Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lia
10. aug 2009

jaj,ten vrch,uz chapem 🙂

smejko1
10. aug 2009

ahojte,

do kocika som obliekala Damienka ako petrucvi...... oblecko, overal, deka a fusak....... v Holansku strasne fukalo... ale autosedacka.....

ten link co dala petruci..... to mi bolo uplne na prd..... lebo to bolo velke a vacsinou maly bol taky naobliekany a aj tak sa mi v tej blbej autosedacke spotil..... treba si dat nato pozor, lebo tie autosedacky su zo zlych nepredusnych materialov..... a mala som aj fusak na autosedacku maxi cosi.... a ti holandanky v tom mavali deti v hroznych zimach..... ja teda nie..... a v aute to zas bolo prilis teplo...... plus ked date toto do auta tak musi byt dieta na lahko a potom ked vyjdete von tak ho treba doobliekat.. asi pisem zmetene, ale chcela somporadit....
a ano Kika Damienko spaval dobre len so zaviazanymi rucikami, lebo inak ho budili chudatko...... same sa to okolo 4 mesiacov upravilo........ a kika maly je Damieko s E 😉

ja som daka nachladnuta........

inak prvorodicky...... zmierte sa s tym, ze nakupite kopu blbsti..... proste to k tomu patri....

ja este nechcem vsetko davat prec lebo chcem este jedno babo...... ale kde tu kopu vsetkeho mam skladovat netusiiiiiiiiiiiiiiiiim......

emily, pekne sa stale hlas, nech Ta neodrodime 😉

petruci6
10. aug 2009

smejko ja som uz skoro vsetko predala okrem oblecka,to nechavam pre segru
ja druhe neplanujem a keby motyka vystrelila,tak kupim to co bude moderne potom 🙂

s tou zavinovackou mas pravdu
ja som to kupila ale nikdy nevyuzila,uz sme nemali auto,tak bola dobra na jar do kocika,ked uz bolo teplo na fusak 😉

lia
10. aug 2009

ahoj smejko
ale v perinke myslite smejko??
no,tiez som z toho jelen co do tej auto sedacky,lebo v aute jej bude teplo a vonku zase fujavica,bud kupim tensi fusak a na to deku este+bude poriadne naobliekana alebo ten kozusinovy,ale ten je zas len na zimu 😖

emily3
10. aug 2009

smejko ahojko 😀 hlasim sa poctivo kazdy vecer....cez den som rozlietana, ale keby daco dam vediet asi kike a svetluske, no na tie baby co mam mobil a budu informovane..ale predpokladame ze sa narodi na termin ako surodenci...ale...no uvidime 😉
hej prvorodicky kupuju vsetko co sa reklamuje...videla som zoznami co je veeelmi dolezite pre dieta...co vobiec nieje, taky kremik, onaky kremik...taky dudlik, brindacik, a pdsavacka....a flaska...baldachyn nad postielkou...dietatu je to jedno, hlavne ze je pri mame, a ma co papat...ci spinka v ruzovom, alebo v modrom, je mu to uplne jedno 😉

smejko no s vecamije to tak, ze Mon sa narodila v marci a dievca, druhe dieta chlapec, september...pol roka rozdiel a opacne pohlavie, MArekovi som nemohla davat satocky a tych som mala kopeeeec, ale som ich posunula sestre s tim ze neviem ci vobec budeme mat a akedy dievca , ze to moze posunut dalej..no a teraz nemam 😅 , ale neva, segra ma trojmesacne dievcatko, tak mi to poposuva 😉

lia
10. aug 2009

hmmm,kazda si tym musi asi prejst

petruci6
10. aug 2009

tak tak,ja som mala kopuuuuuuuuuu zbytocnosti a to som nekupila ani polovicu z toho co ine baby v nasej teme 😀

emily3
10. aug 2009

lia hej neberiem ti to 😉 ja som bola taka ista, vyplasena a nevedela co potrebujem nepotrebujem a neznasala som ked mi niekto radil...a najhorsie to bolo ked radila svokra a dokonca babatka co rodili v 40tich rokoch 😅 ..od babky som dostala knihu ako sa starat o babo z roku 1968..tak sme sa fajn zasmiali s manzelom na tych nazoroch...a potom mi svokra ponukala detske veci , co este nosil moj manzel..tak si to vies predstavit....teraz na stastie sa uz do toho nestaraju a maly od nich nedostali nic... 😉 😒 ( akosi svokra nerozumie dnesnej " babetkovskej mode" a nevie co su to body a pod...tak radsej nekupi nic a ani nic nechcem.

veva1
10. aug 2009

ahojky tak ja som asi tomikaa obliekala najmenej.
v zime mal na sebe pancusky bodicko tenku bundicku a fusak ak fukalo este nevrchu deku. Alebo pancusky bodycko a zimny overal. Do autosedacky v zime fusak a v aute som ho rozopla.Ked uz bolo teplejsie tak som do autosedacky dala len deku navrch a v aute zhodila. Kym bol tomo mali tak mi bolo skoro vsetko oblecko nanic,lebo mu bolo najlepsie v bodycku a teplackoch.Neskor som uz obliekala podla seba len kym este lezal v kociku tak o jednu vrstvu viac pretoze sa nehybal a ked zaspall tak som ho este poistila nejakou dekou.Vsetky tetusky sa pohorsovali ked ho videli bez ponoziek ci nohavic,dali by najradssej pancuchace aj ked uz bolo teplo ale tomko je teraz otuzilejsi ako ine deti a som spokojna.

veva1
10. aug 2009

no uz som dlho na materskej odpuste mi to i,y 😅

lia
10. aug 2009

emily 😀 😀 😀 😀 😀 tak toto je goooolll veceraaaaa 😀 😀 😀 😀
ja si praveze rada dam poradit,nechcem zbytocnosti 😖
cau vevusssss,ako sa mate??ty sem tak malo uz chodis,nestihas tiez,ze??

petruci6
10. aug 2009

lia megasady do postielky nekupuuuuuuuuj 😀
nevyuzite predane
spi so mnou,max v postielke hniezdo a plachta

lia
10. aug 2009

co to je petru??to dokola postielky??jaj,vsetko do detskej?? 😀 nie,toho sa neboj 😀
kolotoce tu nebudeme mat 😀

petruci6
10. aug 2009

hej hniezdo je to okolo postielky
aj tak prve dni budete spat spolu a potom uvidis co potrebujes

petruci6
10. aug 2009
emily3
10. aug 2009

petruci.. 😀 no je to krasne, ale zbytocne drahe.....pripajam sa k tvojmu nazoru
aj nasi drobci spavali s nami a bolo to pre nas najlepsie riesenie, a potom sa v pohode naucili spat vo svojich posteliach 😉

lia
11. aug 2009

dobre ranko,
peti,taketo veci kupovat nebudem 😉

Ptrušik,chcela by som sa Ti srdecne podakovat za krasne vianocne oblecko pre bublinku 😵 😵 😵 😵
teraz mi to postarka doniesla 😵 😵 😵
dakujeme 😵 😵 😵

zuzkaprofant
11. aug 2009

cafte co nove co rozoberate mne sa vsretko zislo pri malom akurat lutujem ze som nekupila vybracne lehatko

emily3
11. aug 2009

ahojte
dnes je pohoda, len je skarede pocasie...aj tak sme doma a snazim sa scivilizovat byt a pripravit veci pre malu..Misko mi " spesne pomaha. vytahuje zo zasuvky vysavac, zameta s najvacsou metlou a pritom pozhadzuje vsetko co sa da, a robi vsade mlacky ako havino, dala som mu slipky, tak behame na wc)
deti sa maju dufam dobre, poobede im asi zavolam...

sloniiicek
11. aug 2009

ahojte kocky. tak ako sa mame? my sme sa akurat vcera vratili z dovolenky. bolo super. akurat vybalujeme, tak sa ozvem neskor. co mame nove???? jeeej emily, ved ty uz pomaly rodis. tak to je paraaaaaaaada.

stankatt
11. aug 2009

Ahojte, stetu popisali... kym vas precitam, sa mi Mon zobudi 😀

teuska
11. aug 2009

Jeeeeeee baby, ale ste toho popisali. Nestiham ani citat.

Chcem poprosit o radu. Mam vytok, taky zlty a teraz doobeda ho bolo aj celkom dost. No ale citala som, ze vytok v teho je bezny. Mali ste aj vy taky problem?

zuzkaprofant
11. aug 2009

cafte teus ja som mala cele tehu taky az do teraz ho mam tak asi je to normalne, pred tehu som nikdy zadne vytoky nemala ☹

svetluska.p
11. aug 2009

ahoj zuzka, vsetko naj naj naj k meninam 🙂.
caute sojky.

emily3
11. aug 2009

zuzka vseeetko naj naj k meninam, nech ti tvoji chlapi robia len radost 😀 😀

teuska vytok je normalny v tehu, ak ta to nesvrbi a nezapacha je to ok. inak treba ist k dr. mna toto tehu trapi mykoza anie a nie sa jej zbavit 😒 , pred tym som to nemala....
a pozeram ze ti krasne pribudaju tt, ako sa mas? a babatko? silno na teba myslime aby ste uz mali svoj vytuzeny pokladik 😉

svetluska ahoooooooooooj zena, teba tu vidiet...ako sa mas? nic o tebe neviem, tak sem vsetky novinky a infosky...

svetluska.p
11. aug 2009

emily 😀 😀 😀 , ozvem sa z domu. nemozem pisat velmi a ani mat otvorene take stranky. takze sa odpajam.

emily3
11. aug 2009

Misko konecne zaspal, idem zehlit malej veci..huraaa dostavam sa konecne to tejto fazy pripravy 😉 , je to chutne take male vecicky a pri tom spominam, ako som do toho navliekala tych troch...no uz si ich ani neviem predstavit, ze boli taky mali 😀 😀 😀 😀

lolka
11. aug 2009

caute 😉
zuzi, vsetko najlepsie k meninkam 😉
teus, ja mam tiez taky bielo-az slabo zlty vytok, nic hrozne, ale intimku musim mat. bud kludna, ved na kontrole ti doki aj nic nepovedal nie ?

citam, ze rozoberate oblecko, vecicky a pod. ja si to budem od vas zistovat v zime, tak sa budem pyyyytat potom ja co je vhodne a hlavne vyuzitelne pre februarove babetko 😀

cucuska
autor
11. aug 2009

ahojte ahojte. dlho som tu nekukla ale prerábka mi zabrala vśetok čas i náladu si sem sadnúť ale jedna je už za nami a som naozaj rada. oveľa ťažšie sa prerába s malým deculkom 🙂 ale prežili sme to a je to fajn.
No ako sa máte???? úribudla ďalšia tehulka???? a vy tehulky ako tehulkujete???

odkaz pre lossika : žena kde si???? žiješ???

bershka
11. aug 2009

ahojte.

baaabyyy pomooooooooooooooc, ta nasa sa furrrt skrabe. ale zistila som, ze je to len ked sa jej chce spat. nevie sa ulozit a reve a sriabe si hlavu jak dilino. mam ju nechat vyrevat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre