie,ci dnes obehneme tu Europu bez nejakeho ulovku 😀

sana15
29. júl 2008

Lyubka: ja som dnes bola na tie testy AFP.,ale az v pondelok budem mat poradnu,tak budem vediet vysledky. inak,celkom by ma potesilo to sono. uz by som rada vedela, co to bude.
a vy uz viete co budete mat???

sana15
29. júl 2008

jej,vy uz mate postielku? ja neviem,kedy to vsetko budeme zhanat, kedze teraz je u nas iba na reci prerabka 🙄 ach,aj vcera som isla z prace rovno tam,aby som aspon zametala ten prach a bordel,co sa robi pri burani

lyubka
29. júl 2008

no my uz sme aj nejake to oblecko pokupili (neviem odolat a nekupit😅) a mame uz aj prebalovaci pult ale ten uz mam vyse roka, lebo som si kupila ako stolik pod televizor, ale teraz sa hodi a uz mame aj vanicku na kolieskach, lebo v tej nasej mini kupelni by sa nedalo ani pohnut
vsak snad uz nezabudnem pofotit a hodit do albumu 🙂
a neboj testy dopadnu dobre, ja ked som na nich bola tak som pomaly aj zabudla ze cakam na vysledky, ale nastastie vsetko dopadlo OK a tebe tiez dopadnu na vybornu 🙂
u nas to zatial vyzera na chlapca, tak snad to aj zostane chalan 🙂

katkaajurko
29. júl 2008

jani -manzelik nechce nakupovat - aby ste to cele "nezakrikli"? ze?...to celkom chapem - ja budem asi rovnaka...ani kocik ani postielku asi - nic nekupime skorej...ale zase neviem... ale chapem....

sana15
29. júl 2008

Katka,ako chlap to berie. vsak to ma este len 4 mesiace a uz chces kupovat oblecko. ja nechcem, to ja sa bojim "zakriknutia" ale ked uz zacnem v robote pozerat tie linky na tie detske vecicky, len tazko sa nic neobjedna. zatial nemame vobec nic. ja viem, s kocikom, postielkou by sme mali pockat aspon do neskorej jesene. ja len preto spekulujem,ze my sme sa teraz pustili do prerabky, a mojho trapi iba to okolo materialu, krbu,podlah,majstrov. ja mam kreslit linku, navrhovat kupelnu, osvetlenie v obyvke. ak by vsetko islo rychlo,ako by sme chceli,tak zaciatkom zimy uz nam bude treba kupovat aj nabytok a mne to pride potom tak,ze vecicky a vsetko ostatne pre male bude len akosi tak "narychlo" ako taka "bokovka" pri inych nakupoch 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre