Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

katkaajurko
24. aug 2008

Tinus aj ja som sama - lebo manzel ma termin a do dovolenky musi stihnut jeden projekt ale vecer mi uz pride - a ano (taky pomyselny meter v duchu uz striham- len sa nechcem moc tesit - aby sa nic nepokazilo a tu dovolenku si uzili - lebo v nasa rodina je magnet na nepredvidatelne situacie - tak sa neodvazujem tesit dopredu) .... ale oddych uz potrebujem ako sol...aj ked uz aj tento tyzden beriem tak pohodove...kedze sme u nasich a strazime - tak to beriem skoro ako byt na chate ...len s tym rozdielom ze musim do prace este..ale je to zmena prostredia... (nasi byvaju na uplnom okraji Ba - vlastne by to uz mohlo byt mimo BA, ale oficialne to k nej patri) a staram sa o nasu mici - tak mam zabavky habadej..ti poviem..som dnes drhla svoju byvalu detsku izbu..odkedy tu nebyvam si nikto na tom neda zalezat... 😀 len ja...ale nie...ale trochu som to vyriadila - nech je to cistulilinke 😀 a teraz si idem nalakovat nechtiky na nohach pri poobednej kavicke, cicus mi este drichme 😀 ale ona je take moje zlatinecko..ona nikdy nebola vonku a nevie ani sycat ani pazuriky vystrkovat - keby isla von tak ju prvy vacsi pes zozerie -taka je to trubka 🙂 ale mas pravdu s tym mojaknim -mojkame sa o stosest a ona sa rada - tak to je fajn 🙂

ja sa chystam na svadbu 13.9 - gratulovat kolegynke -ktoru budem aj licit 😉 a potom o tyzden sme pozvany kamaratom - tak si to tiez zopakujem..jooj to bude nostalgia.... ja si stale sem tam ,ked sa nudim pozeram fotky svadobne na moja svadba 🙂

Tinus to je super - ze vas caka este dovolenka v tatrach - tatry zboznujem...hned by som isla... ked som bola mala a v puberte chodili sme aj v zime aj v lete(alebo na jesen) na hriby,cucoriedky, maliny a babina zavaaarala, robila lekvariky... Teta tam ma chatu - tak sme sa vzdy postretali na dva tyzdne a bacovali tam ...strasne mi to teraz chyba...len mam malo dovolenky a vela vydavkov tento rok...aj ta Kreta.... tak sa neda ☹ ale vies co? v zime uz urcite pojdeme aspon na par dni - pekne si zalyzovat 🙂

inak tu je take divne pocasie..pofukuje, pod mrakom... a teraz ako som tu - uplne na mna dycha september a skola...hrozne mi to pripomenulo obdobie zakladnej...ked sa zacinalo chodit do skoly...tie nove skolske potreby...zazitky z prazdnin...a to obdobie jesene...ked sa pomalicky zacina "zvianocnievat".... ja mam v podstate strasne rada mesiace - od maja az po december...ale januar az april - ☹ ☹ ☹ to prezivam nasilu nasilu...pochmurne ..ziadne vianoce na obzore ani nic... jaaj ja starnem...som nostalgicka ze az...

katkaajurko
24. aug 2008

nafotila som par fotiek nasej mici - tak kuk - tu su 🙂 🙂

http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageI...

lochneska13
24. aug 2008

Kati kraaaaasna cica 🙂 A ako vyplazuje jazyk! To na teba? 😉

Drahúšik mi už volal že si mám prísť poňho, je to nejaká mne úplne neznáma dedina pri Topoľčanoch, tak som zvedavá, ako tam trafím...

katkaajurko
24. aug 2008

Tinus - no ona si zvykla tak od malicka ten jazyk "luftovat"... zverolekar najprv povedal ze "ma svoj image" ale ze to nevadi... bohuzial teraz sme zistili ze ma vrodene problemy s dasnami a dost sa jej kazia zubky aj ked papa len vyzivne macacie masko a ma len 4 roky... ☹ akurat tento tyzden s nou idem "zubarovi"... ale inak jej to nejako nevadi... vravim - ona je taky nas tlcik 🙂 s vyplazenym jazyciskom 🙂

katkaajurko
24. aug 2008

Tinus neboj - laska ta dovedie 🙂 😉 k manzelikovi 😉

bambulka82
24. aug 2008

babulky, ja sa na par dni s vami lucim..zajtra ideme do tych Vyhni 😀 😀 😀
tak sa tu majte pekne, idem balit 😉

katkaajurko
24. aug 2008

moni tak stastnu cestu a uzite si to 🙂

katkaajurko
25. aug 2008

dobre ranko 😀 😀 otvaram temu a dufam,ze sa tu niekto ukaze kedze monika ide do Vyhni 🙂

bambulka82
25. aug 2008

dobre ranko 😀 😀
ja som vas prisla este pozdravit..akurat som dobalila, rano som este nieco zehlila..uz len take drobnosti 😉
o 11,00 vyrazame 😀 😀
drahy mi prave obsadil kupelnu, takze tu mozem este chvilu pobudnut 😅

katkaajurko
25. aug 2008

moni tak si to pekne uzite - na kolko idete vlastne? lebo my ideme buduci pondelok na 12 dni -tak to sa neuvidime pekne dlho ..

bambulka82
25. aug 2008

baby, tak sa majte pekne..

katka, my len kratucko..v stredu vecer sme spat 😉 takze sa urcite este uvidime 😀 😀 😀

sana15
25. aug 2008

ahojte zienky,tak som tu po dlhsej odmlke...
aha,tusim tu niektore odchadzaju prave na dovolenky....tak to tu bude pusto 😒

sana15
25. aug 2008

Lybke gratulujem k chlapcekovi 😵 Dufam,ze zajtra uz budeme aj my vediet,co to budeme mat 🙂

katkaajurko
25. aug 2008

Jani ahoj -co mate nove? ako byvanicko? neprepinas sa moc? zajtra idete na ultrazvuk a uz by malo byt vidiet co je to? teeda 🙂

sana15
25. aug 2008

Katka,byvanicko....nooo,ziadne pokroky.akurat su kupene a nainstalovane docasne nove radiatori. ale pojdu dole,lebo sa bude este robit stierka, malovat... tento tyzden ma manzel na plane zacat pracovat na stropoch - do tej velkej obyvky chceme podhlady a 26 svetiel 😅 takze to ide pripravovat a snad sa mu podari aj vyrubat zvysne tri zarubne. ide to pomaly, za tento tyzden nevidno takmer ziadne zmeny 😖 aj ked manzel pracuje na niecom takmer kazdy den. AAA...este nam prisla krbova vlozka, takze za dva tyzdne sa asi zacne pracovat na vystavbe krbu

sana15
25. aug 2008

veru,zajtra by uz pri dobrej voli drobca ukazat sa v spravnom smere malo byt zrejme,co to bude. Teda nech uz vieme co nakupovat a ako oslovovat...

katkaajurko
25. aug 2008

no jani - tak to verim,ze to pomalicky ide - ked je na to manzel sam...a nema nejakych pomocnikov murarov a tak?

ale budete mat pekne byvanicko potom a priestranne aj pre mimi 😵

sana15
25. aug 2008

murarov nam ani zatial netreba,my sme praveze priecku burali. ale su to take blbosti, ktore si vie urobit aj sam,ale pomaly. jasne,komin na krb prisla robit firma,tiez zapajat na kurenie,tiez budu stavat krb, klast obkladacky v kupelni, ale take vysekavacky do stien na rury,elektriku,vodu,to si vie urobit aj sam, pri skrabani stien bola pomoc,tiez pridu chlapi z rodiny aj na betonovanie a vyrovnavanie podlah. najrychlejsie by bolo mat firmu na vsetko,ktorym iba povies co vsetko chces,aby sa postarali,ale taku tu ani nenajdeme. u nas je problem najst dobreho chlapa na polozenie dlazby ci obkladaciek. vsetci sikovni su uz davno v zahranici. a ti co tu ostalli to robia tak amatersky,ze je to na zaplakanie. ak Ti to ma vystudovany elektrikar,ci zamocnik polozit, len aby bolo polozene a on mal zarobene,tak to si rovnako dobre,ba este lepsie vie urobit manzel. sice preciznejsia praca je pomalsia,ale ked vies ze si nieco robis pre seba,tak sa to nedflakne

katkaajurko
25. aug 2008

no to hej...ked si to clovek robi sam pre seba je to urcite najpreciznejsie (resp. ako u koho - moj muz teda nie je ziaden puntickar - takze vela veci druhi urobia lepsie 😀 😝 - ale bohuzial to potom aj stoji adekvatne... ) ved teraz sme si urobili predbezny rozpocet na kupelku s wckom a uz sme riadne stupli - ale uz to snaad nestupne ... 😔 😅

gabika7
25. aug 2008

Ahojte babulky...ako sa mávate...tolko už ste toho popísali...radšej vás ani nečítam....Lyubka krásne bruško už máš... 😀

sana15
26. aug 2008

ahojte,dnes nikoho? ja mam toho dost,ale akosi sa mi do tej roboty nechce.... 😖
GAbika,vitame ta po dlhsom case. co u vas noveho?

katkaajurko
26. aug 2008

ahoj Jani - ja som tu ale dnes som cakala aby som nebola zase prva 😀 😝

sana15
26. aug 2008

aha,tak vdaka za chvilkove prvenstvo 🙂 ja tu budem este necele tri hodky a idem na to sono.ide aj manzel,tak ho dufam za poplatok pustia aj dnu. ak nahodou nie,tak na 3D to urcite pojde....
dala som si polku salky slabsej kavy,tak dufam,ze malemu to nesposobi prehnanu aktivitu 🙂 Dnes sa mi uz nepodari dostat sa k netu,ale rano hned budem informovat

lyubka
26. aug 2008

ahojte ja som tiez v praci ale mam strasne vela roboty a robim ju strasne pomaly lebo sa mi vobec nece 😝
jani tak som zvedava ci sa vam maly ukaze 🙂 budem drzat palce 😉

katkaajurko
26. aug 2008

jani tak drzim prsteky na sono... ja idem dnes nasou micinou zverolekarovi so zubkami ☹

lyubka
27. aug 2008

Dobre ranko 🙂
Jani tak ako dopadlo sono?
Kati a dufam ze cica ma zubky v poriadku.

katkaajurko
27. aug 2008

Ahoj lyuby

no zubky v poriadku nie su - ale snad budu ☹ ma velmi vela zubneho kamena a z toho zapalene dasna a pokazene nejake zadne zubky ☹ 😔 tak sme dostali antibiotika a v nedelu ideme na zakrok...to by sa jej malo ulavit... vycistia jej to tam... chudatko moje male - ale snad to pomoze...len musi byt normalne v narkoze - tak budeme mat doma lazara...

lyubka
27. aug 2008

jej kati to mi je luto ☹ ale snad sa jej co najskor ulavi, budem drzat palce nech to je co najskor

katkaajurko
27. aug 2008

no dufam KLOP KLOP KLOP

katkaajurko
27. aug 2008

a vy co mate nove? mimi poslucha? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre