Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

lupienka
24. dec 2008

Ahoj Jani 🙂 klud, bude dobre...neboj.
Tak ja este raz stastne a veseleeeeee 🙂

lenka47
24. dec 2008

ahojte zienky vsetkym prajem krasne vianoce, prve uz ako manzelkam 😀 u nas je aspon bielo a zas zacal poletova sneh ,tak atmosfera je aspon daco🙂
prajem vam vela lasky a stastia a bohateho jeziska a hlavne pokoj svaty od vsetkych starosti 😀 😀

zirafka105
24. dec 2008

Kocky, preju vam krasne novomanzelske svatky 🙂

bambulka82
24. dec 2008

babulky moje, aj ja vam vsetkym prajem krasne vianoce..nech si kazda najdete pod stromcekom to, co si najviac zelate 😀 😀 😀 😀

aj u nas snezi 😵 😵

katkaajurko
25. dec 2008

U nas sa oteplilo - tak vcera prsalo 😒 ale jezisko bol super 😵 😵 😵

ja prave popijam kavicku, mam tu kolaciky 😀 , a idem si pustit rozpravocky 😀 😀 😀

bambulka82
25. dec 2008

dobre ranko 😉
u nas vcera snezilo cely vecer 😀 😀 😀
a jezisko bol tiez supersky 😵 😵 😵

drahy uz papa kolaciky, tak idem nejake ranajky spravit 😉

droby
autor
25. dec 2008

krasny 1.sviatok vianocny 😵 my sme mali pekne vianoce, jezisko bol supeeeeer. sme si povedali ze budu skromne vianoce a darceky sa nezmestili pod stromcek kolko ich bolo 😀
teraz vyberam fotky do digitalneho ramika co dostala mama a pri tom kukam popolusku, no krasna vianocna idylka 😵

droby
autor
26. dec 2008

dobre ranko, tak ja uz zas pracovne 😖 a vy sviatkujete?

bambulka82
26. dec 2008

lubi ahoj 😉

jooooooj tak to nezavidim, ze si v praci 😒

katkaajurko
26. dec 2008

ahojte babule

no droby, joj - nezavidim ti dnesny pracovny den - ale zase - mozes pozerat rozpravky tam,nie? 😉

my sme mali vcera navstevy, a dnes ideme my na obed..teraz si popijam moju obligatnu rannu kavicku 😉

ja som inak asi niekde prechladla - ale netusim kde 😨 😨 - lebo vcera som bola podozrivo unavene vecer dost skoro - a to som fakt poriadne nic nerobila..sak vsetko je nachystane..upratane...

a v noci mi bolo najprv teplo (ale to tym,ze sme mali zatvorene dvere - vtedy sa to tu vykuri a neda sa to stisit - ale som sa spotila - no a potom mi bolo jasne ze zima) a tak som sa rano zobudila so stipajucim hrdlom...klasika...moje mandle sa hlasia.... 😒 tak som si vykloktala slanou vodou a vecer si supnem paralen alebo nieco....

bambulka82
26. dec 2008

my mame vianocne navstevy tiez uz za sebou..teraz budeme len na gauci oddychovat a papat 😀 😀
poobede by sme mali ist na prechadzku s nasim mesacnym krsniatkom 😵 😵 aspon trosku vymrzneme 😀

katkaajurko
26. dec 2008

no ja sa uz s jedlom musim krotit - lebo to bude horor po vianociach 😀

ked ja a kolaciky...to je osudove spojenie 😀

bambulka82
26. dec 2008

ja som zase toho dost napiekla, ale na sladke moc nie som..skor slane 😅

droby
autor
26. dec 2008

ahojte, veru pozeram rozpravky jednu za druhou 😀 aj my sme mali vcera navstevy, cela rodina k nam prisla, to je uz taky zvyk ze sa na 1 sviatok stretneme u nasich.

juj moni, ake je malinke? uzivas si to ako krstna?

my sme pekne napiekli, rozmrazili sme svadobnu tortua nakupili 😀 😅
tento rokn pri tych zhonoch so stahovanim prerabanim sa ani inak nedalo, ale voebc nevadi

lyubka
26. dec 2008

ahojte kocky zelam krasne sviatky aj ked takto neskoro ale predsa 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lyubka
26. dec 2008

snad ste mali pod stromcekom vsetko po com ste tuzili a uzili ste si prve manzelske vianoce 😉

sana15
26. dec 2008

ahojte, lyubka - krasna fotecka maleho 😵 Ja som par dni ani nenakukla do januaroviek a uz tam mame asi 4 nove babatka. a to je len december! normalne na mna dolahne panika,vsak ja sa tvarim,ako keby som mala pred sebou este dva mesiace. vidim to tak,ze cez vikend idem stahovat vsetky tie veci pre mimi, inak neviem,neviem...

lyubka
26. dec 2008

ahoj jani ja som tiez na tom bola podobne vobec som si neuvedomovala ze budem rodit, tiez som si myslela ze budem este tehotna nejaky ten mesiac 😀

droby
autor
26. dec 2008

jeej lubi, samko je uzasny 😵 a krasna foto.. ako sa vam dari? zvladas to?

sana15
26. dec 2008

Lybka, az na to,ze v noci menej spim, rano vstavam uz o 6.00 hod lebo som hladna a do postele sa pred polnocou nedostanem je to vsetko ok. brusko trochu zavadzia,ale nerobi mi problem zmyvat dlazku v polohe kacky, ani obuvat topanky....este by som to taketo vydrzala nosit nejaky ten mesiac. hlavne,aby sme vydrzali do terminu.... myslim,ze teraz este ako tak nieco porobim,ked uz bude male na svete tak neviem ako to budeme zvladat. Dufam,ze aspon tak ako ty. ale zavisi od dietatka,ake bude resp. nebude pokojne...

bambulka82
27. dec 2008

dobre ranko 😵 😵 😵

babulky, musim sa vam pochvalit s jednym darcekom..moj manzelik mi pod stromcek objednal predplatne casopisu mama a ja 😀 😀 😀 😀 😀
prve cislo by mi malo prist v januari..tak vraj si to mam vsetko nastudovat 😉

katkaajurko
27. dec 2008

hehe moni - dobre ranko - o 11:21 😀 😀 😀

ale to je teda pekny darcek 😵 takze zacinas studovat 😉 😵

bambulka82
27. dec 2008

xi..kati..ani som si nevsimla, ako som sa pozdravila 😅 ked ja vacsinou pisem len dobre ranko..lebo rano sem vzdy nakuknem

no mam si to vraj vsetko nastudovat..a hlavne to, ze ako sa robia chlapci 😅
ale to by mi mohli poradit lubka s jankou 😉

katkaajurko
27. dec 2008

moni ja som pocula - ze chlapci su "rychlejsi" a dievcata vytrvalejsie..fakt neviem co je na tom pravdy - ale ze ak sa trafis presne do ovulacie - "rychlejsi" chlapci su pri vajicku skorej..a ak sa trafis okolo ovulacie - "dievcata" majudlhsiu trvanlivost a vo vajickovodoch dlhsie preziju -a pockaju si na svoje vajicko ... 🙂 ale fakt neviem ci je to pravda... 😉

bambulka82
28. dec 2008

pekny dnik prajem 😉

katka..tak ja by som bola skor za tych vytrvalejsich..nech je to baba 😀 😀 😀 😀 😀

mata24
28. dec 2008

ahojte babulky,

no tak my uz mame tiez po vsetkych navstevach tak uz mam chvilku cas aj sem nakuknut 🙂
vianoce boli fajn jezisko bohaty, dostali sme same prakticke veci - sadu hrncov, kuchynsku vahu 🙂
ale tak dufam ze o rok tie krabice aj rozbalim...

Kati no ako rozmyslam tak rozmyslam netusim ci to bude chlapcek ci dievca 😀 😀 😀

katkaajurko
28. dec 2008

peknu nedelu sviatocnu prajem (ja mam sviatky az do troch kralov 😀 )

mati - aj my sme dostali aj prakticke dary do domacnosti -tak uz to v manzelstve chodi 😀 ale zidu sa 😉

a nemas ani vnutorneho tusaka ako sa hovori,co to bude?

mata24
28. dec 2008

ved presne take darceky sa vzdy zidu...

no Kati neviem, kazdy mi hovori ze to bude cosi ine. ja som o trosku viac chcela dievcatko, ale akosi zacinam mat pocit ze to bude chlapcek, ale fakt neviem...
v podstate je to jedno hlavne nech to je zdrave... ale som veru zvedava co to bude 🙂

katkaajurko
28. dec 2008

to je uplne jasne..hlavne nech ste zdravi obaja a to uz je jedno co to bude 😵

baby ja som za tieto posledne dni straaaasne zlenivela... predtym som sa nahanala nech je navarene upecene a upratane a teraz par dni sa to len pojeda a ja som totalna lemra - nic sa mi nechce robit 😀 😀 😀 totaaalne

mata24
28. dec 2008

Kati ja som na tom rovnako, aj teraz som sa akurat naobedovala a idem si lahnut ku telke 😀
ale co ved na to su sviatky aby sme si oddychli nie? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre