Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

katkaajurko
20. jan 2009

Ale co to vidim???? tak vitaj Matka 🙂

mata24
20. jan 2009

len mam trosku chaos v tom, ale hadam sa zorientujem ako tam treba pisat, len teraz nemam moc casu ☹

katkaajurko
20. jan 2009

🙂

droby
autor
20. jan 2009

jej uz si tam, keby nieco kludne ti poradim co a ako? dam aj sukromnu temicku?

katkaajurko
20. jan 2009

Tak uz som pridala prvy odkaz...predpovedam skory presun - lebo tam to je intimnejsie -kedze tema bude "neviditelna" - tak som si to predstavovala 🙂

Kto sa bude chciet pridat - napiste Droby ona vas tam prida ako spravca 🙂

droby
autor
20. jan 2009

tak ostatne kocky majovky bola by som rada ak by sme sa tam vsetky stretli, bude to utajenejsie 😉

lenka47
20. jan 2009

ahojte baby, kde sa to presuvame?facebook mi zatial vela nehovori este som to neskusala

mata24
20. jan 2009

leni posli lubke tvoj mail , lebo ja v tom este velmi robit neviem a ona ti posle pozvanku 🙂

droby
autor
20. jan 2009

lenka mas pozvanku len sa zaregistruj, nastav a vidime sa tam;)

droby
autor
20. jan 2009

lyubka este ty, pisni mi meila alebo sa zaregistruj pramo na facebook.com

sana15
20. jan 2009

ahojte kocky. co tu kujete za pikle??? aky presun? ja do tychto pokecov a ICQ a inych veci velmi nie som....mam poslat e-mailovu adresu Lubke droby? jaj,este neblaznite,lebo ked sa vratim z porodnice a bude tu mrtvo tak neviem,neviem.... Ach jo,zajtra nastupujem do nemocky. mam divne pocity,este som v nemocnici nikdy nebola (teda ako pacient) Tak ani neviem ako to tam cele funguje - vizity,navstevy. uz teraz mi je smutno ked nie som vo svojom bytiku a stale som sama. ☹

droby
autor
20. jan 2009

jani neboj nebude mrtvo a iode o to ze tam je sto uplne sukromne preto by sme sa tam chceli presunut je to o inom ako icq, podobne ako tu len to nebude citat nikto iny.
a na meil som ti poslala pozvanku.
neboj sa toto je ine ako byt v nemocnici pacientom, ides si tam predsa pre babatko, bude to dobre neboj, sa, njak sa muv tvojom brusku opaci, ved komu by sa chcelo von do tejto zimy? 🙂

katkaajurko
20. jan 2009

Jani neboj - pridi na facebook - aspon sa teraz rozptylis - lebo kym sa tam clovek zorientuje fakt to trva... a tam si piseme rovnako ako tu 🙂 ale ma toviac vyhod...mozes mat akekolvek fotky chces..daju sa pridavat videjka, komenty a tak 🙂

a nemocky sa neboj, ako pisala droby - ides si po malickeho 🙂 a tusim sa nie nadarmo hovori - ze chalani su lenivsi - vobec sa sem neponahlaju 🙂 dobre mu je u teba

droby
autor
20. jan 2009

ja som ako pacient tiez v nemocke nebola vzdy len ako navsteva... klop klop a najblizie ani neplanujem ist,

sana15
20. jan 2009

nasla som si v maily tu pozvanku,aj som to otvorila,ale asi spackala,lebo som uz stihla z 5-tich kontaktov vymazat Matku 😅 - akoze som sa s nou chcela spojit. neviem odkial mi tam skocili tie kontakty,chcela som si pridat a zamrzlo mi to....takze asi tak,ze v tom neviem robit a uz ani nestiham sa nejak zorientovat. skusim az po navrate domov ak bude nejaky cas

sana15
20. jan 2009

chcela som sa s vami este rozlucit. po tom ako som odisla z netu som este stihla zazit paradny stres,tak som vyrevana, oci ako angorak. proste ludia v mojom okoli to maju na haku. sama mam z tej nemocky strach,idem ani neviem do coho a este mi pridavaju ☹ Uz je zo mna len uzlik nervov a tak neviem ci vobec zaspim. zajtra asi prerevem cely den... 😢
kocky,myslite na mna. 😔 Ked pojde do tuheho napisem Matke. Tak sa mavajte krasne.

katkaajurko
21. jan 2009

Jani nebooooj, hore hlavicku, my na teba myslime a posielame vela vela dobrej energie nech to mate s malickym zasebou 😉 a reci si nevsimaj..mozno oni sami nevedia ako ta podporit 😒 tak trepu hluposti..

My tu na TEBA MOOOOC MYSLIME 🙂 STALE!

mata24
21. jan 2009

ahojte babulky...

jani ja ta mam v priateloch takze si ma nevymazala 🙂

neboj sa urcite to vsetko dobre dopadne, hlavne bud v klude a uzi si tych par poslednych hodin volna 🙂

katkaajurko
21. jan 2009

Ja nemam Janku v priateloch 😒 asi vymazala mna...

mata24
21. jan 2009

ak jej to zamrzlo tak mozno nestihla pridať všetky do priateľov...

lupienka
21. jan 2009

Ahojte kocky...tak aj ja myslim na Janku a moc!!!
Dufam, ze sa dozvieme, ci uz ma po...
Chodim sem velmi malo teraz, i ked som slubila, ze sa zlepsim...
A inak, aj ja som na facebooku!!!!!! Najdete ma?

katkaajurko
21. jan 2009

lupi - najdi radsej ty mna 🙂 a ja ti poslem pozvanku do skupiny

katkaajurko
21. jan 2009

dokelu, ja neviem ako poslat pozvanku do skupiny - matka ty nevies? ci budeme cakat kym sa vrati droby 😀

mata24
21. jan 2009

Kati ja to tiez neviem a teda lubi neviem ta ani nájsť, pod menom ščambová som ťa nenašla 😀

tak neviem...

katkaajurko
21. jan 2009

a dnes na FB niktoneprisiel z majoviek 😨

mata24
22. jan 2009

ahojte 🙂
Kati ved ja som tam hned rano bola a nic...aj cez den som sa pozerala a stale nikto ☹

katkaajurko
22. jan 2009

Matiii a ved ja tam stale pisem prispevky len sama zo sebou..

pozeras sa dobre?
piseme do tej diskusie -a ta uz ma 2 strany - tak ked si kliknes na stranu dva a uplne na spodu je moj posledny prispevok z dnesneho rana... 😨 😨

lupienka
23. jan 2009

Caute, vcera som tu nebola...
Ja som na FB ako Scambova, bez makcenov...
Matka skusim najst ja teba...inak je to sranda, lebo mi pisal byvaly spoluziak, ze aj jeho zena bola za slobodna Scambova. Ivana, Matka nepoznas???
A co Janka??? Este nevieme???

mata24
23. jan 2009

no tak si ma uspesne nasla lubi 🙂

no Ivanu nepoznam, sranda kolľko nás je z takym priezviskom 😀

no Janka stale nic...

droby
autor
24. jan 2009

tak az na tretej strane? no pekne a janka stale nic? neni to uz njak dlho
a inak ahojte ahoj lubka po dlhej dobe 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre