Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lante
4. jan 2009

Zuzka, myslíš, že sa bude dať dohodnúť s dokim na cisárskom? V SR sa to nedá.........musí to scháliť primár gynekolog. odd. ak to má byť plánovaný cisarák.

Ste toho pokúpili 🙂, tak hoď fotos 😉

lia
4. jan 2009

pekne ste pokupili zuzi 🙂 nafot 😉
a preco chces cisarsky??

bershka
4. jan 2009

ahojte kočice.
ako? ja som dnes bola s drahým v ba dokúpiť všetko potrebné pre krasavicu. okrem kočíka máme temer všetkooo. juchúúúú.
ale zato nohy ma bolia jak šlak.

lia
4. jan 2009

ahoj susula 😀
aky kocik chces bershik??

lante
4. jan 2009

Bersh, a čo ste pokúpili?

zuzkaprofant
4. jan 2009

hej tu sa sama rozhodnes a ze moj doky nie je proti cisarskym, no ja vam poviem ze ma chyta panika som neverila ze ma tak chyti v noci spat nemozem bo rozmyslam nad vybavickou ze co kupim a ze kolko co stoji a teraz asi budem rozmyslat nad porodom ☹

ja asi nevytlacim babatko ja a bolest nie sme dako za jedno ja som panikarka a to vedia vsetci okolo 😀 😀

inac vam poviem ze som nemyslela ze ma tak skoro chytia take pochybnosti v obchode som revala lebo moja svagrinka mi nakupila na co som povedala jeeeeeeeeeeee ake pekne tak som revala jak blba 😀 😀 o moja svagrina tiez 😀 😀 tak v sobotu plakali sme vsetci 😀 😀 dnes sme dostali postielku od znamych novu zadara tak som si tiez poplakala lebo som myslela ze nam nik nic neda 😀 😀 tak vybavicka nakupena uz len kociarik a len aby vsetko bolo v poriadku

emily3
4. jan 2009

zuzka jeeeeej tak sa vytesujete..a porodu sa neboj, najlepsi je prirodzeny, skor sa zotavis ako pri cisarskom..to je opacne..pri prirodzenom mas bolesti pred tym a potom je to "pohoda" a cisarak mas bolesti potom...tekze ak mozes chod prirodzene a hlavne sa toho neboj, vela robi psychika mamicky, prezilo to kopec zien pred tebou ( aj niekolko krat 😉 ) a nie si ani prva a ani posledna...a mas na to este cas, tak nestresuj... 😉 😀

Bersh tak ti gratulujem k vybavicke. ake cisla ste nakupili? ( babatka rastu veeeelmi rychlo ) 😉

lante to si mala riadne brusisko uz v 8tt, tak teraz sa musis uz kotulat... 😉 aj ja chcem....

lante
4. jan 2009

Emily ja som nikdy nemala ploché brucho 😀 Ale je iné ako pri Vilkovi................pri každom si mala iné?

bershka
4. jan 2009

lia: ja ti dám susule... 😀

kočík asi chicco, neviem, ešte sa dohodneme s drahým

lante: všetko možné, od komody po utierky na riťulu. minuli sme skoro 20 000, do eur to prerátať neviem 😀

bershka
4. jan 2009

emily: no ja furt kupujem všetko väčšie až som zistila, že nič mini do pôrodnice nemám 😀

bershka
4. jan 2009

zuzka: ty choď hrať do telenovely, tam plačú furt 😀 😀 😀 😀 😀

bershka
4. jan 2009

lante: ty už 17 tt? ja skapem, aj zuzke to tak letí.. vy dve ma ešte predbehnete.
ja sa cítim už jak slonica a už to chcem mať za sebou. nemôžem spávať a bolí ma všetko

lia
4. jan 2009

odfot sa bershik,uz som ta dlho nevidela 😉
susula a hotovo 😀

zuzkaprofant
4. jan 2009

beska ty chces povedat ze stebou tehu nic nerobi nie si citlivejsia?kolko si uz pribrala ja uz asi aj 10kg 😀 😀 na mna sa to lepi dako priberam z nicoho to asi v rodine ostane moja mama pribrala pri bratovi 22kg 😀 😀 ja uz sa sama ani neobujem neohnem sa 😀 😀

emily3
4. jan 2009

lante...pri Monike mi islo dosirky : hovori sa ze dievcata idu do sirky. a ti dvaja , mi brucho islo dopredu....

zuzka ja som taka citlivka, placem pri kazdej blbosti, nemozem pozerat filmi kde sa ublizuje malim detom a rodinam a tehotnym, to priam neznasam...

bers no to este par tyzdnov vydrz a potom budes na to len spominat 😉

bershka
4. jan 2009

lius: šak mám nové bandéra v albume. ale pofotím aj veci a dám ich sem.

zuzi: so mnou tehu robí len to, že som mimoriadne podráždená a vraciam 😅 das ist alles

lante
4. jan 2009

Hej naprríklad Bersh budeš spomínať nato, že si si mohla zobrať mimčo so sebou a ono neprotestovalo 😀

zuzkaprofant
4. jan 2009

tak u mna opak ja ani nie som tam castejsie nervna ako pred tehu len som taka citliva placem ale co uz aspon sa odvodnim tak ked cikat nemozem 😀 😀

lante a ty ako sa mas byva ti zle=

lante
4. jan 2009

zuzka, už konečne mi nebýva......bolo mi do toho 12tt

zuzkaprofant
4. jan 2009

tak to je dobre mne bolo do 5mesiaca, aj teraz mi je tak niekedy zle na casy jem decke porcie nezjem ani polovicku co pred tehu a som v kuse plna ani decko vody sa nevopcha a to mam vela pit 😀 😀 ale aspon uz nevracam 😀 😀

tribitka
4. jan 2009

ahojte babule, tak my sme už konečne doma, boli sme 10 dní na východe, Boooooooooože, som prejedenáááá... prajem šťastný nový rok oneskorene všetkým 😵
tak sa teším, pripravujeme už Sofi oslavu na 1.narodky...... ale to letííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀

trpezliva
5. jan 2009

Ahojte. Lante, takze do konca tehu sa da kojit, fakt??? Neviem si totiz predstavit, ako by Lili zaspala bez toho, aby predtym mala cicik..(ja jej dam papat, potom sup do postielky a tam sama zaspi) u nas to inac nejde. Snad z toho postupne vyrastie. 😝 .
Petru, tak som rada, ze bradavky sa hoja...huraaa...takze teraz len postupne prikladaj a najdi si tu naj polohu..ja som zo zaciatku kojila hlavne v lahu..
bershka, takze ty si teraz na rade....uz sa tesssssiiim ako budeme prezivat tvoj porod online 😀 .
zuzka, ak mozes, chod normalne rodit, mozno budes patrit medzi tie stastne zeny, ktore sa rychlo otvoria a na dve zatlacenia bude babo na svete. 😵 😵
U nas snezi v Liscom..ako je u vas? Dnes nemame nic v plane. Vcera sme boli v auparku a maju tam suppeeer zlavy v Zare, este by som sa tam vratila, no nemam auto a peso sa mi nechce.

emily3
5. jan 2009

ahoj kika aj u nas snezi...Misko zase grckal celu noc vsetko co vypil..hlavne moje mliecko...asi som definitivne dokojila 😒 teraz zaspal, lebo detska boli hore uz od pol siestej...idem ich vyhodit von a trochu spratat byt ( po sviatkoch je hore nohami, lebo sme vsetko len vytahovali a nechali tak...).
kika a ty sa chystas na dalsie babo?😉

tribitka uz blizia prve narodeniny nasich raotlesti...jaky paradox, prve dieta, torta mega oslava darceky a teraz? chudatko misko nemame prenho este nic a manzel sa tvari ze nic neporebuje...(aj Vianoce boli, darceky dostal....)

no musim ist lebo sa tam pozabijaju....

trpezliva
5. jan 2009

neviem ci vam to pojde spustit, ale tu nas na chvilocku ukazovali hned na zaciatku tejto reportaze, ako bezime s kocikom..teraz som to nasla, tak som sa musela pochvalit:
http://www.ta3.com/sk/reportaze/108026_atletika...
😵

emily3
5. jan 2009

kika nemozem to prehrat lebo nemame na to program ci co... 😒 , inac klobuk dole 11km odbehnut aj s kocikom...moja kondicka 0 bodov...trocha pobehnem a uz fucim ako lokomotiva...

lia
5. jan 2009

dobre ranko 🙂

kikuuuusssss,aki ste tam zlati s Lilinkou 😀 vy ste boli urcite jedini s kocikom,ze?? 😀 kolkati ste skoncili??

trpezliva
5. jan 2009

ahoj lius..diiik..ukazuju nas tam len dve sekundy, ale vies kolko znamych sa ozvalo, ze nas videli v tv....skoro tolko, ako ked som bola v telerane na choduloch. 😅 hej, boli sme jediny s kocikom, ani som este nestretla maminu tu v BA ktora by behala s mimcom. skoda, mohla by to byt sranda, keby ze nas je viacej. ale teraz obcas behavam s takou rekreacnou bezkynou, ktorej tempo mi akurat vyhovuje ked ja tlacim kocik. inac by som sa pri nej nudila... 🤐
inac zase sme nevyhrali loto..uz ma to poriadne hnevaaaaaaaa 😠 😠 .
emily, ty mas kondicku inu pri tolkych detoch. a hej, planujem aj druhe...na Lili sme cakali dost dlho, tak mozno by sme mali zacat snazilkovat uz teraz, aby som otehotnela koncom roka alebo zaciatkom buduceho 😎

evitkamalicka
5. jan 2009

ahojky...tak my dnes mame za sebou prve povinne ockovanie + proti pneumokokom, takze Adamko dostal 2 injekcie, dufam ze vsetko prebehne hladko a nebude mat teplotu, inac vazime 6200g a meriame 65cm

cucuska
autor
5. jan 2009

ahojte babule. SOm totálne vyčerpaná. Malá je už podľa mňa lepšie ,síce chytila sopel ale teplota sa drzi tak okolo 37,5 až 38, viac to už nie, stále hnačkuje a v noci vracala hlieny. A ja? Ja som užtahaná,s malou mi nik nepomôže okrem muža, ale zarábať niekto musí,a babky sa na nás kašlú. Inak je mi fuk ak to niekto s mojej rodiny číta. A k tomu mám v sobotu skúšku. chce sa mi plakať ale nemôžem lebo malá by to cítila. No musela som sa vyrozprávať. nechcem vás sebou zaťažovať.

h0blinka
5. jan 2009

caute
lilly spinka tak som na chvilu nabehla
Ako sa mate?
Zuzka to chces naozaj cisarak koli bolesti? tak sa priprav ze ked sa zobudis mozes mat ukrutne bolesti 😖 u mna to bola hruuza a to bolest znasam celkom dobre. Predstav si ranu na maternici ktora sa stahuje, auuuu.. Ked sa predsa len rozhodnes tak asi radsej spinal (i ked ta potom moze hlava boliet) ale po brebrati z celkovej anestezy sa priprav na krute bolesti.

Cucuska to mi je luto. A papa Emuska? Lilly odmietala stravu vyse tyzdna ked bola chora, mala hnacku a horucky do 40 uz som sa bala ze ju daju na infuzky.
jooj uz sme hore

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre