Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bianca
11. jan 2009

emily ja som si myslela ze to tak dopadne pre to som chcela uspat ale nechcel vraj aby som hned mohla vidiet malu

cucuska
autor
11. jan 2009

idem off, babule krásny večer pa

keikei
11. jan 2009

emily jasné, keď deti odrastú tak je to super, že sú si vekovo blízke. ja by som si to nevedela predstaviť kvôli tomu, že už keď rastie bruško a vlastne nemôžeš sa zaťažovať ... nosiť dieťatko a tak, uf a nehovorím toľko plienok .... Tatianka mala skoro dva a pol roka, keď som začala mať bruško a fakt mi niekedy dosť pri nej prekážalo, ona sa chcela pestovať a bolo mi ľúto keď som nemohla ...

bianca ako si mohla vedieť, že to tak dopadne?

bianca
11. jan 2009

aj ja idem uspat priserku a do postele.Som unavena po ceste.370 km je narocna cesta

keikei
11. jan 2009

dobrú nôcku cucuš 😉

keikei
11. jan 2009

aj tebe dobrú nôcku bia 😉

bianca
11. jan 2009

dobru 😵

keikei
11. jan 2009

emily a ty si ešte tu? ak nie, pôjdem aj ja

keikei
11. jan 2009

emily asi tu už nie si ?

emily3
11. jan 2009

dobru nocku idem aj ja spat

keikei
11. jan 2009

dobrú emily a zajtra na teba budem myslieť 😉

keikei
11. jan 2009

a idem aj ja, aj tak som tu už len ja 🙂
určite sa mi bude dnes snívať o bábätkách 😀 😀 😀

trpezliva
12. jan 2009

ahojte, tka nasa dovolenka skoncila mojou chripkou, mam 38 teplotu uz teraz rano...a som sama doma s Lili, tak drzte palce, bude to tazky den..najradsej by som si lahla a vypotila sa.
emily, a ty kojis? ci ako sa to podarilo???? takze neplanovane? od kedy mas mrchu? ja zatial nemam.
ako to poviete detom??
dnes drzim palce u lekara...len aby to neboli trojicky!!!!! 😀 😀 😀 😀

emily3
12. jan 2009

ahoj kika 😀 , stale kojim, mrchu mam od augusta...a ci bolo planovane alebo nie, v podstate ziadne dieta sme neplanovali, chceli sme a teraz to tak vyslo 😉 ...detom to povieme ale az neskor a normalne..ze budu mat dalsieho surodenca, ze cakame babatko...a tak . s nimi sa uz da rozpravat, monika a marek to budu vnimat a Miskovi je to zatial jedno..ten to zisti potom ked sa narodi, ze uz nie je najmladsi....
a trojicky to nebudu 😉

kika co najskor sa uzdrav, je to velmi blbe ked je chora mama a este musi skakat okolo domacnosti a dietata...poznam to 😝

lia
12. jan 2009

dobre ranko dievcata 🙂
aky bol vikend??
kikusss,je mi to luto,ze si na dovolenke ochorela ☹ .teraz mozes aj kojit,aj ked si chora??

svetluska.p
12. jan 2009

caute sojky 😀 😀 nesce sa mi robit...

svetluska.p
12. jan 2009

emily, drzim palce dnes 🙂.

evitkamalicka
12. jan 2009

krasne dobre ranko 🙂

emily3
12. jan 2009

ahoj svetlus, teba vidiet... 😀 😀 😀 ako sa mas?
evitka ako sa vam dari? Adamko je zdravy? nas Misulo mal antibiotika, grckal, hnackoval...a teraz zase vsetko papa co vidi, je v podstate raz za den, rano zacne a vecer skonci 😅 , dobie co stratil...

evitkamalicka
12. jan 2009

emily zdravy, len uz po dohode s lekarkou tento tyzden zaciname s prikrmami, lebo si posledny tyzden velmi casto pyta papat a kedze je na umelom, mal by byt odstup medzi papanim 3 hodky, ale on si uz pyta kazdu hodinku a pol, uz mu to nestaci

emily3
12. jan 2009

evitka tak je tiez velky papkac 😉 , nech sa vam dari a rastie pre radost a vsetky bacilky nech vas obchadzaju....

bianca
12. jan 2009

bre rano

evi Adamko je taky hlados?Nasa ma divne obdobie.Chcela by casto ale malo.

evitkamalicka
12. jan 2009

emily drzim palceky na dnes

stankatt
12. jan 2009

bre ranecko, krpcata zaspinkala, tak mrk na vas 😉
Emily drzim palceky 🙂
Evit, tak skoro s prikrmami? My tento tyzdem tiez zacneme davat uz nejaku mrkvicku... 🙂

stankatt
12. jan 2009

ahoooooj svetlus, teba som tu davno nestretla.. 😉 😉

lolka
12. jan 2009

ahojte 🙂
emily, gratulujeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 🙂 tak budu deticky do paru a ked vyjde aj dievcatko, tak budete mat pekne dvojice 😀 teda, obdivujem ta, si veeeeelmi sikovna 🙂

obcas sem nakuknem cez den, ale moc nechcem, lebo som novej robotke, tak aby ma hned neodhalili 😀

stankatt
12. jan 2009

ajoj loly, to poznam 😉 aj jas sem chodila na tajnaka 😉

emily3
12. jan 2009

ahoj lolka 😀 , ja sem tiez chodim na "tajnaka" no uz tomusim vypnut, lebo nic doma neurobim len tu sedim pri PC.. 🙄 😅
potom dam vediet ako sme dopadli
papapa

bianca
12. jan 2009

emily drzim palceky

trpezliva
12. jan 2009

ahojte, emily, aj tak ta obdivujem, ze popri tom vsetko stihas chodit na konika. 😅 kedy ides dnes k lekarovi??
normalne ti zavidim, ze uvidis fazulku.
takze polo-planovane ti vyslo tehu?? a keby vam to bolo vyslo mesiac po porode??
ja mam strach, ze ked pride druhe mimi, tak nebudem mat cas na Lilusku. ☹ este ze ty mas tolko deti, tak niekto sa miskovi bude venovat..inac aj my sme velka rodinka, tak preto ma to laka mat vela deti..ale ci by som to zvladla, to neviem.
bianca, to mi je luto, ze mas problemy po cisaraku..mna na stastie obisli. ale druhe ani za svet nechcem cisarskym.
evitka, uvidis, davanie prikrmov je takaaaa sranda!!!! mna to hrozne bavi..pozerat ake ksichty hadze liluska na rozne jedla.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre