Mám 110 kg a 40 rokov. Mám šancu otehotnieť?

maja2
9. jún 2009

Mam 40 rokov, priatel 50. Snazime sa o dieta 2 roky. Resp. ja sa snazim, nutim a on trpi. Dieta chce tiez, ale myslim, ze nie tak silno, ako ja. Ani sa mu nedivim vzhladom k mojej vahe, ze sa so mnou nechce milovat. Som z toho na nervy, lebo zistujem, ze asi uz idem do prechodu a ze sme mozno prepasli aj tu poslednu sancu. Zacina mi vynechavat menzes, co som nikdy nemala problem. Co poradite?

maja2
autor
16. jún 2009

wolfskinka - tym brrrr, som myslela to, ze aky den ma caka. Ale teraz je uz vsetko fajn, a je jedno, ze rano lialo ako z krhly. O pocasie vobec nejde. Chvalim sa, dnes je zo mna Bc. Huraaaaaaa

zaira_ahmed
6. jan 2014

Chyba nemusí byť v tebe ale v nov určite ma pomale spermie . moja mama porodila v 38, 40, a aj 43 rokoch a mala 120 kg, podla mňa mala bi si jeho presvedčiť nech sa da vyšetriť a ked nechce tak potom uvažovať otom že to dieta nechce natolko aby sa posnažil a nájdi si ineho ;)

celasapremenim
7. feb 2014

ak mas dva metre dvadsat, tak v poho

marecek4
7. feb 2014

bez problémů-já měla 37 a 111 kilo,končila jsem na 120 a teď pomaličku polehoučku shazuju a blížím se ke dvoumístným číslům-nic nehrotím,pohybu mám hlavně v práci dostatek,jím na co mám chuť-pravda měřím 180 cenťásků,tak se to na mě celkem ztrácí-velikost mám 46 a otěhotněla jsem bez jakéhokoliv snažení hned napoprvé po vysazení prášků

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre