Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lolka
3. jan 2009

ahoj magdi, dakujem a aj ja vam prajem vsetko dobre v Novom roku 😵

lius, no, nie vzdy jej to umyjeme, ale ona s tym problem nema. len vonku ked je sneh a aj sol, tak ju to stipe 😒

mm1
3. jan 2009

ďakujeme Peti....

a čo dievčatá, čo nové u vás???? ako sa máte??? ako ste silvestrovali???? Natálka sa zobudila o 1.30 a 1/2 hodku sa tvárila že je vyspinkaná, ale potom spala ďalej

lia
3. jan 2009

my umyvame nele stale labky,to by som musela kazdy den vysavat a umyvat a to urcite nemienim 😀
da sa to magdus,vsetko v pohode.ako sa ma Natalka??co mate nove??

mm1
3. jan 2009

natálka má 6 zubov, lozí nám a pomaly sa stavia na nožičky a chce chodiť.... tak uvidíme.... Inak je to naše zlatíčko..... stále sa smejká a stále je taká do pohody... za posledné dva týždne spravila toľko pokrokov, že až....

lolka
3. jan 2009

my sme silvestrovali s kamosmi na byte, bola uplna pohodicka s ovladacom v ruke 😀
uz robim, tak mi skoncil veget, ale inak nic nove 😵

lius, musim priznat, ze mne sa nechce kazdy den jej umyvat labky ....a preto casto vysavam 😒

lia
3. jan 2009

teraz bude najzlatsia 😵 😵
my sme boli v podniku 🙂
my ju umyvame stale,mam z toho lepsi pocit 🙂
loli a ako sa ti lubi v praci??odkedy robis??magdi,ty sa tak skoro nechystas do prace,nie??

lia
3. jan 2009

magdus,Natalka je krasnaaa 😵 😵 na spapanie 😵 😵 uz chodi na nocnik?? 😕

lolka
3. jan 2009

magdi, vidim, ze ti Natalka pomaha aj v kuchyni 😀
v praci sa mi lubi, mlady kolektiv, ale mam za sebou len 4 dni, tak uvidim ako bude dalej 😕 zatial som spokojna. a ty ako s robotkou ? nemala si uz koncit ?

mm1
3. jan 2009

nie nie, to sa nám na nočníku podarilo raz, inak z neho vždy zlezie, a rada sa s ním hrá,,,,
do práce sa chystám od septembra.... ak sa nič nevyserinká.....
teraz som pridala nové fotky....

lia
3. jan 2009

nieee,nemala,nas sef az za pol roka pochopi,ze mame euro uz 😀 😀

lia
3. jan 2009

a druhe este nechces magdi??preco uz ides do prace??

lolka
3. jan 2009

lius, mas vsimaveho sefa 😀
magdi, tak skoro ? nechces byt dlhsie ? malu date do jasli alebo k babke ?

lia
3. jan 2009

loli,ip 😉

lolka
3. jan 2009

lius IP 😉

lia
3. jan 2009

poslane 😉

mm1
3. jan 2009

nie nie, Natálka bude s babinou, teda mojou maminou... bude mať 1,5 rocka, takze fajn...
a druhé??? nie to zatial neplánujeme....
Užijeme si ešte spoločné leto, a potom sa vrátim do práce...

svetluska.p
3. jan 2009

ahoj sojky, asi som ziadnu z vas nestihla, co?

petruci6
3. jan 2009

ahojte,
tak mi sme dnes mali hroznu noc,celu preplakala a ja s nou od bolesti z kojenia
dnes uz jej isla iba sama krv,tak sme rychlo kupili sunar a stiahla celu flasku a hned bola spokojnejsia,chuda moje,tak teraz rucne odsavam,aby sa mi nezapalili a davam jej vypit aj moje mliecko a ked nestaci,spravim jej aj sunar,ale hned na nej vidiet,ze je to rozdiel,ako ked sme sa obe trapili s tym kojenim
v pondelok idem na vyber stichov,tak sa tam poradim co robit,lebo nic nepomaha,ani maste ani klobuciky na bradavky,nic,asi budem odsavat a davat jej to vo flaske
takze to su teraz nase problemiky,inak dnes sme kupkali a uz 4hod spinka a nevieme ju zobudit na papanie 😅
konecne ma plne brusko

bambi7
3. jan 2009

peru este raz gratulujemmmmm 🙂 mala je krasna

petruci6
3. jan 2009

dakujem moja 🙂
ako sa citis?

bambi7
3. jan 2009

ja fajn dakujem.....
a ako po cisarskom ?da sa?

lia
3. jan 2009

petru,nevie ti nejaka mamicka pomoct?? ☹ chudatka moje ☹
ale netrap sa,aby si nestratila mliecko,viem,ze je to urcite na nervy,tak rada by som ti pomohla,ale nedokazem ☹

mm1
3. jan 2009

petruci v prvom rade gratulujem k Linduške... a nekupila si si tie klobúčiky???? cez ne nechce papat????

ahoj svetlus....🙂

svetluska.p
3. jan 2009

liusa, caau! asi som neviditelna, ci co?

lia
3. jan 2009

ahoj svetlus,bambi a peti,aj som vas zabudla pozdravit 😅 😀
pomaha ti mamina peti??
svetlus,ako ste silvovali??

bambi7
3. jan 2009

cafte 🙂

mm1
3. jan 2009

petru teraz ma napadlo, ze v nemocnici nam vraveli ze na zapalene bradavky velmi pomaha ak posekas kapustne listy,,,, studene a prilozis na to,,,, tak vyskusaj.....

lia
3. jan 2009

viditelna svetlusa 😀 no ako??vypraaaavvvvaaajjjjjjj,som ti stihla poslat sms aj so skrizenymi ocami 😅 😀

lia
3. jan 2009

boze,to musi byt strasna bolest,mas ich jak pamela aspon petu?? 😀

lia
3. jan 2009

na kde si včul??? 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre