Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

zuzkaprofant
7. jan 2009

berska este stale vacas chuda moje ja som len raz pred mesiacom a mi islo brucho otrhnut taka bolest to bola brusnych svalov 🙄

bershka
7. jan 2009

no tu sa robí 3D tak najneskôr do toho 24tt, lebo potom je veľké, ale všimla som si v telke keď dávajú nejaké takéto programy, tak tam majú ženy oveľa väčšie bruchá, tak aspoň ho budeš dobre vidieť.

bershka
7. jan 2009

zuzi: nooo furt.... posunulo sa mi to z 11:00 na 12:00

zuzkaprofant
7. jan 2009

jaj chuda moje mne stacilo vracanie do 5 mesiaca a hned ako som prestala grcat mam uz skoro 10kg navyse 😀 nema ani voda ako ist von neviem sa vypisat poriadne tak priberam a ked mi doky povie ze vela jem uz mu poviem svoje nech kukne ake velke brucho mam lebo minule mi povedal ze mam jest mensie porcie nechapem keby si videla nemky ake su tehulky ako slonicata a ja mam len velke cecky a brucho a troska sa mi ritka zvacsila ale to musi inyc by som padla do predu 😀

svetluska.p
7. jan 2009

bersi chcela som povedat, ze neposunulo, ze to mas na grcani letny cas...len som si uvedomila, ze letny cas je minus hodina do zadu...inak caute fesandy :D

zuzkaprofant
7. jan 2009

caf svetlus 😀

bershka
7. jan 2009

jeeej, ahoj, naša stratená svetluš....

jáááj, že by to bolo tým časom? 😀
zuzi: ja som pribrala už 17 kg a tiež neviem kde 😖

zuzkaprofant
7. jan 2009

vazne som myslela ze mozno 5 kg ked vracias a doky ti nic nevravel boj sa len usmiava ked mu poviem ze vela nejem ze mi nechuti 😠 😠

co beres na to aby si chodila na zachodik mne uz nic nepomaha

svetluska.p
7. jan 2009

bersi, 17 kg? to fakt? idem kuknut tvoje fotky....ako priberas ked stale zvracas?

zuzkaprofant
7. jan 2009

svetlus to tak telo dako sa teraz na zimu zasobuje 😀 😀 ja sa kazdy den vazim skoro ako blba a len krutim hlavou 😀

bershka
7. jan 2009

zuzi: ako proti zápche? zápchu nemám. veľa pijem ale tiež málo cikám, všetka voda sa mi zadržiava v tele, preto som jak slon.
no baby, zdvíham kotvy, ešte sa vrátim 🤐

svetluska.p
7. jan 2009

tak sa mi kychlo, az sa monitor rozkyval..

zuzkaprofant
7. jan 2009

no proti zapche mne nic nepomaha a ami voda mi nechuti vipijem denen tak 1,5 l niekedy viacej ja som stale plna zaberalo mi este magnezium a teraz ani uz to nie

svetlus ako sa mas co mas nove?

svetluska.p
7. jan 2009

kocky, proti zapche dobry recept:
susene slivky vecer nasypte do misticky a zalejte vodou. nechajte v noci postat a rano na lacny zaludok vypite tu stavu a zjedzte slivky..uvidite, ako vam zrychli krok!

zuzkaprofant
7. jan 2009

vyskusam svetluska dik za typ

svetluska.p
7. jan 2009

skus. slivky su prirodne prehanadlo.

zuzkaprofant
7. jan 2009

jas jem teraz marhule susene ale nic 😀

bershka
7. jan 2009

zuzka: alebo si trtni na lačno teplej vody. ja som celý život mávala zápchu, ale keď som otehu, tak to prešlo

zuzkaprofant
7. jan 2009

ja som do 5m nemala zapchu az teraz mne nic nezabera ja som zvykla mat aj pred tehu mne pomahal pobyh a kedze teraz nemam az tak vela pohybu nic mi nezabera ani ked zjem parky a na to jogutik 😀 😀 kavu nepijem na lacno tak tak idem len ked sa mu same chce a kedze mam aj viete co tak nemozem tlacik 😀 😀 no co uz vyskusame tie slivecky vo vode a poviem ci zabralo alebo nie

trpezliva
7. jan 2009

ahoj svetluska, uz si ma nasla aj na facebooku 🙂 .
aj liluske by sa zisli tie slivky... 😉

zuzkaprofant
7. jan 2009

kika necvicis jej s nozkami ci ako sa to robi aby islo lahsie 😀 😀 mne nasi davali hadicku za mala

vedvies
7. jan 2009

ahojte babenky,
prajem vam nadherny novy rok, nech je lepsi ako ten stary 😉

trpezliva
7. jan 2009

zuzi a nestala si sa zavisla na tej hadicke 😝 😀 ?
dosli sme akurat z behania, lili sa roztapa na koberci a ideme papat.
vedvies, dakujemeeee...aj vam tak isto vsetko naj 😵

smejko1
7. jan 2009

ahojte,

osobitne este svetluka a vedvieska, ved Vas som tu nevidela ani nepamatam. 😉

Babule, pouzivate niekto pre babo kvapky Sab SImplex?? nas maly ma vela vetrikov a bolia ho a aj kakanie ho boli...... ako mu pomoct? su nato tie kvapky? ???
ja pijem feniklovy cajik a cajik na kojenie.... ale neviem, ci mu to skor nepohorsuje???

tehulky - vy tak krasne ppriberate 😀 robite nam radost 😉 len sa kremikujte, aby vam nepopraskala kozicka ako mne ☹

stankatt
7. jan 2009

ahojte. cau smejiiii 🙂

lucim
7. jan 2009

ahojteeeee, smejko, kludne mu daj tie kvapky, ulavi sa mu 😉
stanka ty si z TT? niekedy ta vyspovedam, kde co najdem v tom meste .... je tam napr. nejaka predporodna priprava?

stankatt
7. jan 2009

cau lucim, som origos y TT a na taku pripravu som chodila aj ja. Je v materskom centre

smejko1
7. jan 2009

ahojte, a ako sa maju tie kvapky pouzivat? kupila som ich v nemecku a neviem ako sa pouzivaju.......

babule, ja sa teraz nerozisujem... mam tu nasich, ale ked mi odidu tak zas budem smutit a prilepim sa na nett 😉
tak aby ste si nemysleli, ze Vas ignorikujem ☹

lolka
7. jan 2009

ahojte 🙂
smejko, uzivaj si vasich ked su tam, aspon vam obskakuju nie ? mamina ti neporadila nejaky babsky recept na prdiky ? rada by som ti nieco poradila, ale neviem. ale zisti a potom sa budem ja informovat 🙂

lucim
7. jan 2009

http://www.nobelplus.sk/web/humanne-lieky/detai...
smejko. tu mas pribalovy letak v slovencine ... 15 kvapiek do kazdej flasky,,,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre