Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

katkaajurko
14. júl 2008

no droby moj projekt je "stara skola" 😀 narysujem si podorys s presnymi rozmermi a potom vsetky subjekty - ktore tam chcem vpratat si rysujem a vystrihujem zvlast a skladam aku puzzle 😀 co sa ako zmesti a aky je priestor na chodenie a tak 😀 😀 tot vsio... ja to s tymi projekcnymi programami na PC neviem... 🙂 ale takto sme zariadili cely byt a staci mi to..farby a tak - to si viem predstavit v hlave..skor ide o to nekupit nieco - co sa nezmesti..alebo by bol problematicky prechod atak...

babulky - pomalicky sa lucim... ide na mna unava..

ale dnes sme teda popisali - zajtra maju baby co docitavat 😀

bambulka82
14. júl 2008

jaaaaaaaaaj...tak s krizikom by ma asi poslali 😀 😀 oni budu mat len take to uvitanie do zivota na urade (ved asi aj my), takze krizik nie..
a myslim, ze ani sestra nebude chciet nejaku retiazku, alebo naramok pre maleho..no ved uvidim..
ale aj co som tu citala v jednej teme, tak vsetci kupuju len zlato 😒

bambulka82
14. júl 2008

no aj ja koncim..idem sa venovat manzelovi 😀 😀
tak dobru noc a papa zajtra 😉

katkaajurko
14. júl 2008

dobru papa

droby
autor
14. júl 2008

jaj ja som myslela ze hovoris o krste? bo to je normalne. tak potom, faakt neviem.
radsej ako zlato kupte nieco co sa mu zidem, lehatko, chodulik, hraciu deku, alebo nieco pekne co by vyuzilo, ked to neni klasika krst tak by som sa na zlato uplne vykaslala coto tomu babatku povie? skor nieco prakticke comu sa potesi aj ono aj rodicia, tie hrazdicky su fajne, alebo take njake imidzove pomocky a hracky.

tak dobru nocku vam prajem

kati to mas teda dobry projekt 😀 ja si kreslym podorysy ale aby som niecio merala strihala ai napad preto radsej v pc, ale farby si aj ionak dam dokopy ale vyratat co sa ako zm,esti to sa asi inak neda.

majte sa krasne

ps ja to vravim konik ma na nas dobry vplyv 🙂

bambulka82
15. júl 2008

nie lubka..to bude len na urade take to uvitanie do zivota..ale u nas to robia velmi pekne, sa mi to mooooc paci 😉 keby to bolo dievcatko, tak kupime urcite nausnicky, ale chlapcovi fakt netusim..
presne tak, dohodnem sa so sestrou a uvidim, co ona povie 😵

inac dobre ranko tu prajem vsetkym majovkam a aj junovkam 😀 😀

katkaajurko
15. júl 2008

dobre ranko prajem - dnes nebudem mat na vas vela casu - mam to kopeec roboty 😖

droby - ale bez merania sa to vyratat neda,nie? 😕

no a tie programy su zatial pre mna komplikovanejsie ako narysovat a vystrihnut 😀 to by mi dlhsie trvalo to v pc urobit ako v reali

droby
autor
15. júl 2008

dobre ranko.
no neda ale mne sa nechce merat ja kuknem co sa mi paci je to take ze by to pasovalo a kaslem na meranie to prenecham muzikovi 😀 jasne ze by som uz nekupila nic co by sme nzmerali ci sa aj zmesti, ale zatial ja len tak

katkaajurko
15. júl 2008

no u nas meram ja - manzel ma veela roboty 😀

droby
autor
15. júl 2008

no uvidim akoto vobec doriesime, mam take obavy ze ikeacka rohova sedacka nam bude velka do nasho rohu 😒
asi to skor premeriam nez sa zacnem tesit, lebo tie pracie potahy rozne farby to by sa mi pacilo velmi, este aj rozkladacia s tabeuretkou 🙂

sana15
15. júl 2008

dobre ranko.vidim,ze tu mam vela zameskaneho tak idem precitat.
Droby: dakujem za tie IP 🙂

katkaajurko
15. júl 2008

no nam sa presne ikeacka nehodila velkostou - kedze sme mali obmedzene moznosti tam vtesnat..tak sme kupili vo velkom sedackovom obchode v devisnkej..objavil to ocino..mala farbu ako sme chceli ...je roztahovacia - na manzelsku postel - a dve taburetky a stala 21 tisic... a ten vrchny material je taky specialny teflon vraj - vyzera to ale ako taky jemny semis a ked je tam fliacik - da sa lahucko handrickou a mydlom alebo praskom vycistit...

sana15
15. júl 2008

vy ste teda toho popisali.... Katka,bytik mate super. ja v mojom mam doteraz len biele steny,lebo som sa bala dat farebne,ak by mi popraskali stierky a potom by som sa uz farbou pri oprave netrafila. takze som nestihla dat vymalovat nic na farebne. ale neva.teraz uz budeme davat farebne. mne sa paci ked je v miestnosti jedna stena farebna a ostatne biele. zatial mame tak spalnu. docasnu obyvku a neskor velku detsku izbu zatial manzel vymaloval len na bielo,lebo este nevieme do akej farby ju zladit. chcela som po obvode tej detskej aj taku tapetovu borduru a od spodku po nu modru farbu a od vrchu od nej zltu. rozmyslam nad farbami v obyvacke a jedalne, kedze to bude spojene, resp. predelene len polkou priecky. a este uvazujem nad farbou sedacky. ja by som chcela taku bezovu, alebo farbu bielej kavy,ale bojim sa mat taku svetlu pri detickach. modru sice milujem,ale velmi by sa to asi ku krbu nehodilo. este zvazujem vinovo cervenu (tu nemusi manzel) alebo nejaku zltu,alebo taku zlto-pieskovu....

droby
autor
15. júl 2008

kati no porad ten obchodik, to znie super ta vasa sa mi tiez velmi paci, proste jednoducha calunena rohova.
tusim z toho materialu maju nasi sedacku vizera to tak a velmi dobre sa osetruje len vlhkou handrickou a nesaje vodu cize aj ked sa cervene vinko rozleje lahko sa to utrie a nic pot om neostane.

jani veru vcera sme mali plodny den 🙂 a nemas za co.

bambulka82
15. júl 2008

no baby fakt, ako sme sa presunuli na konika, tak sme zacali nejako viacej kvakat 😀 😀 😀

droby
autor
15. júl 2008

jani na bledu sedacku pri detoch rovno zabudni, krasne to je to ano, ale neprakticke, len co som mala obcasne malinku na strazenie, tak zapatlala sedacku vsetkym co jedla, a to mame tmavo modre potahy, bieoe by neoprezilo, este by sa mi tak pacilo na tej ikeackej to striedat niekedy biele a inokedy tie cervene.
aj mne sa paci ked je jedna stena farebna ale aj ked je cela izba svetlofarebna a jedna stena tmavsia, pekne to ukaze za celom postele.
jaaj ani nevrav zltomodra detska je moj sen 😵 krasna a neutralna kombinacia farieb, na miesto borduri by som posdavala seriu obrazkov dokola 😵
mj manzel sa na cervenu este nevyjadril ale ja by som brala taku, uz si viem predstavit tu peknu obyvku v teplych farbach, celkovo som za teple odtiene nie studene.prehnane modrej v interieri posobi na mna chladno

droby
autor
15. júl 2008

nokonik ma na nas dobry vplyv moni 😀 keby som tak aj chudla jak sa tu vykecavam 😀

katkaajurko
15. júl 2008

ten obchod je priamo nad velkym ternom pri hlavnej ceste..druha zastavka autobusu ako prejdes tunelom do devinskej... mali tam velky vyber..dobra kvalita dobre ceny...

jani - bledej sedacke pri detickach by som sa urcite vyhla.. deticky su gramblave aj keby nechceli 😀

my nemame tiez nic modre v byte... lebo moj muz nema rad modru farbu v interiery... ja zase cervenu (na mna je moc ostra) tak preto mame vsetko ladene do broskynovo oranzova v kombinacii s bielou,prirodnou bielou a sem tam bledo zelene je nieco ako mystciky, kvetinky 🙂 a tak...

katkaajurko
15. júl 2008

jaaj droby o chudnuti nic nehovor..tolko kolko vazim som nevazila poslednych 7 rokov 😖 no co - bude zo mna baculka

bambulka82
15. júl 2008

no chudnutie nespominajte..ja idem buduci tyzden do tych kupelov..som to tu tusim spominala, na tie chudnucie kury 😅

droby
autor
15. júl 2008

kati a anevies ako sa vola?
kukam rozmeri a 2a pol metra asi nemame sajnu zmestit po dvere nas v tom rohu brzdia z oboch stran dvere, do haly a kuchyne 😒
mna to hodne laka do prirodna, kremova hneda marhulkova ale zaciadalo sa mi nieco vyraznejsie, preto som sa tou cervenou nadchla, miestnost velka nic zbytocne tam nebude takze bude priestranna a mzoem si tam dovilit dat take vyrazne nieco.
napriklad vstuonu halu by som chcela tmabvohnedu jednu stenu a na nej svetle doplnky ako policky a kosiky prutene, tmava podlaha tam bude urcite.

kati ja somt tolkoto este nikdy nemala, len to pribuda a pribuda a to od predsvadby
no s hypotekou mozno aj s chudnem ked nebdueme mat co jest 😀 a budem stale zariadovat astahovat

droby
autor
15. júl 2008

moni ale to bude super, to by sa mi pacilo 🙂

katkaajurko
15. júl 2008
droby
autor
15. júl 2008

vdaka 🙂 na nete maju sice nic moc ponuku ale asi budu mat lepsi vyber.
no pekne sa to rozbiha a robim si zoznami a co jde maju a ake su velkosti

katkaajurko
15. júl 2008

sak ponukaju velku siroku skalu produktov...len na nete to maju len vymenovane ako kategorie..nemaju fotky..hm..ale to treba aj tak nazivo vidiet...

a aj mega nabytok je celkom fajn...

droby
autor
15. júl 2008

ano mega nabytok mozem, tam sa mi zapacili kuchyne, teraz ho zvecsili a prestahovali tam sa chystame pozriet.
a s tou sedackou rohovou asi by som dala radsej dve dvojpohovky tie by sa aj lepsie zmestili-zatial od oka 😅 a k nim este jednokresloa cenovo to vide rovnako ale bdue to lepsie
inak pekne spalne som, nidke nevidela v nabytkoch ako mega, galan, europamobel, jedine v ikei alebno kike ale tam maju zas ine ceny a neviem aku kvalitu vela o kike neviem.

katkaajurko
15. júl 2008

jaj len mne je europamobel strasne proti srsti ...sme tam raz boli a mne to prislo ako keby bolo vsetko pozlatane z dosak co v nemecku vyradili..take nekvalitne..a co vyzeralo dobre kvalitne...to bolo drahe - mozno som ovplyvnena negativne - lebo viac krat sme tam uz potom koli tomu nesli... a v galane som mala vyhliadnutu kupelnu - ale zase drahe 🙄 ale taak pekne - galan mam rada - a milujem ten obchod Sia tusim sa vola - dole so somarinkami - straasne krasne - ale taaaaaaaaaaaaaaaaak drahe jak hovado...

v kike ako kedy a ako co... vacsinou vyssia cenova hladina - ale mylsim ze kvalitne veci... akurat svokor tam vymakol za strasne dobru cenu kozenu sedacku a je kvalitna - dobra..dvojka + trojka a velka taburetka - a stala nejako 33tisic tusim... alebo 35 a to kozene sa hybu od 50 vyssie - tak neviem..

a my sme tam nakoniec kupili take vstavane umyvadlo aj so skrinkou a zrkadlom do novej kupelne - a za super cenu - len som zvedava na kvalitu...uvidime..

katkaajurko
15. júl 2008

a majovky kde ste?

lupienka
15. júl 2008

Ahojte, tak som tu aj ja...ale nestiham vas docitat! Co ste vsetko stihli prebrat?

katkaajurko
15. júl 2008

lupi musis docitat.. 🙂 ale nie - byvanie zariadovanie a tak...mam aj album na modrej streche 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre