Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

smejko1
6. nov 2008

damienko 😀

smejko1
6. nov 2008

cucucska este som kinderko 😉 a sice sa tesim, ale uz by som sa rada aj rozpadla, ale kedze mame hlavku hore, tak si nechcem ani nijak privolavat porod...... takze cakame......

kika - Ty si moj jasny vzor na cisarsky, lebo si pamatam ako si si pochvalovala...... aj ked ja som neni taka sportovkyna a asi to nebude take ruzove... ale snad hej.... to kojenie, velmi velmi chcem... a urobom vsetko preto aby som to zvladla a jasne, ze na jar ideme kocikovat 😉 to uz aj my budeme mat sportak 😎

trpezliva
7. nov 2008

smejko, mas ten Ricinus kupeny na kojenie, keby daco? ja som ho brala hned od porodu.
tesiiim velmi na kocikovanie a kedy sa to stahujete spat? v aprili bude mat Lili velku birthday party, tak ste uz teraz pozvani aj s Damienkom. 😅

petruci6
7. nov 2008

co je ricinus? 😕

janula_nz
7. nov 2008

ahoj petrus. ako si tehulkujes? pozrela som si tvoj album, peknkucky kociarik mas pre malicku 😵 to vianocne bodynko mas odkial? velmi je podarene. ako sa mate?

petruci6
7. nov 2008

ahojky, my sme ok, v Tescu maju teraz vela takych vianicnych veciciek,len som toho nechcela vela kupovat,lebo neviem kedy sa jej bude chciet na svet a ci to vobec vyuzijeme,ked je to len 1 den

a ty ako? naposledy si mala nejake gyn. problemy, uz je to ok?
a co deticky a priatel? posluchaju?

janula_nz
7. nov 2008

priatel ok, vsetko super 😵

deticky? no su chore a inak v pohode. nemam kika uz, isiel prec a namiesto neho mam dvoj mesacne babo 🙂

petruci6
7. nov 2008

fakt? to si ho niekto adoptoval? nechyba ti?

a to babo sa ako vola? 😵

janula_nz
7. nov 2008

ani nehovor, velmi mi chyba. ale uz mesiac som ho nevidela a neviem nic o nom ☹ psychicky som bola natom strasne, ako keby mi zobrali moje dieta 😢 ale uz je to lepsie, i ked stale mi chyba a aj laura ho spomina, ze kde je jej bracek a tak. casom to prejde, snad

petruci6
7. nov 2008

musi to byt tazke 😔 neviem si to ani len predstavit,ze by ho zobrali mne
ty si ho asi nechcela adoptovat vsak?

ako je to s tym babom? teraz musis krmit aj v noci,ked je take malinke vsak?
priatel pomaha s detickami,alebo si na ne sama?

janula_nz
7. nov 2008

ja som ho len do pestunstva brala vies?

malicka raz, dvakrat v noci papa. priatel je zlaty, aj vstane k nej v noci, aj ju nakrmi, aj pestuje. nebyvame spolu, tak sme spolu len vecer lebo cely den robi. niekedy ked je moc unaveny, tak ide spat domov, aby sa vyspal. este aj vysku robi, tak ma co robit.

petruci6
7. nov 2008

takze mas dievcatko? hlavne,ze mas takeho tolerantneho priatela a nie si sama, aj Laurika si urcite uz zvykla, ze maminka sa stara aj o druhe deticky,vsak?

to je super, len sa drzte, musis mat odvahu,ked ich tak beries k sebe, bala by som sa tych odchodov potom,ale urcite im je u teba lepsie ako niekde v domove 🙂

janula_nz
7. nov 2008

jaj ano dievcatko. ale nemozem napisat meno vies?

je to tazke ale doteraz miziadne dieta tak neprirastlo k srdcu ako kiko. dost dobre somto znasala, comu sa aj sama cudovala. ale teraz mi je strasne smutno. laurika je v pohode, lubi tie deti aj vie, ze ked odidu od nas, tak isli k novej mamicke

petruci6
7. nov 2008

ani krsne meno? 😕

idem si trosku lahnut,lebo uz nevydrzim dlho sediet pri PC,mala uz tlaci kde moze

tak sa drzte a rada som ta "videla" 😉

janula_nz
7. nov 2008

drzte sa aj vy a vsetko dobre prajem. este priebezne nakuknem, co je s vami 🙂 🙂

petruci6
7. nov 2008

dakujeme 😵

cucuska
autor
7. nov 2008

ahojte, je tu niketo???

mirip
7. nov 2008

ahojte stalo sa vám že ste mali prvý menzes po missede silnejší a dlhší ako ste mávali predtým? ja som mávala predtým 5 max. 6dní ale to už 5-6deň končil a teraz som 4dni v kuse krvácala a dva dni už len krv na toaletáku na vložke už málo a dnes 6deň bola krv len dopoludnia a teraz popoludní už len hnedastý výtok nie vela ale je..... dík

cucuska
autor
8. nov 2008

ja si to už nepam. prepáč 😒

petruci6
8. nov 2008

ahoj cucus 🙂

loss
9. nov 2008

boze smejko uz to mas za par
ako sa mi tu mate vobec vas nestiham
ozajky Nelluska uz plava pod vodou uzastne 😵

emily3
9. nov 2008

Ahojte maminky, ako sa mate?
smejko drzim palce 😀 😀 😀 , na moje meniny nech sa narodi aspon si to lahsie zapamatam 😀 😀 😀 😀

inac moja sestra caka babtko...sice som sa to najprv dozvedela od cudzich 😒 , ale dnes som s nou volala a potvrdila to...a je uz v 4meisaci...cakaju piate, maju troch chlapcov a jedno dievcatko, ktore malo v lete rok. tak som zvedava ci to bude baba alebo dalsi chlap 😀 ( dufam ze dievcatko) 😉

nas Misko mal vcera presne 10 mesiacov. bez problemov uz chodi, co chodi behaaaaa, a vymysla blbosti a velmi rad sa zapaja sdo hry so surodencami ( samozrejme cim vacsia lotrovina, tym lepsie). je na zjedenie 😀 😀 😀

petruci6
9. nov 2008

emily to vy mate v rodine,ze tolko deticiek rodite? na vas by mal byt stat hrdy,a ze sa nerodia deti 😀

vy este neuvazujete o dalsom?

emily3
9. nov 2008

petruci ale ano...manzel este pred porodom zahlasil ze este dievcatko 😀 a pri porode mi to zdoraznil, na co som mu povedala ze tak o rok sa mozme zacat o tom bavit..

inac nas je sest surodencov a styria mame rodiny. bracho ma 4deti, sestra caka 5te, my mame 3 a druhy pracho ma 2synov 😉

petruci6
9. nov 2008

wauuuuuu 🙂

takze uz len 2mesiace a zacinate debatu o dalsom? 🙂

emily3
9. nov 2008

hiiii fakt, vsak Misulo ma 10mesiacov 😅 . nooooo tak este uvidime.
ako sa mas mamina? uz sa ti to blizi 😉

emily3
9. nov 2008

nase deti sa narodili parne roky 2,4,8, takze vychadza 10, 12...

petruci6
9. nov 2008

prave vcera som si vsimla,ze uz mi dost kleslo brusko,tak neviem neviem ci nebudeme rodit skor

emily3
9. nov 2008

hmm, to neva, kazdej sa to prejavuje inak, a ked si prvorodicka tak sledujes kazdu zmenu....ale v podstate za 4tyzdne to tu uz moze byt. 😉 😀

petruci6
9. nov 2008

ved prave,do vianoc uz budeme mozno doma 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre