Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lolka
13. aug 2009

no skoda kika, ale este sa tam chod mrknut 😅 dufam, ze nieco zozenies.
mne sa dnes snivalo, ze som uz mala velke brucho - bola tak 2m.pred porodom, potom zrazu rychlo porodila a nemala nic nachystane pre babo....strasne stresy som zazivala - babo na rukach a ja doma nic 🙄
som zvedava kedy ma chyti nakupna horucka 😅 😀

lolka
13. aug 2009

lius, a vy nemozete chodit von ? 😕 a preco ? mas rizikove ? ved si domenko,mas klud a pohodicku nie ?

trpezliva
13. aug 2009

lia myslela ze po narodeni malej kedy jej doktor dovoli ist von..
ja pojdem urcite co najskor..ak teda nebude -15 stupnov.....ach, ten december 😖 ☹ 😒 .

trpezliva
13. aug 2009

citam po sebe ze co som napisala o 19:38..ze slak porazil.... 😎 to som ja, Madarka 😀 😝

lia
13. aug 2009

teraz myslis loli ci po porode??teraz vysokorizikove tehotenstvo 😖 ale chodim ,sak by som sa zblaznila
kika 😀 sak zuzka ti urcite rozumie 😀

emily3
13. aug 2009

Ahojte dnes sme boli u mamy ,mala narodeniny, tak sme sa tam vsetci stretli a mali sme " obzerstvo" tmolili sa tam vsetky deti, teda okrem prazdninujucich 😀 , ale aj tak nas tam bolo dost.
zajtra idem rano do tej " uzasnej" poradne 😝 na porid to este nevidim, niekedy by som to uz chcela mat za sebou.

lolka inak ani mne stale nedchadza ze budeme mat dalsie babo, tiez sa mi to zda take neskutocne 😉 😀 , ale tesim sa na ten den. a tie sny to je normalne pre tehulky, mne sa snivali, ze sme prisli z porodnice a mala som cudzie dieta, tak sme sa vratili a narobila som tam poriadny bordel, ze ako nam mohli vymenit dieti, jeho mamu sme nasli a le nase babo bohuzial nie ☹ ..tak to bolo dost brutal.

lolka
14. aug 2009

lius, ja som to pochopila, ze teraz moc nemozes chodit von.....uz chnapem 😀 no, v zime je to s prechadzkami novorodeniatok asi horsie ako v lete 😖 ved uvidite ako bude vonku....

emily, mne sa zatial sniva, len tej jeden "typ sna" - co som pisala vyssie 😀 mozno sa to bude castom stupnovat a nakoniec to uz budu len same koniny 😀

emily3
14. aug 2009

ahojte uz len 20 dni: stale som kinderko 😉
rano som bola v poradni, vytrepala som sa na na tu 6:30 na monitor, skoro som tam zaspala a potom cakala na 9 do poradne..aspon som bola prva...vyzera to fajn, otvorena na 1, dieta klesa a klesa..tak uvidime, mozme cakat kazdym dnom...no ale kludne este to moze by t o tie 2tt. ( aj s Misom som tak chodila) tak uvidime, inac za posledny tyzden mam o 1kg viac. ako som nepriberala cele teho teraz to leti, alebo je to este pozostatok z vecrajsej "obzerstvo party" 😅 a uz nevladzem...ideme si s Misom pospat ( opiciak maly nechce spat)
a vecer idem na rande s muzom, len aby sme neskoncili v porodnici 😅

cucuska
autor
14. aug 2009

ahojte. No emka je chorá, máme veľký kašel, celý deň len polehujeme a ani radšej nerozpava lebo ju bolí hrdielko

lolka
14. aug 2009

emily, vy ste to s muzikom zobrali nejako opacne, najskor mate deti a potom randite 😀 😀 tak si to uzite a do nemocky pojdes buduci tyzden 😉

cucus, prajem emke skore uzdravenie, chudatko male ☹

ja od dnes opat ficim na Torecane (cipky proti zvracaniu), tak som sa konecne najedla - a aj s chutou 😉 ved uz by som mohla aj nieco pribrat, nie len chudnut 😒

lolka
14. aug 2009

ked som tu, tak tu nikto neni 😖 tak idem teda vencit hafana....

petruci6
14. aug 2009

caute tehulky,ako sa mame? krasne vam tie tt pribudaju 🙂
ja som sa vcera bola vyvencit konecne prvy x od porodu som bola na koncerte Desmodu
mame tu 3 dni trhy,tak vcera sem prisli hrat aj s Komajotou
vecer som lindusku okupala a uspala ako zvycajne a odisla som
moje zlaticko sa ani raz nezobudilo,zlata,nechala maminku vyvetrat sa 😀
ale bolo perfektneeeeeeeeeeeeeeeee,zopakovala by som si to
teraz ju zobrali nasi von medzi stanky,som zvedava co jej nakupia,domov sme sa vracali ovesany balonmi Hellou Kitty 😀

lolka
14. aug 2009

petru, tak to si si pekne uzila 🙂 linduska je zlata, ze ta takto nechala si odychnut 😉 treba ju na to zvykat, aby si si mohla obcas vyjst niekam von.

ja som sa prave napraskala chlebom vo vajicku s rajcinkou, som na to dostala strasnu chut a teraz ledva fucim 😅

petruci6
14. aug 2009

to bolo moje oblubene jedlo v tehu okrem broskyn 😀
uz mam vyskusane,ze ked mi vecer zaspi tak do polnoci vydrzi spinkat potom uz kojim kazdu hodinu 😝

zuzkaprofant
14. aug 2009

cafte moje bolo rybky v plechovke 😀 😀 dievcata aj vase babatka v3 mesiaci sa tak spanovali na rukach , musim ho pevne drzat bo az mostik robi tak chce vsetko vydiet normalne sa prehyna az mam strach a smejeme s auz nahlas a okulaare mi bere uz 😀 😀

petruci6
14. aug 2009

je to sikulko 😉

petruci6
14. aug 2009

zuzi a kde mas album? 😕

habibi78
14. aug 2009

yon, petru, co vase albumy, haaaaaaaaaa???

petruci6
14. aug 2009

sa robis so 4 fotkami co?????? 😀

habibi78
14. aug 2009

petru, dobrá som, čooooooooooooooooooooooooo??? 😀

petruci6
14. aug 2009

super 😉

habibi78
14. aug 2009

prišla som na mesiac k našim, kedže ich celý rok zanedbávam..... tak si to vychutnávam 😀
drahý zdrhol na dovču so staršou nevlastnou dcérou, takže slamením...... 😀 😀

petruci6
14. aug 2009

a kde su vasi?tak si aspon na chvilu odpocinies od gazdinky domacej,aj malicku ti postrazia,nie? 🙂

habibi78
14. aug 2009

zdrhli do USA, mali sme ísť aj my, ale podla mna nemá význam tahať dieťa tak daleko, a ešte v čase prasacej chrípky..... podla mna skôr ako v 5 rokoch nemá význam ani Disneyland, ani nič v USA..... na to má času malá dosť na podobné aktivity.... 😀
zatial jej musí stačiť čerstvý morský vzduch v Egypte..... 😀
doma je super, všetci sa tu trhajú, každý chce strážiť malú, aj sestra s rodinou, aj brat.... nevarím, neupratujem, oddychujem..... parááááááááááááááda...
no a konečne aj cez internet mám čas riešiť niečo okolo svadby...... 😉
Desmod bol dobrý, že? 😵

petruci6
14. aug 2009

jasne boli super

a kedy bude svadba? saticky uz mas? daj link ake sa ti pacia 😵

habibi78
14. aug 2009

svadba bude 29.5.2010, zatial máme len hotel Kamila a farára..... nič viac....
na MS mám album, ale nič v nom dokopy nie je.... čakám na kolekciu šiat 2010, ktorá bude v Nicole v novembri....
no ale vizážistku, kaderníčku, fotografa, kameramana, DJ už viem akých chcem, len sa nieviem dokopať vyzistiť, ako sú na tom s časom vtedy.....
😠

petruci6
14. aug 2009

hotel Kamila super vyber 😉 kamoska sa tam vydavala a ma perfektne fotky
zistuj co najskor aby neboli rezervovany
niektorym hrabe uz rok dopredu vsetko vybavovat

habibi78
14. aug 2009

petru, šak ja som začala vybavovať tento rok v januári, že svadba bude v septembri...... prdlajs, hotel obsadený, kadernik, vizažistka, fotograf a kameraman sa mi len smiali..... skoro ma šlak trafil.... ani by mi vo sne nenapadlo,že budem svadbu riešiť rok dopredu!!!! Mylsela som, že za pol roka to zvládnem.... 😀
inak, kamilu sme rezervovali teda nakoniec v marci 2009 na jar, leto 2010, mali volnú poslednú májovú sobotu, potom až august..... ist das normal?????? 😠

petruci6
14. aug 2009

a ze sa ludia nezenia a nevydavaju!!
kokso to keby som chcela zbuchat do mesiaca svadbu tak hrozi iba mestsky senk ci co? 😀

mirip
14. aug 2009

ahojte, sorry že vám sem leziem ale ak pánbožko dá o pár týždňov som u vás, pozerám že ani vy nespíte, no neviem ja som asi ná tehula ako ostatné, všetky len vyspávajú a sú stále unavené, mne ani nohy nepuchnú ani unavená nie som sa stále prehadzujem v posteli niekedy do jednej niekedy od tretej a potom ráno neviem vstať normálne sa zobudím tak okolo desiatej a mám blbý pocit že som malú ukrátila o raňajky, ale nechápem v prvom trimestri som spala a driemala na každom kroku a teraz neviem spať, asi som ozaj iní tehula ako ostatné 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre