Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

mm1
3. jan 2009

lucim: NESLA BY SOM!!!!!!! mate nieco neobvykle v rodine??? nejake postihy, alebo tak????? ak nie, naco do seba sparat.... ako vysli AFP testy??? v poriadku????? potom nevidim dovod, vek nie je rozhodujuci pre danu vec.... moja teta rodila ked mala 38 a tiez jej vraveli, a nesla a vsetko je ok...
a koľko je takych žien... a prave, ked mame za sebou missed a druhe babo je vytuzene.. 🙂

lucim
3. jan 2009

mm dik 🙂 v rodine geneticke choroby nemame, aj ked je kopec cukrovky a srdiecka a tak .... na AFP idem az 22.1. .... kdesi som nasla, ze uz len tym kolko rokov mam mam blby pomer rizika ... a je to len blbe statisticke cislo ... si myslim ...

lia
3. jan 2009

a co sa moze stat tym amnio??to je odber plodovej vody,nie??
preco potom nechces ist??ved aspon budes kludnejsia,nie??ale nechcem radit,len sa informujem

lia
3. jan 2009

ideme hrat karetky,dzte palce,nech vyhram 😀

mm1
3. jan 2009

statistika, je mnoho vypočtov o x neznamych a nic nedokazuje..... a pokial nic nemate v rodine, vobec by som sa tym nezaoberala..... a rozhodne by som pockala na AFP vysledky... a potom sa rozhodla..... a kolko mas tych rokov???????

lucim
3. jan 2009

magdi, som 35 rocna tehotna pubertacka 🙂
lius drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, vyhraj 😀 .....
lius - 1%riziko potratu u amnio.

evelyin
3. jan 2009

Ahojte babulenky, všetko dobré v Novom roku prajem všetkým.
Petruci blahoželám k Linduške, tak už to máš konečne za sebou. 😉

mm1
3. jan 2009

no tak zasa 35 je tusim prva hranica na amnio... a su i starsie mamicky..... rozhodne by som cakala na vysledok AFP a potom sa rozhodla......

lius, pekne hraj a vyhraj... 🙂

lante
3. jan 2009

Lucim zvažuj to až po výsledkoch z amnio.dovtedy sa tým nezaťažuj........a pokiaľ NT vyšlo O.K. tak myslím, že aj amnio bude O.K.

mm1
3. jan 2009

Ahoj Eve, ja odpadnem, ze si tu 🙂 🙂 🙂

lucim: suhlasim s Katkou...... nelam si hlavicku a pockaj na AFP vysledky...

lucim
3. jan 2009

lante diiiiik, mas mysli AFP, ze? 🙂
magdi, lante, tak to asi poviem aj doktorovi .... rozhodnutie bude po vysledku AFP. a skor nie ako ano. 🙂
ahoj eve.
kociciky, idem vam pokukat babuliatka v albumikoch. 😉

evelyin
3. jan 2009

A to snáď nie. 😀 Čo máte nové? 😕

emily3
3. jan 2009

ahojte..lucim moja svagruina bola teho tiez v 35 a dr. jej odporucil amni..ale odmietla...a ma zdrave dieta.
a aj ked pojdes a dozvies sa ze babo bude postihnute das si ho vziat? a co ked sa pomylia ?( co robia dost casto..) a je tu riziko ze mozes potratit, nie kazda zena do dobre znasa, a mozu nejak zle rypnut do teba a bude to...
ja by som nesla..a tie AFP testy sa mozu tiez mylit...mozes mat trosku ine hodnoty, ktore budu pre teba norma, ale do tabuliek doktora sa nezmestis a mas to...no neviem to je moj nazor.
drzim palceky

ahoj lante mamina 😀 😀
mm1 teba tu vidiet...ahojtko ako sa mate?

loss
3. jan 2009

🙂 😉 🙂 zel.m st.stny novy rok vsetkym 😉

lucim
3. jan 2009

mmka, natalka jekrasny smejko, hotova modelka, slniecko na kazdej fotke 😉
lante ... vilik je iny vymyslavec 😉 maly fesak a frajer 😉 A Som cakala, ze ci pri tych fotkach z bobami nebudes mat cvaknutu aj tu rozbitu pusinu 😉 juuuj, si viem predstavit, ako si ho maminka objimala a ukludnovala.
emily si zlata, diiiiik 😉

evelyin
3. jan 2009

Ahojky Lucim, asi sme sa tu nestretli čo si tehu, tak ti veľmi blahoželám k tehu.
Môj názor je, že tiež by som nešla na amnio.

Ahoj Lossíček, dávno sme sa "nevideli". Malá už je riadna kočena 🙂

lucim
3. jan 2009

lossiiiiiik, aj tebeeeee .... 😉
a vobec, nezabudla som vam ja zazelat krasny rok a vesele babatka a rodinky? tak teraz. 😀

lucim
3. jan 2009

evelin dakujeeeme.... a pisem si ciarku do statistiky nie 😉

lante
3. jan 2009

Hohoho, čo je to dnes za večer? Samá stará partia 😀

stankatt
3. jan 2009

Ajojte 🙂

mm1
3. jan 2009

takže čo máme nove???? no lozíme, pomaly sa staviame na nožičky, máme 6 zubov, dobrá nálada nás neopustila a rastieme ako z vody.... za chvíľku nosíme 86, pretože sme straaaasne dlhý....
a máme sa strasne fajn.....

ahoj Táni🙂 aj vám s nelinkou šťastný nový rok.

lante
3. jan 2009

No čo píšem 😀 , kto nám tu ešte chýba 😎

mm1
3. jan 2009

strasne super je tu dnes 🙂))))))))

stankatt
3. jan 2009

Lucim pis si dalsiu ciarku k nie 😉

lucim
3. jan 2009

stani ahooooj, zapisane 😉

cucuska
autor
3. jan 2009

ahojte ale vás tu je. malá je chorá má angínu, a 39 horúčky, už dva dni som taká uťahana. inak fakt tento rok začiname perfektne

mm1
3. jan 2009

ahoj cucus, prave som na teba myslela, ze ti tuk sms, ze ako sa mate....
no teda... a kde sa mala nakazila.... ste na antibiotikach???? chuda, dufam, ze to rychlo prejde... a potom sme si to odskakali za cely rok a bude uz len pokoj,

evelyin
3. jan 2009

Magdi tak to je super že sa Vám tak darí, ani sa mi nechce veriť, že je už taká veľká.
Keď Vám kontrolujem albumy keď sem nakuknem, tak normálne nechápem.

Lante tu ešte chýba ľudí: Cucuska, Svetlus, Veva a Smejko, ale určite som na niekoho zabudla.
Veď nás bolo ako hadov. 😀

stankatt
3. jan 2009

moja mala prave papa, tatuldo jej dava- sak ked mama je na nete 🙂 . A potom by uz mohla aj spat 🙂

mm1
3. jan 2009

jáááj so spinkaním večer je to u nas sranda... kolkokrát spí pomaly ocino alebo mamina skor nez Natálka.....

eve, myslela som na teba, ako sme boli na chalupe, ze co nové u teba.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre