Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

bambulka82
17. sep 2008

no neplanujem, ani u nas v rodine nikto nie je z dvojiciek..
len ma to napadlo, ze ak sa mi nahodou narodia dvojicky, to mam akoze ako vyzit, ked mi daju len 4500,- 😅

bambulka82
17. sep 2008

no baby, tak co som zatial vycitala, tak na dvojicky dostanem len tych 4500,-
dufam, ze s tym zacnu nieco robit 😠

droby
autor
17. sep 2008

dvojicky teda neplanujem, a to si faaakt neviem predstavit 😒

katkaajurko
17. sep 2008

akoze dvojicky no hruza... 😖 inak moj dedko bol z dvojiciek - tak sa budem potom raz modlit.... asi... nech sa to neopakuje 😀

droby
autor
17. sep 2008

som pocula ze dedicne je to len po zene, ale co je na tom, pravdy to teda neviem

bambulka82
17. sep 2008

no my nastasie nemame v rodine nikoho, kto je z dvojiciek 😉

zirafka105
17. sep 2008

Krasny vecer, kocky moje 🙂
Hlasim, ze se mam porad dobre... ale tak nejak hekticky... V nove praci je to super, akorat ze z tama nechodim na beremko a spol., baracek se zacina rysovat, no proste porad se neco deje 🙂

katkaajurko
18. sep 2008

Dobre ranko prajem, uz je stvrtok, tak uz len zajtra a bude weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekend 😀

Ahoj Ziraf 🙂

droby
autor
18. sep 2008

dobre ranko... boze ja dnes ani za svet nie a nie vstat, by som len spala...
zirafka no ze sa ukazes, tak som rada ze je dobre, keby sa nic nedialo bola by nuda 😀

lyubka
18. sep 2008

Pekne rano sa praje 🙂
ja si stale myslim ze je streda 😅 ale pokazde ked zistim ze uz je stvrtok ma to potesi 😀

katkaajurko
18. sep 2008

ani ja som nemohla vstat dnes... a som najedovana - lebo vodar co sa mi mal vcera ozvat sa neozval a bol nedostupny 😠 😠 😠 😠 😠

sana15
18. sep 2008

ahojte. idem spat docitat,lebo sa tu zacolo cosi tocit o dvojickach 😕 Moj manzel velmi chcel. Neberie ohlad na zenu co to musi vynosit,porodit a potom sa starat. Jeho teoria je,ze je to "jednym vrzom". ja si to neviem predstavit. jedno zacne plakat,druhe,komu skor dat jest,koho skor prebalit,venovat sa.....

droby
autor
18. sep 2008

jaj kati to je na slaktrafenie z robotnikmi 😖

ahoj jani, no avy kedy budete vediet co cakate? no to su chlapi aj moj povedal ze by mu to nevadilo aspon by to bolo na jeden sup a mala by som jednu ja a jedno on ze by sme sa nepobili kto sa prave bude dietatku venovat 😀

bambulka82
18. sep 2008

dobre ranko prajem 😉

katka..toto poznam aj ja..my tiez, ked sme nieco robili na byte, tak zrazu sa nedalo nikomu dovolat..a to sme tiez boli dohodnuti..potom sme vsetko ostatne museli posuvat 😒

no baby..ten moj by chcel aj 5 deti naraz, keby sa dalo 😀 ale bohuzial, my v rodine nemame dvojicky, takze u nas to asi fakt nehrozi 🙂

lyubka
18. sep 2008

jej kati ta to fakt viem poriadne nasrdit, mi sme mali to iste 😒

moni mozno zacnes eru prave ty s dvojickami 😉
ale aj moj mangel chcel najradsej hned dve aby to bolo naraz, ale aj ked mi mame v rodine dvojicky, tak sa nam nepodarilo 😵 lebo fakt neviem ako sa daju zvladat dvojicky este mozno ked su malicke ale ked uz zacnu lozit a chodit, tak to si neviem predstavit

bambulka82
18. sep 2008

no lubi..ved uvidime 😀
ale asi skor nie, ako ano

katkaajurko
18. sep 2008

ja viem - ze to stale je takto sprosto s robotnikmi..ale som tajne dufala - ze nas to obide... 😖

dvojicky mat musi byt brutalna zataz...jedna zaspi - druha sa zobudi..jedna doje - druha je hladna....jedna je chora...druha je chora...a furt do kola.... 😒

bambulka82
18. sep 2008

no ja si fakt neviem predstavit, byt na tie 2 deti sama 😒
ale ved ked to zvladaju ine zeny, tak by sme zvladli aj my, no nie? 😉

katkaajurko
18. sep 2008

no uz som sa mu dovolala - ze musi surne odcestovat ale nasiel nahradu - chlapika - co nam to cez vikend urobi..lenze my ideme na svadbu - takze nic..tak ze to urobi v pondelok utorok...cakam ale ze mi zavola a potvrdi to....

bambulka82
18. sep 2008

no kati to je teda..aspon sa ti vcera mohol ozvat, ze nepride..ze nieco ma 😠
ja nemam rada takychto ludi..ze sa s nimi dohodnes a potom sa zatajuju

katkaajurko
18. sep 2008

ani ja to nemam rada..... ani neviem ten druhy ako poctivo robi...a cakam ze mi raci zavolat a potvrdit to - nie ze budem furt vyvolavat murarovi ako opicka na gumicke... a to pritom ani nie je cudzi.... ale cez znameho 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

bambulka82
18. sep 2008

nam ked mal prist murar robit v kuchyni obklad okolo linky, tak mi asi tyzden predtym zavolal murar, ze nebude moct prist, ale ze ma pre mna plnohodnotnu nahradu..jeho kolegu, s ktorych chodieva..
no nastastie som poznala robotu aj toho druheho, takze som suhlasila..
ja neviem, ale takyto pristup by mali mat vsetci majstri, ci nie?

droby
autor
18. sep 2008

no to ste ma teda povzbudili s tymi robotnikmi... som zvedava ako to bude u nas ato ich mame tiez po znamosti, takze ani neviem ci budu mat cas ked to my budeme potrebovat este sa to bude pekne natahovat..

inak mate niektora kuchynu do el? ako mate poriesene umyvadlo a trubu?

bambulka82
18. sep 2008

lubi..ja mam L-kovu linku..umyvadlo mam v rohu

lupienka
18. sep 2008

Lubi aj ja mam L kovu linku a aj budem mat a na tej novej budem mat umyvadlo v rohu a vyvysene.

bambulka82
18. sep 2008

lupi..aj my sme nedavno s manzelom rozmyslali, ze umyvadlo dame trosku prerobit..ze ho vyvysime, hlavne koli mojmu manzelikovi..lebo on ma cez 190cm 😅 a sa riadne krci, ked umyva riad..
no ale nakoniec mi manzel povedal, ze nic sa robit nebude, ze mi kupi umyvacku 😀 😀 😀
tak sa uz vytesujem na vianoce 😀 😀

droby
autor
18. sep 2008

aj mne vychadza najlepsie umyvadlo ro rohu, chcela som ho vyvysene, ale to len na kraji sa mi paci, ma otravuje zohynat sa k umyvadlu ma normalne boli chrbat, teraz ho mame asi v takej blbej vyske.
tazke mate ten roh taky skoseny ze?
a sporak mate hned vedla? alebo ako?

lupienka
18. sep 2008

No ja budem mat sporak nalavo od umyvadla, inak sa mi neda a medzi nimi 40 cm skrinku, cize aj nejaky pracovny priestor. Ked som si citala pravidla, ako ma byt spravne umiestnena kuchyna, tak tam bolo pisane, ze pre pravaka kos na smeti, potom umyvadlo a potom sporak. Vola sa to vraj zemiakova metoda, najprv zemiaky ocistis, umyjes, das varit, tak aby si to mala najrychlejsie. Ale to sa nie vzdy da, aj ja to mam uplne opacne. 🙂

droby
autor
18. sep 2008

lebo nme to vychadza takto
http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImag...
umyvadlo takmer v rohu a na druhu stranu sporak..
kedze podla spravnosti ma byt vedla chladnicky umyvadlo az potom sporak a nem abyt sporak medzi chladnickou a umyvadlom( aj tak mame tahanu vodu a plyn), tak si neviem prilis rady ako to rozvrhnut ked tam chcem napratat aj umyvacku 😒

bambulka82
18. sep 2008

no ja do kuchyne napracem tiez len tu malu umyvacku..tusim 40cm su tie mensie..
ale mne staci aj to..hlavne, ze nebudem tolko pri umyvadle stat..
moj drahy mysli uz aj na buducnost, vraj aby som sa mohla viacej babatku venovat..a nie len riady umyvat 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre