Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

lyubka
30. júl 2008

my mame strasne teplo, lebo spalna je na zapadnu stranu, tak tam svieti cele poobedie slniecko, tak je cela vyhriata
a neboj vsak sa ani nenazdas a budes mat aj ty brusko 😉

droby
autor
30. júl 2008

no hlavne do konca tyzdna budem vediet aku nam daju hypoteku a hned aj sertifikat sledujem ako pekne klesaju ceny bytov a vytesujem sa 🙂
my mame spalnu na sever to si pochvalujem to je najlepsie co moze byta inak cely byt na vychod takZe to je idealne, teraz este svieti slniecko ale take prijemne.

lyubka
30. júl 2008

jej tak to mate dobre my mame kuchynu na vychod a ostatne mame na zapad ☹ ale nejak to budem musiet zvladat

lyubka
30. júl 2008

no tak to drzim palce na tu hypoteku, nech vam daju co najviac za nizky urok 😉

lupienka
30. júl 2008

Ahojte kocky...ste sa nejako rozkecali... 🙂 Aj ja chcem brusko! (som si precitala len posledne prispevky) 🙂 Neviem ani, ci vas stihnem docitat, lebo mam vela prace.

droby
autor
30. júl 2008

jaj no uroky riadne ale co uz, zas nemame na vyber...
to budu tazke casy a neviem si predstavit ako pri tom este prist o jeden prijem keby sme mali babo, to je nerealne momentalne pri tych spolatkach, cakam na zazrak

lyubka
30. júl 2008

no tak to ti verim, preto sme odlozili hypoteku az na vtedy ked sa vratim z materskej do robotky 😔
a zazrak myslim ze by sa zisiel kazdemu 😎

katkaajurko
30. júl 2008

droby - aj ja cakam na zazrak 😅 😔 aj my sme odlizili hypo az po materskej.... aby boli dva platy..ale clovek mieni - zivot meni...netrufam si nic predpovedat..

zirafka105
30. júl 2008

Zdravim vsechny... ale ze jste se mi dovedne skryly... az na slovenskeho konika... Ale nasla jsem vas 😀

bambulka82
30. júl 2008

ahojte babenky 😉
tak uz mam po audite..no dopadlo to asi trosku zle, lebo na vsetko, co sa pytal, tak sme moc nevedeli odpovedat..teda odpovedat aj hej, ale podklady sme k tomu akosi nemali 😅
aaaaaaaaaaale co uz..tak si to zopakujeme buduci rok este raz 😀 😀 😀 😀

tak uz mam konecne tak volnejsie 😉

zajtra mame ten pohreb, tak to sa ozvem asi taz tak vecer
no a dnes sa ohlasim asi tiez az vecer, lebo idem cvicit a potom ideme este svokrovcom..idem svokre pomoct nejake obcerstvenie nachystat, aj vcera chystala..lebo vecer sa pridu zase nejake susedy k nim modlit, ci co..tak nech maju nieco nachystane

zirafka105
30. júl 2008

Mam ted v praci frmol - ve CT tu koncim, takze zaucuju nastupce a je toho nejak vic nez vypadalo puvodne... 😝 A do toho jeste spousta pohovoru a podobnych akci, takze toho mam az kam...
Aaale, minuly tyden jsme konecne byli na te svatebce v laznich Jachymov... bylo to tam absolutne supracke 🙂 😵 😵 😵 moc jsme si to uzili... po vsech strankach 😀

zirafka105
30. júl 2008

Bambuli - kdopak umrel?

katkaajurko
30. júl 2008

jeeej zirafka stratena sa nasla 😀 😀 😀

ahoj Moni...na audit sa vykasli

ja som mala v plane ist dnes na kontrolu k Dr... na gyndu.... ale som si chcela este pre istotu zavolat..kedze je dovolenkove obdobie - ale ze si potom skocim do banky a do obchodov pozriet plavky...a jasne ze DR. ma dovolenku 😠 😠 😠 😠 😠 😠 tak my to nevyslo...som sa mooc tesila... ze si dnes oddychnem od prace 😠

droby
autor
30. júl 2008

kati odlozili ste hypo po materskej??? tazke sa najprv chystate na babo a potom kupovat byt?

jej ahoj zirafka , no to ste si pekne uzili supeeer 🙂 pekne si nas vypatrala

jaj k gyn sa mi vobec nechce na preventivku bleeeeeeee, asi si radej najdem novu.

sana15
30. júl 2008

ahojte zienky. osobitne zdravim Zirafku.inak,keby mi droby nanepisala,kde to presne sme presunute,tak to nenajdem nikdy. tu na konikovi je tych tiem este viac tusim ako na svadbe.
ja dnes mam toho tiez vyse hlavy, ale popri tom dnes obzeram zavinovacky 😅 proste kazdy den rano ma cosi chyti a potom si to len obzeram a obzeram a najradsej by som uz aj objednala.
Vcera sme boli na tom filme Bathory. Pacil sa mi, aj ked som dve tretiny filmu uz nevedela dockat konca,lebo som niekde "stratila" kluce od bytu a v kine som to akurat zistila.takze tie nervy...
manzelovi sa film velmi nepacil. vraj typicky Jakubisko. Ja som najskor hovorila,ze preco hl.ulohu hra zahranicna herecka A.Friel, ale ked som ten film videla,tak hovorim, bola uzasna

katkaajurko
30. júl 2008

droby ano...urcite az po materskej..zatial mame kde byt, zmestime sa - tak sa nebudeme trapit..s jednym prijmom a materskou...otazka bude druha materska - ale to je vsetko uz taaaaak vo hviezdach ze az...

teraz budeme este co najviac setrit...potom bejby...a potom stahovacka a hypo.... ale ako hovorievam - clovek mieni -zivot mieni...ale takto asi by sme si to teraz predstavovali...

jani aj ja by som chcela ist na bathorycku - ale moj juraj nie..nema rad "typickeho jakubiska" a on je na to dost citlivy -kedze je z brandze 😀 😀

droby
autor
30. júl 2008

mne sa na to tiez nechce ist do kina to si skor doma pozriem.

jaj jaze uz teraz idete brat hypo na tento bytik.

jani to mas super kazdy den ana programe nieco ine 😀 sa mi pacia take tie rychlo zavinovacky nie biele cipkovane...

ja cely den vlastne uz od vcera sedim nad fotkami, to je katastrofa, konecne to mam ale asi mi to nestihnu do hodinky spravit take mnozstvo fotiek a neviem preco som vacsinu dala 9x13 njak si neie som ista uz nicim.

lupienka
30. júl 2008

Aj ja chcem ist na Bathorycku, ale pockam si na manzelika...toho mam teraz v Rakusku na cykloture, v sobotu sa ma vratit. Ale inak si celkom uzivam ako za slobodna 😀 😀 Kazdy vecer travim u inej kamosky. 🙂
My mame tiez maly bytik, ale sme skonstatovali, ze ak by sme mali babo, tak do nejakych jeho alebo jej 4-5 rokov vydrzime aj v malom a potom by sme to riesili, cize isto az po materskej...

katkaajurko
30. júl 2008

lupi my rovnako 🙂 do tych styroch piatich rokov v pohode.co keby som isla po troch najneskor pracovat - do piatich este zase co to posetrime..no a potom hypo...ak budeme mat aspon taku pracu ako teraz a zdravie a tak 🙂))

baby som si citala - teraz -je tu taka tema - kde su opisane porody...no uffffffffffffffffffffffffffffff

droby
autor
30. júl 2008

jaaj ja chcem ist na matersku hneeeeeed, nehcce sa mi chodit do prace, teraz som sa dozvedela o novinke, musim zajtra podpisat ze nebudem vyuzivat pc na nic ine len na pracu inak papaaaaaaaaa, tazke kocky moc tu s vami nepobudnem, ked budem v robote.di frasa teraz ked musim vela robit kvoli hypo, inak by som sa na vsetko vykaslala aisla na matersku este pred otehotnenim 😀 😀

lyubka
30. júl 2008

lubi 😀 😀 😀 to je dobre ist na matersku este pred otehotnenim
ale aj ja uz by som isla na matersku hned zajtra, ale na druhej strane chcem co najdlhsie robit
a to co ich napadlo vam dat podpisat?

droby
autor
30. júl 2008

v podstate ja aj mozem odyst skor ako sa chodieva 😉 aj by som sla
ich furt take veci napadaju cim dalej tym horsie, ale co tam mam teraz robit?
kurnik sopa ak by sa tak dalo uzivit svojou tvorbou 😒 a byt by spadol z neba to by bolo svetazit 😀 😀

jaj lubi to mi je jasne treba robit kolko sa len da ked dnes na vsetyko treba korunky a na babtko teda nie malo.
koncim ja nateraz, zachvilku pride mama pojdem s nou k dedkovi, mozno aj tie 😀 foto konecne dam robit.
tak sa majte krasne vecer pridem este ked sa vyhrabem zo zehlenia

lupienka
30. júl 2008

Lubi to je strasne...to keby dali mne, tak rovno im poviem papa, ved ked mas nahodou v robote trochu volnejsie, tak sa mozes aj zblaznit...

lyubka
30. júl 2008

tak na dnes sa s vami lucim idem konecne domov
prajem krasny zbytok dna papa 🙂

droby
autor
30. júl 2008

praveze vacsinou cakam ci niekto zavola ze nieco potrebuje a co mamasi pri tom robit....
nonic, uvidim jak sa veci vyvinu,ale mam chut ist si po svojom hned jak sa bude dat

droby
autor
30. júl 2008

pa aj tebe lubi aj ja sa lucim

droby
autor
30. júl 2008

no a vi nikde???
neuhadnete co som prave robila 😀 cvicila- kati podarilo sa ti ma vcera trocha nakazit 🙂 😀
tak idem pokracovat, skor ako sa pustim do pudingu 😀

katkaajurko
30. júl 2008

fiiiiiiiha droby

a ja som sa rozhodla ze si asi v piatok vezmem dovolenkuku 🙂 ideme do ciech poobede..ale zajtra mame neplanovanu zurku...a nemohla by som na nu ist...lebo potom by som v piatok potrebovala byt straasne skoro aby sme skoro poobede mohli odist...a takto bude aj zurka - aj sa vyspinkam aj vyletik bude 😀 😀 😀

droby
autor
30. júl 2008

jej kati super program mate a pekne vsetko stihnes kaslat na robotu ta ti neutecie 🙂
my sme dnes objednali vylet v CR ideme do priepasti macocha na druhy august tyzden

katkaajurko
30. júl 2008

hej - tesim sa 😀

droby sak vy stale niekde ste 😉

ale to ten papier co si v robote musela podpisat je teda katastrofa... otras..by ma trafil slak..sak ja pri tom relaxujem - ved sa neda stale len makat - alebo cucat do blba...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre