Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mali ste zdravé bábätko po potrate?

14. okt 2021

Ahojte chcem sa opytat, damy co zazili spontanny potrat v 6.tt a na hematologii ani gynekologii Vam nenasli ziaden problem (evidentne sme/ste spadli do statistik kde sa to “bezne” deje u kazdej 5.zeny) mali ste potom na druhykrat zdrave babatko? Dakunem Vam za odpoved.

livben
14. okt 2021

Dobry vecer ano ja som zazila spontanny potrat v 6tt babatko v poradi 4te nerobili mi kyretaz nic len som bola v nemocnici 1,5dna dali mi tabletky na vycistenie a aby som nedostala ifekciu a koniec kopu zakazov prikazov ze nemam otehotniet aspon pol roka bla bla a ja hned po mesiaci 5te zdravucke dievcatko sa mi narodilo vsetko je to zvlastne neriesila som to a tym ze ma moja rodina podrzala deti a hlavne manzel tak sme boli pekne prekvapeny ze som v tom a potom gynekologicka same negativne veci kaslala som im na hlavu ja som veriaci clovek a vsetko dopadlo dobre tak ze drzim prsteky naladit sa pozitivne a hlavne pokoj telo potrebuje trozku oddych ale ak Boch chce u neho nie je nic nemozne 😊😉

autor
14. okt 2021

@livben ❤️❤️❤️❤️❤️❤️Z celeho srdca dakujem za vasu uprimnu reakciu a zelam vam vsetko len to najlepsie celej rodinke!

livben
14. okt 2021

Zamalo viem ake to je ale nadej a viera nam dava to krasne ze sa to podari to by ste musela byt nejsko chora vazne ja dom zdravy clovek nepamatam kedy ja som bola chora 🤣a stalo sa telo vycerpane po 3detoch ale tuzba po dalsiom babatku s manzelom nam neprestala tak sme to neriesili volny priebeh a bum bolo to 😁😉drzim silno prsteky

autor
14. okt 2021

@livben este raz Vam zo srdca dakujem a zelam vela zdravicka a bozskej lasky vam aj celej rodinke!

julie19
14. okt 2021

Nám sa tiež v 6tt skazila radosť na prvé bábätko, ale som relatívne mladá a zdravá takze doktorka to ani nejak neriešila, tiež asi štatistika 😅🤷‍♀️ ... no a mesiac na to už som bola tehotná zas a mame zdraví ročnú dcérku 🙂 a tehotenstvo bolo bezproblémové 🙂

autor
14. okt 2021

@julie19 dakujem Juli❤️❤️❤️Vsetko dobre zelam velmi mi pomahaju psychicky tieto skusenosti s pozitivnym koncom

etelkatelka
14. okt 2021

Neboj aj ja som o bábätko prišla v 12 týždni. Nevedeli prečo.. Že vrodová vada.
A potom som ostala tehotná a mám doma 13 mesačnú krásnu babu ❤️
Neboj všetko bude o.k 😘

autor
14. okt 2021

@etelkatelka Velmi pekne Ti dakujem a zelam vsetko najkrajsie tebe aj princess❤️❤️

yoxinka
14. okt 2021

Áno. Prvé tehotenstvo missed abort a potom som vynosila a porodila tri krásne a zdravé bábatká 🙂. Deti majú 9, 5 a 2,5 roka 🙂.

dusankomoj
14. okt 2021

Nie že mala,ale MÁM! Do necelého pol roka som čakala toho nášho netopiera🤣 a mala som 40rokov.

konikkon
14. okt 2021

Samozrejme, že je to žiaľ bežné. navyše, ak ste zdraví, bohužiaľ ste si tu smolu a štatistiku odniesli práve vy. Ani nad tým nerozmýšľaj, že by si mala mat nejaký problém. Za mesiac uz môžeš byť zase tehotná. Skutočne sa toto deje častejšie, než by sme si predstavovali, keďže nie každý o tom hovorí. Väčšine žien sa to stane náhodou a následne majú krásne zdravé deti. Tebe držím palce 🍀

heidy222
14. okt 2021

Skoro kazda zena zazila vedome alebo nevedome Potrat, netreba to dramatizovat, jasne Bola som aj ja sklamana, Ale zivot ide dalej. Ja som tusim Po 4 mesiacoch znova otehotnela

ankare
14. okt 2021

Áno. A aj Ty budeš určite obdarovaná zdravým dieťatkom! Držím palce!

evuska135
14. okt 2021

Ja som mala zamlcany potrat a druhe dietatko dcerka je zdrava. Ano zeny co toto zaziju su len dalsie do poctu. Bezna vec vraj 🤷‍♀️ treba mysliet pozitivne, je to tazke v tej danej chvili, ale prejde to a hor sa na dalsi pokus. Drzim prsty 💕

yoxinka
14. okt 2021

A ešte pripíšem … švagriná má po missed abort dvojičky, kamoška má po missed abort štyri zdravé deti, ďalšia kamoška má po missed abort tri zdravé deti, ďalšia kamoška má po spontánnom potrate syna … a takto by som vedela pokračovať do rána. V mojom okolí viem o asi 15 ženách, ktoré potratili a majú zdravé detičky. Ono je to takto čerstvé šok a je ťažké tomu uveriť, ale ozaj je to pomerne bežná vec. Bábatko oplač, posmúť a bude dobre. Ďalšie bábo na teba určite čaká ;).

marrydreamkas
14. okt 2021

mrzi ma tvoja strata, zazila som aj ja pri prvom tehotenstve a este v ten den som googlila tu na MK skusenosti inych zien.Velmi rada pridam moju skusenost, po 3 mesiacoch (cykloch) sa nam na 1.krat zadarilo a teraz nam robia doma radost 2 rocne dvojicky 🙂 drzim palce,aby aj ten tvoj pribwh mal takyto stastny koniec ;)

adkalu
14. okt 2021

Áno, dve😉

sovica
14. okt 2021

Áno, prvé tehotenstvo missed abort v 8tt. Ďalšie dve tehotenstvá v pohode a mám dve zdravé deti. ...a nezabudni užívať kyselinu listovú🍀

ivangeline
14. okt 2021

Na 3ti krat...ale potom dve dalsie. ;) Az sa citim kazdorocne ako kindervajce.

autor
15. okt 2021

Damy, z celeho srdca každej jednej NESMIERNE ĎAKUJEM za podelenie o krásne,šťastne happyendy. Všetko som si prečítala a mam az slzy radosti v ociach z Vášho dobra a že máte tak krasne duše. Každej z Vás želám zdravie a každy deň v láske a šťastí s Vašími pokladmi. Ak sa aj nam minimalne jeden podarí, určite Vam dam vedieť😁Mam pocit, ze kazda zena po takej strate si zasluzi hned dvojicky😁💕💕💕💕.

livben
15. okt 2021

Budem sa modlit za vas 😉verim ze vam Boh pozehna potom napiste 😊

zuzi0911
15. okt 2021

Ja sa pripojím.
Mam dve zdravé dcéry, no tretie dietatko nám odišlo v 11tt.
Tiez,vraj proste príroda si poradila.
Ešte mesiac počkám aspoň tie 3 a idem do toho.
Držím ti palce ❤️

gerfinka
15. okt 2021

V jednom roku som mala 2x Ma a nakoniec mam doma 2 zdravé dcérky pocate i porodene úplne prirodzene bez komplikácií.

autor
16. okt 2021

@livben Ďakujem z celeho srdca aj ja za Teba♥️♥️♥️

@zuzi0911 Zuzi nesmierne Ti drzim palce vyjde to urcite zelam Ti to z celeho srdca❤️❤️

@gerfinka ❤️❤️❤️❤️