Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

emily3
11. jan 2009

baby dobre sa vas cita 😀 ale neprehanajte...
pravdu? tento cyklus sme to odflakli, teda ja..to pozorovanie a meranie ( predpokladala som ze este to bude neplodny cyklus 😅 ) a mala som to dostat pred vianocami a nic...a robila som si test a bola tam len /, tak som si myslela, ze sa mi predlzil cyklus a kedze tyzden nic, robili sme druhy test a ten uz bol //
a citim som citila, prenikol ma taky pocit ze budeme mat dievcatko v lete, tak uvidime ci sa mi to splni 😉

keikei
11. jan 2009

nikto tu nie ste?
emily ukáž sa nech podebatíme 😉 😉 😉

bianca
11. jan 2009

ahojte

emily3 gratulujemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

keikei
11. jan 2009

emily tak to bolo tak chtiac-nechtiac ? 😉
ty brďo, ja sa z toho stále ešte usmievam 😵

cucuska
autor
11. jan 2009

ja som tu tiež

keikei
11. jan 2009

aké preháňanie, dnes sa vidí len ojedinele taká viacpočetná rodinka .....
aj tvoja sestra má tuším 4 deti ?
emily môžem sa spýtať, koľko máš rokov ? ak nechceš nemusíš povedať 😉

keikei
11. jan 2009

ahoj cucuš aj bianca 🙂 🙂

emily3
11. jan 2009

xixixi ja tiez, nemozem uverit...chceli sme este dievcatko do praru ( nemozem ani napisat, ale tak skoro asi nie) ale nechali sme volny priebech..aspon Misko bude mat partaka, lebo Mon a Marek chodia do skolky a skoly..a doobeda je sam doma...takto budu dvaja...a aj tak si to neviem predstavit... 😅 😉 😵

bianca
11. jan 2009

keikei hojky

emily tisko zavidim

keikei
11. jan 2009

už vedia aj rodičia, či ešte nie?

emily3
11. jan 2009

keike sestra caka 5 v maji ( a tiez tvrdili ze uz " skoncili"). maju troch synov a dievcatko..tak uvidia co to bude 😉 , o mesiav budem mat 31

keikei
11. jan 2009

bianca, veď nasleduj emily .... už keď sa to tu tak pomaličky rozbieha s ďalšími kolami 😀

emily a aké pocity u teba momentálne prevládajú? jasné, že sa tešíš, ale nemáš aj trošku obavy, predsa 4 deti, škola a dosť malý odstup od Miška 😨

emily3
11. jan 2009

nie rodicom sme nehovorili, ale par ludi to vie...mame to poviem asi zajtra po ultrazvuku, neviem, ale svokrovcom to nepovemie...az kym to nezistia sami 😅 a aj tak sa to tak rychlo roznesie....
detom sme este nehovorili, pockame prve tri mesiace a potom...

cucuska
autor
11. jan 2009

inak emily tu sa to asi chytá, zas tu víri tehu vírus

keikei
11. jan 2009

emily, keď sa stretne vaša rodinka to musí byť veselo, toľko detíííííí 😵
aj ty pochádzaš z viacerých súrodencov, či máš len sestru ?
tak to si ešte stále mladučká na 4 dieťatko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

keikei
11. jan 2009

cucuš a vy ešte neplánujete druhé bábo ?

emily3
11. jan 2009

kei obavy mam, ci bude babo v poriadku, aj ten maly odstup ( byvame na 4 poschodi bez vytahu) takze je to blbe, Miska musim vynasat bude musiet sa naucit chodit po schodoch.ale je to az za 8mes....a Misko je dost sikovny...no bude to zaujimave. a zatial to neriesim.
skolu na buduci rok koncim a skoncim asi definitivne.

bianca
11. jan 2009

keikei ooooooooooo tak to ja si este pockam.Este nie som upne vyliecena a aj musim lebo mam asi trvale nasledky po anestezii

keikei
11. jan 2009

no tuším sem prestanem pre istotu nejaký čas chodiť, lebo sa budem báť aby sa na mňa niečo z tých tehu vírusov nenalepilo 😀 😀 😀 😀 😀
ale aj tak v kútiku duše závidím ( v dobrom samozrejme )tie vaše tehu pocity a to všetko čo tehu prináša 🙂

cucuska
autor
11. jan 2009

keikei a už by sme mali? no ja .... aj by som aj nie.... nechávame tomu čas a náhodu?! zatial

emily3
11. jan 2009

mam 4bratov a 1 sestru...ked sa stretneme je nas 12dospelych a 13deti a 2cakame 😉

keikei
11. jan 2009

bianca, preboha aké následky? to môžu byť aj nejaké trvalé následky po anestézii?

emily 4 posch bez výťahu???? neblázni, tak to máš riadny tréning 😝

cucuska
autor
11. jan 2009

trvalé následkY

keikei
11. jan 2009

cucušik, ja sa len pýtam, keď sa to tu tak ztehulkováva ....
ja si osobne neviem predstaviť taký malý rozdiel medzi deťmi ... ale to hovorím za seba 😉

bianca
11. jan 2009

keikei.Moj drahy kolega mi tak krasne pichol spinal ze si nicitim polku stehna a cast bucha 😠

keikei
11. jan 2009

emily a aj bratia majú také početné rodinky?

keikei
11. jan 2009

bianca to ako? neverím čo čítam, to naozaj sa dá aj tak zle pichnúť? akože necítiš, úplne či čiastočne? dúfam, že sa to dá dať do poriadku.... ako si to liečiš?

bianca
11. jan 2009

keikei da sa vsetko.A naozaj najlepsie na tom je ze ja som sestra na ARE 😀 😀 😀 zatial sa neliecim niako lebo som nebola schopna zajst o dr.Uz musim ale sa mi nechce

emily3
11. jan 2009

bianca tak to je blbe...a este ked ti to robil " znamy" 😒

keike dvaja bratia su slobodni, jeden bracho (co sa zenil prvy) maju 4deti, segra caka 5, my 4 a bracho (co sa zenil posledny)maju dvoch synov....zatial, 😉

to este nemam az taky maly rozdiel, bracho mali tri deti po roku... 😝 tomu hovorim maly odstup, rok 95.96.97 a potom 2006 maly stvrteho...ale ti starsi uz pomozu, povaruju, prebalia, zahraju sa takze to je ine,,, 😉

keikei
11. jan 2009

bianca, len sa daj pekne do poriadku čím skôr, nezanedbávaj sa 😉
kolega sa asi pred tebou necíti nejako v pohode, však? si neviem ani predstaviť, že by som niekomu také niečo spôsobila ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre