Mali ste bolesti po cisárskom?

cecil36
11. mar 2012

Baby mali ste niektora mierne bolesti v oblasti vajecnikov po cisarskom? Cca mesiac a pol po cisarskom som nemala ziadne bolesti a teraz citim obcas v oblasti vajecnikov take tahanie, pichanie. Na kontrole u gynda po sestonedeli bolo vsetko ok. A teraz cca mesiac citim tie tlaky a tahanie, obcas pichanie. Mali ste to niektora? Dik

lucinka1104
11. mar 2012

a nie si tehotná?

alenka600
11. mar 2012

Ja mam nieco podobne ako opisujes. Teda nie pichanie, ale iba miernu bolest v oblasti vajecnikov, ale ja citimu tu bolest len na dotyk. Tento tyzden som bola u lekara a povedal, ze je to OK, ze je to kvoli rezu.

mili768
11. mar 2012

aj ja som mala nieco podobne a dr. mi povedal ze to mozu byt zrasty (sitie) na maternici....cca po mesiaci to preslo.

sirael
11. mar 2012

Ja mavam mierne bolesti, obcas aj pichanie a tahanie a to som uz 13mesiacov po cisarskom. Ale vraj je vsetko v poriadku. Ale ked ta to neprejde, tak pre istotu chod na kontrolu, aby vylucil nejaky problem.....

tinaki1275
11. mar 2012

..cca mesiac po cisarskom som bola uplne ok, teda keby nemam jazvicku tak ani neviem ze som mala cisarsky ..a chvalabohu odvtedy nemam ziadne bolesti ..

erikovamamka
11. mar 2012

Ahojte ! Mam za sebou 2x sekciu. Po prvej som mala taketo bolesti pol roka, potom to preslo. Dnes som presne pol roka po druhej sekcii, bolesti nemam, ale citim, akoby to este nebolo uplne zahojene. Este dodam, ze po prvej sekcii som mala zrasty na maternici.

akika722
11. mar 2012

ahoj,tiež mam za sebou 2x sekciu..Nie nemávam bolesti,po prvom som ani nevedela že som bola "rezana" 😅 fakt sa to zahojilo velmi rychlo,pri druhom boli trošku väčšie bolesti po porode..
už je to davno ok..
No mam kamošku kt.mala sekciu pred 4rokmi a odvtedy sa trapi 😒 zrasty... už ju operovali asi 5x,naposledy ju brala zachranka 😒 Máva hrozné bolesti,vždy ju znovu otvoria,zrasty odstrania a po čase to ma znova /vraj vždy to boli viac a viac/ 😒

carmella
11. mar 2012

ahoj ano aj ja som to Mala , neboj prejde to, ja som to Mala take 3-4 mesiace 😉

zipsy
11. mar 2012

ja som rok po cisarskom a boli ma obcas jazva...mam pocit ze je to vtedy ked sa meni pocasie...

kvaca
11. mar 2012

Áno, cítim to tiež a vraj je všetko OK. Ľudia sú rôzne citliví.

lucka.cucka
21. aug 2021

@akika722 ahoj, presiel nejaky cas a chcela by som sa opytat na tvoju kamosku, co si spominala, ci sa to casom nejak poriesilo s tymi zrastami?

akika722
21. aug 2021

@lucka.cucka ahoj
Ani neviem,odstahovala som sa a málo sme v kontakte
Keď sa stretneme, bavíme sa o iných veciach cize vôbec netuším 🙍‍♀️🤷‍♀️

lucka.cucka
21. aug 2021

@akika722 OK, zaujimalo ma to. Dakujem Ti za odpoved a ze si reagovala aj na tak staru konverzáciu 😉

akika722
21. aug 2021

@lucka.cucka za malo
Ak by som ju stretla skúsim sa opýtať 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre