Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

sana15
15. aug 2008

ahojte kocky.tak sa vam hlasim akoze uz z domu. neviem kedy sa sem opat dostanem,tak vam zatial prajem krasny vikendik a na niektore z vas sa tesim aj osobne 😉

sana15
15. aug 2008

Lubka a Katka : prajem vam stastny let a nadhernu dovolenku. uzite si naplno!

lupienka
15. aug 2008

Kati to mame ten isty let...lebo ja 21.8. letim presne takto isto...cize ja uz v case tvojho priletu budem na letisku...ale pochybujem, ze sa uvidime...
Dakujeme Jani!

katkaajurko
15. aug 2008

jej lupi - ale mohli by sme sa 🙂 uvidime ako sa postasti...

Tinus - ja stale hovorim - ze najlepsie je mat take dovolenky dve - jednu na zaciatku leta - aby sa clovek navnadil - a nebolo mu luto ked ide domov a druhu na konci aby si leto predlzil co najdlhsie 🙂 no ale kto na toto zarobi 🙄 😀

Jani dakujem, ale mozno sa este uvidime aj tu dovtedy 🙂

babule nastval ma manzel...vrrr, niekedy je taky pohodlny ze az 😠

bambulka82
16. aug 2008

ahojte babulky..idem docitat, co ste vcera popisali 😉

bambulka82
17. aug 2008

dobre ranko 😉
ja som prave vyprevadila manzelika do prace, tak reku vas idem pozdravit 😀 😀

katkaajurko
17. aug 2008

no dobre ranko / boooze moni v nedelu 5.55 ze dobre ranko 😀

ja popijam prave kavicku,citam si a manzelik mi este spinka, krasnu nedelu vsetkym prajem

bambulka82
17. aug 2008

ahoj katka..ja som akurat vstala 😉
idem kuknut do chladnicky, ci tam najdem nieco pod zub 😅

chichinka
17. aug 2008

jeeej Majovky, tak vy ste tu? ja som tiez bola na mojasvadba majovka, akurat ze som ostala v temicke dream team 2008, ale vas som si citala 🙂

ako sa mate? peknu nedelu 🙂

chichinka
17. aug 2008

ozaj, neviete kde je Lubka - droby? akoby sa pod nou zlahla zem tu na fore...idem sa mrknut na predchadzajuce stranky, snad detektiv mrkvicka daco vysnori z nich 😉

bambulka82
17. aug 2008

ahoj moni...ano uz sme sem prestahovali 😀
lubka sem chodi pravidelne, na mojasvadba neviem..

chichinka
17. aug 2008

ano, na mojasvadba uz moc nechodi, teraz som sa sem mrkla, a hla, tu je jej skrysa 🙂
ako Moni sa mas?

bambulka82
17. aug 2008

ja celkom fajn..manzelik isiel dnes do prace, takze si tu budem kralovat sama 😀 😀
chystam sa akurat prat a trosku povysavat 🙄 ale moc sa mi nechce 😅 😀 😀

uz sa neviem dockat, kedy prejde buduci tyzden, lebo potom od 25.8. ideme na taku mini posvadobnu dovolenku do Vyhni 😵

chichinka
17. aug 2008

tak v nedelu sama doma? ot ma mrzi, asi nic moc, co. Ale na druhej strane aspon mas nejaky extra cas pre seba - aj ked si viem predstavit, ze sa da lepsie stravit ako pranim a vysavanim ze 🙄

posvadobka - to znie dobre 😵

bambulka82
17. aug 2008

v poslednej dobe sa mi zda, ze akosi nic nestiham...si neviem predstavit, ako to bude, ked tu bude pobehovat este aj male babo 😀 to uz asi fakt nic nestihnem

a ty ako? uzivas si manzelsky zivot plnymi duskami? 😀 😀 😀

chichinka
17. aug 2008

a kedy planujete drobceka? Ak sa smiem spytat 🙂 isto je to napisane dakde tu v strankach minulych, len ste ich uz vela zapisali 🙂 ste boli usilovne ako vcelicky 🙂

ja dobre, tak tak, uzivam manzelskeho zivota, som teraz u manzela v zahranici, on tu pracuje momentalne, tak mi ej dobre. ale za tri tyzdne idem uz aj domov, tak to bduem zase sama sama sama 😒

bambulka82
17. aug 2008

no jasne, ze sa mozes opytat 😀 tak koncom buduceho roka by sme sa chceli pokusit o mimi 😉
buduci rok cez leto nas caka este prerabanie, takze az potom

no tak to ano, to nie je boh vie co, ked budes mat manzela prec. ako casto bude chodit domov?
ja mam dost, ked drahy ide na tyzden na sluzobku 😒

chichinka
17. aug 2008

bambulka cize koncom 2009? my sa do prerabky teraz chceme pustit, teda ja, kedze budem na slovensku, ale manzel bude posielat korunkovu podporu zo zahranicia 😀
a aka velka bude prerabka? bytik ci domcek?

no moc casto domov nechodi. chodil na mesiac dva, teraz uz tu je nastalo, cize pride an dva tyzdne v sept. a potom az na Vianoce... 😒 jj, verim Ti, ze to nie je nic moc, ked chodi na tyzdnove sluzobky 😒

bambulka82
17. aug 2008

ano, koncom buduceho roka..cez leto chceme poprerabat, v septembri na dovolenku a v decembri huraaaaaaa na mimi 😀 😀 😀 😀
byvame v bytiku a minuly rok sme davali plastove okna a na kompletku sme spravili spalnu a detsku izbu..vymalovali, dali podlahy, kupili novu postel, skrinu...
este nam ostava prerobit kupelnu, nanovo vystierkovat a vymalovat kuchunu, chodbu a obyvacku + podlahy

v pondelok sme predali auticko a chceme kupit nove..tak uvidime, ak nam ostanu nejake korunky, tak dolozime k tym, co mame na ucte a mozno by sme este tento rok aspon tu kupelnu spravili
ale vsetko to zavisi od ceny noveho auticka..

jaaaaaaaaj Moni, tak ty si na tom horsie ako ja..ja mam manzelika stale pri sebe, to len sem tam ide na sluzobku..
a kde pracuje? aspon niekde blizko?

chichinka
17. aug 2008

Jeej Moni, tak to je super, ze uz ste toho dost v bytiku porobili! aj ked asi kupelka a kuchyna vas etse len cakaju a toho bude dost, ze. drzim teda palce, aby nejake korunky vam po auticku ostali a mohli ste este tu kupelku, by ste potom toho nemali tak vela buduci rok 🙂

inak pekne rozplanovane to mate 🙂 cize budete mat, ak vsetko klapne a som presvedcena ze ano, 2010 mimco 🙂 peeekny rok 🙂 bude sa mu dobre ratat vek 😀

manzelik nie je blizko ☹ praveze dost daleko, v Spanielsku pri Portugalsku. takze ani sa neda aby chodil casto domov. ale myslim, ze do juna musime vydrzat takto a potom uz dojde domov 🙂

bambulka82
17. aug 2008

tak to je teda fakt dost daleko ☹
ale vydrzte do toho juna a potom to uz bude v pohode 😉

ved to, keby sa podarilo lacnejsie auticko kupit, tak by sme aspon tu kupelnu spravili..lebo potom fakt bude dost a budeme sa musiet na nejaky cas asi k mojim rodicom nastahovat 😅

chichinka
17. aug 2008

no veru, to bude asi jednoduchsie, ist k vasim a preckat prerabku, neviem si predstavit ako sa da fungovat ked sa preraba napr. ta spominanan kupelna.

bambulka82
17. aug 2008

veru tak moni, ked sa zacne ta kupelna, tak sa nebude dat tu byvat..

no babule, kde ste vsetky???!!! 😲 😲 😲

katkaajurko
18. aug 2008

dobre ranko - no opat ja otvaram temu 🙂

Moni - daj vediet potom ako je v tych Vyhniach - kam to presne idete a co sa tam da podnikat? niekto mi to spominal - vraj je tam krasne a dobre 🙂 a uz viem kto - svokra 🙂

my ideme tu kupelku prerabat v septembri hned po dovolenke...uff som zvedava ako to dopadne...

a nova tvar chichinka - vitaj 🙂

bambulka82
18. aug 2008

ahojte babulky..
som sa nemohla skor ozvat, lebo v praci mame zakazane pouzivat net na ine, ako pracovne ucely, tak to trosku obmedzujem..aspon na chvilu 😀 😀 😀
som myslela, ze tu budu uz aspon 4 strany zapisane, ze vas nestihnem ani docitat a nic 😲 😲
co sa s vami deje? co vsetky dovolenkujete? 😕 😕

katkaajurko
18. aug 2008

moni len ja som tu 😅

ale mam vela roboty tento tyzden...blizi sa DPHcka... 😒

ale neviem kde vsetky su... droby ma tusim volno - tak asi obehava hypo... a viac fakt neviem..

bambulka82
18. aug 2008

odkedy sme vydate, tak sa tu nejako menej zdrzujeme 😅
uz nech zacneme planovat tie babatka 😀 😀 😀

katkaajurko
18. aug 2008

no to hej 🙂 ale ja som si i tak uz zvykla ze tu takto kecame - ze mi to aj chyba teraz 🙂

bambulka82
18. aug 2008

no ved ja by som tiez castejsie chodila, len v praci sa uz moc neda..tak aspon takto po poobediach 😉

katkaajurko
19. aug 2008

😕 😨 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre