Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

lyubka
6. aug 2008

som tu chvilku nebola dostala som neprekonatelnu chut na zmrzlinu, tak som si bola kupit 😅

droby
autor
6. aug 2008

kati ceny od se[ptemra zas stupaju tak chcem bvyuzit ked su teraz na minime. no to je pekna lokalita dobre kupili, my sme vyhliadkli za 3200a prerobit treba len kuchynu a detailiky co je zu zanedbatelne, za snie som tak narocna len rpeto ze sa mi nepaci farba podlahy alebo kachlicky aby som este aj to menila, zoza ciatku to bude osto tahsie, tak budeme vdacny ze to neni umakart.

jaaj aj ja som si dala vienetu, dnes som odrana tuzila po zmrzline a manzelik kupil tak sme mali obed aj s dezertom.

lyubka
6. aug 2008

ja som zavisla na zmrzline a je mi jedno aka je hlavne ze nejaka je 😀 dokonca ziem aj taku co som pred tym nemusela, tehotenstvo robi divy

sana15
6. aug 2008

ja nemam strach z toho,ze pohyby necitim,zacnem stresovat v 20 tt,ale to pojdeme na sono,takze to by ma mohlo ukludnit. to pichanie preslo, je to len chvilka. vsade tu citam,ze to je to roztahovanie maternice,ale zase bagatelizovat vsetko by sa nemalo. ja som taka natura,ze k doktorovi,ked uz si sama nemozem pomoct. mala by som sa asi viac setrit. a to som sa mamine ponukla,ze jej cez vikend pomozem umyt okna.jasne,ze ma nenecha, pustila sa uz do nich sama. lenze ako som ja tehotna,tak ona bola na operacii a vsetky zenske organy jej vyberali a nebolo to velmi ruzove. a teraz ked uz sa dala vypisat do prace jej vyskocila na pravom predlakti hrcka a boli ju.ide s tym o mesiac znova na operaciu ☹ Takze sa ide este trapit aj s oknami. ked si nenecha povedat,aby sa na ne vykaslala,vsak ich umyvala v maji. no nie som ja cela po nej 🙄

lyubka
6. aug 2008

jani to poznam ja som tiez taka, ale teraz ked som tehotna tak mi to neprechadza u draheho, ten ma hned posiela k lekarovi

droby
autor
6. aug 2008

jaj jani to vy ste podarena rodinka 🙂 ale obe by ste sa mali setrit, zdravie je prvorade co tam po spinavych oknach staci raz za rok na vianoce 😅 😀
v akopm stadiu ste s domcekom? stale vela roboty, potom ukaz foto ako to mate som zvedava

katkaajurko
6. aug 2008

jaj jani neboj - len sa fakt zbytocne nezatazuj...ale mamina by sa tiez nemala...to je hrozne - v maji ich umyvala a ide znova??? fuuu ha - ja sa hambim - ja umyvam zasadne okna raz za rok - na jar... a umyvala som ich aj teraz na jar a vyzeraju podla mna stale ciste a minimalne do zimy aj budu 😀 😀 😀 😝 potom to nejako pretrpime 😀 sak aj tak v zime furt snezi a prsi a potom na jar ich zase umyjem..ani ma nehne skorej... 😀

droby - podla mna ceny velmi znovu teraz nestupnu - lebo ked boli take vysoke - uz nikto nekupoval... mam znamu co vlastni realitku... a to bol aj tlak koli tomu ze este to tlacilo to nerozhodnute euro..ale kedze kurz uz je fixny - tento tlak nebude..no neviem..podla mna nenarastu... ale pozor na takych - co vidia mladu rodinu a chcu vybabrat - podla mna sa nenechajte do nicoho dotlacit..bytov je vela...duplom v petrzalke...

droby
autor
6. aug 2008

hmm okna ja radsej mlcim na bordel izbe okno ani neviem kedy bolo umyvane, na spalni teraz nedavno ked sme ju zariadili a balkonove uz vizera jak dymove 😅 ale uz sa chystam odist tak kaslem na to, lenivost nasa uzasna 😀 inak bol umyvany na jar len sme hend pri ceste tak sa riadne prasi 😒

vela ludi z branze mi povedalo ze [porastu, ani nie kvoli tomu euru, ale jak sa vysplhali na maximum a nebol dopyt tak klesali klesali ale pocas prazdnin tiez nie je velky zaujem preto aj z jula na august este klesli, ale po lete sa caka ze zas porastu kusok, bo sa zvysi dopyt, malokto riesi kupu bytui cez prazdniny, to nam povedal ajk clovek co nam vybavil hypoteku - inak stale nam nedosiel certifikat 😒 tak dufam ze pride mal by do piatku.
no okukame vsetko a uvidime, neencham sa odubat tym ze ale uz amju zaujemcov tak za vyssiu cenu, papa taky nehccem.

katkaajurko
6. aug 2008

jasne...tie prazdniny zcasti urobia svoje - to suhlasim... preto sa cez pradniny oplati kupit podla mna...

droby
autor
6. aug 2008

tak tak a nam sa uz tazko byva 😔 blba momentalna situacia tak uz chceme mat svoj pokoj.
uz sa na to strasne tesim, len to este pred ovolenkou asi nestihame tu mae o 10dni

lyubka
6. aug 2008

lubi neboj urcite sa co najskor budete stahovat budem drzat paste 😉 nech co najskor zacnete byvat vo svojom 🙂

katkaajurko
6. aug 2008

veru neboj droby - zle je vzdy na to - aby si clovek potom to dobre vedel poriadne vychutnat 😉

ja idem dnes do mesta...idem kuknut na obchodnu do newyorkeru na plavky - min. rok som o takomto case kupila velmi dobre, pekne a za vybornu cenu vo vypredaji 🙂))

a tak sa prejdem mestom - nech mam pohyb trochu 🙂

droby
autor
6. aug 2008

no esdte kym to prerobime zariadiem tak to potrva, ale dobre bude, do vianoc uz urcite budeme mat vsetko si myslim 😵

droby
autor
6. aug 2008

som muzikovy hovorila o tom mojom babatkovom sne,ze top bdue urcite njake znamenie 😀 tak mi vravi ze uz nech poriesime ten bytik a pekne byvame a potom nech sa mi sniva kolko chce 😀

droby
autor
6. aug 2008

kuk kocky kde ste vsetky? nudiiim sa 🤐 😀

lenka47
6. aug 2008

ahoj zienky, ako sa mate? ja uz zarezavam v novej praci, je toho strasne vela noveho tak sa len ucim a ucim a cakaju ma same skolenia... no ale je to zatial celkom zaujimave 🙂

lenka47
6. aug 2008

droby tak ti v dobrom zavidim tu hypoteku ze ste ju uz dostali... 🙂 my tiez planujeme byvanie, uz si pozerame na nete domceky, hladame ze kolko asi nas to bude stat a aky by sme chceli... uz sa na to velmi tesim. ale asi najskor na buduci rok zacneme realne vybavovat-podla prijmu samozrejme 😒

droby
autor
6. aug 2008

ahoj leni jeej som raad ze sa ti pracicka paci 🙂 ja sa neviem rozhybat akosi najst njaku 😒

joj pri tej sume a splatkach neni co zavidiet veru, ja zavidim vam to krasne prostredie a jake tam mate ceny, uz som drahemu povedasla ze ideme byvat a tam a za polovicu toho co nas stoji byt tam mame dom, alebo krasny novy byt 😒
urcite nieco pekne najdete, a tiez sa budete vytesovat 🙂

lenka47
6. aug 2008

nojasne ze tie splatky su zabijak, to si uvedomujem, ale to ze uz si mozete nieco pekne za tie peniazky kupit a zariadit...
to mas pravdu, ze u nas za taku cenu ako ste sa bavili s katkou o bytoch by sme mali krasny domcek 🙂 a mame aj pozemok tak aspon o starost menej ze kde ho postavit, uz len naozaj tie peniazky 😀

droby
autor
6. aug 2008

jaj no ked uz amte pozemok tak nie je o com, to mate uzasnu vyhodu, mne by sa aj pacilo stavat aj sa vravi ze sa to oplati oproti tym cenam bratislavskych bytov, ale tie ceny pozemkov, to je este horsie jak z bytmi
ale aj tak sa tesim hypoteke sa nevyhneme, tak aspon uz budeme vo svojom, tie to vianoce snad prvukrat pekne ako manzelia samucky 😵

lenka47
6. aug 2008

no ved tak si treba postupne plnit sny-uz budete mat bytik, za cas mozte zacat pracovat na babatku a tak... je to super, aj ked sa to zda ako obycajne veci-bezne, pre mna prave tieto znamenaju najviac 🙂

droby
autor
6. aug 2008

presne sny sa plnia, zacalo to svadbou, nma tieto vianoce sa neskutocne tesim, verim ze dovtedy pekne zariadime vsetko ako chceme.
uz som skusala navrhy kuchyne, toto sa mi asi najviac pozdava
http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImag...
ale to len tak terazm, leno uz sa vytesujem jak sa blizime k tomu nasmu hniezdocku 😵
som zvedava na piatok jak nam tie obhliadky dopadnu

lenka47
6. aug 2008

jeej tak ty si uz takto virtualne zariadujes 😀 joj pekne obrazocky tam mas, dala by som sa nahovorit 😀 tak drzim prsty nech vam tie obhlidky vyjdu super aby ste si nieco pekne vybrali 😉

droby
autor
6. aug 2008

no jasne ja uz mam predstavy v pklnomprude a v mysli to uz mam aj pozariadovane 😀
inak som vazne zvedava taky mam super pocit ze ideme vyberat byt 😵

lenka47
6. aug 2008

no to si viem predstavit ako sa tesis, ja som mala uz taky super pocit ked sme len na nete pozerali tie domceky, ked som si predstavila ze taky budeme mat... 🙂

droby
autor
6. aug 2008

uz ste si njaky vybrali?
aj sa toho bojim, predsalen velke korunky a ked pocuvam trappoty s predajom aj cez realitku tak neviem neviem. som zvedava kedy to uz bude z anami a uz bude len toi prijemne, ked uz bude nas a zacneme si ho robit po svojom

lenka47
6. aug 2008

nie este nemame konkretny(aj ked ja uz by som aj mala 😀 ) zatial tak obzerame a sondujeme co sa najviac oplati a co sa nam najviac paci 🙂
no ved ja sa tiez bojim ze ked nam ho budu stavat a tak aby bolo vsetko v poriadku lebo aj ja som citala vselico uz... ale hadam to bude fajn 😉

lenka47
6. aug 2008

drobik tak ti prajem pekny vecer este 🙂 idem uz pomaly do postielky lebo zajtra velmi skoro vstavam lebo idem na skolenie do popradu 😒 hmm tak by som si uz pospala rano 🙂

droby
autor
6. aug 2008

jasne tak potom ukaz favorita 😉
dobru noc a vyspi sa nech rano zvladas, papa

katkaajurko
7. aug 2008

dobre ranko - som tu prvaaaa 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre