Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

sana15
25. sep 2008

Katka: ja byt tebou,tak si otvorim kozmetiku a licim nevesty a zeny na slavnostne chvile... tie moje tri tahy ocnymi tienmi kazde rano sa nedaju ani nazvat licenim 😅 Az teraz som si v albume vsimla,ake si mala krasne popolnocne saty....neviem,kde som doteraz zila.....ale fakt som ich zbadala az dnes 😅

katkaajurko
25. sep 2008

dakujem jani... ono..ja mam svoju normalnu pracu rada..je to taka istota 🙂 a zase sak nech ta moja VS neni uplne zbytocna...

ale ako relax je to licenie super..ale sama sa divim,ze ma to nenapadlo skorej...lebo ja som fakt znama tym - ze som uchylacka na licenie a smynky a uz som licila plno mojich kamosiek ale vzdy to nejako ze len tak..niekto dosiel - aby som nalicila a ja som nalicila... aj sa mi na strednej uz smialy - ci ma to bavi - kazdy den..a ja uz vtedy som hovorievala - ze pre mna je to relax a nie starost... ale mne do doplo az teraz - ked som na ziadnu dobru vizazistku nevedela natrafit (pravda az na tie "zvucne mena z telky"....)

tak si asi spravim do vianoc web stranku a budem si len tak relaxovat popri svojej robote... 🙂

katkaajurko
25. sep 2008

boze ja pisem s takymi hrubkami ze az 😅

droby
autor
26. sep 2008

dobre ranko... musela som temu tahat az z druhej strany 😨

kati, urcite to bude super, tesim sa len to pene rozbehni 🙂

katkaajurko
26. sep 2008

dobre ranko - fiha a to tu vcera uz nikto nebol?

bambulka82
26. sep 2008

ja som poobede spala kocky, takze sa ospravedlnujem 😅
nooooo ja som raz po vikende temu tahala az z 3 strany..a uz bola pekne na konci..

co mame dnes nove? je idem dat prat..trosku poupratujem a chcela by som zbehnut do kozmetiky na obocko..za tie 2 tyzdne to vyzera hrozne..mam to tu hned vo vedlajsom cinzaku, kozmeticka je kamostka, takze prejdem aj v teplakoch 😀 😀 😀

droby
autor
26. sep 2008

jeej kati pozrela som foto to je super, velmi krasne si ju nalicila, naozaj skoda by bola nerozbehnut to, lebo si talent

katkaajurko
26. sep 2008

ja mam nove topanky - vcera som bola na zatahu v obchodoch a vyhliadla som si aj kraaaaaaaaaaaaasny novy salik ale hriesne drahy 🙄 😒 tak si to este nechavam prejst hlavou..mozno si ho kupim a potom sa niekto ozve ze nevie co mi dat na narodky ..alebo co ja viem vianoce - tak mu ho podstrcim... 😀 ale hrozne sa mi hodi k novej kabelke - co dostanem na narodky od manzela 😀 😀 😀 😀

a inak - divne - vcera som tam z toho licenia pridala ovela viac fotiek a su tam len dve - idem pridat tiez dalsie co tam patria - nech je to dobre vidno 😀

a inak mam zase vela roboty ☹ tak nakuknem neskor ...

katkaajurko
26. sep 2008

droby pridala som tam znova aj tie dalsie fotky..

lyubka
26. sep 2008

DObre ranko kocky 🙂
konecne sa hlasim som nemala vyse tyzdna pocitac tak som sa nemohla ozvat
co mate nove?

bambulka82
26. sep 2008

katka..ja som tiez potom neskor pozerala, ze ci tie ostatne si uz vymazala..lebo tam len tie 2 ostali

droby
autor
26. sep 2008

hmmm nezmazal to potom admin ? 😕 ale veru super je to

no ahoj lubi, uz sio sa zlakla ze kde sa flakas 😀 co nove? uz len posledny mesiac 😎

bambulka82
26. sep 2008

no idem ja nahadzat pradlo do pracky..aspon nieco nech robim 😀

lyubka
26. sep 2008

ale nove nic, len ze asi budem v praci az do polovicky oktobra, uvidim co povie lekar, ale uz sa tesim 🙂

mata24
26. sep 2008

ahojte babulky, dnes mam trosku volnejsie v robote tak vas idem pozriet ze co mate nove? 🙂

katkaajurko
26. sep 2008

droby neviem preco by to admin mazal....sak pisem tu a tam som dala len fotky...

droby
autor
26. sep 2008

ahoj matka, neviem ci ti prisla sprava cez skype, tak este raz vsetko naj naj k narodeninam 😵

kati neviem len ma to tak napadlo, lebo som zrovna citala njku temu s praviodlami kde mazali veci, mozno to len njak zblblo

kocky vcera sme inak vybrali obklad 😵 jaka som vytesena, nakoniec som nasla nazivo ten rako co som si na nete vyhliadla, uz len ci ho objedname lacnejse cez rasub alebo cez studio kde nam to aj presne vyrataju aj vizualizaciu spravia

katkaajurko
26. sep 2008

Ahoj Matka... vsetko najlepsie 🙂

lupienka
26. sep 2008

Ahojte...tak sledujem, ze nasej prvej "mamine" sa to uz blizi. Lubi a ako sa citis???
Matka vsetko naj! 🙂

mata24
26. sep 2008

luby dakujem, sprava prisla 🙂

a dakujem všetkým 🙂

no čo máte nové kočky, chválte sa 🙂

lyubka
26. sep 2008

Matka aj ja sa pridavam vsetko naj naj najlepsie k narodeninam 🙂
Lupi veru blizi blizi vsak len nedavno som si poriadne uvedomila ze som tehotna a teraz uz pojdem na matersku 🙂 ale vsetko je v poriadku aj ja sa citim uuuplne v pohode, zatial sa da vsetko da brusko nezavadza 😀
droby gratulujem k obkladu 😉

mata24
26. sep 2008

lubka tak to je super ze sa tak fajn citis.
ja som niako nepostrehla ale uz mate meno vybrate?

lupienka
26. sep 2008

Lubi a ja som nepostrehla ani co budete mat. Mari sa mi, ze chlapca, ale nie som si ista 🙂

katkaajurko
26. sep 2008

lubka to je super ze nemas problemy...klop klop klop.... a kde budes rodit?

droby a kolko stoji m2 ?

bambulka82
26. sep 2008

ja som sa prave vratila z kozmetiky 😀 😀 😀
baby..si to viete predstavit, vyse 2 tyzdnov som nevidela make-up, ani spiralu..a teraz som si tak dobre oddychla, este ma aj namalovala..no super! 😵

lyubka
26. sep 2008

no tak bude to chlapec a zatial ostava meno Samko uz sme si na to meno nejako navykli 🙂
a rodit budem na Antolskej to je 5 min. cesty od domu, keby nieco mozem aj pesi oddist 😀 😀 😀

lyubka
26. sep 2008

moni to musi byt super pocit ja sa uz mesiac chystam, ale stale mi to nejak nevychadza asi az ked budem na materskej si najdem cas

mata24
26. sep 2008

jaaaj Moni tak tebe je dnes dobre 🙂

Lubka Samko je krasne meno a to mas teda ozaj super ze to mas tak blizko domu.

bambulka82
26. sep 2008

no baby veru..mne teda dnes bolo
podvecer ideme s drahym na nakup, tak ma mozno aj niekde vezme..ked uz som taka nahodena 😀

sana15
26. sep 2008

ahojte majovecky. fotky z 3D videa stale nemam.nejde mi urobit fotky ako som povodne chcela pomocou klavesy Print screen,tak neviem,ako inak to urobit. nemate nejaky tip,alebo navod????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre