Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

mm1
3. jan 2009

a ani vedvieska tu asi velmi nechodi ze????

lucim
3. jan 2009

cucuska, ahoj,dufam, ze vam to a lahko odide 😒
eve svetlus tu bola predchvilou a cucusku tu uz mame ..... zostava takmer kompletna 😉

cucuska
autor
3. jan 2009

eve už som tu tu tu tu- np je tu toho vela , malo to moje krsňa a dnes osm volala s kamozkou do NR a jej obe deti to mali a druhá to má tiež z PE. takze baby bacha je to rozširené aj s Črevnou chrípkou. aj moja deckárka to vravela. len nech to už prejde. a ako sa máte?

stankatt
3. jan 2009

tak malu som praskla do postielky, ale vypada to na dlho 😒

cucuska
autor
3. jan 2009

lucim ďakujem aj ja v to dúfam. Ako ste Silvestrovali? My srandovne. Emka s ockom zasali o deviatej a maminka sa do dvanastej učila na skúšku, ktorú mala včera. Takže perfektný Sivester 😎

stankatt
3. jan 2009

Zeby to bolo dnes bez placu? 🙂 🙂 🙂 Malinkaje nejak potichu- jupiiiiiiiiii

mm1
3. jan 2009

tak ja dufam, ze sme si to odbili minuly rok, ked sme boli tyzden v nemocnici.... ☹

cucuska
autor
3. jan 2009

kde ste?
Naša Emuška nemala nikdy problém so zaspávaním, je spachtoš po maminke a podľa mňa to je z toho, že maminka celé tehu prespala a preležala v posteli, takže sa jej to páčilo už vtedy a teraz v tom pokračuje 😀

lucim
3. jan 2009

cucus ako dopadla skuska? gratulujeme?
my sme silvovali u nas, kedze sme zrusili kvoli mojmu tehu pobyt v penzione a vodnom svete ... prislo 5 ludi a bola pohodkova obyvackova zabava, aj sa tu tancilo. 😉

mm1
3. jan 2009

stani to je super, ze ti spinka sama... Natalku musime uspinkat aby spala...

stankatt
3. jan 2009

cucus, sama tomu nerozumiem, ked som bola tehu prespala som cele dni a noci... Som cakala, ze aj mala bude taka... A nic.

lucim
3. jan 2009

hihi ja mam este stale spavu nemoc, uz treti mesiac, dnes som prespala pol dna ... ale bol to prvy den cez sviatky, co som nic nemusela chystat, ani byt na navsteve ani mat navstevu 😉

evelyin
3. jan 2009

Ahojky Cucus, telepatia či čo? 😀 Ako sa máte? Čo škola?
Ti poviem, skoro si závidím že sme zatiaľ sami, keď sa na Silvestra tak nudíte. 😅 😀

lante
3. jan 2009

Stankatt, my sme doteraz spali iba jednu noc celú. Inak štandard je 2-3x za noc k Vilíkovi vstávame.....naštastie iba napiť čajíka dudku a on pritom nezvykne ani oči rozlepiť....ale vstať skrátka musím.......

A zaspávať sa naučil asi až v 4 mesiacoch štýlom, položíme, božtek, napiť, dudku a odchádzam. Nechávam mu zasvietenú lávovú lampu.

mm1
3. jan 2009

eve: no nas silvester podobny ako u Cucus, akurat ja som sa nemusela ucit..... ale citala som si noviny, kedze v bedni nic nebolo.

lante
3. jan 2009

Lucim spinkaj kým môžeš 😀

Idem babuľky...do sprchy a potom asi do hajan....no možno zakotvím ešte pred telkou 😀

lucim
3. jan 2009

lante dobruuuuuuuuuuu 😉

mm1
3. jan 2009

lante dobru nocku.....

cucuska
autor
3. jan 2009

eve ahojček. No škola stále stojí, škúsku som spravila a teraz som akurát dopísla seminárku ešte ju idem vytlačiť a hotovo. a od zajtra sa užim zas. 10. mám ďalšiu a tak vlastne celý január.
stanka - no to bol len dohad xixixi 😀 Emka je proste od malička spavá, ona mi keď bola malinké babo tak spala stále ani odfotiť sa nám ju poriadne nepodarilo s otvorenými očami lebo len spinkala.
lucim aj ja som dnes konečne bola celý deŇ DOMA A nik u nás nebol.

evelyin
3. jan 2009

Dobrúúúúúúúúúú nocku 🙂

mm1
3. jan 2009

cucuska: tak gratulujeme ku skuske, a dufam, ze Emka bude na narodeninky zdrava ako buk....
inak uz mame tiez 6 zubov... lozime a zaciname sa stavat... akurat mala nechce papucky..... dava si ich dolu a neviem, co s nou.....

lucim
3. jan 2009

cuc gratulujem aj ja 😉
magdi, tak jej skus dat lodicky, mozno sa jej budu viac pacit ako papucky 😉 alebo lyziarky? 😉

cucuska
autor
3. jan 2009

baby ja som sa asi ešte nepochválila. Pred Vianocami sme začali chodiť 😀

mm1
3. jan 2009

no dobry napad..... skusa si ale moje papuce... tie ju zaujimaju, ale jej nie. 🙂

cucuska
autor
3. jan 2009

MM1 no tvoje sú oveľa zaujímavejšie no uznaj 😀 pošlem jej aj moje 42 ak chce 😀 😀

emily3
3. jan 2009

Ahojte..
cucuska gratulujem ku skuske..ja sa trapim a tvarim ze sa ucim, ale nechce sa mi 😒 ..snad to nejak spravim. a gratulujem ku prvyk krockom..a teraz to zacne, z krasneho babatka sa vykluje maly objavovatel a bude vsade strcena a hlavne tam kde by vobec nemala byt..

Inac nas Misko vcera dobral antibiotika a dnes pre zmenu zacal grckat, vcetko co vypil...teraz spinka a modlim sa aby mu to preslo, babatko moje.

ahoj keikei 😉 😀

mm1
3. jan 2009

no tak to by sa potesila....

no dobre babulky, utekam pod sprchu a bud pozriet TV, alebo si niečo prečítať...

tak pápá som rada, ze sme sa tu všetky stretli....

zajtra sa ukážem....

evelyin
3. jan 2009

Emily kde je Keikei? Ja som asi slepá, nevidím ju, ale véééľmi pozdravujem, vedela som, že sme na niekoho dôležitého zabudli. Posielam pozdravy a pusinky aj Táničke a Natálke. 😵

Cucus, ty mas nohu 42 ? 😀 K tomu sa nepriznávaj.. 🤐 😀 😉

emily3
3. jan 2009

aa tak som zase bola na zlej strane 😅 tak zdravim dodatocne a snad sa aj ukaze... 😀

nas misko prenasa vsetky topanky po byte, vlezie do kazdej krabice, vyhadzuje veci zo skrine a potom sa do nej schova, a vseeeetko opakuje po svojich surodencov a aj to co nema..uz je z neho veeelky betaaar.

cucuska
autor
3. jan 2009

eva pssssst 😀
Babule je mi tu s vami dobre až perfektne ale idem do hajan. Idem k tej mojej malej. zas teplotuje. Prajem Vám krásny večer a pokojnú noc.
DOBrúuuu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre