Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

lenka47
5. sep 2008

droby to si len toto prerabame lebo zatial byvame u nasich ale na spodnom poschodi domu, tak si to trochu vylepsujeme a skraslujeme. ale chystame sa stavat vlastny domcek ked poriesime hypo 🙂 ale to este chvilu potrva 😒

droby
autor
5. sep 2008

jaj to s tym autom, my sme nemali vyzdobene vobec 😀 na poslednu chvilku sma nakoniec isli nasim ktore malo byt len do zalohy, nase odvozove trcalo v restike a nestihli sme ho ozdobit.
ale na tom sa len bavime.

no tak mas foto len s tymi co sa fotit chceli. my sme stihli aspon hromadnu pred kostolom tak vsetkym pokope mam.

no co uz narobime, aspon dalsim nevestam mozme poradit na co nezabudnut.

droby
autor
5. sep 2008

leni my sme hypo vybavili sikovne, bodaj by to aj vam tak islo 🙂
jasne treba si aspon zatial pomoct a staci len omalovat a hned to inak vizera ked z bielych stien su prijemne pastelove 🙂

lenka47
5. sep 2008

no jasne zatial nam to staci, tiez dufam ze hypo sa podari vybavit, ked uz robim v tej banke 🙂
a som rada ze sme si tie farby vybrali sami a ze si to aj vymalujeme, mam z toho taky dobry pocit ze je to viac nase, ked na tom mame nejaku zasluhu a ze to mame podla nasich predstav 🙂

droby
autor
5. sep 2008

🙂 a ja strasne rada malujem, uz sa na to velmi tesim 😵
jaj tak ty si z brandze tak to hadam budete mat lepsie

lenka47
5. sep 2008

no este som tam len mesiac, tak sa este len skolim a zasvecujem do tychto veci 🙂

droby
autor
5. sep 2008

ty tam robis pramo hypoteky?
ozaj po svadbe ste menili aj kreditku? na tej mam tiez meno vlastne

lenka47
5. sep 2008

ja som ako poradca klienta, takze musim mat prehlad o vsetkom aj o hypo.
no kreditku nemam ale na kartach mam tiez nove meno 🙂 ja som si zakladala novy ucet, ked som tam nastupila, tak preto uz s novym menom

droby
autor
5. sep 2008

jaaj, ja som nahlaksovala banke zmenu ale na kartu ma nenapadlo sa spytat a zrovna tam bola njaka nova som jej musela pripomenut ze aj tu karticku s cislom uctu potrebujem novu. neva zistim si to este
tak to mas super aspon budes vediet vsetko 🙂

lenka47
5. sep 2008

oni ti teraz karticku menit nebudu ak nemenis ucet alebo nechces novu kartu vyslovene, ked ti skonci platnost tak ti uz novu poslu uz s novym menom, myslim ze je to tak

lenka47
5. sep 2008

myslim tu plastovu karticku

droby
autor
5. sep 2008

myslela som si ze je to takto ok, vdaka, ano tu myslim.
jaj mam plnu hlavu farrieba zariadenia 😵

lenka47
5. sep 2008

a vy teraz uz ste v v novom byte?

droby
autor
5. sep 2008

niee, najprv ho prerobime, 😉

lenka47
5. sep 2008

aha 🙂
tak ja sa na dnes lucim idem spinkat, maj sa pekne 😉

droby
autor
5. sep 2008

dobru noc prajema pa 🙂

bambulka82
6. sep 2008

dobre ranko prajem majovkam 😉

droby
autor
6. sep 2008

peknu sobotu prajem 🙂 co porabate?

bambulka82
6. sep 2008

ahoj lubi, si v praci?

ja rozmyslam, ze idem do mesta..potrebovala by som nejake topanky, tak snad nieco zozeniem..
a treba nam aj nejaky maly nakup spravit 😉

droby
autor
6. sep 2008

ano ja pracovne, my sa zas zajtra chystame na nakup, potrebujem farby na drevo a smyrgle, idem nas stary stol a stolicky smirglovat, namalovat a budu ako nove 😵 musim si rozmysliet ci ich dam vanilkove ako budu dvierka na kuchyni alebo tmavsie drevo ako bude prac doska

v sobotu toho v meste ale moc nepokupis, ci do njakeho obchodaku?

bambulka82
6. sep 2008

no nakoniec som sa rozhodla, ze nejdem, lebo sa mi nechce 😅
zbehnem buduci tyzden, ked pojdem z prace

ozaj lubi, uz mate kupeny nejaky bytik? sa mi zda, ze som tu take nieco vcera zaregistrovala

droby
autor
6. sep 2008

cestou z prace spojis prijemne s uzitocnym 🙂
my asi uz kazdy den co budeme mat spolu volno budeme behat po nakupoch a sledovat co kde ake maju, uz sme zacali a prvy najazd do obchodov uspesny 😵 kupelnova skrinka, perfektny luster do obyvacky ladiaci uz s nasou stojanovou lampou a este aj kosicky do kupelne som si pre radost, lebo genialne ladia s nabytkom co tam bude 😵

😉 🙂 😵

bambulka82
6. sep 2008

jaaaaaaaj...no taketo nakupy mam aj ja rada 😀 😀

my teraz hladame to auticko, sme sa dohodli s drahym, ze kupime nieco lacnejsie a ostatne korunky co ostanu, tak spojime s tymi, co uz mame nasetrene a vyzera to tak, ze tento rok este aj kupelnu spravime 😵 😵
zajtra ideme jedno auticko pozriet

droby
autor
6. sep 2008

a po akych sa obzerate? drzim vam palce nech najdete dobre co vam bude sluzit.
je to tazko bez auta, my sme nase dali na jeden den do servisu, ale zrovna sme mali vela vybavovaciek tak nam velmi chybalo a vsade sme behali peso, normalne som mala otlaky a svalovicu z tolkeho chodenia 😅 😀

co zaclonka uz je naistalovana na okne? vidis aj zaclony musim poriesit, garnize, ach jaj a na takychto drobnostiach sa to riadne nabali

bambulka82
6. sep 2008

zajtra ideme pozriet fabiu combi
nejako sme ostali verni tym skodovkam 😀 😀 😀

noooo..my sme bez auta uz mesiac a uz nas to fakt stve 😒 bez auta sa fakt nic neda
a pokial nebude auto, nemozeme ani nic ohladne kupelne pozerat, lebo vsade treba ist autom 🙄
taketo obkladacky som si vybrala:
http://www.rasub.sk/obklady-a-dlazby-keramicke/...

droby
autor
6. sep 2008

po inom ako skodovke nepozerate??? vela pocuvam od ludi ze skodovka neni auto, moj manzel tyvrdi ze len citroen je auto 😀 aale to su ti zaryty citroenisti 😀

jej ten obklad je kraaasny.
ja som vybrala tieto
http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImag...

uvidime pojdeme ich buduci tyzden pozret a ak sa zapacia a budu za rozumnu cenu asi si rovno nechame aj navrh spravit.
veru to bez auta nema vyznam, este ze sa da co to na ente pozriet

bambulka82
6. sep 2008

hej hej, pozerala som si tvoj albumik na modrej streche, mas tam pekn veci 😉

droby
autor
6. sep 2008

no inspiracii plno, som zvedava na realitu. a do kuchyne by som chcela zakomponovat levandulu ma njaku susenu, zive aj obrazky a chem si kupit taky kuchynsky set, cukornicka a podobne veci s levandulkou, njaka som do nej zblaznena 😅

bambulka82
6. sep 2008

no ja mam zase v kuchyni margaretky 😀 😀 😀

droby
autor
6. sep 2008

no kvetinka jak kvetinka 🙂
a macko pu, uz mas zevesebu zaclonu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre