Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

lenka47
15. júl 2008

drobik tak si pekne uzi dovolenku, hadam sa aj to pocasie umudri 😉
ja som bola dnes rano s ocinom na hubach a nasli sme kopec kuriatok 😀

droby
autor
15. júl 2008

hej vela hub je teraz, nasi su uz na chate a my ideme za nimi a potom ostaneme este sami, tak sa tesim na huby, a na hribikovu prazenicu 😝

bambulka82
15. júl 2008

juuuuuuuuuuuuj lubik..nerob chute..ja lubim hribikovu prazenicu 😀

droby
autor
15. júl 2008

aj ja velmi, vlastne celkovo hrybiky ma rada aj k maskua tak, sa tesim nasusime a budeme mat na cely rok.

bambulka82
15. júl 2008

no dobre babulky, aj ja sa dnes lucim..ma berie unava 😒
tak papa zajtra

a lubi..uzite si dovolenku 😉

droby
autor
15. júl 2008

pa moni a dobnru nocku, tak sa tu majte krasne

bambulka82
16. júl 2008

dobre ranko 😉

bambulka82
16. júl 2008

kocky, nikde nikoho? 😕 😕

katkaajurko
16. júl 2008

dobre ranko prajem.

ja som dnes ako dobity pes.... ☹ cakam svoje dni ... a posledne mesiace som si vsimla na sebe ze jeden z dni tesne pred byvam neskutocne asi 3 nasobne unavena ako ine dni...ako keby choroba na mna isla..niekedy mam pocit ze ani pohar neudrzim ...resp.mi padaju veci z ruk - taka som nejaka gramblava a "priplestena"... 😅 🙄

bambulka82
16. júl 2008

katka..ja som byvala pred mojimi dnami vzdy nervozna a kazdemu som len odvrkovala..ale v poslednej dobe som vzdy pred nimi riadne unavena a len by som spala 😅 😅
neviem, mozno to ide vekom 😀 😀

katkaajurko
16. júl 2008

no ja som kedysi nervozna nebola vobec - a ani unavena... a teraz hlavne posledny rok je to z unavou hrozne a aj podrazdeno-precilivena som...jedno slovicko co sa mi nepozdava na mna doma niekto povie a hned je ohen na streche...a aj si to uvedomujem ale neviem to eliminovat aj ked sa snazim... 😖

bambulka82
16. júl 2008

tak precitlivena som aj ja..pri telke sa vtedy rozplacem pri hocijakej somarine 😅
no je to divne s nami 😔

sana15
16. júl 2008

ahojte.konecne streda. ja este zajtra som v praci a piatok a pondelok mam dovolenku. ked neprsi,aspon kvapka,nie??

katkaajurko
16. júl 2008

jaaj no dovolenku by som brala 😅 😅

bambulka82
16. júl 2008

aj ja 😉

sana15
16. júl 2008

jaj,kocky,nie je co zavidiet,iba dva dni a taka dlhsia a hlavne na oddych je v nedohladne. snad matersku nepovazujete za dovolenku??? 😕 😅

katkaajurko
16. júl 2008

no to rozhodne nie... matersku by uz davno mali premenovat minimalne na matersku-starostivost, matersku-nespavost, matersku-makacku 🙂

sana15
16. júl 2008

Katka: tiez si myslim,pekne nazvy,vytvorme peticiu 😀
dnes je tu nejak pusto, vsetky pracuju. aj ja, ale uz sa tesim na obedik.budem mat pirohy s makom. to ja taaak lubim. len ich je malinko,to ja doma zjem tri krat taku velku porciu naraz,ako mi doniesli 😖 Ale doma sa mi s tym babrat nechce.

bambulka82
16. júl 2008

ja by som ten pojem materska dovolenka tiez premenovala..pretoze dovolenka to fakt nie je 😒

no ja tiez mam dnes trosku viac v praci, tak sa vam nemozem tolko venovat ☹

sana15
16. júl 2008

ja obcas nazriem,ale nikohu tu niet. Katka a manzel ta nevymakol ako behas po byte s metrom v ruke? dari sa ti zatlkat???? 😉

katkaajurko
16. júl 2008

nevymakol - on bol pri tom... ja som mu to vysvetlila tak - ze chcem to premerat a byt si ista teraz - ze sa nam to tam zmesti - nie ze budem potom prekvapena.. 😀

katkaajurko
16. júl 2008

a inak na konikovi ma nevymakol este... myslim ze si design tejto stranky spaja s mojasvadba a rozdiel vo farebnosti neriesi - tak si urcite mysli - ked zahliadne toto - ze je to tamto... 🙂

katkaajurko
16. júl 2008

no de ste dnes secky?

bambulka82
16. júl 2008

ja som este v praci..cakam na draheho..ale uz pomalicky pojdeme.
idem este k sestre do firmy, lebo im rusia sklad (hraciek) a maju super ceny, tak si idem este nieco povyberat..minuly mesiac som si toho nakupila za veeeeeeeeeeeeeelku krabicu..
od hrkalok, cez hryzatka az po skakacie lopty..a na moje pocudovanie mi na to drahy nic nepovedal 😅

no a vecer este na nakup chceme ist a do baumaxu kupit ramiky na puzzle, nech si ich mozem zavesit do kuchyne 😉

katkaajurko
16. júl 2008

ja dnes ficim domov - pride sa nam pozriet ujo vodar ci ako sa tomu hovori - ci to - co chceme urobit v kupelke bude aj realne mozne 🙂 tak duuufam , ze hej....

katkaajurko
16. júl 2008

ujo vodar nam prerabku schvaaaalil 🙂 a vsetky mate pokutu - lebo sa flakate kade tade 😀 😝

bambulka82
17. júl 2008

dobre ranko 😉

katka, tak to mate fajn, ze to mate schvalene..a kedy zacinate s prerabkou?

katkaajurko
17. júl 2008

ahoj moni - dobre ranko 🙂

prerabka az v septembri - ked sa vratime zo svadobnej cesty - dovtedy vsetko pokupime co treba a poznasame domov 🙂

dnes mam veela roboty :( kolegyna ma dovolenku :(

sana15
17. júl 2008

dobre ranko, tak uz chystate prerabku? my budeme mat teraz oddychovy vikend,ale zase nam zostane zameskana praca. dnes by sa uz mali vytrhavat stare parkety a buduci tyzden uz snad zacneme burat priecku. potom neviem co bude skor,ale asi stavba krbu,potom sadrokartonove podhlady, omietky, nove parkety (do toho musime tiez nejak pichnut tu kupelku).
ja som sa nechala uniest vyberom mien - akurat vcera som si vytlacila zoznam a nejake podciarkla.manzel hned zakruzkoval a jednoznacne stanovil,ze Marek a Michaela

bambulka82
17. júl 2008

Jani....Miska sa vola aj moja sestra 😉 a vsetci ju volame Mia 😀

no my zacneme s prerabkou az buduci rok..tento rok veru asi nic nespravime..jedine si davame dorobit este nejake policky a skrinky do kuchyne..mame robenu linku na mieru od jedneho sikovneho stolara, takze vzdy sa da nieco dorobit 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre